Kızlık Zarı Dikimi

kızlık zarı dikimi
kızlık zarı dikimi

Kızlık zarı dikimi ( himenoplasti ) ameliyatları nasıl yapılır, kızlık zarı dikimi fiyatları ne kadardan başlar, flep yöntemi nedir, kalıcı kızlık zarı dikimi kaç sene dayanır, çift kat flep farkı nedir, vajina daraltma ile kalıcı dikim nasıl yapılır, kızlık zarı diktirme ücretleri neye göre değişir, labioplasti ile birlikte flep yöntemi uygulanabilir mi, mikrocerrahi himenoplasti kaç gün içinde yapılmalıdır, kızlık zarı dikimi başarı oranı % kaçtır, kızlık zarı dikimi sonrası kontrol şart mıdır, dikilmiş kızlık zarı görünümü nasıldır ?  bu sorular yıllardır, soruluyor.

Bu sefer dedimki tek bir makalede tüm soruları yanıtlayayım, kızlık zarı dikimi hakkında eksik birşey kalmasın, ne varsa anlatayım, dikkatle okursanız işinize yarayacaktır.

Kızlık zarı diktirme :

Genel bir tabir olmakla birlikte hymenoplasty ameliyatlarının tamamını temsil eden bir terimdir, kalıcı kızlık zarı dikimi flep yönteminde eski ( yırtılmış, bozulmuş,  ) kızlık zarına dikim yapılmayıp vajen duvarlarından ince flep tabakalar kaldırılmak süreti ile yeni bir kızlık zarı oluşturulmaktadır, hastaların çoğu yırtılan kızlık zarının nerden yırtıldı ise oradan dikildiğini düşünüyor olması bu gerçeğe aykırıdır, zira parçalanmış bir kızlık zarının yırtıklarını tamir etmek sonuç almak açısından geçersiz bir işlem olur, onun yerine içinden damarlar geçen yeni bir zar inşaa etmek bakire bayanlarla yakın oranda kızlık zarı kanaması potansiyelini taşıdığı için bu konuda oldukça geçerli yöntem flep metodudur. Bekaret onarımı yaptıran hastaların neler dediğini merak ediyorsanız kızlık zarı dikimi yorumları sayfasına bir göz atın.

Kızlık zarı dikimi fiyatları :

Bu yazıyı tümden okuduğunuzda birçok farklı metod ve içerikle bekaret onarımı yapıldığını göreceksiniz, en ucuz kızlık zarı dikimi 1 haftalık geçici himenoplastiden başlayarak daha sofistike ameliyatlara doğru zar diktirme ücretlerinin artacağını söylemek lazım, brçok jinekoloğun kullandığı en basitten kombine ameliyat ücretleri sıralaması şöyledir : ( alakalı kanun ve tııbi etik gereği rakamsal değerler siteye yazılmaz, telefon veya WhatsApp üzerinden birebir fiyat isteyebilirsiniz. )

 1. 1 haftalık geçici kızlık zarı dikimi ücreti
 2. 2 haftalık geçici kızlık zarı dikimi fiyatı
 3. Kalıcı kızlık zarı diktirme ücreti ( flep metodu )
 4. Çift kat flep yöntemi kalıcı zar dikimi fiyatları
 5. Vajina daraltmalı kalıcı kızlık zarı dikimi flep ücreti
 6. Vajina daraltma + çift kat flep kalıcı fiyat
 7. Labioplastili ( dudak küçültme ) kalıcı kızlık zarı dikimi flep ücret
 8. Labioplasti + çift kat flep kalıcı ücreti
 9. Vajina daraltma + labioplasti + kalıcı flep fiyatı
 10. Vajina daraltma + labioplasti + çift kat flep ücreti

( Ameliyatlarla ilgili açıklamalar ve tüm detaylar aşağıda vardır )

Kalıcı kızlık zarı dikimi :

Bekaret tamir ameliyatlarında en üst seviye sonuç veren dikkatli yapıldığı zaman bakire bayanlarla benzer kızlık zarı kanama oranını tutturan zar dikim metodudur, ismini zamandan almasının sebebi hastaya işlemden sonra ucu açık sınırsız bir zaman kazandırmasıdır, yani aradan 10 sene veya daha uzun bir zamanda geçse ilk cinsel ilişkide kızlık zarı kanaması olacağını düşünmenin huzurunu sunar. Teknik adı flep yöntemidir ki zaten aşağı paragrafta detaylandırıyorum. Bu arada kalıcı kızlık zarı dikimi yorumlarınada mutlaka göz atın.

Flep yöntemi :

İlk bakışta teknik bir yabancı kelime olarak algılayabilirsinizin flep yöntemini ama kızlık zarımı diktireceğim diyorsanız çok karşınıza çıkacak, şimdiden alışın. Kalıcı kızlık zarı dikiminin cerrahi uygulaması flep metodudur. Flep yöntemi nasıl mı yapılıyor, anlatım olarak basit gelecek size, vajina duvarlarından ince mukoza tabakası kaldırıp orta hatta birbirine dikilir ve adet geçişi için bir veya 2 adet milimetrik delik bırakılır. Vajinal kanal her bayanda farklı traje ve derinlikte olduğu için bu ameliyat kişiye özel yapılmak zorundadır. Flep yönteminde yapılan yeni himenin damar yapısı vajina duvarlarına bağlıdır ve aktif olarak kan dolaşımı devam ettiği için ilişkiye girilene kadar bakirelik sağlar, ilişkidede yırtılarak kızlık zarı kanamasına yol açar. Flep yöntemi fiyatlarını jinekologları arayarak alabilirsiniz, flep yöntemi hasta yorumları içinde linke basın.

Çift kat flep yöntemi :

Bazı hastalar cinsel ilişkide kızlık zarının daha zor yırtılmasını isteyebilirler, telebe yönelik yapılan çift kat flep yönteminde yukarıda anlatılan kalıcı kızlık zarı dikimi işlemi çift olarak yapılıyor. Tek kat flep yöntemini buna göre daha değersiz zannetmeyiniz, bu tamamen özel istektir, tek kattanda sonuç alınır. Bazı hastalarda ameliyatla aynı seansta yapılan kızlık zarı muayenesinde çift kat flep yöntemi önerilebilir, özellikle vajina girişi geniş olan ve/veya kilolu bayanlara. Çift kat flep yöntemi ücretleri diğerinden az daha yüksek olabilir.

Vajina daraltmalı kalıcı kızlık zarı dikimi :

Özellikle yoğun cinsel yaşantısı olanlar, kürtaj gibi müdahaleler yaşamış olan bayanlarda vajina genişlemesi hissi ve bu konuda vajinaya hava giriş çıkışı, aşırı ıslanma gibi şikayetler olabilir, bu vakalarda kalıcı kızlık zarı dikimi ile birlikte vajina daraltma ameliyatıda yapılabilir, buda özel isteğe bağlıdır, olmazsa olmaz değildir.

Vajina daraltma + çift kat flep yöntemi :

kızlık zarı dikimi konusunda birçok hastanın ilave özel istekleri olur, bu ameliyat çeşidindede vajinanın daraltılmasından sonra aynı seansta çift kat flep kaldırılarak kızlık zarı dikiliyor, kızlık zarının daha zor yırtılması söz konusu olacaktır.

Labioplastili kalıcı kızlık zarı dikimi :

Labiumlar yani vajina girişindeki kapak gibi işlevi olan yaprakçıklar istenilen formda olmaması yaştan bağımsız olarak sık rastlanır, bazı hastalar flep yöntemi ile birlikte dudak küçültme ameliyatınıda yaptırmak isteyebiliyorlar, o zaman bu opsiyon daha uygun olacaktır. Labioplasti ameliyatı ile kalıcı kızlık zarı dikimi ayrı zamanlarda yapılmasına nazaran aynı seansta yapılıyor olması maliyette önemli avantaj sağlamaktadır.

Labioplasti + çift kat flep yöntemi :

Yukarıdaki ameliyat opsiyonunda flep yönteminin çift kat olarak yapılması ile gerçekleştirilir. Cinsel ilişkide zor yırtılma ve acı hissetme gibi sonuçlar doğurur.

Vajina daraltma + labioplasti + kalıcı kızlık zarı dikimi :

3 farklı ameliyat aynı seansta yapılabilir, burda hem vajina cerrahi olarak daraltılır, kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemi ile dikilir ve hemde labiumlar küçültülerek labioplasti yapılır. Kombine ameliyatlarda zaman ve ücret tasarrufu söz konusudur.

Vajina daraltma + labioplasti + çift kat flep yöntemi :

Üçlü kombine ameliyatta flep yöntemi çift kat olarak yapılırsa bu opsiyon gerçekleşmiş olur, fiyatı en yüksek olan genital estetik ameliyattır.

Geçici kızlık zarı dikimi 1 haftalık :

Geçici himenoplastiler bakireliğe geri dönüş ameliyatları arasında en basit olanlardır, vajinal kanalda 2 cm derinlikte tutunma yeri oldukça zayıf olan dikişler atılır, cinsel ilişkide penis basıncı ile dikişler vajina duvarındaki tutunma yerlerinde küçük yırtıklara yol açar, buda kızlık zarı kanamasını oluşturur. Kullanılan ameliyat iplikleri 1 hafta içinde vajinal sıvılarla erir dolayısı ile 1 hafta içinde cinsel temas kurmazsanız yapılan işlemin faydası kalmaz. Geçici kızlık zarı dikimi fiyatları birçok jinekologda bu gruptaki en ucuz maliyetlere denk gelmektedir.  Ayrıca himenoplastiler arasında geçici kızlık zarı dikimi yorumları için bu linki kullanabilirsiniz.

Geçici kızlık zarı dikimi 2 haftalık :

Geçici kızlık zarı diktirdiğinizde ilişkiye biran önce girmek şarttır ama bu dar zamanı biraz olsun uzatmak için daha geç eriyen ameliyat iplikleri kullanarak 2 hafta dayanan geçici kızlık zarı dikimi elde edilebilir. Fiyatı 1 haftalıktan az daha pahalıdır.

Mikrocerrahi himenoplasti :

Cinsel ilişkide kızlık zarı yırtıldığı zaman yaklaşık olarak yırtık üzerindeki yara 1 hafta kadar açık kalır ve ara ara kanamaya devam edebilir, daha sonra yırtılan kızlık zarı parçaları büzülerek vajinal duvara doğu çekilir ve penis geçişi için bir engel kalmaz, bu ilk hafta içinde yani zar üzerindeki yırtık henüz taze iken kılcal ameliyat iplikleri kullanılarak kızlık zarı yırtıldığı yerden aslına tam uygun olarak dikilebilir, buna mikrocerrahi himenoplasti denir. Mikrocerrahi kızlık zarı dikimi fiyatları flep yöntemine benzer.

Lazerle kızlık zarı dikimi zararları :

Bakirelik ameliyatlarına genel olarak kızlık zarı dikimi deniyor, adı üzerinde dikmek, birleştirmek gereken bir operasyon, cerrahi lazer cihazı ise yakmak, kesmek, ayrıştırmak gibi işlerde kullanılıyor, lazer ile dikim yapmak pratik hayatta pek mümkün değildir, yapılmaya çalışılırsa vajina dokusunda yanık izleri ve renk kararması gibi yan etkiler ortaya çıkabilir, lazerle yapılan ameliyatlar sıklıkla başarısızlıkla sonuçlanır.

Kızlık zarı dikimi nasıl yapılır ? :

Yukarıda ameliyat yöntemlerinde biraz bahsettik ama kızlık zarı diktirmenin nasıl olduğunu biraz daha açalım ; geçici veya kalıcı dikimler lokal anestezi ile yarım saati geçmeyen küçük cerrahi müdahalelerdir, aynı gün iş hayatına devam etmek, seyahat etmek  genelde mümkündür, teknik olarak bir sonraki cinsel ilişkide kızlık zarı kanamasını sağlama amaçlı cerrahi işlemler yapılır, kalıcı kızlık zarı dikiminde hastanın kendi vajina duvarlarından ince mukozalar kaldırılarak ( flep yöntemi ) yeni bir himen yapılıyor, geçici kızlık zarı dikiminin nasıl yapıldığına gelirsek, daha basit olarak girişten birkaç cm içeri birkaç dikiş koymak yeterli oluyor.

Kızlık zarı dikimi başarı oranı :

Kızlık zarı diktirmek önemli değildir, sonuç almak önemlidir bu ameliyatlar için bir atasözü gibi oldu neredeyse, ince eleyip sık dokuyarak, dikkatli yapılan bir flep yönteminde başarı oranı oldukça yüksektir, başarı oranı genellikle bakire bir bayanın ilk cinsel ilişkisinde kızlık kanı gelme oranı ile aynıdır.

zlık zarı dikimi sonrası bakım :

Çok meşakkatli bir ameliyat sonrası bakımı sizi bekliyor desek yalan olur, birçok hasta aynı gün bile çalışma hayatına devam edebiliyor, zaten ameliyatan sonra yürüyerek işinize gücünüze geri dönebiliyorsunuz, uçakla veya otobüsle, metrobüsle seyahat edebiliyorsunuz, ilk 3 hafta boyunca büyük tuvaletinizden sonra dikişlere püskürtülmesi gereken bir antiseptik solusyon verilir, ayrıca ağızdan hap şeklinde antibiotik ve ağrı kesicide ilk hafta kullanılmalıdır.

Dikilmiş kızlık zarı görünümü :

Normal bakire kızlık zarı görünümü, bozulmuş kızlık zarı görünümü ve dikilmiş kızlık zarı görünümlerini yan yana koyduğumuzda dikilmiş olanla normal bozulmamış zar birbirine çok benzer, ikisindede ortada adet deliği vardır, vajina duvarına kadar bütünlük arz eder, bozulmuş kızlık zarında ise adet deliğinden başlayan ve duvara yönelmiş düzensiz yırtıklar vardır, penis geçişine müsade edecek bir açıklık söz konusudur.

Kızlık zarı dikimi yorumları :

Kızlık zarı diken doktorlar arasında karar veremiyorsanız, hangi jinekoloğa gitsem diye ikilemde kaldı iseniz birçok sitede bulabileceğiniz kızlık zarı dikimi yorumları size yol gösterebilir, özelliklede zar dikimi yaptırmış olanların tavsiyelerine kulak kabartabilirsiniz.

Kızlık zarı diktirenler :

Başından himenoplasti ameliyatı geçmiş bayanların ilk haftalarda nelere dikkat etmeleri gerektiğini üst paragrafta anlattık, kızlık zarı diktirenlerin yorumlarıda aşağıda yer alıyor. Ek olarakta kızlık zarı diktirenler yarın öbürgün sgk kayıtlarında bu görülür mü diye endişe ediyor olabilirler ama zaten özel muayenehaneler sgk anlaşmalı değildir.

Dikilen kızlık zarı kesin kanar mı ? :

Kızlık zarı dikimi ameliyatlarında ana amaç kızlık kanı ortaya çıkmasını sağlamasıdır, acaba dikilen kızlık zarı kesin yani hastada kanar mı ? ihtimal olarak ifade edilirse usulüne uygun yapılmış himenoplasti ameliyatlarında gerdek gecesi kızlık zarı kanama oranı bakire bayanlarla benzerdir.

Flep yöntemi kaç günde iyileşir ? :

Kalıcı zar dikimi yani flep metodunda iyileşme süresi 3 hafta kadardır, bazılarında bu süre 1 aya kadar uzayabilir, ama bu demek değildir ki siz bu sürede sırt üstü yatacak ve ıstirahat edeceksiniz, tam tersi aynı günden itibaren iş hayatınıza bile devam edebilirsiniz.

Esnek kızlık zarı dikilebilir mi ? :

Mantık olarak esnek kızlık zarının himenoplasti ameliyatına ihtiyacı olmayacağını düşünüyor olabilirsiniz, ama pratik hayatta jinekologlara başvuran kızlık zarı dikimi hastalarının bir kısmının esnek kızlık zarına sahip bayanlardan oluştuğunu söylemek gerekir, peki neden böyle oluyor ? Gerdek gecesinde esnek kızlık zarı sebebi ile kan gelmediği zaman benim zarım esnek o yüzden gelmiyor diye bir cevap verildiğinde esnek olduğunu nerden biliyorsun diye bir karşı yanıt gelmesinden ve bu durumu anlatmanın zor olmasından kaynaklanıyor diyebiliriz. Sonuç olarak evet esnek kızlık zarı dikilebilir ve sonrasında cinsel ilişkiye girince kanama beklenir.

Kızlık zarı diktirenlerin yorumları :

Bekaret tamiri ile alakalı birçok makale okumuşsunuzdur, altlarında kızlık zarı dikimi yaptırmak isteyenlerin yorumlarını okumuşsunuz, genelde ameliyat öncesi akla takılan sorulardan oluşan bu yorumların arasında en kıymetli olanları kızlık zarı diktirenlerin yorumlarıdır, onları çok dikkatli okumak gerekir.

Kızlık zarı çeşitleri :

Kızlık zarı her bayanda insanın kolu bacağı gibi aynı şekilde olsa iş daha kolay olurdu, ama 20 civarı kızlık zarı çeşidi olduğunu söylesek ve bunların her birininde kişiye özel varyasyonları olduğunu ifade etsek şaşırırsınız, evet en sık rastlananı ortasında adet geçiş deliği olan annüler kızlık zarıdır, onu elek gibi birçok minik deliği olan cribriform kızlık zarı izler, çok merak edilen esnek kızlık zarı ise kadın popülasyonunda %5 oranında rastlanır.

Kızlık zarı muayenesi :

Genç kızların en nefret ettiği ve düşüncesinden bile korktukları bir teşhis metodu olan kızlık zarı muayenesi ( kızlık testi, bekaret muayenesi )  bir zamanlar adli olarak zorunlu bir uygulama idi, yani yolda bir polis sizi uygunsuz bir durumda yakaladığını söyleyerek devlet hastanesinde bekaret raporuna sevk edebiyordu, ama sonradan bunlar kaldırıldı, artık sadece kendiniz isterseniz kızlık zarı muayenesi yaptırabilirsiniz. Peki kızlık zarı muayenesi nasıl yapılır ? yukarıdaki linke tıklayın ilgili makalede geniş olarak anlatılıyor.

Kızlık zarı bozulması :

Bakirelik zarının bozulup bozulmadığını birçok bayan merak eder, sıklıkla vajinaya giriş olmadan cinsel yakınlaşma veya sürtünmelerden sonra azda olsa bakirelik kanı geldiği durumlarda bu şüphe ortaya çıkar. Kızlık zarı bozulmasına dair en önemli bulgu kızlık zarı kanamasıdır, az veya çok olması sonucu etkilemez, onun dışında vajina içine erkek cinsel organı veya başka cisimler sokulduğundada kızlık zarının bozulma ihtimali tavan yapar. Tabiki kesinleştirmek için bekaret tesit yapmak lazım.

Kızlık zarının bozulduğu nasıl anlaşılır ? :

Bekaret zarının yırtılması veya bozulması hakkında size en fazla fikir verecek olan belirti kızlık zarı kanamasıdır, tabiki kızlık zarı kanaması öncesi mutlaka bir aktivite yaşanmış olması gerekir, organ girişli cinsel temas, sürtünme, cisim sokma, sert mastürbasyon gibi olaylardan sonra kan gelmiş olması kızlık zarınızın bozulmuş olabileceği anlamına gelebilir, ama kesinleştirmek için mutlaka kızlık zarı muayene bulgularına bakılmalıdır.

“Kızlık Zarı Dikimi” için 367 yanıt

 1. hocamnormal bir kızlı zarinin adet deliği tam yuvarlak şeklindemidir ? böyle adet deligin bir yerinde girinti ve çıkıntılı olamaz mi? kizlik zarları çok düzgün olmali mı ? eğri buğru olamaz mı ? sizden cevap bekliyorum ne olur cevaplayın

 2. hocam kızlik zarı insanin fiziksel özellikleriyle alakasi varmi yani vicut tipiyle ?mesala kilolu insanların el parmakları kalin olur ya. acaba zayıf insanların da adet deliği dar olabilir mi cevabiniz bekliyorum lütfen cevap

 3. Vajindam hava çıkıyor bu normal mi kalıcı flep yaptirdim kendi kendine hava çıkıyor

 4. Hocam çok azmi dikiliyor kaç kilimetere dikiliyor benim sanki çok az dikilmiş çünkü sanki yukardan bozuluyor

 5. Hocam kalıcı kizlik zarı dikimi oldum bugün silerken peçete yle biraz bastirdim bozulurmu brazi ağrı var kanama olmadi ama bozulmax

 6. hocam kızlik zarı insanin fiziksel özellikleriyle alakasi varmi yani vicut tipiyle ?mesala kilolu insanların el parmakları kalin olur ya. acaba zayıf insanların da adet deliği dar olabilir mi cevabiniz bekliyorum

 7. hocam adet deliği e tam yuvarlak şeklindemidir ? böyle adet deligin bir yerinde girinti ve çıkıntılı olamaz mi? kizlik zarları çok düzgün olmali mı ? eğri buğru olamaz mı ? sizden cevap bekliyorum ne olur cevaplayın

 8. hocam adet deliği e tam yuvarlak şeklindemidir ? böyle adet deligin bir yerinde girinti ve çıkıntılı olamaz mi? kizlik zarları çok düzgün olmali mı ? eğri buğru olamaz mı ? sizden cevap bekliyorum

 9. hocam adet deliği tam yuvarlak mi olmali yada eğri buğrü olabilir mi cokmu düzgün olmalı

 10. hocam adet deliği e tam yuvarlak şeklindemidir ? böyle adet deligin bir yerinde girinti ve cıkintilar olamaz mi? kizlik zarları çok düzgün olmali mı ? eğri buğru olamaz mı ? sizden cevap bekliyorum ne olur cevaplayin

 11. hocam adet deliği tam yuvarlak şeklindemidir ? böyle adet deligin bir yerinde girinti ve çıkıntılar olamaz mi? kizlik zarları çok düzgün olmali mı ? eğri buğru olamaz mı ? sizden cevap bekliyorum

 12. Hocam kalıcı kızlık dikimi oldum aşağıdaki delik büyür bide böyle etler görünüyor bozulmuştur duz görünmüyor bozulmamış tır dimi hocam

  1. Ameliyat sonrası iyileşme döneminde dikişlerin bozulma ihtimali yaklaşık %2 kadardır. Şüpheniz varsa kontrole gelebilirsiniz.

 13. Hocam sizde kalıcı kızlık zar dikim oldum ve grip oldum hapşiriyirum baskı oluyor ve sanki bozulucak gibi oluyor hocam bozulur mu lütfen cevap verin korkuyorum

 14. hocam kızlik zarı insanin fiziksel özellikleriyle alakasi varmi yani vicut tipiyle ?mesala kilolu insanların el parmakları kalin olur ya. acaba zayıf insanların da adet deliği dar olabilir mi

 15. Hocam lütfen cevap verin soruma. Benim kızlık zarım septalıydi köprülü. Şuan alt parçası yok ama üst parçası duruyor. Kalıcı flep yaptıracam size. O üst parçayı kesmezsiniz dimi? yandaki vajinal duvarlarla o parçayı birlestirirsiniz dimi??? Bilgi almak istiyorum size gelicem

 16. hocam doğuştan gelen çentik( selül) ile sonradan oluşan çentigin kanama görmeme ihtimali aynı mi

 17. Erkeklerin bi kızlık zarını alınca bu kadar değişmeleri hayattaki en iğrenç şey kadın olmak neden bu kadar zor cidden

 18. Hocam evleneceğimiz kişiye esnek olduğunu o yüzden kanama olmayacağını söylesek yalan olduğu ortaya çıkar mı

 19. Kızlık zarı dikiminden sonra seyahat edebilirsiniz demişsiniz ama yorumlarda seyahat edenlerin çok kanaması olmuş.Ben geldiğimde uçakla gelicem ve aynı gün dönmem gerekicek.Sonradan bir sorun olursa gelmem çok zor gibi nasıl yapmalıyım ?

 20. Ben 2 aydır depresyondaydım.Yorumların hepsini teker teker okudum ve içime aşırı bi ümit ve huzur geldi.Daha operasyonu yaptırmadım ama kesinlikle size yaptırıcam.

 21. Ben sevgilimle ilişkiye girdim kızlık zarım açıldı ve çok kanamam oldu ondan sonra 1 kere daha ilişki yaşadım.Şu an çok pişmanım ve bana çok kötü davranıyor.Diktirirsem eski kadar kan gelir mi ? Az ilişkiye girmenin faydası oluyor mu ?

 22. Hocam ben sizde kalıcı dikim yapmak istiyorum ama fiyatlara baktım Ocak’tan sonra bu fiyat değişecek mi yoksa aynı mı olcak ben Ocak’tan sonra gelebilcem çünkü şehir dışından gelicem hocam

 23. Peki hocam yazmışsınız 2 haftalık bi haftalık diye 2 haftalık yapsam sizde en azından düğünde biraz daha rahat oynayabilir miyim siz hangisini tavsiye ediyorsunuz 1 haftalık mı 2 haftalık mı

 24. Hocam iyi günler ben düğünden bi hafta önce sizde dikim yapsam düğün günü hareket kısıtlaması çöl Yaşar mıyım oynamakta falan bide kesin kanar mı hocam lütfen cevap verin bu ikisine lütfen hocam

 25. Sızde kızlık zarı ameliyatı oldum 1.5 ay oldu ne kadar sonra tekrar ilişkiye girilebilir ? Birde vajina daraltma yapmadik daha öncesinde ilişkiye girmiştim defalarca bunun genişliğinden daha önce ilişkiye girdigim anlaşılır mı ?

 26. Selamin aleyküm hocam ben tecavüze uğradığım icin kizlik zarım bozuldu kizlik zari yaptirmayi düşünüyorum kizlik zari yapinca bi erkek gerdek gecesinde bunu anlar mi ve kizlik zari bozulmamis insanin ki gibi kizlik zari yaparsam ayni kan mi gelir

 27. Merhaba izmirde ozlem gultekin kliniginde fleb yöntemiyle kızlık zarı dikimi yaptırdm 3 gun sonra tam 1 ay oluck hic kontrole gtmedim daha gtme ihtimalim cok dusuk bu hafta düğünüm var kanamam olurmu sizce

 28. Hocam merhaba, sizde dikim yapmayı düşünüyorum ancak ileride başka bir doktora gittiğimde(evlenmeme en az 5 sene var) doktor dikildiğini anlar mı ve seneler Sonra bile kanama olur mu ?

 29. Kızlik zari kalici amaliat yaptirmanin riski varmi varsa zararlari nefir yasim 18 ailemden gizli amaliat olacağım kac saat surüyor ve konturollere gelicekmiyim amaliattan sonra

 30. Mrhb hocam flep yapıldığında ayni gün nereden gelmiş olsanız bile aynı gün gidebilirsiniz isinizede devam edebilirsiniz diyorsunuz hocam yorumlarda size bu islemi yaptıranlar 6 aylık 7 aylık olanlar bile agrim sizim yanmam var diyorlar.hocam bazen istemeyerekte olsa hataya düşüyoruz aileyle birlikte yaşayanlar oluyor birseylerin farkedilmesini elbette istemeyiz size güvenebilirmiyim sonuç alabilirmiyim bende flep yöntemi istiyorum ikide bir kontrole git gel olmasını bir sorun olmasını istemiyorum kimse ıstemez flep yaptır bozulsun birdaha yaptır.caresiz olanlar var birşekilde hayatına devam etmek isteyenler var temiz bir sekil de ne olur hocam flep yöntemi sorunsuz olacaksa size gelmek isterim lütfen hocam çok dardayım size guvenebilirmiyim😔😔

 31. Hocam ban Sürtünme yolu ile kizlik zarimi Kaybetmiştim Vajina darlatma ameliyatı Şart mı

 32. Hocam parmakla veya tırnak kızlık Zarı bozuluyor mu bazıları bu kadar kolay bozulacak birşey olmadığını söylüyorlar gerçek bir ilişkide kan gelir diyorlar Parmakla olan çok hastanız varmı gerçek bir ilişkide kan gelir mi ?

 33. Kalıcı dikim yapıldığında başka doktor muayene ettiğinde dikim yapıldığını anlayabilir mi

 34. Hocam tutmuşsa kanama olmayabiliyor sanırım cevap vermediniz yinde riski varsa nasıl güvenip evlilik yapıcaz biz bir hastanız kanar mı die sormuş kanayacağını düşünüyorum demişsiniz muayenede nasıl emin olacağız bilgi verirmisiniz güvenip evlendik kanama olmassa nolcak

 35. Hocam sizin yaptığınız da esnek olma ihtimali varmı dokumuzdan dolayı oluyormuş sanırım öyle birşey varmı

 36. Hocam merhabalar ben kalıcı kızlık zarı dikiminin adete 2 3 gün kala yapılabilirmi diye öğrenmek istiyorum yoksa adet sonrası dahamı sağlıkkı olur?

 37. Kızlık zarı dikimi tutmuşsa eğer kanama olur mu tutmasına rağmen kanama olmaması gibi bir durum söz konusumudur ?

 38. Kızlık zarı dikiminden 6 ay geçtikten sonra enfeksiyon kapması kızlık zarına zarar verir mi

 39. Dikim ücretleri neden bu kadar pahalı 20 dk bir işlem sonuçta başka zor ameliyatlar var Doğum gibi onda bile bu ücret alınmıyor niye böyle indirimli olduğunuz aylar oluyor mu hocam

 40. Hocam lütfen cevap verin geçici kızlık zarı yaptırdığında hareket kısıtlaması oluyo kalıcı daha Mı iyi

 41. hocam iç dudakların birinin daha büyük olması bu eşitsizlik dikimi olumsuz etkiler mi

 42. Hocam geçici Kızlık zarı yaptığında düğün esnasında herhangi bi hareketten ötürü bişey olur mu dans vs

 43. Hocam adet oldum ama baktigim zaman açılmış gibi duruyor petten bozulurmu kalıcı yaptim

 44. Hocam bacaklarımi açtım biraz baktığım zaman kizlik zarima sanki delik büyümüş açılmış kalıcı yaptiniz 7 ay oldu

 45. Peki hocam iç dudakların birinin daha büyük olması dikimi tutmasını olumsuz etkiler mi

 46. İki agzi aciyorum ama göremiyorum ya da anlamiyorm hangi renk zar nasil ve ne tarafta oluyor görenler bakanlar varsa bana da soyleyebilirlermi

 47. Bir hafta once hastalığım bitti 3 ay önce flep oldum bugün parka gittim salıncak oturdum ama sallanmadim eve geldim iki damla kadar kan geldi suan yan tarafım agriyo açan bisey olabilirmi

 48. Hocam benim iç dudaklar çok hassas ve ince gibi duruyor bendede bu işlem tutar mı korkuyorum benim kesin kalıcı olmalı başka şansım yok

 49. Kızlık zarımın kanar durumda olduğu söylense dahi dikim yapılabilir mi zarıma zarar vermeden parçayı iç bölgeden mi alıyorsunuz

 50. Size bugün kontorle geldim dediniz bir an once evlenin kalıcı dikim yaptınız bana dimi ömürboyu bozulmaz dimi hocam

 51. Tam en kısa zamanda gelicem yanınıza cok ağrı çekiyorum oturmaktan korkuyorum artık kızlık zarima inşallah bozulmamistir

 52. Hocam vajinamda yanma ağrı çok var oturarak çalışıyorum çok ağrı çekiyorum kadın doğumda gittim ilaç verdi gecmedi ne yapmalıyım bide size gelmek istiyorum sizde kalici dikim oldum bana yardım edin

 53. İyi günler hocam 21 yaşındayım size sorularım olacaktı şimdiden teşekkürler , kalıcı kızlık zarı dikimi nakit ne kadar ? Taksit oluyor mu? Kesin çözüm müdür kanama olur mu? Dikildiği anlaşılır mı? İki ay önce ilişkiye girdim başkada olmadı erken dikim olunca daha iyi diyorlar 1 yıl sonra yaptırsamda aynı olumlu sonuç alır mıyım erken gec yaptırmanın bi yararı zararı var mıdır ? Sigorta uzerinden ilaç almak istemiyorum her hangi bir yerde görünür mü bu alacağım ilaçlar

 54. Hocam suan cankırıdayım burada bu işlemi yaptırabileceğim bir yer var mı her özel hastane bu işlemi yapar mı bilgilendirebilir misiniz ne yapmam gerektiğini bilmiyorum

 55. Hocam bu hafta acikmsiniz ben kontorele gelicem dik8m oldu sizde 6 ay oldu çok yanma var vajinamda ucretsizmi

 56. Iyi akşamlar hocam. Bir kaç gün öncesine kizligim bozuldu. Fakat wajina dar olduğu için kanamam fazla oldu. Ameliyat olduğumda öncesi ve sonrasında acı yada herhangi bir sorunla karsilasiyormuyum ? Bakarim. Evlenene kadar kalıcı yaptırmak istiyorum. Il dışından gelcem aylık kontrolleriniz olurmu ? Ameliyat sonrası bir sorun veya sıkıntı olmaz umarım 😒

 57. Ben yeni adetlikten bittim hatta bitmek üzeriyim dün temizlendim bugün sevgilim vajinama parmağını soktu yarisini sokmuş yarim saat sonra baktim kan vardı kahvrengiydi adet kanamasındir yoksa kızlık zarı patlamışmidir

 58. Tam birleşme olmadığı için kanama olmuyor sa eğer bu yapılan zar yırtıldığı haldemi kanama olmuyor ?

 59. Kızlık zarımın üst kısmı yırtılmış fakat alt kısım duruyor yani 6 yönündeki yer duruyor yani tırnak geçmesi sonuçu yırtıldı tekrar kanamam olurmu ?

 60. Hocam bugun 5. Gunum motora bindim bn surmuyodum arkaya bindim. Yan oturamadim islemden sonra ilk defa 4. Ve 5. Gun motora bindim. 4. Gun yan oturdum oyle bi baski hissetmedim oramda bi bacaga agirlik verdim. Bugun normal oturdum malesef . bacaklarimi acarak ama cok acmadim tabi. Bide orama baski gelmicek sekilde popoma agirlik verdim hafif baskilar oluyodu ama onlarda oyle yirtirma acilma yapmamistir degil mi ? Bi aci bi agri hissetmedim oyle dediginiz gibi belirgin. Ve normal bincegim icin bacagimi atabilcegim kadar kaldirdim sadece. O kaldirmadan Acilma yapmamistir insallah. Antibiyotik kullanimimda bitti bugun. Sadece batikon suruyom artik.

 61. Birinci sorum Hocam fleple dikildigi zaman Her idrardan sonra batikon surmek gerekir mi sadece peceteyle silsek olurmu mikrop vs kapmamasi acisindan. .
  Ikinci sorum , dikis tutmayinca veya dikisler yirtilinca bi belirti verir mi hisseder miyim. Oraya direk bi baski uygulanmadikca kolay kolay yirtilma olmaz heralde demi hocam

 62. Hocam sizin tekniğiniz de tutmama ihtimali çok düşük oda kişinin dikkat etmemesinden kaynaklı bunu biliyorum sizin için değil ama peki bazıları tuttuktan sonra kanaman olur diyor tutuğunu da kendiside görüyor ama kanama olmuyor .bu esnek olmasından dolayımı yapılan zarın yoksa damarlarımı Yok ?

 63. Hocam tekrar bir sorum daha var. Flep yontemiyle yapilan islem ne kadar surer bu her doktorun yapisina gore.degisirmi. beni muane etti sana daraltmada gerekiyo dedi. Hem daraltma hem dikim yapti. genel anestesi uyguladilar ben istedim. Islemin nekadar surdugunu bilmiyorum. Annemde vardi 15 dkka surdu sen ciktin dedi. Sadece dikim yapmadi sonucta daraltmada yapti ondan 15 dkka surmesi normalmi. Kendi sitesindede daraltma isleminin 20 dka surdugu yaziyo. Dikim de 15 20 dkka bisey genelde. Ama cok bi genisleme yok daraltmak lazm biraz dedi. Süre normalmi hocam? Doktorumu cok arastirdim unlu bi doktor basarili bi doktor ama biraz celistim.

 64. Hocam sorum şu? Bana flep yontemiile dikim yaptilar. Bugun 4. Gun. Seneye dugunum var. Evlilik oncesi gelirsin dedi doktor muane icin. Bende suphe uyandirdi. Oyle mi oluyor . Cunku zaten dikisler 2 3 haftaya iyilesiyor. En gec 1 ay sonra gidilse daha iyi degilmi. Belki bisey oldu ta ozaman mi ogrencem bunu. Islemden sonra kontorle muaneye ne zaman gitmek gerekir. Evlilik onceside gidilse oluyo mu doktorumun soyledigi gibi. Kendine cok guveniyosa demekki. Bana garantide verdi kendisi.

 65. Hocam kapsamlı bir daraltmada kan gelir mi darlıktan kanar diyorlar zar dikiminden hariç bunu yaptırmak kanamayı sağlarmı

 66. İlkinde tutmadıysa ikinci kez kalıcı dikim yapılır mı yapılmayacağını söylüyorlar başarı oranı düşüyormuş yine aynı sonucu alırmışım bu ne kadar doğru dokularım da mı problem var acaba

 67. Birde esnek olması bizim dokumuz la alakalı mı yoksa yapılan ameliyatın teknik hatasımıdır ?

 68. Kızlık zarım da yırtık vardı küçük çok açıp bakıyordum o yırtık büyümüş gibi açıp bakmayla büyürmü

 69. Hiç ilişkiye girmemiş ancak kızlık zarı yırtılmış birinin kalıcı kızlık zarı dikimini ne karara yapıyorsunuz öğrenebilirmiyim?

 70. Bazı doktorlar bu bölge çok kanlanan bir bölge olmadığını söylüyorlar flep de başarısız olması bundan kaynaklımı

 71. Hocam 20 gün önce kalıcı kizlik zari diktrdm bugün baktım ortada sadece ufacık bir delik gördüm bana doktorum taç denilen kısmın üst tarafında açılma olduğunu düğünden 1 hafta önce orays tekrar dikiş atması gerektiğini söyledi çok carezizim

 72. Özel hastane de tahlil yapılıyor mu birde ne diyecem gittiğim zaman çok cekiniyorum

 73. Bozulduysa herhangi birisi duyar mı sağlık güvencem yok ailemde de bende de yok adalet bakanlığı onayı falan gerek mi yaşım 21 herhangi biri duyar mi özel hastane de kayıtlara geçer mi lütfen bilgi verin

 74. Merhaba ben nisanlimla ilişki yaşadım sadece parmağını soktu sonradan kahverengi lekeler geldi ama regl döneminden 2 gün sonra ilişki olduğu icin acaba adet kalıntıları mıydı özele muaneye gidecem ameliyat kaç saat sürüyor genellikle ücreti ne kadar ve bozulmuş olmak ihtimali var mı ?

 75. Isiniz gucunuz delikmi oldu baska isiniz yokmu hocam delik buyudu hocam delik kuculdu alla alla😡

 76. Hocam 7 ay oldu sözde dikim oldum kizlik zarı fakat benim sol tarfimda yanma çok var pantolon giydiğim zaman çok oluyor yeni flep kaldırdığınız boşluk kalmış olabilirimi biz zarar gelmiş olbilirimi beni çok huzursuz ediyor

 77. Hocam ben flep yöntemi ameliyati oldum bugün 10.gün 7.günde çok batma ve yanma oldu doktora belirttim Bana çok geziyorsun dikisler tutmaz dedi çok korkuyorum ama herhangi kanama vs olmadi ilk gün haricinde

 78. Mikrocerrahi kızlık zarı dikiminde kızlık zarı eski yırtılan yerlerden mi yırtılır yoksa farklı yerlerden mi

 79. İy günler hocam kızlık zarı yırtıldığındaki olan bir ilk kanama az olmuş sa kızlık zarı flep dikim olduğundada kanama miktarı aynımı olur ?

 80. Merhaba hocam bir hafta once mikrocerrahi kizlik zari dikimi ameliyati gecirdim simdi kilotuma ufak ufak ipler dushuyor normalmidir? Bide kanama oluyo iki gundur adeg kanamasidir diye dushunuyorum lutfen cezap veriniz cok korkuyorum

 81. Benim Yaralarım çok geç iyileşiyor bu durum flebin tutmasını etkiler mi ? vitamin eksikliğim var sanırım bunun için tedavi olmam gerekir mi yaptırmadan önce

 82. Tam o flepleri alınca genişleme olmuyor mu vajinanın içinden alınan fleplerib yeri boş kalıyor içerde sonuçta

 83. Kızlık zarı yapılırken alınan dokular vajina içini genişletmez mi sonuçta parça alıyor içinden

 84. Peki diğer doktorlar neden öyle söylüyor vajinal dokunun esnek olması bahanemidir . Benim zarım ince yapıda vajinal duvarımda esnek olur die korkuyorum açıkçası kalın bir hali Yok vajinanın da çokça küçük girişi tam görünmesede çok hashas görünüyor ilişkiyle olmadığı için kaza sonucu oldu bilmiyorum benim durumumda hastalarınız oldumu yani durumum nedir esneklik kafamı karıştırıyor

 85. Fleple kızlık zarı dikimi olduğunda bazılarının dokusu esnek olup kanama olmazmış veya damarların az olmasından kanama olmaz mış bu ne kadar doğru önceden anlaşılmaz mı dokunun esnekliği

 86. Özel hastanelerde kızlık zarı dikimi görünür mü sağlık bakanlığınca kayda alınır mı

 87. Hocam merhaba, gecen hafta kalici yontem ile dikkm yaptirdim ve bu hafta erkek arkadasim ile tatil planimiz olacak kesin gotmek mecburiyetindeyim.
  Ger cinsel birliktelik yasarsam Ne gibi problemle karsilasabilirim?
  Tesekkurler

 88. Hocam dikim yaptirali 5 ay oldu nisanliyim su an nisanlim vajinaya dokunmak oksamak istiyo Ben engelliyorum o gun bugundur Ben bile dokunmaya korkuyorum dokunma yada oksama olsa bozulurmu?

 89. Flep sizde yapılmadı emin değilim kanayacağımdan az zamanım var o yüzden soruyorum 2 haftalık dikiş üzerinde kalırmı flebin ek olarak yaptırsak sizde 2 hafta dayanır mı kalıcının üzerine yapılır mı bilmiyorum ama

 90. Kalıcı flep yönetim kızlık zarına 2 haftalık geçici dikiş artırabilirmiyiz garanti olsun die yani 2 hafta dayanır mı flebin üzerine yapılır mı ?

 91. Hocam ben kalıcı kızlık dikimi yaptirdim flep dedi. 2 ay oldu muayenede %70 tutmus dedi. Ama evlenmeden 3 gün önce gel muayene edeyim 1 dikiş atayım dedi? Neden 1 dikişe ihtiyaç duydu..
  Ve şimdi ilişki yaşarsam kanamam olur mu? Olmaz mi korkuyorum 😔

 92. Hocam ya rahatsiz ediyorum ve bu soruya genelde zor şeklinde ceval vermissiniz ama bi yerdede gecici dikimde degil ancak kalıcı dikim sonrası iliiskiye girilmesi sonrası operasyon gecirildiginin anlasilmaması icin ne kadar sonra doktora gidilebilir sorusuna 2 ay sonra seklinde cevap vermissinniz yani hocam yüzde 97 kanar diyosunuz biliyorumda diyelimki bir aksiliktir kanamadı doktora goturmek istedi iliski sonrası ne diycek doktor dikilmis mi diycek

 93. Ben bugün diktirdim zarımı dedikleri gibi oturmadım üzerine 1:30 saatlik bi otobüs yolculuğu yaptım ama oda yatarak bacağımın üzerinde geldim şuan lavaboda cok kanamam oluyor normal diyolarlar ama bilmiyorum normalmi kanama olması

 94. Hocam kızlık zarıma baktım tabana kadar dümdüz ama klitostan asagı da aynı ikisinin tam ortasında böyle et gibi ortasında delik ve deligin içi kapalı ıkınınca açılıyor bu bozulmamış kızlık zarı mı oluyor

 95. Hocam flep yontemı dıkımınden gerdekte kanamama ihtimali nedir. Yani neye dikkat edilmezse kanama olmaz

 96. Merhaba
  Bn 19 yasindayim sevgilimle ilişkiye girdim ve beni bırak ti
  Çok kötüyüm resmen kendimi intar edesim geliyo
  Lütfen allah rızasi icin
  Bana yardım edermisniz yalvarıyor um
  [Size

 97. hocam cok utanarak soruyorum ama erkek arkadasımla ilişkiye girdik ama penisin sadece bası gırdı cok az bir kanama oldu. kızlık zarım bozulmuş mudur yoksa zedelenmiş midir?

 98. Hocam ben daha önce dikim yaptırmıştım muayene de doktor sordu operasyon mı geçirdin o zaman doktoruma sormamıştım belli oluyor mu die bu durumda yapılacak birşey varmı estetik falan yapılabilinir mi

 99. 1 aylık geçici dikim yok mu ben çok uzağım size flep de yaptıramam yardımcı olursanız sevinirim

 100. Hocam bende ulteris bikornis olduğunu söyledi doktor ultrasyonda belli oluyor mu ? ilerde ameliyat olmam gerekirse kızlık zarı dikimi operasyonu geçirdiğim tanıdık doktor var da anlar mı ? Napmam gerek belli olmaması için nolur yardımcı olun

 101. kızlık zarının olduğu yerde flep le tamir yapabiliyormusunuz yoksa hemen kızlık zarının önüne mi yapıyorsunuz ?

 102. Geçici kızlık zarında verilen süreyi geçtik ilişkiye girmedik kendi kendine mi yırtılır

 103. Hocam merhaba geçici kızlık zarı onarımı yaptırmak istiyorum kanama ihtimali yüzde kaçtır kesin kanarmı??
  İlişki esnasında temas saglanınca el ile ve yahut penis temasında dikişler karşı cins tarafından hissedilir mi ?
  Vajinamda biraz genişlik var ama daraltma yaptırmıcam sadece kızlık onarımı yaptırıcam bakire olmadığım genişlikten anlasılırmı çünkü evlenecek olduğum kişi çok uyanık biri

 104. Hocam benim kızım 7 aylık dün kakasını yaptı bende vajinal kısmını ıslak mendille sildim vajinal kısmını ıslak mendille silince vajinal ın içinde az bişey kanama oldu sizce kızlık zarı bozulmuşmudur hocam ilktefa boyle bişey oldu oda dün oldu sizce kızlık zarı bozulmuşmudur hocam lütfen yardımcı olun

 105. Hocam daha önce bir doğum yaptım. Evleneceğim kişi beni bekar biliyor. çocuğumun olduğunu bilmiyor. kalıcı kızlık zarı yaptırmak istiyorum. FLEP Yöntemini istiyorum acaba bana olur mu. olursa fiyat ne kadar olur yardımcı olursanız sevinirim.

 106. Bu ameliyati yaptiktan sonra gercekten hastalara yardimci oldugunuz icin mutlu oluyor musunuz yoksa sizin icin onemli olan maddiyat mi

 107. Geçici kızlık zarında ilişkiden sonra ne kadar sonra doktor kontroline gidilmeli dikim olduğu söylenmemesi için

 108. İy günler geçici kızlık kaç defa yapılabilir birde geçici kızlık zarı yapıldı diyelim daha sonrasında flep de uygulanabilir mi ?

 109. Barton kistinin zararlı neler hocam sol tarafta dudagin yan tarafı damar gibi şişkinlik var

 110. Sizin yaptığınız flep zarda ilişkiden sonra o zarı alabiliyormusunuz belli olmaması acısından çıkartılabilinir mi zararı varmıdır ?

 111. Merhaba. Iliskide yirtilmama durumu var mi onarilan zarin yani iliski sonrasi sizin mudaheleniz gerekir mi bazi hastalarin yirtilmiyormus agri olusuyor ve tekrar hastasi olunan doktorun acmasi gerekiyormus. Sizin onardiginiz zarda boyle problem olur mu?

 112. Hocam zararlimi dudagin yan tarafi öyle bi var bu yok bide kizlik zarimda aşada biraktiniz delik sanki buyuyor

 113. Hocam sözde kizlik zarı dikimi 6 ay falan oldu fakat benim vajinamin sol tarafı sürekli yanma ağır var dudagin ic tarafında şişkinlik var sürekli yanıyor doktora da gitim gecmedim korkuyorum bu zarar gelmiş vajinama damarla bilgi verir misin aklima kötü şeyler geliyor çok korkuyorum

 114. Size oldum hocam yaparken daraltma yapmadiniz eger ihtiyacim olsaydi yaparken soylerdiniz degil mi

 115. Hocam merhaba ben bir 15 gun önce kalıcı kızlık zari dikimi yaptırdım. Hala akintim olması normal mi ? birde çok küçük ikindigimda bile ipleri görebiliyorum sarkmış gibi yani bu normal mi iyileşme süreci nedir ? Sarkan ipe azıcık dokundum kanamam oldu bu normal mi ? lutfen Yardımcı olursanız çok sevinirim.

 116. Peki ilişkiden sonra anlaşılır mı yada üzerinden çok zaman geçmesimi lazım anlaşılmaması için önceden dikim olduğu lbenim eş adayım doktor hocam kadın Doğum bir sorunum olsa o muahane edecek o yüzden soruyorum ya Yada geçiçimi önerirsiniz bana o belli olur mu sonradan nolur hocam bir şey söyleyin anlar mı

 117. Mrb hocam ben fulya ben bir ilişki yaşadım 3 yıl önce kendi isteğimle ilişkiye girmedim ilişki esnasında KANAMA olmadı ve ben kalıcı bir dikim istiyirum fiyatları öğrenebilirmiyim

 118. Hocam bir kişinin yazısını okudum kadın doğuma gitmiş vajinasından örnek almış doktor daha önceden operasyon oldun mu ? die sormuş kız şaşırmış oda flep Kızlık zarı diktirmiş ti ama siz ilişkiden sonra muahanede anlaşılmaz diyorsunuz hangisi doğru anlıyamadım bu konuda bizi aydınlatırmısınız ?

 119. Hocam bu flep yöntemi eski Kızlık zarının önüne yapılıyor ya eski kızlık zarıyla kaynaşıyor mu ? Kaynaşmıyorsa ilişki olduktan sonra yeni kızlık zarındaki dokular yırtılıyor ya hem eski kızlık zarı hem yenisi orda oluyor buda doktor muayenehanesinde anlaşılır daha önce bir işlem görülmüş olduğu

 120. Hocam merhaba bn işlem olalı 3 gün oluyo oturamiyorum uyurken zorlanıyorum ve her lavabo ihtiyacından sonra suyla yıkıyorum kendimi sonra da iyice kuruluyom su degdirmemiz mi gerekiyor

 121. Hocam daha kontrolume var bugun baktim ama sanki 1 cm degil aciklik daha buyuk gibi duruyor suphelendim com

 122. Flep yöntemi yapıldı kanama olmadı diyelim bu kanama neden dolayı olmaz ? Bir kişi de kanama olmuşsa herkeste olması gerekmez mi kanama olmaması nedenlerini öğrenmek istiyorum yardımcı olursanız sevinirim ?

 123. Ameliyat olduktan sonra iyileşim süreci bitince normal davranabiliyormuyuz mesela düşsek falan birşey olur mu nelere dikkat etmemiz gerek

 124. Hocam flep yönteminde küçük bir delik olunca 1cmlik birde et duvarı kapatıyorsa tutmuş demek mi penis çapı 3 cm olduğundan bu şekilde yırtılırmış yani delik büyük olunca başarısız mıdır ameliyat ?

 125. Bu işlemi kimsenin duyma ihtimali var mı ? tc kimlik falan kaydediliyor mu isim falan

 126. Herşey para değil gerçekten hocam burda kazayla kızlığına zarar vermiş insanlar var . Belki çoğu küçük yerlerde yaşıyorlar evlilik hayali bile kuramıyorlar evlenmeyi düşünmüyorlar belkide ama yinede ruhen eksikler mutsuzlar sanki organ Kızlık zarı organımızı kaybetsek bu kadar psikolojimiz bozulmaz. Toplum baskısı intihar etmek istiyorum ilişki yaşamadığım halde bu duruma düştüm bunu kime nasıl anlatırım kim inanır ki vururlar damgayı çok kolay sizde burda umut ışığı oluyorsunuz ama eğer bu operasyon başarılı değilse daha kötü olacağımızı o zaman ölümle baş başa kalacağız o yüzden doğruyu söyleyin hocam bizler için gerçekten 1 şans varmı çünkü ben artk nefes alamıyorum gittikçe zayıflıyorum tükeniyorum bir sürü hastalık al uğraşıyorum vücudum bile yenik artk gerçekten bu flep yöntemi başarılımı ?

 127. Hocam flep yönteminde 100 kaç kanama olmaması ihtimali var ? Birde hastalarınızdan kanama olmayan çıktımı bugüne kadar ? Nolur doğruyu söyleyin?

 128. Kızlık zarımda yırtık var ama deliği küçük kanamam olur mu parmakla olmuştu ?

 129. Hocam flep yöntemi uygulandıktan sonraki kontrolde muayne de önceden kanama olup olmayacağı görünür mü ? Birde ne zaman yaptırmak gerek yırtığın üzerinden 4 sene geçmesi ya da daha fazla sorun olur mu ? Yoksa evlilik döneminde yaptırmak daha mı iyi ?

 130. Ben ilişki yaşamadım ama parmakla zarar verdiğimi düşünüyorum bir 5 hizasında yırtık gördüm ama zarım küçük görünüyor yinede kanama olmazmı böyle az yırtılmalara nasıl yöntem uyguluyorsunuz daha iy tutar mı yoksa sıkıntı çıkmaz mı çıkarsa bunu anlatamam çünkü ilişkiye girmedim birde hiç ilişki yaşamadığım belli olmaz mı doktora gitsek

 131. Dikislere kontrole kadar bakmamak lazimmis benim 5.gunum ayirip baktim atmis olsa kanama olurdu degil mi

 132. Merhaba ben kızlık zari ameliyati olmak istiyorum ama çok korkuyorum daha önce hiç böyle bi ortamda bulunmadım nasıl davranılır edilir korkuyorum kanama gerçekten oluyor mu yüzde ihtimal verirseniz bu kaç olurdu ve bu ameliyati olduktan sonra herhangi bi yerde araştırılırsa çıkma ihtimali varmı resmî kayıtlardan

 133. Hocam yeni oldum ama cok fazla yurumen gerekiyor bi sorun olur mu oksururken dikkatli olmak lazimmis cok oksurdum birsey olnaz dimi

 134. Bugun 4. Gunum size oldum hareketlerim de kisitlanma olmuyor gayet rahatim bir problem yok herhalde degil mi illa batma agri mi olmasi lazim

 135. Bundan bir yıl öce bi ilişkim oldu adettim ama bitmişti bişeyler yaşadım kanama oldu kızlık zarımın bozulup bozulmaması konusunda tereddütte yim bunu nasıl anlarım lütfen bana yardımcı olun evlenmek üzereyim

 136. Hocam dikim yaptim sizde 6 ay oldu adet olunca vajinamda aşırı derece yanma var batma sebebi nedir

 137. Hocam merhaba ben kızlık zarı dikimi flep daraltmalı ile ilgili bilgi almak istiyorum. Eylülde düğünüm var ne zaman olması gerekıyor. Tavsiye üzerine buldum sizi fıyat konusunda indirim imkanı varmı

 138. Merhaba! Hocam benim ilk birlikteliğimde kanama olmadı 4 yıl önce kürtaj oldum ve çok açık flep yöntemi yapılabilir mi ?

 139. En erken kacta gelebilirim uzak sehirden gelcem yol nedeniyle az geciksem randevum yanmaz dimi

 140. Hocam izledim bu ameliyati igne ucu kadar bi aciklik birakiyorlar ve ve pembemsi beyaz perde gibiydi bazilari sizde boyle bu kadar mi aciklik birakiyorsunuz(kalici sonsuz sureli)

 141. Bu ameliyati kadin dogumcular mi bilgili yapar plastik certah mi ? Kadin dogumcularin yaptigi esner konustugun plastik cerrah

 142. Hocam dikildikten sonra kanama olup olamadigini doktorlar anlar mi yada ultrasonda faln belli olur yani kesinlige nerden ulasabiliriz

 143. Hocam kalıcı kızlık zarı tek katmi oluyor sizde yaptım kalıcı dedim ama çift katta var onu yeni gördüm

 144. Hocam siz var olun bazi insanlae bu sebepten intihar ediyor kendine zulum gosteriyor boyle bir care varken ( yasa yasa yap sonra bu carem olarak degil) hayata geri donuyor. Sizin bi hastanizla konustum dedigi sey aldigim havanin guzelligini bugun yasadim. Insanlara bazi mutlulugu cok gormeyin , bu bir estetiktir sadece..

 145. 5 bin tl odeyip kalici yaptirdim sehrimde ki doktora gittim dikisler acilmis ve islem yapilmamis kanamaz dedi param bosuna gitti kandirildim size gelsem ikinciye olur mu

 146. Bu operasyon psikolojk olarak olumlu etkisi var midir? Kendinize has teknikle mi yapiyorsunuz

 147. Neden sizin adiniza sahte hesaplar var isminizi karalamaya calisiyorlar isinizi iyi yapiyorsunuz diye mi acaba yoksa siz mi reklam yapitiriyorsunuz

 148. Hocam size gelmek istiyorum baska doktorla konusmustum jinekog kesin anlar diyor ve 10 yil dayanmaz diyor kandiriyorlar diyor nedemek bu size guvenmek istiyorum

 149. Merhaba hocam ben bundan 4 sene önce bi birlikteliğim oldu ama sadece uc kısmı vajinama girdi kan geldi. Daha sonra hiç birlikteliğim olmadı daraltma yapmam gerekiyor mu

 150. Kalıcı kızlık zarı dikimi oldum sizde kırmızı gibi leke geliyor 6 ay oldu bozuldumu kizligim acaba çok korkuyorum

 151. Hocam kızlık zarı bozulursa adet kanı yukardanmi gelir yoksa aşağıdan hocam bilgi verir misiniz bozulursa nasıl olur

 152. Hocam merhaba kızlık zarı bozulursa adet kanaması yukardanmi gelir yoksa aşagdanmi gelir bozulursa nasıl olur belki benimde bozulmus

 153. Hocam Merhaba! Kalıcı kızlık zarı dikildikten sonra yaralar iyileşince başka bir doktor zarın dikildiğini anlayabilir mi ?

 154. Mrb hocam kızlık zarı dikildikten sonra evlenme aşamasında yapılan raporlarda dikim işlemi yapıldığı anlaşılıyor mu.

 155. Mrb hocam size bir sorumuz olacaktı bir arkadaşa bundan 4 yardım önce bir olacaktı yaşamış erkek arkadaşa önce bölgwsine dojubmuş dojunurkeb parmağının ucu temas etmis işaret parmağının ilk çizgisi kadar girmiş girmemiş kızlık zqrı gitmişmidir

 156. Hocam merhaba ben gül 10sene önce tecavüze uğradım şimdi 19yasindayim kızlık zarimi dilktirmek istiyorum su an 19yasindayim lütfen bana yardım ll edin öğrenciydim üniversite okuyorum kalıcı kızlık zarı dilktirmek istiyorum bana yardım edin ltfen

 157. Peki kalıcı kızlık zarı için İstanbul la mı gelmek gerekiyo arkadaşım malatya da yaşıyor fiyat aralığı ne kdr olur

 158. Hocam kızlık zarı dikimi oldum sizde büyük tuvaletim üstünde kızlık zarimda baktığım zaman et parçası görünüyor niye öyle

 159. Hocam sizde kızlık zarı dikimi oldum size kontorle gelmek istiyorum ucretizmi 5 ay oldu

 160. Kalıcı Dikim olduktan sonra iyileşme süreci nasıl oluyo? Sızıntı kan oluyo diyorlar, ağrı oluyor mu bilgi verir misiniz ayrıntılı?

 161. Hocam benim çok büyük bir yırtılma değil zaten banyo da temizlik yaparken kenarından elim kaydı ilişki yaşamış bir kadının dikimiyle aynı mı olur benim dikim? İyileşmesi aynı süreci mi alır?

 162. Hocam 3550.33 hcg degeri ikiz olabilir diyolar ama sizce ikiz olma ihtimali varmidir 4-5 haftaya gore ?

 163. Hocam ben kızlık zari diktircem de simdi korkuyorum acaba diktirdikten sonra o gece kanama olurmu??

 164. Iyi gunler ben kızlik zarı diktircem de evlendikten sonra o gece iliskiye girince kan gelir mi? Hocam.

 165. Hocam iyi günler size flep için gelicek arkadasim var van dan gelicez. Adinizi çok duyduk kanamama ihtimali var mi dikimden sonra,varsa bu ihtimal yüzde kaç. Yani garanti mi dikim.

 166. 6 gunluk gecikmis adetim var hocam goguslerimde hassasiyet ve adet olacakmisim gibi belimde agrilarim oluyor hamile olma ihtimali varmidir

 167. Hocam 6 ay oldu dikim yaptınız adet olduğuma idrar deligin asasinda kan geliyor bozulmamış dimi

 168. Hocam iyi günler ben size dikim yaptırdım ayna ile kontrol ettiğimde açılma görüyorum 6 ay oldu dikim yapalım. Zorlama falan olmadı herhangi bir ilişki de yasamadim neden boyle çok fazla açılma değil ama var yine de

 169. Hocam kalıcı kizlik zarı dikimi oldum sizde hocam adet deligi yukarda ordan kan geliyor kızlık zarim bozulmamış dimi hocam diktiginizdn beri boyle bilgi verir misin bunun icin

 170. Hocam merhaba . Ben 20 yaşındayım. Yaklaşık 3 sene önce bir birliktelik yaşadım . 4 yıllık ilişkimdi. Ayrıldım . Suan hayatımda biri var çok önem veriyor . Beni istemeye gelecek . Bakire olduğumu söyledim . Diktirmek istiyorum . Aşırı korkuyorum . Kesin çözüm mü ?

 171. Hocam doğuştan gelen kızlık zarındaki sülmede bekaret kaybı anlamına gelir mi?

 172. Hocam diğer sitelerin hepsinde doğuştan gelen doğal çentiklerin olduğu söylenmiş bir tek sizin sitenizde doğuştan çentik olamayacağı yazıyor. Hangisi doğrudur acaba?

 173. Hocam sizde kalıcı dikim yaptim kızlık zarim da başlıyor damarları ayağıma kadar agri oluyor nedeni ne acaba zarar gelmiş olabilir mi çok korkuyorum bişey olacak diye

 174. Hocam erkek arkadaşım ile sürtünürken yanlışlıkla bir iki cm girdi.emin olmak adına muayeneye gittim.doktorum doğal yapısal olarak çentiklerin olduğunu ama sürtünmeyle alakası olmayacağını ce büyümeyeceğini söyledi. Acaba yapısal olarak çentik ne demek? İlerde diktirmem gerekir mi?

 175. Hocam doktor muayene etti ve doğal çentikler olduğunu çok yapısal olduğunu söyledi. Hatta ilişkiye girildiğinde kanamam olcağını söyledi. Sürtünerek birliktelik harici birşey yaşamadım şimdiye kdar. Sizce bu doğal çentikler dikilmeli midir?

 176. Hocam nişanlım ile sürtünme ile ilişki yaşadım 2 hafta dolmamisti zarar vermiş olabilir miyim

 177. Hocam ben kizlik zari dikimi yaptırdım 2 hafta olacak ama herhangi bir ağrı hissetmiyorum herşey normal ilerliyor kalıcı diktirdim bu normal mi

 178. Sayin hocam kız arkadaşımın zarı nin tam üstünde bi ay çekirdegi boyunda et gibi gözüküyor ve bu benim aklımda soru işareti olarak kalmış bozulmuş olabilirmi hocam tekrardan diktirmiş olabilirmi bana yardımcı olun lütfen. .

 179. Cevap verir mısınız hocam esnekse hic mi kanamam olmaz ancak iki parmak girerse mi bozulur ben hiç bise anlamadım çok korkuyorum

 180. Hocam bugün doktora gittim dediginiz gibi baktı ıkın falan demedi sadece dudakları ayirdı dokuların esnek olduğu için bozulmamış 1 parmak girebilir ama ilişki esnasında kanaman olur dedi sizce normal mi parmagim girdiğinde zaten kanama olmamıştı ben kendim baktığımda delik gözükmüyordu sadece ıkınınca delik gözüküyordu sizce normal mi

 181. Hocam bakireyim kızlık zarımı merak ettim bugün kendim bakmak istedim uzandım ve bacaklarımı açıp iç dudakları ayirdim fakat bakınca delik görünmüyor sanki et parçası var hafif ıkındım ve açıldı büyük bir delik gördüm benim kızlık zarım bu mu sonra içeri geri çekildi sadece ikininca Açılıyor ve 1 parmagim içeri rahatlıkla giriyor sizce bu durum nedir bazen içeri çekiyorum vajinamı sizce esnemiş olabilr mi parmak sokmakla esner mi kızlık zarı

 182. Hocam kız arkadaşım ile ikimiz isteyerek birlikte olduk kız arkadaşım ayrılmak istiyor bende kendimce onu eski haline getirip ayrılmak istiyorum ayrılmak istemesemde mecburum😭 hocam eski haline geri gelir mi bir başkası ile evlenip yaşanmamış olur mu

 183. Hocam flep ameliyatı oldum 2 ay geçti fakat bugün lavobdayken kendimi silerken parmagm yanlışlıkla içeri girdi çok korktum acı hiç hissetmedim kanama da olmadi parmagim kaydı girdi rahatlıkla anlamadım ben çok korktum sizce tutmamış olabilir mi doktorum 1 parmak kalınlığında diktim demişti ama içeri parmagim girdi sizce bu durum ne olabilir

 184. Hocam sürtünme ile kızlık zarı esneyebilir mi? Bozulmasa bile daha sonra ilk birliktelikte kan gelmeme ihtimali olur mu?

 185. Hocam kızlık zarı dikimi oldu 5 ay oldu doktora gitim antibiyotik verdi kızlık zarima zarar verirmi

 186. 10 & 15 gün önce evlenmiş bi bayan eşiyle birlikte olmuş şimdi size muayene getirsek kızlık zarinin daha önce dikilmiş veya dikilmedigi muayene de çıkar mı?

 187. Fazla surtunmeden yarım saat sonra sarı ve kırmızı şeklimde sıvi geldi bu Kızlık harına hasar vermiş olma ihtimali varmı ve bir saat sonrada oldu ama bu seferki kırmıziydi sıvi

 188. Hocam 4 ay oldu dikim yaptırdım ama büyük tuvalete çıkınca çok ağrıyor oluyor sonrasında oluyor nedeni nedir hocam

 189. Hocam kızlık zarı diktirmek istiyorum yapıldığında da yalnız sadece uzmanı olan doktor anlayabilir bozulduğuna diye okudum yani yaptığımda doktor harici birileri kotrol ettiğinde anlar mı bozulduğuna.

 190. Hocamm lutfenn cevapp vermisimizz cokk onemli bu benim icinn kan gelmedii amaa. Agridaa cekmedimm sadecee 5 10 dk surdu iliskii sizce bozulmusmudur

 191. Hocamm lutfenn cevapp vermisimizz cokk onemli bu benim icinn kan gelmedii amaa. Agridaa cekmedimm sadecee 5 10 dk aurdu iliskii sizce bozulmusmudur

 192. Meraba hocamm benn erkek arkadasimla iliskiye girdimm ama kan gelemmedii acimadidaa okdrr cokk sonradabb agridaa cekmedim sizce kizligim bozulmusmudr

 193. Merhabalar kızlık zarı dikimi için bilgi almak istiyorum. Agustos ayında bir evlilik geçireceğim ne kadar zaman öncesinde yaptırmak gerekiyor belirli bir süresi var mı geçici ya da kalıcı dikim farkı nedir ve fiyat bilgisi alabilir miyim en kısa zamanda randevu almak istiyorum

 194. Hocam ben size zar diktirdim 6 bucuk ay oldu adet gunume uc gun kala bi parca kan geliyo ertesi gun adet geliyo bunun zarka alakasi var mi diitirdikten sonra oldu bu normalde hemen gelirdi simdi ufak bi leke sonrasi ertesi gun oluyo zar mi bozuluyo acaba

 195. Hocam Kızlık zarımı diktirmek istiyorum evleneceğim düğünüme 1 ay var ve korkuyorum düğün gecesi kan gelmez diye kesin sonuç veriyor mu lütfen açıklama yapar mısınız

 196. Ayrıca işlem 15 dakika kadar sürdü ya da konuşurken hocayla bana kısa geldi ve antibiyotik verildi bugün bitti sadece bir sabah içmeyi unuttum

 197. Hocam ben kalıcı kızlık zarı diktirdim 1 hafta oldu bana 1 hafta 10 gün kanama olacağı söylendi kendimce çok dikkat ettiğimi düşünüyorum sürekli oturdum bacaklarımı açmadım yürürken oturup kalkarken herşeye dikkat ettim çok yüksek birücret ödedim burda yorumları okudum ve tedirgin oldum bana solüsyon verilmedi kesinlikle su değdirmemem söylendi 3 hafta peçeteyi dokundurarak temizlik yapıyorum çamaşırla sadece bir kere duş aldım 3 ay sonra kontrole gelmem söylendi düğünüme dört ay var ve gerçekten psikolojim bozuldu şimdi ben sağlık güvencesinden özel bir hastaneye gidebiliyorum ama orda bu işlen yapılmıyordu ben gidip zar tutmuş mu tutmamış mı ne zaman kontrol ettirmeliyim yani hocam oraya da güvenemiyorum muayene esnasında yeni dikildiği için tekrar bozabilirler mi size sormak istedim size gelsem hocam ne zaman gelmeliyim muayene bana birşeyler söyleyin lütfen hocam tekrar diktirebileceğim durumum da yok

 198. Hocam merhaba kızlık zarı dikimi yaptırmadım 3 ay oldu vajinamin bu tarafında agri var bide bacağım vajinama yakin olan damarlarim agriyor kızlık zariyla bir alakasi varmdir

 199. Hocam zarı diktireli 3-4 gün oldu çamaşıra damla damla kan bulaşıyor ve lavoboda kan geliyor adet başlangıcı gibi sonraki lavoboya kadar yok ama bu normal mi

 200. Merhaba oturarak çalışıyorum terim güzel olmayınca kendimi bu o tarafa bu tarafa dikilmiş kizlik zarı bozulmu ve düz oturursan dikilmiş boxulurmi

 201. Hocam çok yanma var moralimi bozuyor korkuyorum kizligim bozulur diye ne yapmalıyım

 202. Hocam dikim oldu vajinmda çok agri var 4 ay oldu ve normal ped ler bozarmi kızlık zarima cok agri bozulmusmu kizligim

 203. Kalıcı kızlık zarı dikiminden 10 gün sonra mastürbasyon yaomakk kızlığı bozarmı

 204. Hocam kızlık zarı dikimi oldum vajinamda agri kopmle ağrıyor kızlık zarı dan bilmiyirum

 205. Hocam bugün kalıcı kızlık zarı yaptırmıştım size sormayı unuttum spreyi bugün başlamam gerekir mi

Yorumlar kapatıldı.