Parmakla kızlık zarı bozulur mu ?

Kızlık zarı bakire bayanlarda vajina girişini ince bir perde gibi örten anatomik bir oluşumdur, vajina mukozası ile kaplı himen içinden ince kan damarları geçmektedir, kendine özgü yapısı itibarı ile dış ortamdan vajinaya sokulan organ veya cisimler dolayısı ile yırtılarak bütünlüğünü kaybeder, dolayısı ile parmakla kızlık zarı bozulur mu dendiğinde bunun cevabı tabiki evet olacaltır. Hatta bazı uzak doğu ülkelerinde gerdek gecesinde kızlık zarı erkek tarafınca parmak atılarak bozulması ve sonrasında cinsel ilişkiye girilmesi bir gelenektir. 

Her bayanda aynı çeşit kızlık zarı olmadığı için ve esnek kızlık zarına ortalama %5 oranında rastladığımız için bu kişilerde parmakla kızlık zarı bozulmaz. Vajinaya parmak sokulması sonucu bekaretin bozulduğunu düşündüren en önemli bulgu kızlık zarı kanamasıdır, ama parmaklama veya tampon sokma gibi eylemlerden sonra kan gelmez ise bu kızlık zarının yırtılmadığı anlamına gelmez. Buna karşılık vajinaya kısmen veya tamamen parmak sokma, penis ucu sokma, tampon veya başka bir cisim sokma durumlarında birkaç damla veya daha fazla kan gelirse bakireliğin bozulmuş olma ihtimali %80 civarına yükselir. Bekaret durumunun kesinleşmesi ancak kızlık zarı muayenesi ile ortaya çıkar, bozulmuş, kısmen veya tamamen yırtılmış, çentiklenmiş kızlık zarı aradan yıllar bile geçse kendiliğinden iyileşmez, yani bir kadının bozulmuş olan bekareti zamanla iyileşerek kendiliğinden bakireliğe geri dönüş söz konusu değildir. Ancak himenoplasti ameliyatlarından flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi uygulanırsa gerçek bakirelik yeniden kazanılabilir ve cinsel ilişkiye girildiğinde kızlık zarı kanaması ortaya çıkar. Flep yönteminde vajina dokusundan yeni bir kızlık zarı oluşturulur, eski bozulmuş kızlık zarına müdahale edilmez.
Bu yazımızda parmakla veya tamponla kızlık zarının bozulup bozulmayacağını irdelemek yanında kızlık zarı hakkında genel bilgiler, İstanbul Bakırköy’deki muayenehanemizde uygulamakta olduğunuz güncel kızlık zarı dikimi fiyatlarının ne kadar olduğu, flep yöntemi tekniğini nasıl uyguladığımızı, kalıcı kızlık zarı dikimini nasıl yaptığımızı, vajina daraltma ve labioplasti ameliyatı maliyetlerini, güncel kürtaj fiyatlarını, genital siğil tedavisi ücretlerini ve Kırklareli’de kızlık zarı diken doktorlarada yer verdik.
Bahis olarak parmak sokmayla kızlık zarı bozulur mu uzmantv gibi kanallardada konu edilmiştir, Dr. Haydar Dümen parmakla kızlık zarı bozulur mu sorusuna belki binlerce kez cevap vermiştir, bizi arayan birçok bakire hasta parmak sokmak ile kızlık bozulur mu diye merak etmektedir, bu yazımızda detaylı anlattık, bunun dışında kızlık zarı parmakla hissedilir mi diye soranlarda az değildir, evet hissedilir, ayrıca parmakla kızlık zarı bozulur mu video izlemek için youtube kanalıma bakabilirsiniz, acaba kızlık zarı parmak girmesinden zarar görür mü diye merak ediyorsanız yukarıyı dikkatle okuyun, parmak atmakla kızlık bozulurmu ? Evet pekala bozulur, kızlık zarı parmakla bozulmaz diyenler bence fazla iyimser.

Kızlık zarı

Hymen yada bekaret zarı, bakirelikle kadınlık arasındaki ince çizgi, sosyal kimlik gibi adlar verilen vajina girişindeki anatomik oluşum hakkında genel bilgiler almak için kızlık zarı başlıklı makalem işinize yarayacaktır.

Kızlık zarı dikimi

Hynemoplasti ameliyatları konusunda merak ettiğiniz tüm detaylar, sonuç garantisi veren hekimlerden biri olarak 28 senelik tecrübelerimle geçici, kalıcı flep, vajina daraltmalı bekaret tamiri operasyonları hakkında bilgi almak için kızlık zarı dikimi konulu makalemi okuyunuz.

Kızlık zarı dikimi fiyatı

Bakireliğe geri dönüş ameliyatları için cebinizden ne kadar para çıkacağı, bu işlemin bütçenize getireceği yükün boyutunun hangi fiyat aralığında olacağı, geçici hymenoplasty, kalıcı flep yöntemi ameliyatı, kalıcı flep + vajina daraltma aynı seansta olursa maliyet ne olur gibi sorulara cevap bulmak için kızlık zarı dikimi fiyatı başlıklı yazımı inceleyin, yada İstanbul Bakırköy’deki muayenehaneme telefon edin, veya WhatsApp 0532 221 3007 den güncel fiyat listemizi isteyiniz.

Vajina daraltma ameliyatı fiyatları

Cinsel ilişkide erkek cinsel organını daha iyi hissedebilmek için vajinanın dar olması orgazma ulaşmanızı kolaylaştırır, aynı şey karşı cins içinde geçerlidir, vajinanız artık eskisi kadar sıkı değilse, hatta içine hava kaçıyorsa, ilişki sırasında aşırı ıslanma varsa size cerrahi vajinoplasti yapalım, hiç cinsel ilişkiye girmemiş hale getirelim, bu konuda maliyetleri öğrenmek için vajina daraltma ameliyatı fiyatları konulu yazımı okuyun, yada  WhatsApp 0532 221 3007 den ücret listesi isteyin.

Labioplasti ameliyatı fiyatları

Labiumlar, yani genital organların minik yaprakları herzaman anatomi atlasında olduğu gibi mükemmel görünmeyebilir, tek taraflı veya çift taraflı sarkmalar, şekil bozuklukları sık rastlanır, işin kötü tarafı bu görünümün yoğun cinsel yaşantıdan kaynaklandığı önyargısı insanın canını sıkar. Dudak küçültme ve düzenleme ameliyatı sayesinde arzu edilen forma ulaşmak mümkündür, bu konuda operasyon maliyetlerini hesaplamak için labioplasti ameliyatı fiyatları başlıklı makalemi okuyun.

Vajinismus ameliyatı fiyatı

Her ne kadar psikolojik bir sorunda olsa evlilik sonrası aradan geçen yıllara rağmen hala vajinismus yüzünden cinsel ilişkiye girememiş birçok çift geliyor, cerrahi ameliyatla vajinanın ilişkiye müsait olacak şekilde genişletilmesi yıllardır çözülemeyen kördüğüme neşter vurmak gibi oluyor, bu konuda maliyetleri öğrenmek için vajinismus ameliyatı fiyatı konulu yazımı okuyunuz.

Genital siğil tedavisi fiyatları

Bacak aranızda bir siğil çıkması masum gibi durabilir, ama günler içinde büyümesi ve yayılması sizi alarme edecektir, HPV etkeni ile ortaya çıkan bu kondilomlardan en kısa sürede kurtulmazsanız rahim kanalı kanseri riskiniz bile ortaya çıkabilir, bu konudaki masraf için genital siğil tedavisi fiyatları başlıklı yazımı okuyunuz.

Kürtaj fiyatları

Aklınızda bir olmayan bebeği karnınızda bulduğunuzda şok yaşadığınızı tahmin edebiliyorum, Tanrının bir hikmeti deyip gebeliğe devam eden kutsal yolda ilerlemek istemenizi temenni ederim, ama bu kesinlikle mümkün değilse çocuk aldırma konusunda kararlı iseniz cebinizden çıkması gereken masrafı hesaplamak için kürtaj fiyatları başlıklı yazımı okuyun, yada WhatsApp 0532 221 3007 den gebelik haftanıza uyan kürtaj fiyat listemizi isteyin.

Flep yöntemi

Hymenoplasti ameliyatlarında nerdeyse devrimsel denebilecek olumlu gelişme yaklaşık 25 yıl kadar önce flep yöntemi ile başladı, ozamandan beri bende hastalarıma flep yöntemi ile kalıcı kızlık zarı dikimi uyguluyorum, sonuca ulaşma konusunda doğumsal bakirelikle aynı başarıyı sağlayan yöntem bakirelik ameliyatlarında halen en iyi olarak ilk sırada yer alır. Eski yırtılmış zar üzerinde işlem yapılmaksızın vajina mukozasından kanıyla canıyla yeni bir kızlık zarı oluşturulur.

Kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatı

28 senedir himen ameliyatları üzerine çalışıyorum, hastalarımın özel durumlarına göre 8 farklı ameliyat çeşidi sunuyorum, bunlar arasında en fazla flep yöntemi ( kalıcı kızlık zarı dikimi ) tercih ediliyor. Bu operasyonun bütçenize getireceği yük sizi korkutmasın hastalarımızın çoğu üniversite öğrencisi ve çalışan bayanlar olduğunu göz önüne alırsak herkesin ulaşabileceği rakamlar olduğu anlaşılır. İstanbul Bakırköy’deki muayenehanemde uygulamakta olduğum kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatlarımızı öğrenek için arayabilirsiniz, yada WhatsApp 0532 221 3007 den ücret listesi isteyebilirsiniz.

Kızlık zarı dikimi Kırklareli

Trakya’da Edirne ile Tekirdağ arasında İstanbul’un batısında Kırklareli ili ve ilçelerinde kızlık zarı dikimi yapan doktorlar olup olmadığı ve varsada kızlık zarı dikimi fiyatları hakkında bilgi almak için kızlık zarı dikimi Kırklareli başlıklı yazımı okuyunuz.

Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı

Diploma ve Uzmanlık Belgesi ( sayfalar bölümünde )

0212 227 5519 

0532 221 3007 WhatsApp

0542 215 7274 

Haritada adres ve konum ( sayfalar bölümü )

İncirli Caddesi no:9/8 kat 2 Ceylan Apt. Bakırköy İstanbul ( Kemerburgaz Üniversitesi yanı , Kaymakamlığın az yukarısı, TEB bankası karşısı Bakırköy meydana çok yakınız )

Muayenehane resimleri ( sayfalar bölümü )

Metrobüs : İncirli durağında inip kaymakamlığa doğru yürüyünüz,

Vapur : Bakırköyde inip meydana yürüyün.

Uçak : Atatürk havalimanına taxi ile 10 dak. ( İstanbul dışından gelen hastalar yarım saatte işlemini yaptırıp aynı gün geri uçabilirler )

Şehirlerarası Otobüs : Esenler otogarından metro ile 10 dak. )
Parmakla kızlık zarı bozulur mu yorumları ( sayfalar bölümünde )
www.twitter.com/jinekologdr

www.facebook.com/kurtajfiyatlari

Jin.op.dr.turgay.karakaya@gmail.com
Parmakla kızlık zarı bozulur mu konusu için site kullanım kuralları ( sayfalar bölümü )

“Parmakla kızlık zarı bozulur mu ?” için 9 cevap

 1. Gecende bulustumuzda kendimi çok kastım yanlışlıkla idrar bile kacirdim
  08.08.2016, 22:49 – -: Hiç sex yapmadik parmakla kızlık zarı bozulur mu ?
  08.08.2016, 22:50 – -: Ama geçen bulustumuzda kan geldi ve Ee nasil desem sen elinle yırttın dedi kanı görünce elimle bakmıştım
  08.08.2016, 22:53 – -: Sonra aradan zaman geçti benı koşarken eline yine kan geldi acaba adetlimisin 28 inde bitti dedim belkide adet kanındır dedi kizligini bozulmamis tir dedi zaten kan geldiğinde de bozuntuya vermedi
  08.08.2016, 22:54 – -: Ama sex yapmadi benle ve bana hassas biyapinvqr Önceden de sürterken geliyordu dedi
  08.08.2016, 22:54 – -: Ama hiç sex yapmadim
  08.08.2016, 22:54 – -: Daha önce dogumhanede çalıştım neyin ne oldunu biliyorum
  08.08.2016, 22:55 – -: Ertesi gün istersen doktora gidelim dedim neyin ne oldunu anlarız dedim kaç yaşında insansın seni kandırmak halim yok dedim
  08.08.2016, 22:57 – -: Gitmeye gerek görmedi kizliga pek önem vermiyorum zaten ama yinede benim morelim bozuldu sizin sayfanızda yazdıklarınızı okuyunca daha çok morelim bozuldu
  08.08.2016, 22:58 – -: Siz den 2 arkadaş gibi tavsiye istiyorum
  08.08.2016, 22:58 – -: Nasıl bi yol izlemeliyim
  08.08.2016, 23:00 – Jin op dr turgay karakaya: http://www.kizlikzariyirtilmasi.com burda yazdım
  08.08.2016, 23:00 – -: Evet
  08.08.2016, 23:01 – -: Ve beni numaraci yerine koydu sanki
  08.08.2016, 23:01 – -: Halbuki ona yalan borcum yok
  08.08.2016, 23:01 – -: Sizce ne olmustur
  08.08.2016, 23:02 – -: Ne yapmaliyim
  08.08.2016, 23:04 – -: Turgay bey 3 gün doldu zalimin ne zaman yirtildigi nida ona ispatlayamam
  08.08.2016, 23:04 – -: Önceden onu kaybetmekten korkuyordum ama şimdi çok sevmiyorum
  08.08.2016, 23:06 – -: Ben ne yapmalıyım sizce
  09.08.2016, 08:25 – Jin op dr turgay karakaya: Muayene etmek lazım
  09.08.2016, 08:27 – -: Muayene ne kadar
  09.08.2016, 08:28 – -: Bide kaç gün içinde ne zaman yirtildigi ni anlayabilirmiyiz
  09.08.2016, 08:30 – Jin op dr turgay karakaya: Evet ilk hafta içinde eskimi yenimi anlarız
  09.08.2016, 08:32 – -: Peki bozulmuş olma ihtimali varmi
  09.08.2016, 08:32 – -: Bozulmamis olma ihtimali varmi
  09.08.2016, 08:34 – -: Bide ben kandırmış muamelesi gördüm yani nasıl desem onun gerçeği anlaması için gelmek istiyorum
  09.08.2016, 08:35 – -: Ama daha öncede bozulma ihtimali var sizin anlattıklarinıza göre
  09.08.2016, 08:36 – -: Yoksa ben 1 seneye yakın dogumhanede çalıştım her ortamı her işlemi biliyorum
  09.08.2016, 08:50 – Jin op dr turgay karakaya: http://www.kizlikzaribozulma.com ihtimallere bakın
  09.08.2016, 08:58 – -: Peki teşekkür ederim
  09.08.2016, 08:58 – -: Muayene ne kadar acaba
  09.08.2016, 09:23 – Jin op dr turgay karakaya: http://kurtajfiyat.blogspot.com.tr/p/tum-fiyat-listesi-kzlk-zar-dikimi.html?m=1

 2. İyi akşamlar hocam ben burçak aydında oturuyorum kızlık zarı diktirmek istiyorum ama maddi durumum sıkıntılı nisanın ilk haftasında düğünüm var istanbul uzak izmirde yada aydında önerebilceğiniz bi doktor varmı bana yardımcı olmanızı istiyorum ve bişi sormak istiyorum eski erkek arkadaşım la anlaşamadık ayrlmak istedğim için benden başkasıyla evlenmesin bana kaçsın diye kızlığımı bozdu bıraktı içine girmedi biraz kanadı ama sonra kendim inceledim küçücük hafif açılma olmuş ilerde ilişkide bu kanama olurmu yine bunu merak ediyorum

 3. Ben yakında evleneceğim ve evleneceğim adam bana eğer patlaksan kabul etmem yüzüne bile bakmam dedi ben ona çok aşığım patlak olup olmadığımı merak ediyorum

  1. Onun öncesinde cahillik yapıp sevişme ve birkez birlikte olma olayı oldu yani oda ciddi ilislikimiz var diye istemeden yanlışlıkla oldu canım çok acıdı ve çok ama çok az kan geldi sadece

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.