Kızlık Zarı Dikimi

Kızlık zarı dikimi ( himenoplasti ) ameliyatları nasıl yapılır, kızlık zarı dikimi fiyatları ne kadardan başlar, flep yöntemi nedir, kalıcı kızlık zarı dikimi kaç sene dayanır, çift kat flep farkı nedir, vajina daraltma ile kalıcı dikim nasıl yapılır, kızlık zarı diktirme ücretleri neye göre değişir, labioplasti ile birlikte flep yöntemi uygulanabilir mi, mikrocerrahi himenoplasti kaç gün içinde yapılmalıdır, kızlık zarı dikimi başarı oranı % kaçtır, kızlık zarı dikimi sonrası kontrol şart mıdır, dikilmiş kızlık zarı görünümü nasıldır ?  bu sorular bana yıllardır, soruluyor, 30 yıldır kızlık zarı dikimi üzerine çaloştığımı hesaba katarsanız bunlara otomatik cevap verir hale geldiğimi tahmin edebilirsiniz 🙂 Bu sefer dedimki tek bir makalede tüm soruları yanıtlayayım, kızlık zarı dikimi hakkında eksik birşey kalmasın, ne varsa anlatayım, dikkatle okursanız işinize yarayacaktır. Başka sorular sormak ve randevu almak için İstanbul Bakırköy’deki muayenehanemi 0212 227 5519 dan arayabilirsiniz bekaret diktirme konusunda sual yöneltebilirsiniz, zar dikim ücretlerini detaylı öğrenebilirsiniz, ayrıca WhatsApp 0532 221 3007 hattımızdanda iletişime geçerek güncel fiyat listemizi temin edebilirsiniz.

Kızlık zarı diktirme : Genel bir tabir olmakla birlikte hymenoplasty ameliyatlarının tamamını temsil edebi terimdir, kalıcı kızlık zarı dikimi flep yönteminde eski ( yırtılmış, bozulmuş, patlamış ) kızlık zarına dikim yapılmayıp vajen duvarlarından ince flep tabakalar kaldırılmak süreti ile yeni bir kızlık zarı oluşturulmaktadır, hastaların çoğu yırtılan kızlık zarının nerden yırtıldı ise oradan dikildiğini düşünüyor olması bu gerçeğe aykırıdır, zira parçalanmış bir kızlık zarının yırtıklarını tamir etmek sonuç almak açısından geçersiz bir işlem olur, onun yerine içinden damarlar geçen yeni bir zar inşaa etmek bakire bayanlarla eşit oranda kızlık zarı kanaması potansiyelini taşıdığı için bu konuda en geçerli yöntem flep metodudur. Bekaret onarımı yaptıran hastaların neler dediğini merak ediyorsanız kızlık zarı dikimi yorumları sayfamıza bir göz atın.

Kızlık zarı dikimi fiyatları : Bu yazıyı tümden okuduğunuzda birçok farklı metod ve içerikle bekaret onarımı yaptığımı göreceksiniz, en ucuz kızlık zarı dikimi 1 haftalık geçici himenoplastiden başlayarak daha sofistike ameliyatlara doğru zar diktirme ücretlerinin artacağını söylemek lazım, isterseniz tüm fiyat listemizi WhatsApp 0532 221 3007 den isteyebilirsiniz. Fiyat alabileceğiniz bakirelik ameliyat çeşitleri :

 1. 1 haftalık geçici kızlık zarı dikimi ücreti
 2. 2 haftalık geçici kızlık zarı dikimi fiyatı
 3. Kalıcı kızlık zarı diktirme ücreti ( flep metodu )
 4. Çift kat flep yöntemi kalıcı zar dikimi fiyatları
 5. Vajina daraltmalı kalıcı kızlık zarı dikimi flep ücreti
 6. Vajina daraltma + çift kat flep kalıcı fiyat
 7. Labioplastili ( dudak küçültme ) kalıcı kızlık zarı dikimi flep ücret
 8. Labioplasti + çift kat flep kalıcı ücreti
 9. Vajina daraltma + labioplasti + kalıcı flep fiyatı
 10. Vajina daraltma + labioplasti + çift kat flep ücreti

( Ameliyatlarla ilgili açıklamalar ve tüm detaylar aşağıda vardır )

Kalıcı kızlık zarı dikimi : Bekaret tamir ameliyatlarında en üst seviye sonuç veren hakkıyla yapıldığı zaman bakire bayanlarla aynı kızlık zarı kanama oranını tutturan zar dikim metodudur, ismini zamandan almasının sebebi hastaya işlemden sonra ucu açık sonsuz bir zaman kazandırmasıdır, yani aradan 10 sene veya daha uzun bir zamanda geçse ilk cinsel ilişkide kızlık zarı kanaması olacağını bilmenin huzurunu sunar. Teknik adı flep yöntemidir ki zaten aşağı paragrafta detaylandırıyorum. Bu arada kalıcı kızlık zarı dikimi yorumlarınada mutlaka göz atın. Kalıcı kızlık zarı diktirme ücretleri içinde WhatsApp tan yazınız.

Flep yöntemi : İlk bakışta teknik bir yabancı kelime olarak algılayabilirsinizin flep yöntemini ama kızlık zarımı diktireceğim diyorsanız çok karşınıza çıkacak, şimdiden alışın 🙂 kalıcı kızlık zarı dikiminin cerrahi uygulaması flep metodudur. Flep yöntemi nasıl mı yapılıyor, anlatım olarak basit gelecek size, vajina duvarlarından ince mukoza tabakası kaldırıp orta hatta birbirine dikiyoruz ve adet geçişi için bir veya 2 adet milimetrik delik bırakıyoruz. Vajinal kanal her bayanda farklı traje ve derinlikte olduğu için bu ameliyatı kişiye özel yapmak zorundayız. Flep yönteminde yapılan yeni himenin damar yapısı vajina duvarlarına bağlıdır ve aktif olarak kan dolaşımı devam ettiği için ilişkiye girilene kadar bakirelik sağlar, ilişkidede yırtılarak kızlık zarı kanamasına yol açar. Flep yöntemi fiyatlarını bizi arayarak alabilirsiniz, flep yöntemi hasta yorumları içinde linke basın.

Çift kat flep yöntemi : Bazı hastalar cinsel ilişkide kızlık zarının daha zor yırtılmasını istiyorlar, telebe yönelik yapılan çift kat flep yönteminde yukarıda anlattığım kalıcı kızlık zarı dikimi işlemi çift olarak yapılıyor. Tek kat flep yöntemini buna göre daha değersiz zannetmeyin, bu tamamen özel istektir, tek kattanda sonuç alırsınız. Bazı hastalarda ameliyatla aynı seansta yaptığımız kızlık zarı muayenesinde çift kat flep yöntemi önerebiliyoruz, özellikle vajina girişi geniş olan ve/veya kilolu bayanlara. Çift kat flep yöntemi ücretleri için WhatsApp 0532 221 3007 den mesaj atın.

Vajina daraltmalı kalıcı kızlık zarı dikimi : Özellikle yoğun cinsel yaşantısı olanlar, kürtaj gibi müdahaleler yaşamış olan bayanlarda vajina genişlemesi hissi ve bu konuda vajinaya hava giriş çıkışı, aşırı ıslanma gibi şikayetler olabilir, bu vakalarda kalıcı kızlık zarı dikimi ile birlikte vajina daraltma ameliyatıda yapılabilir, buda özel isteğe bağlıdır, olmazsa olmaz değildir.

Vajina daraltma + çift kat flep yöntemi : kızlık zarı dikimi konusunda birçok hastamızı ilave özel istekleri oluyor, bu ameliyat çeşidindede vajinanın daraltılmasından sonra aynı seansta çift kat flep kaldırılarak kızlık zarı dikiliyor, kızlık zarının daha zor yırtılması söz konusu olacaktır.

Labioplastili kalıcı kızlık zarı dikimi : Labiumlar yani vajşna girişindeki kapak gibi işlevi olan yaprakçıklar istenilen formda olmaması yaştan bağımsız olarak sık rastlanır, bazı hastalarımız flep yöntemi ile birlikte dudak küçültma ameliyatınıda yaptırmak isteyebiliyorlar, o zaman bu opsiyon daha uygun olacaktır. Labioplasti ameliyatı ile kalıcı kızlık zarı dikimi ayrı zamanlarda yapılmasına nazaran aynı seansta yapılıyor olması maliyette önemli avantaj sağlamaktadır.

Labioplasti + çift kat flep yöntemi : Yukarıdaki ameliyat opsiyonunda flep yönteminin çift kat olarak yapılması ile gerçekleştirilir. Cinsel ilişkide zor yırtılma ve acı hissetme gibi sonuçlar doğurur.

Vajina daraltma + labioplasti + kalıcı kızlık zarı dikimi : 3 farklı ameliyat aynı seansta yapılabilir, burda hemn vajimna cerrahi olarak daraltılır, kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemi ile dikilir ve hemde labiumlar küçültülerek labioplasti yapılır. Kombine ameliyatlarda zaman ve ücret tasarrufu söz konusudur.

Vajina daraltma + labioplasti + çift kat flep yöntemi : Üçlü kombine ameliyatta flep yöntemini çift kat olarak yaparsak bu opsiyon gerçekleşmiş olur, fiyatı en yüksek olan genital estetik ameliyattır. Ücret bilgisi için WhatsApp 0532 221 3007 den yazabilirsiniz.

Geçici kızlık zarı dikimi 1 haftalık : Geçici himenoplastiler bakireliğe geri dönüş ameliyatları arasında en basit olanlardır, vajinal kanalda 2 cm derinlikte tutunma yeri oldukça zayıf olan dikişler atılır, cinsel ilişkide penis basıncı ile dikişler vajina duvarındaki tutunma yerlerinde küçük yırtıklara yol açar, buda kızlık zarı kanamasını oluşturur. Kullanılan ameliyat iplikleri 1 hafta içinde vajinal sıvılarla erir dolayısı ile 1 hafta içinde cinsel temas kurmazsanız yapılan işlemin faydası kalmaz. Geçici kızlık zarı dikimi fiyatları bu gruptaki en ucuz maliyetlere denk gelmektedir. WhatsApp tan liste isteyebilirsiniz. Ayrıca himenoplastiler arasında geçici kızlık zarı dikimi yorumları için bu linki kullanabilirsiniz.

Geçici kızlık zarı dikimi 2 haftalık : Geçici kızlık zarı diktirdiğinizde ilişkiye biran önce girmek şarttır ama bu dar zamanı biraz olsun uzatmak için daha geç eriyen ameliyat iplikleri kullanarak 2 hafta dayanan geçici kızlık zarı dikimi elde edebiliriz. Fiyatı 1 haftalıktan az daha pahalıdır.

Mikrocerrahi himenoplasti : Cinsel ilişkide kızlık zarı yırtıldığı zaman yaklaşık olarak yırtık üzerindeki yara 1 hafta kadar açık kalır ve ara ara kanamaya devam edebilir, daha sonra yırtılan kızlık zarı parçaları büzülerek vajinal duvara doğu çekilir ve penis geçişi için bir engel kalmaz, bu ilk hafta içinde yani zar üzerindeki yırtık henüz taze iken kılcal ameliyat iplikleri kullanılarak kızlık zarı yırtıldığı yerden aslına tam uygun olarak dikilebilir, buna mikrocerrahi himenoplasti denir. Mikrocerrahi kızlık zarı dikimi fiyatları için arayın.

Lazerle kızlık zarı dikimi zararları : Bakirelik ameliyatlarına genel olarak kızlık zarı dikimi deniyor, adı üzerinde dikmek, birleştirmek gereken bir operasyon, cerrahi lazer cihazı ise yakmak, kesmek, ayrıştırmak gibi işlerde kullanılıyor, lazer ile dikim yapmak mümkün değildir, yapılmaya çalışılırsa vajina dokusunda yanık izleri ve renk kararması gibi yan etkiler ortaya çıkar, lazerle yapılan ameliyatlar genellikle başarısızlıkla sonuçlanır.

Kızlık zarı dikimi nasıl yapılır ? : Yukarıda ameliyat yöntemlerinde biraz bahsettim ama kızlık zarı diktirmenin nasıl olduğunu biraz daha açalım ; geçici veya kalıcı dikimler lokal anestezi ile yarım saati geçmeyen küçük cerrahi müdahalelerdir, aynı gün iş hayatına devam etmek, seyahat etmek mümkündür, teknik olarak bir sonraki cinsel ilişkide kızlık zarı kanamasını sağlama amaçlı cerrahi işlemler yapılır, kalıcı kızlık zarı dikiminde hastanın kendi vajina duvarlarından ince mukozalar kaldırılarak ( flep yöntemi ) yeni bir himen yapılıyor, geçici kızlık zarı dikiminin nasıl yapıldığına gelirsek, daha basit olarak girişten birkaç cm içeri birkaç dikiş koymak yeterli oluyor.

Kızlık zarı dikimi başarı oranı : Kızlık zarı diktirmek önemli değildir, sonuç almak önemlidir bu ameliyatlar için bir atasözü gibi oldu neredeyse, ince eleyip sık dokuyarak, dikkatli yapılan bir flep yönteminde başarı oranı oldukça yüksektir, başarı oranı genellikle bakire bir bayanın ilk cinsel ilişkisinde kızlık kanı gelme oranı ile aynıdır.

Kızlık zarı dikimi sonrası bakım : Çok meşakkatli bir ameliyat sonrası bakımı sizi bekliyor desem yalan olur, birçok hasta aynı gün bile çalışma hayatına devam edebiliyor, zaten ameliyatan sonra yürüyerek işinize gücünüze geri dönebiliyorsunuz, uçakla veya otobüsle, metrobüsle seyahat edebiliyorsunuz, ilk 3 hafta boyunca büyük tuvaletinizden sonra dikişlere püskürtülmesi gereken bir antiseptik solusyon veriyoruz, ayrıca ağızdan hap şeklinde antibiotik ve ağrı kesicide ilk hafta kullanılmalıdır.

Dikilmiş kızlık zarı görünümü : Normal bakire kızlık zarı görünümü, bozulmuş kızlık zarı görünümü ve dikilmiş kızlık zarı görünümlerini yan yana koyduğumuzda dikilmiş olanla normal bozulmamış zar birbirine çok benzer, ikisindede ortada adet deliği vardır, vajina duvarına kadar bütünlük arz eder, bozulmuş kızlık zarında ise adet deliğinden başlayan ve duvara yönelmiş düzensiz yırtıklar vardır, penis geçişine müsade edecek bir açıklık söz konusudur.

Kızlık zarı dikimi yorumları : Kızlık zarı diken doktorlar arasında karar veremiyorsanız, hangi jinekoloğa gitsem diye ikilemde kaldı iseniz kızlık zarı dikimi yorumları size yol gösterebilir, özelliklede zar dikimi yaptırmış olanların tavsiyelerine kulak kabartabilirsiniz. Bu yazımızın altındaki hasta yorumları bölümünde kızlık zarı diktirenlerin yorumlarını okuyabilirsiniz.

Kızlık zarı diktirenler : Başından himenoplasti ameliyatı geçmiş bayanların ilk haftalarda nelere dikkat etmeleri gerektiğini üst paragrafta anlattım, kızlık zarı diktirenlerin yorumlarıda aşağıda yer alıyor. Ek olarakta kızlık zarı diktirenler yarın öbürgün sgk kayıtlarında bu görülürlermi diye endişe ediyor olabilirler ama zaten bir sgk anlaşmalı değiliz.

Dikilen kızlık zarı kesin kanar mı ? : Kızlık zarı dikimi ameliyatlarında ana amaç kızlık kanı ortaya çıkmasını sağlamasıdır, acaba dikilen kızlık zarı kesin yani hastada kanar mı ? ihtimal olarak ifade edilirse usulüne uygun yapılmış himenoplasti ameliyatlarında gerdek gecesi kızlık zarı kanama oranı bakire bayanlarla aynıdır.

Flep yöntemi kaç günde iyileşir ? : Kalıcı zar dikimi yani flep metodunda iyileşme süresi 3 hafta kadardır, bazılarında bu süre 1 aya kadar uzayabilir, ama bu demek değildir ki siz bu sürede sırt üstü yatacak ve ıstirahat edeceksiniz, tam tersi aynı günden itibaren iş hayatınıza bile devam edebilirsiniz.

Esnek kızlık zarı dikilebilir mi ? :  Mantık olarak esnek kızlık zarının himenoplasti ameliyatına ihtiyacı olmayacağını düşünüyor olabilirsiniz, ama pratik hayatta bize başvuran kızlık zarı dikimi hastalarının bir kısmının esnek kızlık zarına sahip bayanlardan oluştuğunu söylemek isterim, peki neden böyle oluyor ? Gerdek gecesinde esnek kızlık zarı sebebi ile kan gelmediği zaman benim zarım esnek o yüzden gelmiyor diye bir cevap verildiğinde esnek olduğunu nerden biliyorsun diye bir karşı yanıt gelmesinden ve bu durumu anlatmanın zor olmasından kaynaklanıyor diyebiliriz. Sonuç olarak evet esnek kızlık zarı dikilebilir ve sonrasında cinsel ilişkiye girince kanama olur.

Kızlık zarı diktirenlerin yorumları : Bekaret tamiri ile alakalı birçok makale okumuşsunuzdur, altlarında kızlık zarı dikimi yaptırmak isteyenlerin yorumlarını okumuşsunuz, genelde ameliyat öncesi akla takılan sorulardan oluşan bu yorumların arasında en kıymetli olanları kızlık zarı diktirenlerin yorumlarıdır, onları çok dikkatli okumak gerekir.

Kızlık zarı çeşitleri : Kızlık zarı her bayanda insanın kolu bacağı gibi aynı şekilde olsa işimiz daha kolay olurdu, ama 20 civarı kızlık zarı çeşidi olduğunu söylesem ve bunların her birininde kişiye özel varyasyonları olduğunu ifade etsem şaşırırsınız, evet en sık rastlananı ortasında adet geçiş deliği olan annüler kızlık zarıdır, onu elek gibi birçok minik deliği olan cribriform kızlık zarı izler, çok merak edilen esnek kızlık zarı ise kadın popülasyonunda %5 oranında rastlanır.

Kızlık zarı muayenesi : Genç kızların en nefret ettiği ve düşüncesinden bile korktukları bir teşhis metodu olan kızlık zarı muayenesi ( kızlık testi, bekaret muayenesi )  bir zamanlar adli olarak zorunlu bir uygulama idi, yani yolda bir polis sizi uygunsuz bir durumda yakaladığını söyleyerek devlet hastanesinde bekaret raporuna sevk edebiyordu, ama sonradan bunlar kaldırıldı, artık sadece kendiniz isterseniz kızlık zarı muayenesi yaptırabilirsiniz. Peki kızlık zarı muayenesi nasıl yapılır ? yukarıdaki linke tıklayın ilgili makalede geniş olarak anlattım.

Kızlık zarı bozulması : Bakirelik zarının bozulup bozulmadığını birçok bayan merak eder, sıklıkla vajinaya giriş olmadan cinsel yakınlaşma veya sürtünmelerden sonra azda olsa bakirelik kanı geldiği durumlarda bu şüphe ortaya çıkar. Kızlık zarı bozulmasına dair en önemli bulgu kızlık zarı kanamasıdır, az veya çok olması sonucu etkilemez, onun dışında vajina içine erkek cinsel olganı veya başka cisimler sokulduğundada kızlık zarının bozulma ihtimali tavan yapar. Tabiki kesinleştirmek için bekaret tesit yapmak lazım.

Kızlık zarının bozulduğu nasıl anlaşılır ? : Bekaret zarının yırtılması veya bozulması hakkında size en fazal fikir verecek olan belirti kızlık zarı kanamasıdır, tabiki kızlık zarı kanaması öncesi mutlaka bir aktivite yaşanmış olması gerekir, organ girişli cinsel temas, sürtünme, cisim sokma, sert mastürbasyon gibi olaylardan sonra kan gelmiş olması kızlık zarınızın bozulmuş olabileceği anlamına gelebilir, ama kesinleştirmek için mutlaka kızlık zarı muayene bulgularına bakılmalıdır.

 

 

 

 

“Kızlık Zarı Dikimi” için 601 cevap

 1. Hocam bugün kalıcı kızlık zarı yaptırmıştım size sormayı unuttum spreyi bugün başlamam gerekir mi

 2. Hocam dikim oldu vajinmda çok agri var 4 ay oldu ve normal ped ler bozarmi kızlık zarima cok agri bozulmusmu kizligim

 3. Merhaba oturarak çalışıyorum terim güzel olmayınca kendimi bu o tarafa bu tarafa dikilmiş kizlik zarı bozulmu ve düz oturursan dikilmiş boxulurmi

  1. Flep Yöntemi Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi 25 dakika süren bir ameliyattır sonrasında yürüyüp gidebilirsiniz aynı Güneş Hayatımıza devam edebilirsiniz iyileşme süresi 25 gündür sonrasında her şey normale döner

 4. Hocam zarı diktireli 3-4 gün oldu çamaşıra damla damla kan bulaşıyor ve lavoboda kan geliyor adet başlangıcı gibi sonraki lavoboya kadar yok ama bu normal mi

 5. Hocam merhaba kızlık zarı dikimi yaptırmadım 3 ay oldu vajinamin bu tarafında agri var bide bacağım vajinama yakin olan damarlarim agriyor kızlık zariyla bir alakasi varmdir

 6. Hocam ben kalıcı kızlık zarı diktirdim 1 hafta oldu bana 1 hafta 10 gün kanama olacağı söylendi kendimce çok dikkat ettiğimi düşünüyorum sürekli oturdum bacaklarımı açmadım yürürken oturup kalkarken herşeye dikkat ettim çok yüksek birücret ödedim burda yorumları okudum ve tedirgin oldum bana solüsyon verilmedi kesinlikle su değdirmemem söylendi 3 hafta peçeteyi dokundurarak temizlik yapıyorum çamaşırla sadece bir kere duş aldım 3 ay sonra kontrole gelmem söylendi düğünüme dört ay var ve gerçekten psikolojim bozuldu şimdi ben sağlık güvencesinden özel bir hastaneye gidebiliyorum ama orda bu işlen yapılmıyordu ben gidip zar tutmuş mu tutmamış mı ne zaman kontrol ettirmeliyim yani hocam oraya da güvenemiyorum muayene esnasında yeni dikildiği için tekrar bozabilirler mi size sormak istedim size gelsem hocam ne zaman gelmeliyim muayene bana birşeyler söyleyin lütfen hocam tekrar diktirebileceğim durumum da yok

   1. Ne zaman gelmeliyim hocam muayene ücreti nedir yani şu an gelsem muayene esnasında zar tuttuysa tekrar bir yırtılma olur mu ? 1 ay dolunca mı geleyim

 7. Ayrıca işlem 15 dakika kadar sürdü ya da konuşurken hocayla bana kısa geldi ve antibiyotik verildi bugün bitti sadece bir sabah içmeyi unuttum

 8. Hocam Kızlık zarımı diktirmek istiyorum evleneceğim düğünüme 1 ay var ve korkuyorum düğün gecesi kan gelmez diye kesin sonuç veriyor mu lütfen açıklama yapar mısınız

 9. Hocam ben size zar diktirdim 6 bucuk ay oldu adet gunume uc gun kala bi parca kan geliyo ertesi gun adet geliyo bunun zarka alakasi var mi diitirdikten sonra oldu bu normalde hemen gelirdi simdi ufak bi leke sonrasi ertesi gun oluyo zar mi bozuluyo acaba

 10. Merhabalar kızlık zarı dikimi için bilgi almak istiyorum. Agustos ayında bir evlilik geçireceğim ne kadar zaman öncesinde yaptırmak gerekiyor belirli bir süresi var mı geçici ya da kalıcı dikim farkı nedir ve fiyat bilgisi alabilir miyim en kısa zamanda randevu almak istiyorum

 11. Meraba hocamm benn erkek arkadasimla iliskiye girdimm ama kan gelemmedii acimadidaa okdrr cokk sonradabb agridaa cekmedim sizce kizligim bozulmusmudr

 12. Hocamm lutfenn cevapp vermisimizz cokk onemli bu benim icinn kan gelmedii amaa. Agridaa cekmedimm sadecee 5 10 dk aurdu iliskii sizce bozulmusmudur

 13. Hocamm lutfenn cevapp vermisimizz cokk onemli bu benim icinn kan gelmedii amaa. Agridaa cekmedimm sadecee 5 10 dk surdu iliskii sizce bozulmusmudur

 14. Hocam kızlık zarı diktirmek istiyorum yapıldığında da yalnız sadece uzmanı olan doktor anlayabilir bozulduğuna diye okudum yani yaptığımda doktor harici birileri kotrol ettiğinde anlar mı bozulduğuna.

 15. Hocam 4 ay oldu dikim yaptırdım ama büyük tuvalete çıkınca çok ağrıyor oluyor sonrasında oluyor nedeni nedir hocam

 16. Fazla surtunmeden yarım saat sonra sarı ve kırmızı şeklimde sıvi geldi bu Kızlık harına hasar vermiş olma ihtimali varmı ve bir saat sonrada oldu ama bu seferki kırmıziydi sıvi

 17. 10 & 15 gün önce evlenmiş bi bayan eşiyle birlikte olmuş şimdi size muayene getirsek kızlık zarinin daha önce dikilmiş veya dikilmedigi muayene de çıkar mı?

 18. Hocam sürtünme ile kızlık zarı esneyebilir mi? Bozulmasa bile daha sonra ilk birliktelikte kan gelmeme ihtimali olur mu?

  1. Bazı durumlarda sürtünme yolu ile kızlık zarı üzerinde çentikler oluşur bu çentikler zamanla ortadaki delikli birleşerek geniş delikli kızlık zarı yani esnek kızlık zarına dönüşebilir

 19. Hocam flep ameliyatı oldum 2 ay geçti fakat bugün lavobdayken kendimi silerken parmagm yanlışlıkla içeri girdi çok korktum acı hiç hissetmedim kanama da olmadi parmagim kaydı girdi rahatlıkla anlamadım ben çok korktum sizce tutmamış olabilir mi doktorum 1 parmak kalınlığında diktim demişti ama içeri parmagim girdi sizce bu durum ne olabilir

 20. Hocam kız arkadaşım ile ikimiz isteyerek birlikte olduk kız arkadaşım ayrılmak istiyor bende kendimce onu eski haline getirip ayrılmak istiyorum ayrılmak istemesemde mecburum😭 hocam eski haline geri gelir mi bir başkası ile evlenip yaşanmamış olur mu

 21. Hocam bakireyim kızlık zarımı merak ettim bugün kendim bakmak istedim uzandım ve bacaklarımı açıp iç dudakları ayirdim fakat bakınca delik görünmüyor sanki et parçası var hafif ıkındım ve açıldı büyük bir delik gördüm benim kızlık zarım bu mu sonra içeri geri çekildi sadece ikininca Açılıyor ve 1 parmagim içeri rahatlıkla giriyor sizce bu durum nedir bazen içeri çekiyorum vajinamı sizce esnemiş olabilr mi parmak sokmakla esner mi kızlık zarı

 22. Hocam bugün doktora gittim dediginiz gibi baktı ıkın falan demedi sadece dudakları ayirdı dokuların esnek olduğu için bozulmamış 1 parmak girebilir ama ilişki esnasında kanaman olur dedi sizce normal mi parmagim girdiğinde zaten kanama olmamıştı ben kendim baktığımda delik gözükmüyordu sadece ıkınınca delik gözüküyordu sizce normal mi

 23. Cevap verir mısınız hocam esnekse hic mi kanamam olmaz ancak iki parmak girerse mi bozulur ben hiç bise anlamadım çok korkuyorum

  1. Esnek Kızlık zarında ortadaki adet dileği çok geniş olduğu için cinsel ilişkide herhangi bir kanama Olmaz böyle durumlarda genellikle Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi yapıyoruz kızlık zarı dikimi fiyat ve bilgi için WhatsApp 0532 221 30 07 den yazabilirsiniz

 24. Sayin hocam kız arkadaşımın zarı nin tam üstünde bi ay çekirdegi boyunda et gibi gözüküyor ve bu benim aklımda soru işareti olarak kalmış bozulmuş olabilirmi hocam tekrardan diktirmiş olabilirmi bana yardımcı olun lütfen. .

 25. Hocam ben kizlik zari dikimi yaptırdım 2 hafta olacak ama herhangi bir ağrı hissetmiyorum herşey normal ilerliyor kalıcı diktirdim bu normal mi

 26. Hocam doktor muayene etti ve doğal çentikler olduğunu çok yapısal olduğunu söyledi. Hatta ilişkiye girildiğinde kanamam olcağını söyledi. Sürtünerek birliktelik harici birşey yaşamadım şimdiye kdar. Sizce bu doğal çentikler dikilmeli midir?

 27. Hocam erkek arkadaşım ile sürtünürken yanlışlıkla bir iki cm girdi.emin olmak adına muayeneye gittim.doktorum doğal yapısal olarak çentiklerin olduğunu ama sürtünmeyle alakası olmayacağını ce büyümeyeceğini söyledi. Acaba yapısal olarak çentik ne demek? İlerde diktirmem gerekir mi?

 28. Hocam sizde kalıcı dikim yaptim kızlık zarim da başlıyor damarları ayağıma kadar agri oluyor nedeni ne acaba zarar gelmiş olabilir mi çok korkuyorum bişey olacak diye

 29. Hocam diğer sitelerin hepsinde doğuştan gelen doğal çentiklerin olduğu söylenmiş bir tek sizin sitenizde doğuştan çentik olamayacağı yazıyor. Hangisi doğrudur acaba?

  1. Ben 30 yıldır Kızlık Zarı Dikimi üzerine çalışıyorum genel olarak gördüğüm şudur kızlık zarı üzerinde Çentik rastlanan bayanların evlendikleri zaman kızlık zarı kanaması ihtimali oldukça düşük oluyor her bayanda kızlık zarı şekli ve çeşidi farklı olabiliyor ama çentikli kızlık zarı çeşidi diye bir doğal çeşit yok genellikle sürtünme yoluyla meydana geliyor

   1. Haklısınız hocam. Bana doktor doğuştan olduğunu söyledi. Peki doğuştan olanlara sülme deniyormuş galiba internetten baktım. Doğuştan sülme diye bir şey var mı peki hocam?

   1. Doktor doğuştan çentik varsa ona sülme deniyor ama penis ucu girmesiyle veya sürtünmeyle olanlara çentik deniyor dedi.

 30. Hocam merhaba . Ben 20 yaşındayım. Yaklaşık 3 sene önce bir birliktelik yaşadım . 4 yıllık ilişkimdi. Ayrıldım . Suan hayatımda biri var çok önem veriyor . Beni istemeye gelecek . Bakire olduğumu söyledim . Diktirmek istiyorum . Aşırı korkuyorum . Kesin çözüm mü ?

 31. Hocam kalıcı kizlik zarı dikimi oldum sizde hocam adet deligi yukarda ordan kan geliyor kızlık zarim bozulmamış dimi hocam diktiginizdn beri boyle bilgi verir misin bunun icin

 32. Hocam iyi günler ben size dikim yaptırdım ayna ile kontrol ettiğimde açılma görüyorum 6 ay oldu dikim yapalım. Zorlama falan olmadı herhangi bir ilişki de yasamadim neden boyle çok fazla açılma değil ama var yine de

 33. 6 gunluk gecikmis adetim var hocam goguslerimde hassasiyet ve adet olacakmisim gibi belimde agrilarim oluyor hamile olma ihtimali varmidir

 34. Hocam iyi günler size flep için gelicek arkadasim var van dan gelicez. Adinizi çok duyduk kanamama ihtimali var mi dikimden sonra,varsa bu ihtimal yüzde kaç. Yani garanti mi dikim.

 35. Hocam benim çok büyük bir yırtılma değil zaten banyo da temizlik yaparken kenarından elim kaydı ilişki yaşamış bir kadının dikimiyle aynı mı olur benim dikim? İyileşmesi aynı süreci mi alır?

  1. Bu durumda geldiğinizde önce sizi muayene ediyoruz kızlık zarı muayenesinde yarın öbür gün evlendiğinizde kızlık zarının kanayıp kalamayacağını size açıklıyoruz Eğer kalamayacak bir durum varsa kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemi uyguluyoruz bu yöntemde kızlık zarınızın az veya çok yırtılmış olması önemli değildir Çünkü eski kızlık zarınızın birkaç milimetre önüne yeni bir kızlık zarı oluşturuyoruz bu oluşumda kendi vajina dokunusu kullanıyoruz

 36. Kalıcı Dikim olduktan sonra iyileşme süreci nasıl oluyo? Sızıntı kan oluyo diyorlar, ağrı oluyor mu bilgi verir misiniz ayrıntılı?

 37. Hocam kızlık zarı dikimi oldum sizde büyük tuvaletim üstünde kızlık zarimda baktığım zaman et parçası görünüyor niye öyle

 38. Peki kalıcı kızlık zarı için İstanbul la mı gelmek gerekiyo arkadaşım malatya da yaşıyor fiyat aralığı ne kdr olur

  1. Kızlık zarı dikim ameliyatlarını ve muayenelerini sonuç garantisi almak açısından  İstanbul dışında yaptırmanızı pek tavsiye etmem, son derece hassas operasyonlardır, kürtaj, sezaryen gibi sıradan ameliyatlarla karıştırmayın. Biz Atatürk havalimanına 10 dakikalık mesafedeyiz, yaklaşık 30 dakikada ameliyatınız sürer, aynı gün geri uçarsınız. Gerek yurtdışından, gerekse uzak illerden birçok hastamız o şekilde yapıyor.

 39. Hocam merhaba ben gül 10sene önce tecavüze uğradım şimdi 19yasindayim kızlık zarimi dilktirmek istiyorum su an 19yasindayim lütfen bana yardım ll edin öğrenciydim üniversite okuyorum kalıcı kızlık zarı dilktirmek istiyorum bana yardım edin ltfen

 40. Mrb hocam size bir sorumuz olacaktı bir arkadaşa bundan 4 yardım önce bir olacaktı yaşamış erkek arkadaşa önce bölgwsine dojubmuş dojunurkeb parmağının ucu temas etmis işaret parmağının ilk çizgisi kadar girmiş girmemiş kızlık zqrı gitmişmidir

 41. Mrb hocam kızlık zarı dikildikten sonra evlenme aşamasında yapılan raporlarda dikim işlemi yapıldığı anlaşılıyor mu.

 42. Hocam Merhaba! Kalıcı kızlık zarı dikildikten sonra yaralar iyileşince başka bir doktor zarın dikildiğini anlayabilir mi ?

 43. Hocam merhaba kızlık zarı bozulursa adet kanaması yukardanmi gelir yoksa aşagdanmi gelir bozulursa nasıl olur belki benimde bozulmus

 44. Hocam kızlık zarı bozulursa adet kanı yukardanmi gelir yoksa aşağıdan hocam bilgi verir misiniz bozulursa nasıl olur

 45. Merhaba hocam ben bundan 4 sene önce bi birlikteliğim oldu ama sadece uc kısmı vajinama girdi kan geldi. Daha sonra hiç birlikteliğim olmadı daraltma yapmam gerekiyor mu

 46. Hocam size gelmek istiyorum baska doktorla konusmustum jinekog kesin anlar diyor ve 10 yil dayanmaz diyor kandiriyorlar diyor nedemek bu size guvenmek istiyorum

 47. Neden sizin adiniza sahte hesaplar var isminizi karalamaya calisiyorlar isinizi iyi yapiyorsunuz diye mi acaba yoksa siz mi reklam yapitiriyorsunuz

  1. Bu iştede diğer işlerde olduğu gibi ciddi rekabetler oluyor , hergün ortalama 7 ameliyat yapıyorum ve dünyanın her yerinden hasta geliyor, sanırım bazıları kendi ameliyat tekniklerini başarılı sonuç alacak hale getirmek yerine farklı metodlarla prim yapmaya çalışıyorlar. Zaten yorumları dikkatli incelerseniz hangi yorumun gerçek olduğunu anlarsınız.

 48. 5 bin tl odeyip kalici yaptirdim sehrimde ki doktora gittim dikisler acilmis ve islem yapilmamis kanamaz dedi param bosuna gitti kandirildim size gelsem ikinciye olur mu

 49. Hocam siz var olun bazi insanlae bu sebepten intihar ediyor kendine zulum gosteriyor boyle bir care varken ( yasa yasa yap sonra bu carem olarak degil) hayata geri donuyor. Sizin bi hastanizla konustum dedigi sey aldigim havanin guzelligini bugun yasadim. Insanlara bazi mutlulugu cok gormeyin , bu bir estetiktir sadece..

 50. Turgay hocam yalvaririm kurtarin beni dertten kendimi iyi hissetmek istiyourrum artik cok yoruldum fiyati nedir eski gunlerime doner miyim yalvaririm

 51. Merhaba turgay bey sizde ameliyat olmak istiyorum sehir disindan gelecegim fakat masa isi basinda calisiyorum bir engeli olur mu iyilesms surecimde ve verceginiz ilaclar harici c vitamini takviyesi alsam nasil olur

 52. Bu ameliyati kadin dogumcular mi bilgili yapar plastik certah mi ? Kadin dogumcularin yaptigi esner konustugun plastik cerrah

  1. Kızlık zarı dikimi jinekoloji branşında girmektedir Dolayısıyla aynı zamanda üreme organı olduğu için jinekologlar tarafından yapılması gerekir Ayrıca gerçek flep yöntemi kesinlikle Esnemez

 53. Hocam izledim bu ameliyati igne ucu kadar bi aciklik birakiyorlar ve ve pembemsi beyaz perde gibiydi bazilari sizde boyle bu kadar mi aciklik birakiyorsunuz(kalici sonsuz sureli)

 54. Merhaba! Hocam benim ilk birlikteliğimde kanama olmadı 4 yıl önce kürtaj oldum ve çok açık flep yöntemi yapılabilir mi ?

  1. Kızlık zarı dikiminde önceki olaylarının Hiçbir önemi yoktur doğum yapmış olsanız bile Veya defalarca kürtaj bile başınızdan geçmiş olsa yine de kalıcı flep yöntemi uygulanır ve orijinal hale gelir

 55. Hocam merhaba ben kızlık zarı dikimi flep daraltmalı ile ilgili bilgi almak istiyorum. Eylülde düğünüm var ne zaman olması gerekıyor. Tavsiye üzerine buldum sizi fıyat konusunda indirim imkanı varmı

  1. Kalıcı kızlık zarı dikimi sonsuz sürelidir aylar ve yıllar önce yapılabilir sizin durumunuzda İlk fırsatta gelmenizi tavsiye ediyorum detaylı bilgi ve fiyat için WhatsApp 0532 221 30 07 den yazabilirsiniz

 56. Bundan bir yıl öce bi ilişkim oldu adettim ama bitmişti bişeyler yaşadım kanama oldu kızlık zarımın bozulup bozulmaması konusunda tereddütte yim bunu nasıl anlarım lütfen bana yardımcı olun evlenmek üzereyim

 57. Bugun 4. Gunum size oldum hareketlerim de kisitlanma olmuyor gayet rahatim bir problem yok herhalde degil mi illa batma agri mi olmasi lazim

  1. Nasil oldunuz flep mi yaptırdınız turgay bey ilgilimi uyutarak mi uygulama yapıyor yoksa uyanikmi bende flep yaptirmak istiyorum fakat çok korkuyorum iyileşmez yada dikisler atar diye
   Ge cmis olsun cvp verirsen sevinirim cnm

 58. Hocam yeni oldum ama cok fazla yurumen gerekiyor bi sorun olur mu oksururken dikkatli olmak lazimmis cok oksurdum birsey olnaz dimi

 59. Merhaba ben kızlık zari ameliyati olmak istiyorum ama çok korkuyorum daha önce hiç böyle bi ortamda bulunmadım nasıl davranılır edilir korkuyorum kanama gerçekten oluyor mu yüzde ihtimal verirseniz bu kaç olurdu ve bu ameliyati olduktan sonra herhangi bi yerde araştırılırsa çıkma ihtimali varmı resmî kayıtlardan

  1. SGK anlaşmalı olmadığımız için SGK sistemine işlenmez Dolayısıyla tamamen gizli kalır kızlık zarı dikimi ile ilgili detaylı bilgi ve fiyat listesi almak için WhatsApp 0532 221 30 07 den yazabilirsiniz

 60. Ben ilişki yaşamadım ama parmakla zarar verdiğimi düşünüyorum bir 5 hizasında yırtık gördüm ama zarım küçük görünüyor yinede kanama olmazmı böyle az yırtılmalara nasıl yöntem uyguluyorsunuz daha iy tutar mı yoksa sıkıntı çıkmaz mı çıkarsa bunu anlatamam çünkü ilişkiye girmedim birde hiç ilişki yaşamadığım belli olmaz mı doktora gitsek

   1. Yani farkı yok ilişkiye girenle benim durumumun iyileşme durumu kanama durumu aynı mı ? İlişkiye girmediğimi doktor anlayamaz mı doktora gitsek ?

    1. Ilişkiye girdiğinizde yeni yapılan kızlık zarı yırtılarak kanama meydana gelir ilişkiye girmeden önce iyileşme dönemi sonrası başka bir doktora muayene olduğunuzda kızlık zarının dikilmiş olduğunu anlaması zordur

 61. Hocam flep yöntemi uygulandıktan sonraki kontrolde muayne de önceden kanama olup olmayacağı görünür mü ? Birde ne zaman yaptırmak gerek yırtığın üzerinden 4 sene geçmesi ya da daha fazla sorun olur mu ? Yoksa evlilik döneminde yaptırmak daha mı iyi ?

 62. Hocam flep yönteminde 100 kaç kanama olmaması ihtimali var ? Birde hastalarınızdan kanama olmayan çıktımı bugüne kadar ? Nolur doğruyu söyleyin?

  1. Gerçek flep yöntemi yapıldığında kanama ihtimali bakire bayanlarla tamamen aynıdır Hatta bir miktar daha yüksektir şöyle düşünün Bakire bir bayanda gerdek gecesinde kanama ihtimali yüzde 90 beştir fakat gerçek flep yöntemi yapıldığında yüzde 90 yediye kadar Kanıma ihtimalle çıkmaktadır yüzde üçlük bölümü iyileşme döneminde yara enfeksiyonu gibi sebeplerden dolayı Iğdır enfeksiyonu engellemek için sprey şeklinde ilaç veriyoruz hijyene dikkat eden bayanlar da hiçbir problem Yaşanmıyor

 63. Herşey para değil gerçekten hocam burda kazayla kızlığına zarar vermiş insanlar var . Belki çoğu küçük yerlerde yaşıyorlar evlilik hayali bile kuramıyorlar evlenmeyi düşünmüyorlar belkide ama yinede ruhen eksikler mutsuzlar sanki organ Kızlık zarı organımızı kaybetsek bu kadar psikolojimiz bozulmaz. Toplum baskısı intihar etmek istiyorum ilişki yaşamadığım halde bu duruma düştüm bunu kime nasıl anlatırım kim inanır ki vururlar damgayı çok kolay sizde burda umut ışığı oluyorsunuz ama eğer bu operasyon başarılı değilse daha kötü olacağımızı o zaman ölümle baş başa kalacağız o yüzden doğruyu söyleyin hocam bizler için gerçekten 1 şans varmı çünkü ben artk nefes alamıyorum gittikçe zayıflıyorum tükeniyorum bir sürü hastalık al uğraşıyorum vücudum bile yenik artk gerçekten bu flep yöntemi başarılımı ?

   1. Sağolun hocam flep de eski Kızlık zarına zarar verilir mi benim az bir yırtık var o dursa flep kanamazsa belki o kanar 😔 gerçi işlem nasıl bilmiyorum ki da en iyisini siz bilirsiniz

 64. Hocam flep yönteminde küçük bir delik olunca 1cmlik birde et duvarı kapatıyorsa tutmuş demek mi penis çapı 3 cm olduğundan bu şekilde yırtılırmış yani delik büyük olunca başarısız mıdır ameliyat ?

 65. Ameliyat olduktan sonra iyileşim süreci bitince normal davranabiliyormuyuz mesela düşsek falan birşey olur mu nelere dikkat etmemiz gerek

 66. Flep yöntemi yapıldı kanama olmadı diyelim bu kanama neden dolayı olmaz ? Bir kişi de kanama olmuşsa herkeste olması gerekmez mi kanama olmaması nedenlerini öğrenmek istiyorum yardımcı olursanız sevinirim ?

 67. Hocam merhaba bn işlem olalı 3 gün oluyo oturamiyorum uyurken zorlanıyorum ve her lavabo ihtiyacından sonra suyla yıkıyorum kendimi sonra da iyice kuruluyom su degdirmemiz mi gerekiyor

 68. Hocam bu flep yöntemi eski Kızlık zarının önüne yapılıyor ya eski kızlık zarıyla kaynaşıyor mu ? Kaynaşmıyorsa ilişki olduktan sonra yeni kızlık zarındaki dokular yırtılıyor ya hem eski kızlık zarı hem yenisi orda oluyor buda doktor muayenehanesinde anlaşılır daha önce bir işlem görülmüş olduğu

    1. Kızlık zarı davul derisi gibi düzenli bir yapıya sahip değildir vajina girinti ve çıkıntıları içinde yayılım gösterir o yüzden mantık olarak kafanıza oturtmak zor olabilir, ama sonuçta binlerce hastaya yapıyoruz ve sonuç alıyorlar

 69. Hocam bir kişinin yazısını okudum kadın doğuma gitmiş vajinasından örnek almış doktor daha önceden operasyon oldun mu ? die sormuş kız şaşırmış oda flep Kızlık zarı diktirmiş ti ama siz ilişkiden sonra muahanede anlaşılmaz diyorsunuz hangisi doğru anlıyamadım bu konuda bizi aydınlatırmısınız ?

  1. Ben gerçek flep yöntemi yapıyorum iyileşme döneminden sonra normal bir muayenede anlaşılması zordur diyorum başka doktorların yaptığı ameliyatlar üzerine değerlendirme yapmam veya tahminde bulunmak doğru olmaz

   1. Peki ilişkiden sonra anlaşılır mı yada üzerinden çok zaman geçmesimi lazım anlaşılmaması için önceden dikim olduğu lbenim eş adayım doktor hocam kadın Doğum bir sorunum olsa o muahane edecek o yüzden soruyorum ya Yada geçiçimi önerirsiniz bana o belli olur mu sonradan nolur hocam bir şey söyleyin anlar mı

    1. 1 aylık iyileşme döneminden sonra başka bir kadın doğum uzmanı tarafından muayene edildiğinde anlaşılması oldukça zordur İlişkiden sonra anlaşılması neredeyse imkansız hale gelir Eşinizin Doktor olması bu durumu değiştirmez

     1. Doktor içini rahatlatmışta vicdanını ne rahatlatacak ? Karşındaki insanı kandırıp zaten güven meselesini yıkmışsın..Bu ilişkiden hayırmı bekleyeceksin ?Yalan üzerine kurmaya çalıştığın yuvadan ? Allah var unutma..

     2. Konu cinsellik değil ,karşıdaki kişinin kandırılması..Ben evlilikte bakirelik aramam.Önemli olan anlaşabilmek sevmek sevilmektir.Yalan üzerine yuva kurulmaz ,cinsellik ile de alakası yok bunun.Şimdi almış oldunuz sanırım cevabınızı.

    2. Onder siz bana yorum yazmışsınız fakat benim ilişki yaşamadım kaza sonucu kızlığımı kaybettim ondan bile doktora dahi gidemedim kendim anlamaya çalıştım birşey olmuş mu die 4 senedir perişan haldeyim benim ne çektiğimi nerden bileceksiniz hadi size soruyorum kazayla olduğunu söylesem bana kim inanacak ? Birşey yaşamadığım halde beni rezil ederler ölmek neki ölsem daha iy siz insanların hayatlarını bilmeden yargılayamassınız ben intiharı bile düşündüm sırf bu kan için ama Allahtan korktum sizde korkun da bilip bilmeden yargılamayın

     1. Nasıl bir kaza oldu da ailenin haberi olmadı.Tamam kaza olsun sorunmu ? Severek evlenmiyeceksin sanırım sen.Görücü usulümü evlenmeyi düşünüyosun ?Bu kadar dert etme bunları ,ben 32 yaşındayım ve ciddi ilişkim olan kız arkadaşım bakire değil.Bu geniş mezhep veya namus değil.Allah c.c tövbe edenleri de pek sever.Kötü bir kadın bile olsa tövbe etse birini bulup evlense günahkarmı olur..Olmaz.Ama yalan kötü birşey ben onu demek istedim.

 70. Mrb hocam ben fulya ben bir ilişki yaşadım 3 yıl önce kendi isteğimle ilişkiye girmedim ilişki esnasında KANAMA olmadı ve ben kalıcı bir dikim istiyirum fiyatları öğrenebilirmiyim

 71. Peki ilişkiden sonra anlaşılır mı yada üzerinden çok zaman geçmesimi lazım anlaşılmaması için önceden dikim olduğu lbenim eş adayım doktor hocam kadın Doğum bir sorunum olsa o muahane edecek o yüzden soruyorum ya Yada geçiçimi önerirsiniz bana o belli olur mu sonradan nolur hocam bir şey söyleyin anlar mı

 72. Hocam merhaba ben bir 15 gun önce kalıcı kızlık zari dikimi yaptırdım. Hala akintim olması normal mi ? birde çok küçük ikindigimda bile ipleri görebiliyorum sarkmış gibi yani bu normal mi iyileşme süreci nedir ? Sarkan ipe azıcık dokundum kanamam oldu bu normal mi ? lutfen Yardımcı olursanız çok sevinirim.

  1. Zaten Adı üzerinde 2 hafta içinde ilişkiye girmeniz gerekir angi gün gireceğiniz tamamen sizin isteğinize bağlı ameliyatı olduğunuz gün dahil olmak üzere İstediğiniz bir gün girebilirsiniz ama en fazla 14 gününüz var

   1. Kesin kanama oluyormu hocam bazıları son güne kalırsa kanama olmaz diyorlar dikişler erirmiş ondan korkuyorum iki hafta dayanır mı

 73. Merhana turgay bey onardiginiz zar tuttuysa seneler sonra kontrole gelmemize gerek var mi ya da size gelsem kendi kendime kontrol etmeyi ogretir misiniz sizin hastanizim

 74. Hocam sözde kizlik zarı dikimi 6 ay falan oldu fakat benim vajinamin sol tarafı sürekli yanma ağır var dudagin ic tarafında şişkinlik var sürekli yanıyor doktora da gitim gecmedim korkuyorum bu zarar gelmiş vajinama damarla bilgi verir misin aklima kötü şeyler geliyor çok korkuyorum

 75. Merhaba. Iliskide yirtilmama durumu var mi onarilan zarin yani iliski sonrasi sizin mudaheleniz gerekir mi bazi hastalarin yirtilmiyormus agri olusuyor ve tekrar hastasi olunan doktorun acmasi gerekiyormus. Sizin onardiginiz zarda boyle problem olur mu?

 76. Sizin yaptığınız flep zarda ilişkiden sonra o zarı alabiliyormusunuz belli olmaması acısından çıkartılabilinir mi zararı varmıdır ?

  1. Vajina duvarlarından yeni bir zar oluşturuluyor dudakların dikilmesi mümkün değildir dudaklar başlı başına ayrı birer organdır kapakçık şeklinde çalışır dudakları birbirleri dikmek büyük bir hata olur

 77. İy günler geçici kızlık kaç defa yapılabilir birde geçici kızlık zarı yapıldı diyelim daha sonrasında flep de uygulanabilir mi ?

 78. Bu ameliyati yaptiktan sonra gercekten hastalara yardimci oldugunuz icin mutlu oluyor musunuz yoksa sizin icin onemli olan maddiyat mi

  1. Neredeyse 35 yıla yakın zamandır doktorluk yapıyorum Dolayısıyla maddiyat durumunu aşalı onlarca yıl oldu tabii ki seksenli doksanlı yıllarda �stanbul’da canlı kalmak için bile önemli bir miktarda Paraya ihtiyaç oluyordu ama Allah’a şükür mesleğimden her dönemde iyi gelir elde ettim hekimlik mesleği maddiyattan çok ötesinde bir noktadır

   1. Hocam ya rahatsız ediyorum ama kalicı yöntemin yapılması sonrası operasyon gecirdiginin anlasilmamasi icin ne kadar sure sonra doktora gidilmesi gerektigi sorusuna 2 ay demissiniz yani bir aksiliktir oldu ve kanamadı iliski sonrası doktora goturmek istedi söylerler yani dikim yapıldığını oylemi.

 79. Hocam daha önce bir doğum yaptım. Evleneceğim kişi beni bekar biliyor. çocuğumun olduğunu bilmiyor. kalıcı kızlık zarı yaptırmak istiyorum. FLEP Yöntemini istiyorum acaba bana olur mu. olursa fiyat ne kadar olur yardımcı olursanız sevinirim.

 80. Hocam benim kızım 7 aylık dün kakasını yaptı bende vajinal kısmını ıslak mendille sildim vajinal kısmını ıslak mendille silince vajinal ın içinde az bişey kanama oldu sizce kızlık zarı bozulmuşmudur hocam ilktefa boyle bişey oldu oda dün oldu sizce kızlık zarı bozulmuşmudur hocam lütfen yardımcı olun

 81. Hocam merhaba geçici kızlık zarı onarımı yaptırmak istiyorum kanama ihtimali yüzde kaçtır kesin kanarmı??
  İlişki esnasında temas saglanınca el ile ve yahut penis temasında dikişler karşı cins tarafından hissedilir mi ?
  Vajinamda biraz genişlik var ama daraltma yaptırmıcam sadece kızlık onarımı yaptırıcam bakire olmadığım genişlikten anlasılırmı çünkü evlenecek olduğum kişi çok uyanık biri

   1. Peki hocam neden kısa cvplar veriyorsunuz o kadar yazdığım şeye dikiş iplerini de sordum el ile veya penis temssıyla dikişler hissedilir mi

 82. Hocam bende ulteris bikornis olduğunu söyledi doktor ultrasyonda belli oluyor mu ? ilerde ameliyat olmam gerekirse kızlık zarı dikimi operasyonu geçirdiğim tanıdık doktor var da anlar mı ? Napmam gerek belli olmaması için nolur yardımcı olun

 83. Hocam ben daha önce dikim yaptırmıştım muayene de doktor sordu operasyon mı geçirdin o zaman doktoruma sormamıştım belli oluyor mu die bu durumda yapılacak birşey varmı estetik falan yapılabilinir mi

 84. hocam cok utanarak soruyorum ama erkek arkadasımla ilişkiye girdik ama penisin sadece bası gırdı cok az bir kanama oldu. kızlık zarım bozulmuş mudur yoksa zedelenmiş midir?

 85. Merhaba
  Bn 19 yasindayim sevgilimle ilişkiye girdim ve beni bırak ti
  Çok kötüyüm resmen kendimi intar edesim geliyo
  Lütfen allah rızasi icin
  Bana yardım edermisniz yalvarıyor um
  [Size

 86. Hocam kızlık zarıma baktım tabana kadar dümdüz ama klitostan asagı da aynı ikisinin tam ortasında böyle et gibi ortasında delik ve deligin içi kapalı ıkınınca açılıyor bu bozulmamış kızlık zarı mı oluyor

 87. Ben bugün diktirdim zarımı dedikleri gibi oturmadım üzerine 1:30 saatlik bi otobüs yolculuğu yaptım ama oda yatarak bacağımın üzerinde geldim şuan lavaboda cok kanamam oluyor normal diyolarlar ama bilmiyorum normalmi kanama olması

 88. Hocam ya rahatsiz ediyorum ve bu soruya genelde zor şeklinde ceval vermissiniz ama bi yerdede gecici dikimde degil ancak kalıcı dikim sonrası iliiskiye girilmesi sonrası operasyon gecirildiginin anlasilmaması icin ne kadar sonra doktora gidilebilir sorusuna 2 ay sonra seklinde cevap vermissinniz yani hocam yüzde 97 kanar diyosunuz biliyorumda diyelimki bir aksiliktir kanamadı doktora goturmek istedi iliski sonrası ne diycek doktor dikilmis mi diycek

  1. Cinsel ilişkide vajinaya giriş gerçekleştiyse mutlaka Kızlık zarında bir yırttık ortaya çıkıyor Dolayısıyla sonrasında yapılacak muayene dedim kızlık zarının yeni yırtıldığı söylenecektir

   1. Yani hocam flep dikim yapıldı iliskiye girdik dusukte olsa bir ihtimal yani kanama olmadı ve o gün doktora gotürdü yeni yirtılmış diycek tamam da dikim yapıldıgınıda anlayabilecek mı acaba

 89. Hocam ben kalıcı kızlık dikimi yaptirdim flep dedi. 2 ay oldu muayenede %70 tutmus dedi. Ama evlenmeden 3 gün önce gel muayene edeyim 1 dikiş atayım dedi? Neden 1 dikişe ihtiyaç duydu..
  Ve şimdi ilişki yaşarsam kanamam olur mu? Olmaz mi korkuyorum 😔

 90. Kalıcı flep yönetim kızlık zarına 2 haftalık geçici dikiş artırabilirmiyiz garanti olsun die yani 2 hafta dayanır mı flebin üzerine yapılır mı ?

 91. Flep sizde yapılmadı emin değilim kanayacağımdan az zamanım var o yüzden soruyorum 2 haftalık dikiş üzerinde kalırmı flebin ek olarak yaptırsak sizde 2 hafta dayanır mı kalıcının üzerine yapılır mı bilmiyorum ama

  1. Eğer önceden yaptırdığınız ameliyat geçersiz durumda ise Tabii ki 2 haftalık geçici kızlık zarı dikimi yapılabilir bu konuda Detaylar ve randevu için WhatsApp 0532 221 30 07 den yazabilirsiniz

   1. Ameliyat geçersiz değil ama riske atmak istemiyorum yapılan flebe zarar vermeden yapabilirmisiniz üzerine geçici yi

 92. Hocam dikim yaptirali 5 ay oldu nisanliyim su an nisanlim vajinaya dokunmak oksamak istiyo Ben engelliyorum o gun bugundur Ben bile dokunmaya korkuyorum dokunma yada oksama olsa bozulurmu?

 93. Hocam merhaba, gecen hafta kalici yontem ile dikkm yaptirdim ve bu hafta erkek arkadasim ile tatil planimiz olacak kesin gotmek mecburiyetindeyim.
  Ger cinsel birliktelik yasarsam Ne gibi problemle karsilasabilirim?
  Tesekkurler

 94. Fleple kızlık zarı dikimi olduğunda bazılarının dokusu esnek olup kanama olmazmış veya damarların az olmasından kanama olmaz mış bu ne kadar doğru önceden anlaşılmaz mı dokunun esnekliği

 95. Peki diğer doktorlar neden öyle söylüyor vajinal dokunun esnek olması bahanemidir . Benim zarım ince yapıda vajinal duvarımda esnek olur die korkuyorum açıkçası kalın bir hali Yok vajinanın da çokça küçük girişi tam görünmesede çok hashas görünüyor ilişkiyle olmadığı için kaza sonucu oldu bilmiyorum benim durumumda hastalarınız oldumu yani durumum nedir esneklik kafamı karıştırıyor

 96. Benim Yaralarım çok geç iyileşiyor bu durum flebin tutmasını etkiler mi ? vitamin eksikliğim var sanırım bunun için tedavi olmam gerekir mi yaptırmadan önce

 97. Merhaba hocam bir hafta once mikrocerrahi kizlik zari dikimi ameliyati gecirdim simdi kilotuma ufak ufak ipler dushuyor normalmidir? Bide kanama oluyo iki gundur adeg kanamasidir diye dushunuyorum lutfen cezap veriniz cok korkuyorum

 98. İy günler hocam kızlık zarı yırtıldığındaki olan bir ilk kanama az olmuş sa kızlık zarı flep dikim olduğundada kanama miktarı aynımı olur ?

 99. Hocam ben flep yöntemi ameliyati oldum bugün 10.gün 7.günde çok batma ve yanma oldu doktora belirttim Bana çok geziyorsun dikisler tutmaz dedi çok korkuyorum ama herhangi kanama vs olmadi ilk gün haricinde

 100. Hocam 7 ay oldu sözde dikim oldum kizlik zarı fakat benim sol tarfimda yanma çok var pantolon giydiğim zaman çok oluyor yeni flep kaldırdığınız boşluk kalmış olabilirimi biz zarar gelmiş olbilirimi beni çok huzursuz ediyor

 101. Merhaba ben nisanlimla ilişki yaşadım sadece parmağını soktu sonradan kahverengi lekeler geldi ama regl döneminden 2 gün sonra ilişki olduğu icin acaba adet kalıntıları mıydı özele muaneye gidecem ameliyat kaç saat sürüyor genellikle ücreti ne kadar ve bozulmuş olmak ihtimali var mı ?

   1. 1 saat önce özel hastaneye gittim muane oldum çok şükür bir sorun çıkmadı kizlik zarım da yardımlarınız için çok sağolun

    1. Mrhb turgay hocamı yaptı yani kalıcı flep mi yaptırdınız ameliyattan ne zaman sonra gittiniz doktora?bunları soruyorum çünkü bende kalıcı flep yaptırmak istiyorum turgay hocaya guvenebilirmiyim?

 102. Bozulduysa herhangi birisi duyar mı sağlık güvencem yok ailemde de bende de yok adalet bakanlığı onayı falan gerek mi yaşım 21 herhangi biri duyar mi özel hastane de kayıtlara geçer mi lütfen bilgi verin

   1. Her kadın dogum doktoru bakar mi yani bakmama gibi birsey var mı ozele gidecem yani önce doktorun yanina çıkıp soruyum mu ona göre kayıt açtırıp ücreti mi vereyim

     1. Ben konyada yaşıyorum hangi hastane doktorun baktığını nasıl öğrenecem bu konuda bilgi verir misiniz randevu alırken sekretere sorulmaz bu ne yapmam gerek

 103. Hocam 20 gün önce kalıcı kizlik zari diktrdm bugün baktım ortada sadece ufacık bir delik gördüm bana doktorum taç denilen kısmın üst tarafında açılma olduğunu düğünden 1 hafta önce orays tekrar dikiş atması gerektiğini söyledi çok carezizim