Kızlık Zarı Diktirme

kızlık zarı diktirme

Bekaret tamiri konusundan Avrupa yakasında …. lira civarına yapılan flep yöntemi kızlık zarı diktirme 2014 yılı tamamında ve bence 2015 yılında bile İstanbul’da en sevilen vajinal estetik operasyonlardan olmaya devam edecek , bu yazımızdada kızlık zarı diktirmek nasıl oluyor , kalıcı kızlık zarı dikimi , geçici kızlık zarı dikimi , flep yöntemi , garantili dikim , çift flep , vajina daraltma ve kızlık dikimi aynı seansta olur mu , kızlık zarı dikimi anlaşılır mı , kızlık zarı bozulma belirtileri , kızlık zarı çeşitleri , kızlık zarı dikimi fiyatı gibi konulara değiniyoruz . 

DOKTORA CANLI SORU SOR  CEVAPLARI OKU

Akılda kalması açısından bazı konuları maddler halinde sıralayacağız . İsterseniz önce genç bir bayanın kızlık zarı dikiminden beklentilerini listeleyelim :

1- Gizlilik : 
Kızlık zarı dikiminde temel şartlardan biridir , hangi yöntemle yapılırsa yapılsın kızlık zarı dikimi full gizli kalmalıdır ve hasta hakkında bilgi almak isteyenlere birinci derece akraba bile olsa ne işlem yapıldığı bildirilmemelidr. Bu çerçevede kızlık zarı dikiminin .. işlenmeside son derece sakıncalıdır , birgün .. dökümünü aldığınızda himenoplasti yapıldı diye bir .. çıkması tüm düzeninizi bozabilir , bu konuda.. anlaşmalı oldukları için tüm işlemleri kayıtlara geçirmek zorundalar ama bereket özel muayenehanelerde … anlaşması yok ve kızlık zarı diktirme girişimi … ya işlenmez.

2- Sonuç garantisi :
İstanbul’da kızlık zarı dikimi yaptıran bayanların tamamı diktirdikten sonra girecekleri cinsel ilişkide kızlık zarı kanaması olmasını isterler ve bu konuda garanti verebilecek jinekologları tercih ederler , flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi sonuç açısından en garantili bekaret tamir yöntemidir , normal bir bakire kızın cinsel ilişkide kızlık zarı kanaması ihtimali %90 civarıdır ve flep yönteminde en az 1 kez kontrole gelme şartı ile bu oran %99 lara kadar çıkartılabilir. İstanbul’da kızlık zarı dikiminde garanti verebilecek çok az sayıda jinekolog vardır , kızlık zarı dikimi konusunda hangi jinekoloğun daha iyi olduğunu bulmak için Google’a ” kızlık zarı diken en iyi doktor ” diye yazıp arattırabilirsiniz.

3- Orijinallik:
Gerek 2014 yılında gerekse gelecek 2015 yılı için konuşmak gerekirse kızlık zarı diktirmede arzu edilen bir başka unsurda orijinalliktir , dikim sonrası kızlık zarının bulunduğu vajina girişi ve etrafı bakire bir bayanda olduğu gibi görünmeli ve dış görünüşten kızlık zarı dikimi anlaşılmamalıdır , kaba bir şekilde etraf dokularıda içine alacak şekilde dikilmiş bir kızlık zarı hastanın dış genital organ görünümünü olumsuz etkileyeceği için sonuç konusundada verilen sözlerin havada kalması anlamına gelir. Kızlık zarı dikimi son derece hassas ve doğal anatomik yapıya sadık kalarak , yani çıkçası ince eleyip sık dokuyarak yapılmalıdır.

4- Kızlık zarı dikimi sonrası konfor :
Kızlık zarı dikimi yarım saatte lokal anestezi ile yapılan bir operasyondur , dikim vajina girişinde 2 cm içeride yapılmalıdır ve hastanın bacak haraketlerinde kısıtlama yapacak tarzda dikişler konmamalı doğal bacak katlanmaları dikkate alınarak işlem gerçekleştirilmelidir , bizim hastalarımız dikim sonrası masadan kalkıp yürüyerek sosyal hayatlarına veya çalışma hatalarına aynı gün geri dönüyorlar , özel bir istirahata gerek kalmıyor .

5- Kızlık zarı dikiminin dayanma süresi :
Bekaret zarı diktirildikten sonra insanın cinsel ilişkiye ne zaman gireceği hiç beli olmaz , belki 1 ay sonra belki 8 sene sonra cinsellik yaşayacak olabilirsiniz , bu durumda yapılan flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikiminin size en az 10 yıl dayanacak sağlamlıkta olması gerekir .

İşte bunlar kızlık zarı dikiminden olması gereken beklentileriniz , bu konuda sorularınızı telefonla gece gündüz iletebilirsiniz , 0212 227 5519 sabit turktelekom hattımız ve 0532 221 3007 Turkcell cep telefonlarımız sürekli aktiftir , genelde telefonlara tecrübeli asistanım Esra hanım bakıyor , merka ettiklerinizi ona iletebilirsiniz , 10 yıldır yanımda çalıştığı için her türlü kadın doğum hadisesine hakimdir ve size ayrıntılar verecektir , beni sorarsanız genelde hata başında oluyorum , acil durumlarda telefonu bana bağlattırın. Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya bildiriyor.

** 2014 kızlık zarı diktirenlerin yorumlarını okuyun , sizde yorum yazın ( İsimsiz yorum yazmak için ” Yorumlama biçim ” olarak ” Anonim ” i seçiniz

Kızlık zarı diktirme fiyatları

İstanbul’da 2014 yılında kızlık zarı diktirme fiyatları garantili flep yöntemi kalıcı olarak …. TL ücret seviyelerinden başlayıp …. lere kadar çıkabiliyor. Dikim öncesi yapılan kızlık zarı muayenesinden genelde hiçbir jinekolog ücret almıyor ama tabii bu kural değil. Ayrıca işlem lokal anestezi ile gerçekleştirildiği için herhangi bir anestezi ücretide yok.

Kızlık zarı diktirme videosu

2014’te kozlık zarı diktirmeyi düşünen hanımlar ve onlarla alakalı beyler önce bir kızlık zarı dikitirme videosu izleyelim sonra karar verelin diye düşünüyor olabilirler ama bir bayanın en mahrem ve gizli klması gereken bir operasyonunu videoya çekmek ve youtube.com ve ya daily motion gibi video paylaşım sitelerinde yayınlamak hem ahlak açısından hemde etik açıdan son derece sakıncalıdır.

Kızlık zarı diktirme İstanbul

İstanbul gerek Avrupa yakası gerekse Anadolu yakasında olsun bir elin parmakları kadar az sayıda jinekolg tarafınca garantili flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi yapılabilir , ülkenin birçok ilinden bekaret tamiri için birçok hasta günübirlik istanbula gelip dikim işlemlerini yaptırırlar , sadece ülke içinden değil Avrupa’daki Türklerinde yakın takibindedir İstanbul’daki kızlık zarı diken doktorlar , ve bizede Avrupa’dan çok sık hasta gelmektedir.

Kızlık zarı diktirme ameliyatı izle

İstanbul’da çok sık yapılan kızlık zarı diktirme ameliyatı izlemek bizim sitemizde olmayacağı için ben size kızlık zarı nasıl dikilir özetleyeyim , zira kızlık zarı videolarına karşo olduğumu biliyorsunuz , kızlık zarı dikimi safhaları aşağıdadır :

1- kızlık zarı muayenesi

2- Vajina girişinin lokal anestezikle uyuşturulması

3- Vajina yan duvarından ince bir flep tabakasının kaldırılması, vajinal açıklığı fazla olan hastalardan çift flep kaldırılması

4- Flebin serbest kısımlarının çepeçevre kızlık zarı ringine dikilmesi

5- Hastanın mobilize edilmesi.


** 2014 kızlık zarı diktirenlerin yorumlarını okuyun , sizde yorum yazın ( İsimsiz yorum yazmak için ” Yorumlama biçim ” olarak ” Anonim ” i seçiniz

Kızlık zarı diktirme kadınlar kulübü

Sadece kadınlar kulübünde değil birçok kadın paylaşım platformunda kızlık zarı diktirenlerin yorumlarına rastlamanız mümkün , gerçi konu son derece gizli tutulduğun için paylaşım yapanların kimler olduğunu veya söylediklerinin ne derece doğru olduğunu anlamanız zordur , bizim kendi hastalarımızdan kızlık zarı diktirenlerin yorumları bölümünede bir göz atın .

Kızlık zarı rengi

Vajina girişinden yaklaşık 2 cm kadar içeride bulunan kızlık zarının rengi açık pembedir veya gül kurusu ile yavru ağızı arasıdır. Genelde etraf dokular olan küçük dudaklar ve vajina rugaları ile aynı renk olduğu için kızlık zarının nerde olduğunu kestirmek normal vatandaş için zor olabilir.

Kızlık zarı diktirme ekşi

Ekşi sözlük ve benzeri anonim paylaşım sitelerinde kızlık zarı ve kızlık zarı dikimi konuları biraz alaya alınmış gibi geliyor bana , siz yinede güvenlik açısından oradaki bilgileri pek dikkate almayın derim ben. İnsanın kendi bedeni üzerinde her türlü estetik operayonu yaptırması nasıl normal karşılanıyorsa kızlık zarı dikimide vajinanın en çok yapılan estetik operasyonu olarak normaldir.

Kızlık zarı nedir ?

Kızlık zarı eski yunancadan alınmış Himen kelimesi ile tanımlanan vajina girişinden 2 cm kadar içeride yer alan anatomik bir oluşumdur. Kızlık zarı ne işe yarar diye sorarsanızda kızlık zarı aktif cinsel yaşam öncesi bacak arasında buluna mikropların rahme ulaşmasını engellemek açısından görevlendirildiğini söyleyebiliriz.

Kızlık zarı diktirenler

Kızlık zarı diktirdikten sonra nelere dikkat etmek gerekiyor , birazda ondna bahsedelim , flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi yaptıranlara aşağıdaki davranışlara uyarlarsa garanti verilebilir:

1- Kızlık zarı dikimi sonrası ilk 10 gün deniz , havuz , nehir , göl yasak.

2- ilk 10 gün banyo ayakta duş şeklinde olmalıdır

3- Aşırı bacak açmayı gerektiren spor aktiviteleri 1 ay süre ile erteleyin.

4- Kızlık zarı diktirdikten sonra 1 ay sürtünmeli ön sevişme yapmayın.


** 2014 kızlık zarı diktirenlerin yorumlarını okuyun , sizde yorum yazın ( İsimsiz yorum yazmak için ” Yorumlama biçim ” olarak ” Anonim ” i seçiniz

Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya
Kadın hastalıkları ve Doğum uzmanı
Mezuniyet Cerrahpaşa tıp fak 1983 – tamı tamına 31 yıllık kızlık zarı dikimi tecrübesi konuşuyor.

0212 227 5519 – 0532 221 3007
Lütfen telefonla randevu alarak geliniz.

“Kızlık Zarı Diktirme” için 365 cevap

 1. Selamlar syn hocam , kızlık zarı diktirmek istiyorum , ilişki sayısı ve kızlık zarı yırtılma zamanı farkediyormu , ayrıca flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatı şuanda nekadardır , ay başında param gelecek olur mu ?

 2. Hocam yakın bir arkadaşıma kızlık zarı dikimi yapmışsınız çok iyi sonuç almış , sanıyorum flep metodu , bende yaptıracam ama kızlık zarı dikşminde öğrencilere indirim oluyormu

 3. Dr. Turgay bey , kızlık zarı diken doktorlara baktım sizin yazıları en samimi buldum , umarım banada yardımcı olursunuz, esnek kızlık zarım var kanama olmuyor , sizin yazılarda normale çevirmrk için flep yöntemi kalıcı zar diktirme yapılır demişsiniz , bu hafta gelsem ağustos sonuna kadar hazır olurmu ?

 4. Nermin S. Hastalarınızdan ben 3 yıl önce de size gelmiştim kalıcı kızlık zarı yaptırmıştım.hatırlarmısınız bilemiyorum çünkü ne zaman gelsem kontrollerimde dahi sizi hiç müsait göremiyordum oldukça yoğun hastalarınıza bizzat tanık oldum doktor bey.geçen ay evlendim ve sayenizde hiç bir sıkıntı yaşamadım allah tüm dileğinizi gerçek etsin eşimin bana olan güveni geldi çoook teşekkür ediyorum ve jinekolog arayışı erisindeki tüm danışanlarınıza sizi tavsiye ediyorum kesinlikle pişman olmucaklar saygılar

 5. kızlık zarı dikiminde ilişki sayısı veya kızlık zarının ne zaman bozulduğu önemli değildir , her türlü durumda flep yöntemi yapılabilir. KIzlık zarı dikimi fiyatlarımızı güncel olarak asistanımı arayarak öreniniz Esra hanım 0532 221 3007

 6. Doktorcum kızlık zarı diktirmek istiyorum, altı aydır araştırıyorum , eleye eleye size karar kıldım, yapılan işlem Sgk kayıtlarına geçmez diimi , birde kızlık zrı dikim fiyatları indirimde biliyorum ama kücük bir kısmını kontrole gelince vereceğim umarım hayır demezsiniz

 7. merak etmeyin özel muayenehane olduğumuz için SGK anlaşmalı değiliz ve SGK ya işlenmez. Gizlilik ilkesine son derece önem veririz. Kızlık zarı dikimi ücret ödeme konusunda dediğiniz gibi yardımcı oluruz merak etmeyin.

 8. Doktor bey bende flep yöntemi yaptırmak istiyorum taksit oluyormu fiyatta biraz indirim olabilirim daraltma da yapabiliyor musunuz birde garantisi varmi 4 ay sonra dugunum var nisanlima soyleyemedkm lütfen benim içimi feraha cikarin 🙁

 9. Kızlık Zarım Bozulmuşmudur: İyi günler Turgay bey
  8 12 2015, 13:01 – Kızlık Zarım Bozulmuşmudur: Size bir şey danışmak istiyorum,düşme sonucu 2-3 damla kadar kanamam oldu kızlık zarim zedelenmiş midir yoksa boyle bir şeyde patlama söz konusu mudur
  8 12 2015, 13:12 – Jin op dr turgay karakaya: Kan gelmesi bozulma olarak yorumlanır ama istseniz muayene edelim ve kesin cevap verelim ?
  8 12 2015, 13:13 – Kızlık Zarım Bozulmuşmudur: Kesin bozulmuş mudur kızlık zarim yani zedelenme falan olmustur bozulma kolay kolay olmaz diyorlar internette
  8 12 2015, 13:39 – Jin op dr turgay karakaya: Bu tabloda bozulmuş zar çok görüyoruz
  8 12 2015, 13:42 – Kızlık Zarım Bozulmuşmudur: Anliyorum
  8 12 2015, 13:42 – Kızlık Zarım Bozulmuşmudur: Sagolun
  8 12 2015, 13:47 – Jin op dr turgay karakaya: R e

 10. Selam
  15 02 2016, 21:25 – -: Aleyküm
  15 02 2016, 21:25 – -: Dier
  15 02 2016, 21:25 – -: Telefon dan foti
  15 02 2016, 21:25 – -: Attmda baka bilirmisiniz abi
  15 02 2016, 21:25 – -: ?
  15 02 2016, 21:27 – -: Sizce bu zar patlakmi?
  15 02 2016, 21:27 – Jin op dr turgay karakaya: Resim yasak
  15 02 2016, 21:28 – -: Hım
  15 02 2016, 21:28 – -: Peki
  15 02 2016, 21:28 – -: Abi
  15 02 2016, 21:28 – -: Kanama oldu ve kızlık zarı diktirme durumu varsa
  15 02 2016, 21:28 – Jin op dr turgay karakaya: Kanadıysa bozulmuştur
  15 02 2016, 21:29 – -: Kanamadiysa
  15 02 2016, 21:29 – -: Ama yirtk meydana geldi abi acklk oldu
  15 02 2016, 21:30 – Jin op dr turgay karakaya: Oda bozulma yönündedir. Muayene edelim ?
  15 02 2016, 21:30 – Jin op dr turgay karakaya: Bozulmuş çıkarasa dikeriz?
  15 02 2016, 21:31 – -: Tmm abi
  15 02 2016, 21:31 – -: Isin gücün rast gelsin
  15 02 2016, 21:31 – Jin op dr turgay karakaya: Ok sağolun
  15 02 2016, 21:33 – -: Resime bakamayzmi abi ona göre ankaradan gelecegizde
  15 02 2016, 21:38 – Jin op dr turgay karakaya: Resimden yorum yapmak mümkün değil zaten
  15 02 2016, 21:38 – Jin op dr turgay karakaya: Ayrıca yasak
  15 02 2016, 21:39 – -: Peki abii de İstanbul da biz ankaradan geleceğiz hiç birşey yoksa die demiştik saolun
  15 02 2016, 21:43 – Jin op dr turgay karakaya: Havaalanına 10 dakikayız aynı gün geri uçarsınız
  15 02 2016, 21:43 – -: Dikim fiyatları nasldr abi

 11. merhaba kızlık zarı diktirmeyle ilgili
  27 03 2016, 00:39 – -: bisey sylycm kzlgn bozuldgn naslsn anlasiliyor
  27 03 2016, 08:09 – Jin op dr turgay karakaya: Muayene ederek
  28 03 2016, 17:40 – -: merhaba
  28 03 2016, 17:40 – -: seda hanim
  28 03 2016, 17:40 – -: ben bugun aramistim konusmustuk hani
  28 03 2016, 17:40 – -: randevuyu nslsn vryrsnz
  28 03 2016, 17:42 – Jin op dr turgay karakaya: Burdan veya telefonla
  28 03 2016, 17:43 – -: anladim peki mesela ben paray ayarladigim direk gelnc
  28 03 2016, 17:43 – -: muane olamammi
  28 03 2016, 17:44 – -: tam olarak yeriniz nerde
  28 03 2016, 17:44 – -: ben sarigazide oturuyorum
  28 03 2016, 17:46 – Jin op dr turgay karakaya: Muayene ve dikim aynı seansta yapıyoruz
  28 03 2016, 17:51 – -: direk randevu almadan gelsem ne olr dimi
  28 03 2016, 17:52 – -: milyar milyon
  28 03 2016, 17:52 – -: dimi toplam
  28 03 2016, 17:52 – Jin op dr turgay karakaya: Dikim olacağı için muayene ücretsiz olacak aynı seansta
  28 03 2016, 17:52 – Jin op dr turgay karakaya:

 12. İyi günler kızlık zarı diktirme hakkında bilgi isteyecektim
  18 04 2016, 19:41 – Jin op dr turgay karakaya: Buyrun
  18 04 2016, 19:41 – -: Ben size bişiy danışmak istiyorum doktor tugay bey dimi
  18 04 2016, 19:47 – Jin op dr turgay karakaya: Evet
  18 04 2016, 19:50 – -: Nasıl anlatıcağımı bilmiyorum evhammı yapıyorum onuda bilmiyorum ama yardımcı olun lütfen bana . Nişanlımla bişiyler yaşadık ilişkiye girmedik ama aradan bi kaç saat geçti ve kan geldi ona söylediğimde başka bişiydir dedi bi doktorla konuştum olmuştur dedi ama bunu nişanlıma söylemeye çekiniyorum çünkü inanmıycak gibi duruyo ve aramızda böyle bi muhabbetin geçmesini istemiyorum artık. Ne yapabilirim 😔
  18 04 2016, 19:50 – -: Benmi evham yapıyorum

 13. hocam birsey sorucaktım bı yardımcı olurmusunuz
  07.08.2016, 22:13 – Jin op dr turgay karakaya: Tabi
  07.08.2016, 22:28 – -: Hocam bakın
  07.08.2016, 22:28 – -: nasıl soylenır bılmıyorum
  07.08.2016, 22:28 – -: Makalelerınızı okudum
  07.08.2016, 22:30 – -: Erkek arkadasım sürtünme dedıgınız olayı yaptı erteso gun lekelenme gıbı bısey oldu ama oyle bı damla bıle degıl sıvılce küçüklüğünde ve kahverengı gıbıydı rengı ve sureklı bı kanamada olmadı
  07.08.2016, 22:31 – -: bısey olur mu
  07.08.2016, 22:34 – -: Sert di onuda hıssettım
  07.08.2016, 22:39 – -: ??
  07.08.2016, 22:40 – Jin op dr turgay karakaya: http://www.surtunme.com burda yazdım
  07.08.2016, 22:41 – -: Sagolun hocam kızlık zarı diktirme durumu ?

 14. Selam hocam kızlık zarı diktirmek istiyorum asistanınızdan fiyat listesi aldım küçük bir kısmını sonra getirsem olur mu fazla vaktim kalmadı çünkü hocam lütfen

 15. Erkek ark ile sürtünme şeklinde ilişkiye girdim eve gittiğimde kilodumda biraz kan vardı kesinlikle girmedi ama kızlık zarım bozlumuş olma ihtimali nedir doltor bey

 16. Hocan 16 ay önce kızlık zarı diktirmiştim sizin yerinizde pazar gecesi evlendim zar patladı kan geldi sorun olmadı fakat 2 gündür hafif bir yanma şikayetim var bu normal mi bişii yapmam gerekirmi size tekrar gelemem gaziantepteyiz hocam başka doktora gitsem önceden dikim yaptırdığım ortaya çıkar mı ??

 17. mrh hocam ben gecen sene tatilde tekne turunda adettim adettimin iki ci gunuydu tekneden denize yuz me k icin atladim araba kizlik zarim bozulmus olabilirmi cok tedirgin oldum lutfen cvp yzin

     1. evet kontrole gidicem eyer kotu sonuc alirsam kalici diktirme nekadr olur ver faydasi varmi

 18. Kolay gelsin hocam ben 21.11.2016 da test yaptırdıö kan değrim 7 çık bugünde 2 küsürata düştü normal bu nasıl düşer ki adetimde hala gelmedi en son 17 ekimde adetim bitti

 19. Ama hocam benim kasığım çok ağrıyor ara ara ayakta kaldığım zaman belim ağrıyor halsizliğim var erken uyuma isteğim var

 20. hocam kiz arkdsm yanimda da onun sorusu su size kucukkken attan dustum benden kan geldi kiz lik zarim yirtilmismidir acaba cvbinizi bekliyorum merakle

 21. Hocam ben birsey soracaktim iliskiye giren bir bayan kazayla bosalma oldugu zaman hamile kalmamak icin aninda ne yapmalidir ?

     1. Son adetim dun bitti daha cuma gunu adet olmustum dun son kanamam geldi bugun iliski oldu 2 3 saat once

     2. Hocam doktora gitmem gerekmi igne filan yapiliyormu yoksa su sn hemen doktora gideyim yoksa ertesi gunu hapi yeterlimi birde hocam onerebilceginiz bi hap varmi hangi hapi almaliyim size danismadan almak istemedim yada bisey yapmak istemedim birde hocam recetesiz veriyorlarmi

 22. Merhaba ben nişanlımla 12 sinde birliktelik yaşadım ama bakireyim döl sıvısı üstüme geldi hamile kalma riskim varmı? 16 sı adet günüm gecikmeden 16 sında adet oldum ?

 23. Peki hocam herhangi bir ertesi gunu hapi alsam ismi N harfiyle baslayan yeterli olurmu birde 2 ilac olanlarda 2 ilaci ayni andami yutmam yoksa 12 saat araylami almam gerekiyor ?? Peki hocam recetesiz alabiliyormuyum bu konudada yardimci olun son kez lutfen

   1. Coo tesekkur ederim hocam. Hemen gisip alacagim son kez bisey daha sorcagim hocam kesin bi cozumu varmi hastanede igne filan hap harici

     1. Tamam hocam t3sekkur ederim gebelik ihtimali az mi peki hocam o ilaci kullanirsam dahada azalir oyle degilmi

 24. 6 haftalık hamileydim cytotec kullandım kanamam oldu ve cytotec kullandıktan sonra ilişkiye girdim kanamam pek yok ve vajinamda ve kasiklarim da çok ağrı var 3 gündür ağrıdan duramiyorum ağrı kesici de ictim çok kötüyüm kıvranıyorum duramiyorum içimde parça kalabilir mi yoksa başka birşey mi yardım edin

 25. Turgay bey 2 ay önce kızlık zarı dikimi flep yöntemi yapmıstiniz bana bugün erkek arkadaşımla sürtünme şeklinde temas yaşadık girişim olmadı hafif yanma oldu ama kanama yok acaba kızlık zarım bozulmuş olabilirmi ?

  1. Kalıcı kızlık zarı dikimi sonrası orijinal bakire oluyorsunuz, dolayısı ile bakire kızların sürtünme durumlarındaki riskleri sizin içinde geçerli olacaktır. Evlilik öncesi sürtünme yapmayınız. Şu anki durumda sorun yoktur

 26. Turgay bey erkek arkadasimla iliskiye girdik ben bakire oldugum halde penisi girdi ama kizlik zarimda kanama olmadi.. Ama kendisini inandiramiyorum yakin zamandada ewlenicez yardim edin acaba esnek mi..

 27. Mrhb.Ben ordu unyede yasiyorum.kurtaj olali 15 gun oldu…birde hemorid oldum.ameliyat dedi.Dr. sicak suya oturmami soyledi. Kurtaji etkilermi sicaksu.ne olur bana yardimci olun..

   1. Yalnız erkek arkadaşım sürtünme olmadan önce boşalmıştı ve penisini temizledi yalnız penis ucunda hafif damla olduğunu söyledi

 28. Hocam şunuda belirteyim çikolata kistim 1,5 cm kalınlığında yinede risk varmı ve aynı zamanda kızlık zatım bozulmadı

 29. Hocam bide şunuda belirteyim ilişkiye 2 hafta önce girmiştim yani ayın 12 si gibi o sıra adet kanamam yeni bitmişti yinede olurmu risk varmıdır lütfen çok özür dilerim sizi rahatsız ediyorum ama

 30. 1-Kız arakadisma parmagimla mastürbasyon yaptım ve parmagimi içine soktum eve gittiğinde ic camasirinda kan görmüş acaba kızlık zari bozulmusmudur
  2-kızlık zarinin bozulduğunu nerden anlaya biliriz

 31. Hocam, ben erkek arkadasimla iliskiye grdim ama kendimi cook kastım onun organinin girdigini soyluyor kendisi ama bi kanama olmadi daha once kimseyle iliskiyede girmedim acaba esnek olabilir mi inandiramiyorum

 32. Mrb Hocam nisanlimla iki sene önce ilişki yaşadım fakat kan gelmedi esnek zar olduğunu düşündük esnek kizlik zar dikimi nasıl olur iki sene sonra düğünümüz var dikmek için simdimi yapılmalı yoksa

 33. Düzensiz adet görüyorum. 20 yaşındayım. Bugün adetimin ilk günü ve erkek arkadaşımla ilişkiye girdik ilk deda içime boşaldı. Kanamam oldukça az ve kan pıhtısı halinde. Adet düzensizliğim için bu akşam Diane 35 Draje kullanmaya başladım. Doktorum polikistik over olduğumu söyledi. Hamile kalır mıyım ?

   1. Doktorum bugünkü muayene de ilerde çocuk sahibi olmamın çok zor olduğunu söyledi. Bu konuda bir yorumunuz var mı peki

 34. Hocam merhabalar jinekologa bekaret testini yaptirinca bozulmus olsa bile ne kadar zaman once bozuldugunu soyler mi tahmini bisey

 35. Hocam meraba. Ben spiral hakkinda bilgi almak istiyorum. Spiral 4 yildir takili ve 1 bucuk yil one iliskiye girildi en son. Spiralin kayma ihtimali soz konusumudur sizce? Yardimci olrsaniz cok sewinirim ne agri ne akinti hic bir sey yok. Ve antepte gorusebilecegim beni yonlendirebileceginiz bir arkadasiniz var mi ? Eger spiral kaymissa hamile kalma ihtimalim var mi?

  1. Spiral kullanımında yılda bir kez jinekolojik muayeneye girmekte fayda vardır, dolayısı ile koruyuculuğunun devam edip etmediğini öğrenmek için muayene olunuz, Gaziantepte tanıdık jinekolog yok maalesef

 36. Son adet başlangıç tarihi 29.10.2016 bitişi 3.11.2016 adet 32 günde bir geliyor iki gün önceye iki gün sonraya gidebiliyor buna göre yumurtlama günü 16.11.2016 ayın 18.11.2016 birleşme oldu ertesi gün sol kasık batması bi sonraki gün göbek deliğinde iğne batması gibi idrara sıkışmış gibi gidip yaparken yanma olması kalktığında bitmemiş olması kalktıktan sonra sızının yanmanın devam ediyor olması dünde sabah idrarında bitişinde 5-6 damla pembe kan geldi kesildi daha sonra enfeksiyondur diye purinol içtik sabah sonra kinde yine pembe bişekilde birde ufak bi kırmızı kan resmî var o ilacı kullanana kadar idrar rengi turuncu bulanıktı ilaçtan sonra açık sarı bulanık 2.sinden sonra 3 idrarda da kan gibi gelen şey gelmedi sancıda hafif var ayın 30 unda da adet günü gelmesi gerekiyor

   1. Hocam bunun ihtimali nedir peki ?
    Bir test varmış adet döneminden önce gebelik testi idrarla onu yapacağım bikaç saat içinde kesin sonuç alırmışım ama sizin görüşünüz nedir ?

 37. Merhaba hocam yarinla birliktee 2 hafta oluyor aml olanı bu dikiş ipleri kendiliğinden mi eriyor benim dusmedi halen ipler bir yazınizda duser demistiniz

 38. Ben sevgilimle iliskiye girdim ve boyle hafif önden bi surtunme oldu sonrasina arkadan devam ettik ve iliski sonunda lavaboya girdigimde. 3 4 damla pembemsi renginde kan gordum ve korktum temizlendikten sonra eve girene kadar ellerim ayaklarim kesildi eve girdim bi kasik agrilari bas agrisi bel agrisi sancilanmalar 3 gun den bellidir yataktan kalkamiyorum sizce bu belirtiler kizligimin yok olma bilertilerimi yoksa cok mu zorladik onun mu belirtisi

 39. Ama hoCam o kan geldikten sonra ben butun bulgulari yavas yavas hissettim ve 3 gunden belli kendimi toparlayamadim agrilarimda siddetli bi sekilde devam ediyor

 40. Selam hocam. Benim sprilalim 3 yildir takili ve hic kontrol ettirmedim. 2 yil sorunsuz bi sekilde iliski yasadim. Bu 3. Yilim. Bu durumda spiralin kayip kaymama orani nedir?

 41. Merhaba turgay ben 20 yasindayim tecrubesiz bir iliski yasadim erkek arkadasim ilk once benim cinsel organima tam sokmadan ucunu deneyerek baslamisti bende kendimi cok kastim ve geri cekildim eve gittigimde yogun bir sekilde kan geldi bozuldugunu anlamadim sonra tamamiyle iliskiye girdigimizde kendisine kan gelmedi ben ustumu giyindikten sonra ondada az bisey geldi o kadar magdurum ki kizligimin gittigini ispatlayamiyorum ve sonra iliskiye girdigimizde kan falan gelmedi normal hayatima devam ettim sizce bu normal bir durum mu

   1. Yani bu soylediklerim dogrultusunda kizlik zarim bozulmustur illa erkegin cinsel organina kan gelmeden boyle bozulmasi normal bir sey midir

 42. Hocam merhaba, ben tecrubesiz bi iliski yasadim erkek arkadasim organini icime soktu ama en ufak kan dahi gelmedi daha oncede iliski yasamadm hic sizce bozukmuyumdur

   1. Hocam tarih 09.12.1998 bu müdahelenin yapılaması için bu tarihin gecmesi mi lazım 2 hafta var sonrasında sıkıntı olur mu

     1. Hocam gecen ay adet görüldü bu ay gecikdi test yaptık pozitif cıktı kürtaj olmak istiyor muhtemelen en fazla 4 haftalık 09.12.1998 tarihli ailesinin bilmesini istemiyor bu tarihten sonra yaptırabilir mi yada suan yapılsa sıkıntı olur mu

     2. Bide 18 yaş altı öncesi gebe olunması 2 hafta sonra reşit olucagı için sorun teşkil edermi

   1. Olayimi tam olarak bende bilmiyorum ki iliskiye girdikte sayilmaz aslinda organi girdi ama ben kendimi kasiyorum yani tam izin vermiyorum aslinda ama o diyo ki hepsi girdi e girse kan gorurduk kanda gormedik hiç ben bozuldugunu dusunmuyorumm ama doktora gorunmeden once kendim nasil anlayabilirim nasil kontrol edebilirim yardimci olun bana lütfeen

     1. Ben ayna karsisinda anlabilirmiyim nolur yardimci olun acele aynada tam neye bakmam lazim

 43. :
  Merhaba ben 5 haftalık hamile olduğumu öğrendim. 8 yaşında bir oğlum var ama daha sonrasında yeniden bir bebek düşünmedik çünkü benim karaciğer rahatsızlığım var . Bana karaciğer siroz başlangıcı denildi yapılan biyopsi lerle . Şimdi eşim amerikaya gitti 3 hafta evvel ve yaz sonuna kadar orda çalışacak . İkimiz de bu bebeği istemiyoruz çünkü buna hiç bir yönden hazır değiliz. Spiral kullanıyordum ama enfeksiyon olunca çıkarttırmak zorunda kaldim. Geri çekilme yoluyla korunuyorduk. Ama nasıl oldu bilmiyorum .sormak istediğim şu. Eşim burda değilken nasıl kürtaj olabilirim . Onun giderken bana verdiği vekaletler ve oğlum için verdiği muvaffakatname var .bunlar yeterli midir .lütfen cevap bekliyorum .tesekkurler

 44. Hocam merhaba,erkek arkadasim çok az parmağını degdirdi icine sokma olmadi kesinlikle,bir sure sonra kan geldi ,bana cok az tirnagim kenarina degdi dedi.Ben de inanamdim icine de girmedi cok baski yoktu.Sonra eve gittim kan devam etti.Adet olarak kokuodu ertesi gun de devam etti.Kizlik kani mi adet mi idi o an gelen kan?

   1. Hocam ama adet oldum adet kani kokusu idi sonrasinda adet oldum
    Sadece o an neydi bilmiyorum. Bana azcik tirnagim kenarina degdi dedi.icine baski yapmadi.sonra adet oldum o kan devam etti ertesi gunlerde de ve baktim adet idi

     1. Hocam sizce bozulma ihtimali yuzde 70 mi?yani ama.icine dr girmedi hicbireey kenarina dokundu sanirim..sonra kan geldi kokusu adet idi yani hasta oldum bende anlamadm denk mi geldi:(

 45. Hocam kizlik zari kani mi adet kani mi bilmiyorum sadece dokundu parmağıyla bir sure sonra kan akti..kan devam etti ondan sonraki günlerdede ve kokusu adet kani idi.o an.gelen kan adet miydi yoksa denk mi geldi bunlar yorum atar misniz.lutfen

   1. Hocam peki ben bunu nasil anlayacagim kendim?kanama imkani yok mu tekrar?adet oldum o an bunu da anlamadim neden oldu.Kendim anlayabileceğim yöntem var mi hocam lutfen?

 46. Ben çok cinsel ilişkiye girmedim 3 yada 5 ama ilk olmasına rağmen geniş benim bölgem ve bundan çok rahatsızım ayrica hem daraltma hemde estetik ve kızlık zarı dikimi istiyorum hocam nasil yardımcı olabirlisniz bana ve fiyat verirseniz adanadan gelecem

 47. İyi akşamlar birşey soracam kızlık zarı dikimi diye birşey yokmus dikilsede kanamaz ve sonu hüsran olurmuş dogrymu doktorlar parayi cebe atip hastanın sonunu dusunmezlermis kararsız kaldım

   1. Evet çok zor bi durum bir sürü doktor var ve hepsi ben en iyiyim diyor kime guvenecez bilmiyorum kiminin fiyatı çok yüksek kimide cuzzi miktarda bunun garantisi varmı bu dikim olursa kanarmi evlendiğin gece git diktir o kadar para ver ve sonu hüsran kötü bi durum dikimine iyi sonuç vereceğini nasıl anlariz

     1. Ben 28 senedir sonuç garantisi veriyorum ve günde ortalama 7 ameliyat yapıyorum, tüm illerden ve avrupadan birçok hasta geliyor, sanırım benden daha fazla dikim yapan yoktur ve bahsettiğiniz rakamın üçte birine yapıyorum. Bu ameliyatın ederi kadar alıyorum, 30 dakikalık emek için hakkaniyet budur.

 48. Bsey sorcam doktor bey ben nisanimla jinekolaga gdicem daha once biriyle birlikte olup kiz olmadigimi dusunuyo doktora gtsem kiz olmamis olsam bile daha once zarin yirtildigini ve daha once kanama oldugunu soyler dimi?

     1. Yani doktor daha once bi kanama oldugunu soyleyebilir diyosunuz saolun 😄😄 icimi rahatlattiiz o zman bozulduysa bile bu nişanlimdan.

   1. Hocam aynı sey benimde başımda nişanlım başka birisi ile olup kız olduğuma inanmıyor ama ben eminim kendimden biliyorum olmadı Öyle bir şey hangi doktora gitmemizi önerirsiniz hangi bölüme

 49. Merhaba hocam Ben bir hafta Önce nişanlımla bi ilişkiye girdim ama giysimin üzenrinden basınç yaptı ve benden biraz kan geldi acaba kızlık mı bozuldu

    1. Merak ettiğim bir sürü şey var en başta güven 😩 hijyen acı ağrı vs ne kadar sürdü tamamenmi bayıltıldınız biraz bahsedermisiniz

     1. Birşey soracam çok agriniz oldumu dikimden sonra neler yapmanız gerekiyor peki evlendiğini gece kanarmi ve kim dikiminizi yaptı

 50. Hocam iyi aksam bn 17 yasindayim.bekarim herhangibir iliskimde olmadi surkli blmdem kalcama dogru agri oluyo ve regly olmama 2 hafta kala bnde cok hafif kanama oldu bunun kizlik zariyla bi ilgisi var mi muane olmam mi gerekiyo bilgi verirseniz cok sevinirim

 51. Hocam ben nişanlımla ilişkiye girdim ama biraz soktu ikimiz de çıplaktık ama kan gelmedi sizce benim kızlık zarım esnek mi yoksa daha mı ilerde kızlık zarım

  1. Bir takma isim yazın ” isim ” yerine. Randevu alırsanız daha iyi olur, geldiğinizde 30 dak içinde olur ve aynı gün geri seyahat edebilirsiniz. Randevu için whatsapp ta asistanım esra hanım var

 52. Hocam dikimden sonra verdiginiz ilaçlar 7 gün kullanımlık daha sonra ilaca devam edeyim mi? Yoksa bir hafta kullanmak yeterli olur mu?

 53. Hocam ilişki sırasında anlamadan nasıl oldugunu bile gark etmedik kan geldi birden sanırım yırtıldı kızlık zarım ve o günden snra Bi ağrı yanma ve su son Bi iki gündür de WC’den çıkınca karsıklarımda agrı ağrı oluyo direk vajinama bıçak sağlanıyor gibi bişey oluyo bu neden olurki zarla alakası varmıdır

     1. Peki hocam bunu hastanede yaptırabilirmiyim dikim işini özel Bi hastanede Bi arkadaşımın herzamn gittiği Bi jinekolok varda yapıyoruz dedi doktor Ne kadar güvenilir olur kararsızım

 54. Hocam merhaba geçenlerde size idrarımda yanma olduğunu adetime 7 gün var demiştim hamilemiyim demiştim adet öncesi kesin sonuç veren idrar testi yaptım birleşmeden 5 ile 7 gün sonra %99 kesin sonuç veren fortesti yaptım tek çizgiydi zaten adet günümden 4 gün önce oldum ama kahve rengi yoğundu ara ara kanlıydı c.tesi başladı anacak şuan bitti gibi biley hamilemiyim kafayı yiyeceğim

     1. Hocam dediğiniz gibi gebelik testi yaptım idrar tek çizgi çıktı hamilelik ihtimali kaldı mı ?

     2. Bi adetim gelmeden önce fortest yaptım tek çizgiydi şimdi adet bitince yaptım normal big kit testi yaptım oda negatif

 55. Kalıcı kızlık zarı dikiminden sonra kac gün pansuman yapılması gerekiyordu ve bir ay sonra spor yapmaya baslasak sorun olur mu. ?

 56. Hocam mrb.ben burcu a.da kalıcı kızlık zarı dikimi operasyonu oldum..doktor hakkında yorumunuz nedir sizce başarılı olmuşmudur tutar mı kontrolde herşey yolunda iyileşmiş birleşme anında kanama olacak dedi ama..ben sizin adınızı duymamıştım duysaydım kesin gelirdm

  1. Arkadaşım evlendinmi y sonuç garanti oldu mu merak ettim bende ona gitmistim ne kadar geçti yaptirali.Turgay beyden başkası güven vermedi bana

 57. Turgay bey bende dikim yaptirmistim .batikon vermişti doktor.gazlı bezle hafif sür 1 hafta boyunca dedi.sizce dikim için zararı olur mu

   1. Sizin verdigiizde batikon mu.sizce dikim tutmuş mudur.çünkü gazı mi da sürekli vajinadan cikartiyorum tutmadigi için olabilir mi

     1. Istanbul dışında herhangibir kadın.doğum doktoru bilir mi.sizce vajinadan cikartiyorum.gaz cikarmam tutmamış anlamında mi nolur cevap verin.mart ta.dugunum var.kontrole gitmedim

     2. Sadece vajina adet zamanı yaklaşınca açılıyor diğer zamanlar 1 cm falan delik var.tutmamış olma ihtimali varr midır yine

 58. Geçici kızlık dikilen zar ilişkiye girilme den kanar mi. Yıllar sonra ilişkiye girilmgirilme bile kanar mi.geçici kızlık il ıskıgirilmeden süresi geçince eski halini mi alır kanama olmasa bile

 59. Turgay bey kızlık zarı muayenesin için de istanbuldan başka yerde tavsiye etmem demişsiniz.sonuç garantisi vermezler mi .aslında size gelmek istiyorum.

 60. Bir de bu dikişleri gören arkadaşlar nasıl görüyor bana hiç öğretmedi doktor böyle şeyler bi antibotik verdi birkaç ay sonra düğüne yakın gel dedi

 61. Hocam diğer yorumum gelmedi ya da silindi tekrar yazıyorum o yüzden 19 gün oldu diktireli ve regl dönemiminde 6. Günü bugün içten içe bir acı ve batma var dikişler tutmuş mudur ben regl bitince hemen başka bir doktora gidip muayene olsam muayene esnasında dikiş daha tutmadıysa zedelenir mi

 62. Doktor bey ben doktor beyin her dediğini yapdim adetimi ilk günü açılma yokdu ikinci günü açılma oldu ve iç kısımlarında et gibi birşeyler çıkmış ve odurunca gerginlikde var açılan yerin kenarında dikilen yer duruyor ama parmağım giricek kadar açılmış sizce niye böyle olmuştur korkuyorum lütfen cvp yazın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.