Kızlık Zarı Dikimi Fiyatları 2 temmuz 2014

Kızlık zarı dikimi fiyatı

Kızlık zarı dikimi fiyatları 2017 yılı yazında tani temmuz başında İstanbul , Ankara ve İzmir gibi büyük illerde kızlık zarı diken yerlerde …. lira ücret seviyelerinden başlar ve …. e kadar çıkabilir. Bunun dışında bekaret diktirme kararı almış bayanların konu hakkında bilmesi gereken herşeyi ve aklına takılabilecek unsurları paragraflar halinde bu makalede sıraladık. Aşağıdakilerin dışında İstanbul’da kızlık zarı dikiminde aslında hepsinden daha önemli olan konu gizlilik ve hasta mahremiyetidir , bekaret tamiri yapıldığı tamamen gizli kalmalıdır , hastanın … kayıtlarına kızlık zarı dikimi olarak işlenmemelidir . Düşünsenize kızlık zarı diktirdiniz aradan yıllar geçti çoluk çocuğa karıştınız birgün .. aldınız veya sizin adınıza eşiniz aldı , listede şu tarihte kızlık zarı diktirmiştir yazması sanıyorum facia olurdu , o yüzden önce gizlilik diyoruz , bu konuda kızlık zarı diken.. anlaşmalı oldukları için yapılan her işlemi harfiyen .. kayıtların işleme zorunlulukları vardır , yani oralarda diktirmek pek akıl karı olmaz , ama özel jinekolog muayenehaneleri … anlaşmalı olmadıkları için gizlilik ilkesi sonuna kadar uygulanabilir. Ayrıca kızlık zarı dikimi konusunda hangi doktorun daha iyi olduğuna karar vermezin zor olabilir , o yüzden size tavsiyem açın google’ı ve yazın “kızlık zarı diken en iyi jinekolog” diye ve listeye bakın , … ilk sayfanın üstlerinde göreceksiniz. Tabiiki bize telefonla gece gündüzde ulaşabilirsiniz , konu hakkında her zaman bilgi alabilirsiniz , bu arada kızlık zarı dikimi konusunda birşeyler sormaya utandığınızı anlayabiliyoruz , sizi rahatlatacaksa telefonla arama yaparken numaranızı gizleyebilirsiniz , bizim için problem değil , ama şunuda söyleyeyim hergün yüzlerce bayan İstanbul’da kızlık zarı diktiriyorlar , yalnız değilsiniz. Telefonlarımız 0212 227 5519 sabit kızlık zarı dikim merkezi muayenehane telefonumuz ve 0532 221 3007 Turkcell cep telefonumuz sürekli açıktır, genelde güleryüzlü asistanım Esra hanım aramalara bakıyor , derin bir nefes alın ve sabırla makalemizi okumaya devam edin , unutmayın Allah sabırlı kulunu sever. Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya anlatıyor.

** Kızlık zarı diktirenlerin yorumlarını oku , yorum yaz , soru sor ( isimsiz yorum yazmak için lütfen “yorumlama biçimi” olarak “anonim” i seçiniz.

1- Kızlık zarı dikimi

İstanbul’da kızlık zarı dikimi 2 farklı metodla icra ediliyor ama ben size şiddetle kalıcı kızlık zarı dikimini tavsiye edeceğim , bir kere kalıcı olarak zarınızı diktirdinizmi artık yıllarca arkanıza bakmazsınız , bir cinsel ilişki olmadığı sürece ömür boyu bakire kalırsınız , yıllar sonra bile cinsellik olsa mutlakada kızlık zarı kanaması olur ve geleneksel gerdek gecesi seromonisi tamamlanmış olur.

2- Kızlık zarı dikimi fiyatı

Kızlık zarı dikim fiyatları 2017 yılı Temmuzunda ve bence 2017 yılı ilk yarısında bile İstanbul başta olmak üzere …. lira ücretlendirme seviyelerinden başlayıp …. liraya kadar çıkabilmektedir , genellikle bu kızlık zarı diktirme fiyatlarına kızlık zarı muayene ücretide içinde şeklinde işlem yapılır.

3- Kalıcı kızlık zarı dikimi

Kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemi ile yapılır , yani vajina yan duvarlarından yarı yarıya kaldırlan bir mukoza tabakası tam olarak ayrıştırılmadna kızlık zarı ringine dikilir ve böylece tabakanın üzerinde bulunan aktif kan damarlarıda birebir korunmuş olur , cinsel ilişkidede işte bu kan damarları parçalanacağı için gerçek kızlık zarı kanaması ortaya çıkacaktır. Kalıcı kızlık zarı dikiminde 20 gün kadar dikişlerin iyileşme süresi vardır , bu süre içinde cinsel ilişkiye girilmez ama sosyal hayat veya çalışma hayatınızıda etkilemez.

4- Geçici kızlık zarı dikimi

Geçici kızlık zarı dikimi tarihi bir yöntem olmakla beraber artık günümüz modern jinekolojisinde nerdeyse terkedilmiş durumdadır , özellikle flep yöntemi varken geçici dikim yaptırmak pek akıl karı değildir ama pek vakti kalmayan ve birkaç gün içinde cinsel ilişkiye girmeyi planlayan bayanlara tavsiye edilebilir , geçici kızlık zarı dikimi en fazla 3-4 gün dayanır ve dikimden hemen sonra kullanılabilir.

** Kızlık zarı diktirenlerin yorumlarını oku , yorum yaz , soru sor ( isimsiz yorum yazmak için lütfen “yorumlama biçimi” olarak “anonim” i seçiniz.

5- Flep yöntemi

Flep yönemi kalıcı kızlık zarı dikimi 2017 yılında İstanbul’da en fazla tercih edilen ve garanti verilebilen bir yöntemdir , işte flep yöntemi zar diktirmenin avantajları :

1- Kalıcıdır , cinsellik olmazsa hayat boyu bakire kalırsınız.

2- Layıkı ile yapılırsa sonuç garantilidir , cinsel ilişkide mutlaka kızlık zarı kanaması ortaya çıkar.

3- Kızlık zarı dikimi anlaşılmaz , kesinlikle orijinali ile aynı cinsel deneyimi verir , zaten flep yöntemide gerçek kızlık zarıdır.

4- Sadece 25 dakikada dikim tamamlanır ve işlemden sonra yürüyüp gidebilirsiniz , istirahat gerektirmez.

5- Kızlık zarı dikimi sonrası sosyal hayatınız veya çalışma yaşamınız aynen devam eder , 20 günlük iyileşme döneminde istirahat gerektirmez.

6- Kızlık zarı çeşitleri ve şekilleri

1- Esnek kızlık zarı , ortada tel delikli kızlık zarı şeklinin biraz abartılı modelidir , ortadaki delik büyük oplduğu için penis içeri girebilir ve kızlık zarı kanaması ortaya çıkmaz ama kızlık zarı yani himen içeriden ayrışır ve kızlık zarı muayenesinde bu durum anlaşılabilir.

2- Ortada tek delikli kızlık zarı , en sık bu çeşit zar görülür , ortada serçe parmak girecek kadar bir delik vardır ve oaradan adet kanı boşalır.

3- Birçok minik delikten oluşan elek şeklinde kızlık zarı

4- Vajinanın tek duvarında olan yarımay şeklinde kızlık zarı

5- Yarık şeklinde kızlık zarı

6- Kızlık zarının hiç olmaması

7- Kızlık zarı esnekliği

Esnek kızlık zarı yaklaşık bayanların %5 inde rastlanır , tek delikli kızlık zarının bir farklı modeli olna esnek kızlık zarında yine ortada tek bir delik vardır ama bu delik olması gerekenden daha büyük çaplıdır , penis geçişine izin verir ve kızlık zarı kanaması ortaya çıkmaz , ancak kızlık zarı içten ayrışmaya uğrar ve bekaret muayenesinde cinsel ilişkiye girmiş olduğu anlaşılır. Kızlık zarı esnekliği durumu toplumlarda yanlış anlaşılır ve flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi yapılarak normal kızlık zarına çevrilebilir.

8- Kızlık zarı dikimi anlaşılır mı ?

İyi bir jinekoloğun elinde yapılmış flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi büyük ihtimal anlaşılmaz , tamamne doğal bir bakire cinsel deneyimi elde edilir , penis vajinaya girince himen yırtılır ve kızlık zarı kanaması ortaya çıkar. Kızlık zarı kanamasını yapan unsur zarın üzerindeki kan damarlarıdır.

9- Kızlık zarı diktirme video

Kızlık zarı dikitirme videoları izlemek , himenoplasti nasıl yapılır öğrenmek için bu konuyla ilgili olan birçok bayan hasta , hatta birçok erkek meraklı internette araştırmalar yapıyor , tıbbi etiğe son derece aykırı olmasına rağmen maalesef youtube.com da yabancı ülkelerden elde edilmiş kızlık zarı dikim videoları bulunuyor , ama ülkemizde böyle bir çekim yapılması veya yayınlanması söz konusu bile olamaz.

10- Kızlık zarı yapısı , şekli

Kızlık zarı yapısı aynı vajina dokusuna benzer , kızlık zarı şekilleri konusundada geniş bilgi üst paragraflarda var. Kızlık zarı yapı olarak komşu oluşumlardan küçük dudaklar yani labia minoralarla çok karıştırılır , hatta şüpheli bir cinsel ilişkiden sonra ayna ile kızlık zarı yırtılmışmıdır diye kendini muayene eden bayanlar kızlık zarının nersei olduğunu pek kestiremezler ve kızlık zarı muayenesine gelirler.

** Kızlık zarı diktirenlerin yorumlarını oku , yorum yaz , soru sor ( isimsiz yorum yazmak için lütfen “yorumlama biçimi” olarak “anonim” i seçiniz.

11- Kızlık zarının bozulma belirtileri

1- Kızlık zarı bölgesinde bir boşluk oluşması

2- Vajina girişinde yırtılma ağrısı

3- Azda olsa pembe renkli kanama

4- Hastanın elle kendini muayenesi sırasında parmağın vajinaya rahatlıkla giriyor olması

5- Rahimde aşağı çekilme hissi kızlık zarı bozulma belirtileri olarak sayılabilir.

12- Kızlık zarı bozulmadan hamile kalınır mı ?

Evet , hemde çok sayıda hastamız var , insana ilginç geliyor ve bakire olarak gebe kalanlar ultrasonda gebelik kesesini görünce şok geçiriyorlar . Kızlık zarı bozulmadan yaşanan ön sevişmelerde bacak arasına bırakılan spermler kendiliklerinden haraket ederek vajinaya girip rahme ulaşabilir ve yumurtayı dölleyebilirler , bir sperm hücresinin kendi başına 15 cm ye kadar haraket edebileceği gösterilmiştir.

13- Kızlık zarının bozulduğu nasıl anlaşılır ?

Kızlık zarının bozulduğunu anlamak için en kesin yok kızlık zarı muayenesidir , ama yukarıda bahsettiğimiz kızlık zarı bozulma belirtilerinden biri varsa bekaretinizi kaybetme ihtimaliniz yüksektir ve mutlaka bir jinekoloğa bekaret muayenesi yaptırmanızda fayda vardır.

14- Kızlık zarı muayenesi

Eskiden nadiren yapılan kızlık zarı muayenesi yani bekaret testi artık gergün birçok hasta tarafınca talep edilmeye başladı , kızlık zarı muayenesi nasıl yapılır diye merak edenlere hemen söyleyeyim , mutlaka bir jinekolog tarafınca yapılması gereken bu muayenede herhangi bir alet edevat kullanılamaz , hatta el değmedne yapılır , jinekolog sadece bakarak kızlık zarı muayenesi yapar.

15- Kızlık zarı nerededir ?

Kızlık zarı nerededir , o karmaşık oluşumların arasında hangisi kızlık zarı , hangisi küçük dudaklar , hangisi vajina duvarları anlamak zordur. Dıştan içe doğru saymak gerekirse en dışta büyük dudaklar , onun altında küçük dudaklar yani labia minoralar , üstte mea yani idrar deliği , küçük dudakların altında vajina girişi ve 2 cm kadar içeride kızlık zarı yani himen bulunur.

** Kızlık zarı diktirenlerin yorumlarını oku , yorum yaz , soru sor ( isimsiz yorum yazmak için lütfen “yorumlama biçimi” olarak “anonim” i seçiniz.

16- Kızlık zarı rengi

Kızlık zarı rengi pembedir , kilolu bayanlarda daha mor renge yakın olabilir , ayrıca esmer bayanlarda daha koyu renkli olarak izlenebilir , ama genel olarak genç kızlarda gül pembe denilen açık renk kızlık zarı rastlanır. Genellikle küçük dudaklarla aynı renk olduğu için çok karıştırılır.

17- Kızlık zarı dikimi İstanbul

İstanbul kızlık zarı dikimi için 2017 yılında ülkede merkez niteliğini taşır , aslında sadece Türkiye değil Avrupa’dada kızlık zarı diktiğrmek isteyen birçok bayan uçakla istanbul’a gelmektedir , bunun bir sebebide himenoplasti ameliyatının dünyada en ucuz İstanbul’da olmasıdır. Amerika ve Avrupa’da hırıstiyan katolik kesimde çok önem verilen bekaret geleneğinden dolayı büyük bir talep vardır.

18- Kızlık zarı dikimi ameliyatı

Kızlık zarı dikimi ameliyatı 2017 yılında İstanbul’da 25 dakika süren lokal anestezi yani bölgesel uyuşturma ile icra edilen jinekolojide küçük cerrahi girişimlerden bir operasyondur. Vajinası genişlemiş olan hastalarda bazen çift flep uygulanabilir ama vakaların %90 ında tek flep yeterlidir . Dar vajinalı bir bayana sağlam olsun diye çift flep kızlık zarı dikimi yapılırsa bu seferde cinsel ilişkide kızlık zarı delinmez ve erkek bekareti bozamaz o yüzden kızlık zarı dikiminde jinekoloğun tecrübesi had derecede önem taşımaktadır.

19- Kızlık zarı dikilir mi ?

Kızlık zarı dikilebilir , hede defalarca bile dikim yapılabilir , birkaç yıl içinde 3 defa kızlık zarı diktiren hastalarımız oluyor . Her ilişki yolunda gidecek diye bir kural olmadığı için bir bayanın doğru adamı bulması için birdan fazla deneme yapması gerekebiliyor. Kızlık zarı genellikle flpe yöntemi kalıcı kızlık zarı denilen garantili metodla dikilir ve aranan en önemli özellikler gizlilik ilkesi ve sonuç garantisidir.

20- Kızlık zarı dikimi İzmir

Ülkemizin en modern şehirlerinden olan İzmir’de kızlık zarı dikimi yapan yerler İstanbul kadar çok değildir , genellikle doktorların çok bulunduğu kordon boyunda birkaç jinekolog tarafınca yapılır ama İzmirde kızlık zarı diktiren bayanlara sorduğunuzda çoğunun bekaret tamiir için İstanbul’a gelip dikim yaptırdıklarını görürsünüz.

** Kızlık zarı diktirenlerin yorumlarını oku , yorum yaz , soru sor ( isimsiz yorum yazmak için lütfen “yorumlama biçimi” olarak “anonim” i seçiniz.

21- Kızlık zarı dikimi Bursa

Bursa’da flep yöntemi kalıcı kızlık zarı diken birkaç jinekolog var ama çok yüksek kızlık zarı dikim fiyatları belirlemeleri ve sonuç garantisi verememeleri sebebiyle genelde kızlık diktirmek isteyen Bursa’lı bayanlar İstanbul Avrupa yakasını tercih ediyorlar. Başka bir şehirde kızlık zarı diktirmenin bir başka sebebide gizliliktir.

22- Kızlık zarı dikim fiyatı

Kızlık zarı dikim fiyatı 2017 İstanbul’da , Ankara’da ve İzmir’de jinekoloğun insiyatifine kalmış bir olgudur fakat artık çok sık yapılan bir operasyon olduğu için belli bir kızlık zarı dikim ücreti bazı ortaya çıkmıştır , genellikle  tl ile  lira arası rakamlarla kızlık zarı tamiri yapılabilmektedir. Hangi jinekolog daha iyidir diye bulmak için ayrıca erişilebilir uygun dikim fiyatları için google’a “kızlık zarı diken en iyi jinekolog” diye yazabilirsiniz. … üst sırada göreceksiniz.

23- Kızlık zarı dikimi Adana

Kızlık zarı dikimi Adana’da yapan jinekolog varmı tam olarak bilmiyorum ama Adana’dan bekaret tamiir için çok hastamız geliyor , ya flpe yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi yapan bir jinekolog yok , yada halk kendi yaşadığı ilde kızlık zarı gibi hassas bir konuda sağlık hizmeti almak istemiyor.

24- Kızlık zarı dikimi ekşi

Kızlık zarı dikimi ekşi sözlük ve kadınlar klubü gibi forum ortamlarında çok konuşuluyor ve genellikle kızlık zarı diktirenlerin yorumları araştırılıyor , ama bizim sitelerimizdede kızlık zarı dikimi yaptıranların yorumlarını bulabilirsiniz , gerçi dahaçok kızlık zarı diktirmek isteyenler soru şeklinde yorum bırakıyor , diktirmiş olanlar ise konuyu bir forumda paylaşmayı bırakın akıllarına bile getirmemeye gayret gösteriyorlar.

25- Kızlık zarı dikimi forum

Kızlık zarı dikimi forumlarda sıkça yer alıyor , özelliklede kadınlar kulübü ve ekşi sözlük gibi paylaşım platformlarında kızlık zarı diktirenleri aratan ve onlarla konuşmaya can atan binlerce genç kız bulabilirsiniz , ama kızlık zarını diktirmiş olan bayanlarda forumlara uzaktan bakarak mouse u üzerine kaydırmaya bile çekiniyorlar , gerçekten sonsuza kadar saknaması gereken büyük bir sırrı düşünmek bile cesaret ister.

** Kızlık zarı diktirenlerin yorumlarını oku , yorum yaz , soru sor ( isimsiz yorum yazmak için lütfen “yorumlama biçimi” olarak “anonim” i seçiniz.

26- Kızlık zarı dikimi Edirne

Ülkemizin en batıdaki ili Edirne’de genelde Bulgaristan ve Yunanistan’dan göçmen olarak gelmiş yurttaşlar ikamet ediyor , sanıyorum Edirne’de kızlık zarı diken jinekologlar genellikle Yunanistana giden yol üzerinde yer alıyorlar ama aynı Bursa’da olduğu gibi Edirne’dede kızlık zarı diktirmek için birçok hasta İstanbul’un yolunu tutuyor ve Edirne Birlik otobüsleri ile Esenler otogarında soluğu alıyorlar.

27- Kızlık zarı diktirenler

Kızlık zarı diktirenler hep merak konusu olur , 2017 yılında İstanbul’da kızlık zarı diktiren bayanların sayısı kürtaj olanlarla nerede ise kafa kafaya duruma gelmiştir. Yolda gördüğünüz binlerce genç bayandan hangilerinini kızlıkz arı diktirmiş olduğunu kesinlikle net olarak bilemezsiniz , hatta size çok yakın bir kız arkadaşınız , hatta bir bayan akrabaınız bile yıllar önce kızlık zarı diktirmiş olabilirler.

28- Kızlık zarı diktirenlerin yorumları

Kızlık zarı diktirenlerin yorumları İstanbul’da forumlarda en fazla aranan konuların başında geliyor , hatta kızlık zarı diktiren var mı diye konu açan çok oluyor , bekaret zarı diktirdikten sonra özellikle yaşanmış olan cinsel deneyimde kızlık zarı kanaması olup olmayacağı merak ediliyor , ama gönlünüzü ferah tutunuz , eğer gerdek gecesi kanama olmayacak olsa binlerce bayan neden kızlık zarı dikimi yada himenoplasti  yaptırsın.

29- Kızlık zarı nedir , ne işe yarar ?

Kızlık zarı , kulan zarı veya bedendeki başka zarlara hiç benzemeyen aslında bir zar olmayan ince bir mukoza pilikasından oluşan bir oluşumdur . Tıbbi adı himendir ve kızlık zarı dikimi operasyonunda bu yüzden himenoplasti denir. Kızlık zarı vajina girişinde ve 2 cm kadar içeride yer alır , ilk cinsel deneyimde yırtılarak bir daha iyileşmez.

30- Kızlık zarı dikimi fiyatı 2017 İstanbul

İstanbul’da 2017 yılı Temmuz ayında kızlık zarı dikimi fiyatları hala fırsat niteliğinde indirimli olarak seyrediyor , kızlık zarı diken yerlerde ….. lira ile …. tl arasına rahatlıkla bekaret zarı diktirebilirsiniz.

** Kızlık zarı diktirenlerin yorumlarını oku , yorum yaz , soru sor ( isimsiz yorum yazmak için lütfen “yorumlama biçimi” olarak “anonim” i seçiniz.

31- Kızlık zarı dikimi fiyatı Sakarya

Sakarya ilinde kızlık zarı diken kadın doğumcu varmı yokmu bilmiyorum ama İstanbul’a çok yakın olduğu için birçok hasta özel araçlarıyla veya toplu taşıma ile bizim muayenehanemize geliyorlar diyebilirim. Yine gizlilik kaygıları ile yer değiştirdiklerini tahmin ediyorum.

32- Kızlık zarı dikimi fiyatı Denizli

Denizlide kızlık zarı dikimi fiyatları İstanbul’un nerede ise 2 misli olarak uygulanıyor nedense. Ben bunu daha çok kızlık zarı diken jinekolog sayısının düşük olmasına bağlıyorum , ama birçok hastanında Denizlide bekaret diktirmeyerek İstanbul’a geldiği yadsınamaz bir gerçektir.

33- Kızlık zarının dikildiği anlaşılır mı ?

Merak etmeyin tama yakın ihtimalle anlaşılmaz , zaten kızlık zarı dikimi anlaşılacak olsa hiçbir kıymeti kalmazdı değilmi, peki nasıl oluyorda anlaşılmıyor , kızlık zarının dikilmiş olduğu neden anlaşılmıyor , kısaca özetlersek cinsel ilişkide penisin vajina içine 2 cm den fazla sokulması durumunda kızlık zarı gerilerek yırtılır ve kızlık zarı üzerinde doğal olarak yer alan kan damarlarıda pensi darbeleriyle parçalanır , bu durumda kızlık zarı kanaması ortaya çıkar.

34- Yapay kızlık zarı

Yapay kızlık zarı poşet içine konmuş pudra şeklinde kırmızı boyadan ibarettir , Çin malı olan bu poşet vajinaya cinsel ilişkiden hemen önce yerleştirilir ve penis vajina dibine ulaşınca basınçla poşet patlar ve içindeki toz boya penise bulaşır , ıslak ortamda kırmızı kan gibi durur. Ama bu sadece bir şaka veya fantezi olarak kullanılabilir , yoksa gerçek bir gerdek gecesine bu şekilde bir poşetle girmek pek akıl karı olmaz.

35- Kızlık zarı bozulmuşmudur ?

Bakire olupta gerçek bir cinsel deneyim yerine vajina girişinde penis kaydırma şeklinde ön sevişme yaşayan bayanlarda sürtünmenin dozu arttığında bazı durumlarda kızlık zarı bozulabilir , ağrı ve kanama şikayeti ortya çıkar , adet harici cinsel ilişki ile ortaya çıkan kanamada büyük ihtimalle kızlık zarı bozulmuştur , ama tüm kızlık zarı bozulma belirtileri için üst paragraflarda ilgili bölüme bakınız.

** Kızlık zarı diktirenlerin yorumlarını oku , yorum yaz , soru sor ( isimsiz yorum yazmak için lütfen “yorumlama biçimi” olarak “anonim” i seçiniz.

36- Kızlık zarı dikimi merkezleri

İstanbul’da kızlık zarı dikimi merkezleri veya bekaret zarı diken yerleri listeleyin deseniz tam olarak bende bilmiyorum , gerçektende böylesine önemli bir olayı kime yaptıracağına karar vermek bir muamma olsa gerek , 31 yıldır bayanlara jinekolojik hizmet veren biri olarak bu durumu çok iyi anlayabiliyorum . Tamam ben kızlık zarı dikiyorum , gelin bana desem yanlış anlaşılacak , kimse yoğurdum ekşi demez ama siz en iyisi google’a yazın ” kızlık zarı diken en iyi jinekolog ” diye bakalım ilk sıralarda kimin ismini göreceksiniz.

37- Kızlık zarı yırtılması

Kızlık zarı yırtılması deneyimi genç kızlıktan kadınlığa geçiş içinden adeta bir tören kadar önemli bir dönüm noktasıdır. İlk cinsel deneyimde kızlık zarı yırtılır ve artık hayat boyu iyileşmez , yırtılmış olan kızlık zarı 2 veya 3 kanada ayrılarak vajina duvarlarına doğru çekilir ve büzülerek adeta görünmez olur. Erkek açısındada cinsel ilişkide penis kızlık zarına dayanır ve bir engelle karşılaşılmış hissi uyanır , daha fazla ileri itilirse kızlık zarı gerilerek yırtılır ve kızlık zarının bozulması yani yırtılması erkek tarafıncada net olarak hissedilir.

38- Kızlık zarı diken en iyi doktor

Kızlık zarı diktirmek isteyen birçok bayan 2014 yılında İstanbul’da bekaret konusunda en iyi olan jinekoloğu ararlar ve acaba hangisine gitsem diye ikilem içinde kalırlar , gerçektende böylesine mahrem bir konuda insan kime güveneceğini her zaman bilemez , konu gizli olacağı için  kimseye danışmakta pek mümkün olmaz. Bu durumda en iyi yöntem google’a “kızlık zarı diken en iyi doktor” diye yazmak ve sonuçları değerlendirmektir .

Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya
Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı
Mezuniyet Cerrahpaşa tıp fak 1983 – hemen hemen 31 yıllık flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi tecrübesi bilgi veriyor size.

0212 227 5519 – 0532 221 3007
Lütfen telefonla randevu alarak geliniz

Dr. Turgay Karakaya’ya ulaşın

1- Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya kimdir ?

www.drturgaykarakaya.com

2- Muayenehane adres: Haritada muayenehane adresimi görün

3- Google+ üzerinden ulaşın : plus.google.com/+turgaykarakaya/posts

4- Facebookta arkadaş olalım, her an bişiiler sorabilirsiniz hem : www.facebook.com/turgay.karakaya.507

5- Twitter’den ekleyin: twitter.com/jinekologdr

6- Bana e-mail atın: jin.op.dr.turgay.karakaya@gmail.com

7- WhatsApp’tan mesaj yazın, anında cevap veriim: 0532 221 3007

 

“Kızlık Zarı Dikimi Fiyatları 2 temmuz 2014” için 53 yanıt

 1. Saygıdeğer hocam kızlık zarı dikimi fiyatlarınız bana çok uygun geldi , bayramdan 1 gün sonra müsaitseniz yani perşembe günü gelmek istiyorum , normalde almanyada yaşıyorum bayram için geliyoruz 19 yaşındayım yalnız gelmem lazım sorun olur mu

 2. Merak etmeyin flpe yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimini lokal anestezi ile yapıyıoruz ve 25 dakika sonra dikim bitince masadan kalkıp yürüyüp gidiyorsunuz , hiç sorun olmaz, yalnız gelebilirsiniz.

 3. Selam Doktor bey , geçen sene size kızlık zarı diktirmiştim , 3 ay önce evlendim harika geçti ve çok mutluyum , yakın bir arkadaşımı daha gwtirmek istiyorum size yalnız arkadaş biraz kilolu ve vajinasında küçük dudaklar çok sarkıkmış , bu sorun olur mu , yine flep yöntemi olacak

 4. Merhaba ,
  siz hiç merak etmeyin birçok kilolu bayanada kızlık zarı dikimi yapıyoruz , hiç sorun olmuyor , ayrıca küçük dudaklardaki sarkmada problem değil , eğer arzu ederseniz kızlık zarı dikimi seansında dış vajinal estetikte yaparak küçük dudakları ufaltabiliriz . Randevu için asistanımı arayın 0212 227 5519 – 0532 221 3007

 5. Hocamm kızlık zarı dikimi fyatlarında öğrenci indirimi devam ediyormu , 10 gün önce bizim okuldan bir kız size diktirmiş o tavsiye etti , indirim varsa gelicem fazla param yok ayrıca çok gizli kalmalı

 6. evet kızlık zarı dikimi fiyatlarımızda üni öğrencileri için indirim devam ediyor , 15 ine kadar gelmeye çalışın 0532 221 3007 – 0212 227 5519 dan Esra hanım asistanıma ulaşın durumu konuşun.

 7. Hocam sizi aylardır takip ediyorum, kızlık zarı dikimi hakkında çok iyi olduğunuuzu söylüyorlar , benim durumumda aynı bu Almanyadan gelecek arkadaşa benziyor , Bulgaristanda yaşıyoruz, otobusle geleceğim akşamıda geri dönmem lazım , hala kızı nışanı var zeytinburnunda nışan öncesi erken gelip kızlık zarımı diktireceğim, bir günde halledebilirmiyim , ayrıca kızlık zarı dikimi fiyatlarınızda küçük bir iyilikte istyeceğim az bir miktarı 1 ay sonra kontrole gelince llurmu

 8. Kızlık zarı dikimi fiyatınız için esnek olup olmadığınızı sormak istedim , diktirmek için az bir eksiğim kaldıda. Kızlık zarı diktirenlerin yorumlarını okudum, diktirme fiyatı konusunda yardımcı olduğunuz çok kız var , o yüzden sorayım dedim

 9. dr. turgay bey flep yöntemi için sizi övdüler , benim özel durumum var boyum çok uzun 1.80 den fazla ve vajinam çok büyük kızlık zarım bozulduktan sonra elimle baktım nerdeyse 5 santim yırtık vardı zarda bu durumda banada kızlık zarı dikimi yapılabilirmi flep yöntemi ile. çift flep yaptırmalısın diyorlar siz çift flep yapıyormusunuz, başka bir isteğimde vajina daraltma yaptırmak istiyorum , erkek arkadaşlarım ve be seksten zevk almıyoruz çok bolluk var içeride birde zevk suyu gelince girdiğini bile anlamıyorum, aynı gün ikisinide yapabilirmisinz saygılar isim veremiyorum siteden takip ediyorum sizi

 10. Merhaba,
  siz merak etmeyin bu işi 30 yıldır yapıyoruz 2 metrelik bayanlarında kızlık zarını diktik 1.5 metreliklerinkinide , vajinanızın büyük olmasını kafaya takmayın , kızlık zarı muayenesindne sonra ihtiyaç duyarsak çift flep yöntemi yaparız harika olur , ayrıca vajina daraltmayıda kızlık zarı dikimi ile aynı seansta yapabiliyoruz . randevu için asistanımı arayın 0212 227 5519 – 0532 221 3007

 11. Hocam kızlık zarı dikimi yaptırmayı düşünüyorum. Sizi tavsiye ettiler ama vajinam da geniş çok vajina daraltma fiyatlarınız nekadardır , aynı gün hem kızlık zarı dikimi hemde vajina diktirme yaptırabilirmiyim 2 si olunca indirim olur mu

 12. Merhaba doktor bey. 1.5 ay önce flep yaptirdim. 15 gun sonra iliski durumum olacak evleniyorum. Yaram iyilesmis midir acaba. Kontrole gelecek vaktim yok 🙁 sehir disindayim nasil anlayabilirim iyilestigini

 13. Kalıcı Zar Dikimi: İyi geceler turgy bey
  8 12 2015, 03:40 – Kalıcı Zar Dikimi: Benim bir KC sorum olck bna yrdimci olursaniz sevinirim
  8 12 2015, 03:41 – Kalıcı Zar Dikimi: BN kizlik zari dikimnde bilgi almak istiyorum özellikle fiyat
  8 12 2015, 11:13 – Kalıcı Zar Dikimi: Peki son fiyat bunlarmi
  8 12 2015, 11:14 – Kalıcı Zar Dikimi: Birde tiktirdikten sonra bni bakirelik testine götürdüklerinde belli olurmu diktirgim felan
  8 12 2015, 11:22 – Jin op dr turgay karakaya: %10 nakit indirimi yaparız
  8 12 2015, 11:23 – Jin op dr turgay karakaya: Bakirelik testinde dikildiği anlaşılabilir ama eşiniz anlayamaz gerdek gecesi
  8 12 2015, 11:25 – Kalıcı Zar Dikimi: Çok TSK ederim turgay bey
  8 12 2015, 11:29 – Jin op dr turgay karakaya: R e

 14. merabalar
  15 02 2016, 13:57 – -:kızlık zarı dikimi fiyatları ile ilgili bisi danismak istiyorum size
  15 02 2016, 14:05 – Jin op dr turgay karakaya: Tabi
  15 02 2016, 16:03 – -: hocam ben az bisi orta parmagi icime soktum ama cok az zorlamadim sadece merak ettim ve bi et parcasi gibi bisi vqrdi onunde onu hic zorlamadim geri ciktim kizlik zarim bozulmamistir deme
  15 02 2016, 16:31 – -: lutfen yardimci olun bana hocam lutfen bi cevap verin allah icin
  15 02 2016, 16:31 – -: cok kprkuyorum
  15 02 2016, 16:31 – -: kanama agri olmadi hic
  15 02 2016, 16:51 – Jin op dr turgay karakaya: Parmak girmez normalde
  15 02 2016, 18:08 – -: sizce bozulmusmudut hocam
  15 02 2016, 18:09 – -: sadece deligine girdi zorlamadan ciktim icinden lutfen hocam
  15 02 2016, 18:11 – Jin op dr turgay karakaya: Muayene etmek lazım
  15 02 2016, 18:11 – -: peki yeriniz nerdedir tam olarak
  15 02 2016, 18:12 – -: ucreti nedir
  15 02 2016, 18:34 – Jin op dr turgay karakaya: İncirli cad no 9 bakırköy
  15 02 2016, 20:40 – -: hocam ucreti beni asiyor ama yinede tesekur ederim peki hocam bozulmus olsada neden kanama olmadi onu ogrene bilirmiyim
  15 02 2016, 21:19 – Jin op dr turgay karakaya: Muayene etmeden tahmin zor
  15 02 2016, 21:21 – -: hocam benim okadar param yok sigortada yapa bilirmiyim kadin dogum uzmanina giderek
  15 02 2016, 21:24 – Jin op dr turgay karakaya: Bakmazlar
  15 02 2016, 21:24 – -: anladim hocam tesekur ederim
  15 02 2016, 21:26 – -: kusura bakmayin sizede rahatdizlik verdim

 15. İyi günler
  28 03 2016, 14:51 – -: Sorum olacaktı benim
  28 03 2016, 15:04 – -: Kızlık zarı dikimi ile kürtaj aynı gün yapılıyor mu
  28 03 2016, 15:18 – Jin op dr turgay karakaya: Evet
  28 03 2016, 15:20 – -: Şehirler arası gelcem . ne kadar olur ikisi
  28 03 2016, 15:35 – Jin op dr turgay karakaya:
  28 03 2016, 15:44 – -: Taksit yapılıyor mu
  28 03 2016, 15:50 – Jin op dr turgay karakaya: Nakit veya tek çekim
  28 03 2016, 15:50 – Jin op dr turgay karakaya: peşin sonra olur

 16. Turgay bey merhaba kızlık zarı dikimi fiyatları nedir
  18 04 2016, 14:08 – -: Numaranızı internetten buldum
  18 04 2016, 14:09 – -: Kızlık zarı dikim operasyonu geçirmek istiyorum
  18 04 2016, 14:09 – -: Benim size bir sorum olacaktı
  18 04 2016, 14:21 – Jin op dr turgay karakaya: Tabi
  18 04 2016, 14:24 – -: Ben daha önce Bi operasyon geçirdim fakat başarılı olmadı
  18 04 2016, 14:24 – -: Sebebi ne olabilir
  18 04 2016, 14:25 – -: İkinci kez operasyon geçirmek istiyorum fakat yine olumlu sonuç alamamaktan korkuyorum
  18 04 2016, 15:03 – Jin op dr turgay karakaya: Sonuç garantisi veriyoruz mutlaka sonuç alırsınız
  18 04 2016, 15:03 – Jin op dr turgay karakaya: 27 senedir zar üzerine çalışıyorum
  18 04 2016, 15:08 – -: Yorumlarınızı okudum onun üzerine size başvurdum zaten
  18 04 2016, 15:21 – -: Ücret öğrenebilir miyim
  18 04 2016, 16:40 – -: Kesin sonuç alırım dimi ?
  18 04 2016, 16:40 – -: İleri de herhangi Bi problem yaşamam
  18 04 2016, 16:40 – Jin op dr turgay karakaya: Kesindir
  18 04 2016, 16:40 – -: Bir defa olup sonuç alamamak beni korkutuyor çünkü
  18 04 2016, 16:40 – Jin op dr turgay karakaya: Başarısız vakam yok 27 senedir
  18 04 2016, 16:41 – -: Ben aynı zamanda daraltmada düşünüyorum
  18 04 2016, 16:41 – -: İşlemin başarılı olması için daha etkili gibi geliyor
  18 04 2016, 16:41 – Jin op dr turgay karakaya: Tabi
  18 04 2016, 16:42 – -: Bekaret testinde anlaşılıyor mu peki bu durum
  18 04 2016, 16:47 – Jin op dr turgay karakaya: Gerdek öncesi belli olabilir. Ama gerdek sonrası artık anlaşılmaz
  18 04 2016, 16:50 – -: Anladım.
  18 04 2016, 16:50 – -: Operasyon öncesi sizinle görüşmemiş mümkün olabiliyor mu
  18 04 2016, 17:35 – Jin op dr turgay karakaya: Tabiki
  18 04 2016, 17:38 – -: Teşekkür ederim geri dönüş yapacağım size yakın Zamanda iyi günler
  18 04 2016, 17:41 – Jin op dr turgay karakaya: Ok

 17. Kizlik zari dikiminde gizlilik esas aliniyor dimi
  07.08.2016, 22:14 – Jin op dr turgay karakaya: Tabi
  07.08.2016, 22:15 – -: Pki kac saat suruyor bu kızlık zarı dikimi islem ve ucret hakkinda bilgi alabilirmiyim
  07.08.2016, 22:15 – Jin op dr turgay karakaya: 30 dak
  07.08.2016, 22:15 – Jin op dr turgay karakaya: http://www.kizlikzariyirtilmasi.com/p/tum-fiyat-listesi-kzlk-zar-dikimi.html?m=1
  07.08.2016, 22:17 – -: Pki tesekkur ederim

 18. Meraba Kizlik zarinin dikilmesi için belli bi zaman var mi hani iliskiye girdikten su kadar zaman sonra dikilir gibi yoksa ne kadar sure gecerse gecsin dikilir mi

 19. hocam kizlik zarimin oldugu yerde yuvarlak ve sag ve sol ust koselerde boyle boynuz gbi iz var yol gibi.bakirelerde boyle zar anormal mi??????

   1. hocam o izler nedir bilginiz var mi?ve o izler vagina duvarina yanaklara ermiyo belli bi mesafede cok uzun degil.bunlar kanmaya engel midir?

   2. hocam bes dakika ayirip whtsaptan konuşma yardmci olma imkaniniz var mi surekli zarlayim gece gunduz ruyama giryor zar artik.. lutfen cok rica ediyrm

 20. hocam bana whtsaptan yardimci olur musnuz lutfen. Sabahtan aksama kadar zarima bakip yorumluyorm.su an gelebilcek imkanim yok……lutfen: (

   1. hocm aynen fal gibi surekli bu haldeyim her gun bakiyrm lutfen bana 5 dakika ayirir misniz hocam boyle sey yapma imkaniniz var mi lütfen. takintili biriyi. bi de hocam valla yardim ederseniz cok buyuk bi yardm etmis olucaksiniz.bi yandan kpss odaklanmaya calisyrm bi yandan zar hocam lutfen…asistaniniza ulassam yardm edemez misnzzzzzzzzz her gun saatlerce zari dusnuyorum bes dakika ayirsaniz hocam….

     1. hocam haklisniz geldigmde kesin muayene olur ama simdilk gelene kdar yardim etseniz oyle bir duurm soz konusu olablir mi gelene kdr biraz olsun soru isaretlerm kalkar belki hocam:( cok kafaya taktim bu durmu keske size ulasabilsem sorablisem

 21. hocam vagina duvari kizlik zarinin etrafindaki kanatlar midir?yanak.gibi? ve kizlk zri yirtgi vagina duvarina erisirse bekart gitmis mi olur

   1. hocam kanamaya sebep olan damarlar kizlk zarinda en cok nerde fazladir mesela alt taraf yirtilsa ya da yan taraflar orda cok kan var mdiri?

     1. hocam zarin etrafinda her yerde ayni damar olmaz mi?mesela ustu yirtildi cok kan geldi diyelim alttaki damardan hic kan gelmeyeblir mi?

 22. hcam dudaklari acinca boyle tumsek goruyorum ustunde idrar deligi var ve az asagida vagina deligi.vagina delgi o tumsek oval olan yapinin ustunfe.o oval yapi zar mi?ortasi delik oval yapi boyle

 23. Merhabalar ben daha ònce sürtùnme yoluyla ilişkiye girdim ama kanama olmadı ve 13 yaşlarındayken 2 3 kez vajinaya parmağımı soktum onda kanama olup olmadığını hatırlamıyorum aynadan baktığımda geniş sanki tabana doğru çizgi var sizce normalmidir

 24. Kızlık yerim esnemismi kızım ben sadece sarkilma hafif olduğunu düşünüyorum ama bazılarında öyle mı deilmi bilmiyorm ve bunu d.bakirda dike bilirmiyiz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.