Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı 10 temmuz 2014

Kızlık zarı dikimi fiyatı

Kızlık zarı dikimi fiyatı 2014 yılında nerdeyse dünyada en ucuz Türkiye’dedir , yaklaşık …. tl civarında kızlık zarı dikim ücretleri ile karşılaşırsınız , ayrıca kat kat fazla ücret alan Avrupadaki jinekologların başarıları bizim yaptığımız dikimlerdeki başarımıza yaklaşamıyorlar bile , sanırım o yüzden Avrupanın birçok ülkesinden ve Kuzey Afrika ülkerinden birçok bayan kızlık zarı diktirmek için İstanbul’un yolunu tutuyorlar. Geçende Zürih’ten gelen bir hastaya beni nasıl buldun diye sordum , google’a ” kızlık zarı diken en iyi doktor ” yazdım …. dedi. G… okşadı 🙂 Fazla havalara girmeden konuya gireyim , pohpohlanmayada hiç dayanamıyorum 🙂 . Kızlık zarı dikimi yaptırmak istiyorsunuz , korkuyorsunuz , utanıyorusunuz , kimselere söyleyemiyorsunuz. Bu sadece sizin başınıza gelmiyor , hergün yüzlerce genç bayan kızlık zarını diktirerek beyaz bir sayfa açıyorlar , kimi yanlış bir ilişkinin izlerini silmek için, kimi eskilere bir sünger çekip yeni bir başlangıç için yaptırıyor , bu yazımız sizebekaret tamiri konusunda rehberlik edecek , tüm paragrafları okumayı ihmal etmeyin , atladığınız bir husus kalmasın.
Kızlık zarı dikiminde en önemli ve olmazsa olmaz kavramları bir gözden geçirelim :

1- Kızlık zarı dikiminde gizlilik :
Bence en öenmli iki kavramdan biri gizlilik diğeri ise sonuç garantisidir. En iyi şartlarda en sanatsal dokunuşlarla bile kızlık zarı diktirmiş olsanız , bu operasyon gizli kalmayacaksa Türk parası ile 5 para etmez değil mi ? Kızlık zarı diken yerler arasında … hepsi … anlaşmalı oldukları için yapılan tüm işlemleri … işliyorlar , bu durumda gizlilik ilkesi oralarda pek geçerli olmuyor , ama Allahtan kızlık zarı diken jinekolog muayenehanelerinin hiç birisi … anlaşmalı değil o yüzden olayın gizli kalması açısından tercihinizi muayenehane olarak yapabilirsiniz.

2- Sonuç garantisi :
Kızlık zarı dikiminin ikinci temel şartıda sonuç garantisidir , zaten bir bayan kızlık zarını cinsel ilişkide kanama olacak diye diktirir. Kannama olmayacaksa kızlık zarı diktirmenin ne anlamı olurdu.  İstanbul’da yüzlerce jinekolog var ama kızlık zarı dikimi yapanlar ancak bunların %5 i kadardır.

3- Doğal anatomik yapıya sadık kalınması :
Kızlık zarı dikimi jinekolojide en fazal sanatsal yaklaşımlar gösterilmesi ve dikkat edilmesi gereken cerrahi bir yöntemdir , hoytarca dikilen bir kızlık zarı günü geldiğinde vazifesini yapsa bile cinsel organ görünümü anormal bir görünüme bürüneceği için ciddi moral kaybı hatta partner tarafınca anlaşılma riski ortaya çıkartır. Sevişme eyleminin mutlaka karanlıkta olacağını kim garanti edebilir ki ?

Bunların dışında kızlık zarı dikimiyle ilgili bilmeniz gerekenleride alt paragraflarda bulacaksınız , dikim konusuyla ilgili merak etiikleriniz için bizi gece gündüz arayın , 0212 227 5519 sabit hattımız ve 0532 221 3007 Turkcell cep telefonumuz sürekli açıktır. Asistanım Esra hanım yumuşak ses tonu ile bütün arayanlara şevkatle cevap veriyor , bu arada günde yaklaşık 200 telefon alıyoruz , beni sorarsanız sabahtan akşama kadar hasta bakıyorum , gerek İstanbul’dan gerekse başka illerden , hatta yurtdışından birçok hastamız oluyor. Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya bildiriyor.

** Kızlık zarı dikimi fiyatları hakkında yorumları oku , yorum yaz , soru sor ( isimsiz yorum yazmak için “yorumlama biçimi” olarak “anonim” i seç )

Jin. Op. Dr. Turgay Karakaya Hakkında

1- Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya kimdir ?

www.drturgaykarakaya.com

2- Muayenehane adresi: Haritada muayenehane adresimi görün

3- Google+ üzerinden ulaşın : plus.google.com/+turgaykarakaya/posts

4- Facebookta arkadaş olun, her an bişiiler sorabilirsiniz hem : www.facebook.com/turgay.karakaya.507

5- Twitter’den ekle: twitter.com/jinekologdr

6- E-mail atın: jin.op.dr.turgay.karakaya@gmail.com

7- WhatsApp’tan mesaj yazın, anında cevap alın: 0532 221 3007
8- Kürtaj hakkındaki yazılarımı okuyun :

9- Kızlık zarı dikimi hakkındakiler :

10- Randevu alarak gelin : 0212 227 5519 – 0532 221 3007 – 0542 215 7274
11- Skype üzerinden arayın veya mesaj yazın : Skype kullanıcı adı: ” dr.turgay.karakaya ”
12- Arkadaşımız Doçent Op. Dr. Aydın G‘nin yaptığı FUE yöntemi kalıcı saç ekimi fiyatları için:

www.sacekimiavrupa.com

Kızlık zarı dikimi fiyatı

İstanbul’da 2014 yılı Temmuzunda kızlık zarı dikimi fiyatı yaklaşık …. tl seviyelerinden işlem görüyor. Ama bazı durumlarda …. liraya kadarda çıktığı oluyor , aslında indirimli fiyatlar genelde …. seviyelerinde normal fiyatlar …. seviyelerinde oluyor.

** Kızlık zarı dikimi fiyatları hakkında yorumları oku , yorum yaz , soru sor ( isimsiz yorum yazmak için “yorumlama biçimi” olarak “anonim” i seç )

Kızlık zarı dikimi İzmir

İzmir ilimizde kalıcı kızlık zarı dikimi yapan sadece birkaç jinekolog var , dolayısı ile fiyatlar genelde …. ve üzeri olarak işlem görüyor, bunun yanında İzmirden İstanbul’a kızlık zarı dikimi için gelen hasta sayısıda bir hayli fazla , ben bunu kızlık zarı diken yerlerin azlığına ve yüksek dikim fiyatlarına bağlıyorum.

Kızlık zarı dikimi diktirenler

Kızlık zarı diktirenler ve onların yorumları hep aranır , aslında haksızda değiller , kızlık zarını diktirmek isteyen bir bayanın bu ameliyattan daha önce geçmiş biri iile görüşmesi ve deneyimlerinden faydalanması ne güzel olurdu değilmi ? , ama şunuda unutmayın , bekaret tamiri yani himenoplasti son derece mahrem bir müdahaledir ve tamamen gizlilik içinde gerçekleştirilmesi , kızlık zarı dikimi sonrasında ise bu konu ilalebet kimseyle görüşülmemesi gerekir. Bu durumda kızlık zarı diktirenlerin yorumlar yazması diğer konulara göre çok daha az oluyor ama sitemizde yorumlar linkine tıklarsanız bazı hastalarımızın yorumlarına ulaşacaksınız.

Kızlık zarı dikimi Adana

Adana 2014 Temmuzununda sıcaktan kavrulurken bir taraftanda sosyal hayat ve yaşamın normal akışıda bütün hızı ile davam ediyor , kızlık zarı dikimi tüm dünyada ve ülkemizde tüm illerde yükselen bir talep içinde iken Adana’dada hatrı sayılır bir hasta sayısı kızlık zarı diktirmek için İstanbul’a geliyor. Bizim Adana’dan gelen çok hastamız var , hocam Adanada’dan gelirken ne istersiniz diyorlar , Yüzevlerden Adana kebap getirin diyemiyorum tabiiki canınızın sağlığı diyorum.

Kızlık zarı nedir ?

Bu paragraf birçoğunuza komik gelebilir ama hergün arayan yüzlerce kızlık zarı dikimi alakalı hastadan azaçok mutlaka birkaçı kızlık zarı nedir diye soruyor. Kızlık zarı latince adı himen olan , vajinadan yaklaşık 2 cm kadar içeride yer alan kanıyla canıyla yaşayan bir anatomik oluşumudur. İlk cinsel ilişkide penis darbesiyle parçalanır ve bir daha kendiliğinden iyileşmez , kızlık zarı yırtıldıktan sonra 1 ay içinde vajina duvarlarına doğru çekilir ve artık nerdeyse ortalıkta görünmez , adeta görevini tamamlamıştır.
Peki kızlık zarı ne işe yarar , yaradan onu neden ortaya koymuş , kızların namusunun bekçisi olmak dışında bir vazifesi var mıdır? diye aklınıza gelen soruyu hemen cevaplayalım. İnsan bedeninde gereksiz hç bir oluşum bulmaazsınız , her anatomik yanının bir vazifesi vardır . Kızlık zarı cinsel aktif çağdan çnceki yılalrda dış ortamdan gelebilecek mikrobik ve fiziki etkenlere karşı rahmi korur.

Kızlık zarı dikimi Ankara

Ankara’da kızlık zarı dikimi yapan yerler nereleridir , hangi jinekologlar kızlık zarı dikimi yapar ? , kızlık zarı diken en iyi doktor kimdir ? diye aklınıza gelen birçok sorular olabilir. Ankara’da özellikle Çankaya Tunus caddesi ve Kızılay bölgelerinde birkaç jinekolog kızlık zarı dikiyor , ama fiyatlar İstanbul’a göre çok daha pahalı bir seviyeden gidiyor. Bu konuda Ankara’dan bize gelerek kızlık zarı dikimi yaptıran hastaların daha önce bu doktorlara başvurdukları fakat gerek fiyat , gereksei tecrübe konuusnda anlaşma sağlayamadıkları ifade edilmektedir.

** Kızlık zarı dikimi fiyatları hakkında yorumları oku , yorum yaz , soru sor ( isimsiz yorum yazmak için “yorumlama biçimi” olarak “anonim” i seç )

Kalıcı kızlık zarı dikimi

2014 yılında İstanbul Avrupa yakasında ve Anadolu yakasında bekaret tamiri için gelen birçok hastanın yaklaşık %90’ı kalıcı kızlık zarı dikimi yaptırmıştır. Bunun sebebi kalıcı kızlık zarı diktirdiğinizde önünüzde bir zaman kısıtlaması olmaması ve isterseniz 1 ay içinde isterseniz 10 yıl sonra cinsel ilişkiye girdiğinizde mutlaka istediğiniz sonucu alıyor olmanızdır. Kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemi denilen jinekolojik cerrahi teknikle gerçekleştirilir. Flep yönteminin nasıl yapıldığı aşağı paragraflarda mevcuttur.

Kızlık zarı dikimi Bursa

Bursa’da kızlık zarı dikimi çok yapılan bir jinekolojik girişim değildir , zaten bekaret diktirmek için Bursa’daki birçok genç bayan İstanbul’a geldiği için öyle büyük bir talepte yoktur. Ayrıca sonuçta çok büyük bir şehir olmayan Bursa’da yaşayan bayanların kendi yaşadıkları şehirde bu gizli ameliyatı yaptırmalarıda gizlilik açısından sorun olabileceği gerçeğide göz ardı edilmemelidir.

Kızlık zarı dikimi anlaşılır mı ?

Kızlık zarının dikilmiş olduğu cinsel ilişki esnasında anlaşılır mı ? , sonradan dikilmiş bir kızlık zarı erkek tarafınca anlaşılabilir mi ? normal kızlık zarı ile dikilmiş kızlık zarı açısından cinsel deneyim farkı olur mu ? diye merak etmeniz çok normal . Ama olaya global baktığınızda nerdeyse 1000 yıldır herhangi bir metodla kızlık zarı dikiliyorsa demekki işe yarıyor. Ayrıca günümüzde uygulanan flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi 20 günlük iyileşme süresinden sonra adeta orijinal bir kızlık zarına bürünüyor olması ve cinsel ilişkide orijinaliyle tamamen aynı deneyimi sağlamasını göz önüne alırsak kızlık zarı dikimi konusunda tecrübeli bir jinekoloğun yaptığı flep yöntemi ile arkanıza bakmazsınız diyebiliriz.

** Kızlık zarı dikimi fiyatları hakkında yorumları oku , yorum yaz , soru sor ( isimsiz yorum yazmak için “yorumlama biçimi” olarak “anonim” i seç )

Flep yöntemi kızlık zarı dikimi ameliyatı

Kızlık zarı dikimi bundan yaklaşık 30 yıl önce sadece geçici olarak dikilirdi , ve dikim sonrası 3 gün içinde cinsel ilişkiye girme zorunluluğunuz vardı , ama artık flep yöntemi ile yapılan himenoplasti ameliyatında böyle bir zaman kısıtlaması olmadığı gibi adeta eski kızlık zarınıza geri kavuşmuş gibi hissedeceksiniz. İşte flep yöntemi kızlık zarı ameliyatı tekniği :

1- Hastanın kabulü ve kızlık zarı muayenesi ( bekaret muayenesi )

2- Kızlık zarının yırtılmış vey patlamış olduğunun tespiti sonucu himenoplasti ameliyatının hastaya teknik detaylarla anlatılması.

3- Vajina girişinin lokal anestezin ilaçla uyuşturulması , böylece dikim esnesında herhangi bir ağrı sızı hissetmezsiniz.

4- Vajina yan duvarlarından kalıdırlan ince bir flep tabakasının himen ringine dikilmesi 

5- Vajina genişlemesi , bollaşması durumu olan hastalarda karşı duvardan bir flep daha kaldırılarak çift kat flep uygulaması ile yapılan işlemin sağlamlaştırılması.

6- Hastanın masadan kalkarak yürüyüp sosyal yaşantısına veya çalışma hayatına geri dönmesi

Kızlık zarı dikimi Kayseri

Pastırma ve Erciyes dağı ile meşhur Kayseri son 10 yılda tutucu bir Orta Anadolu şehri olmaktan ziyade daha modern görüşlü ve Avrupa benzeri bir yaşamın devam ettiği bir şehir haline geldi . Dolayısı ile jinekolojik operasyonlar , kızlık zarı dikimi yani himenoplastiler , vajinal estetik operasyonlar çok daha sık taleb edilit hale geldi. Bizim hasta portföyümüzde Kayseriden kızlık zarı diktirmeye gelen hastalarda azımsanmayacak bir yer tutmaktadır. Kayseride kızlık zarı diken doktorlar hangileridir tam olarak bilemiyorum.

Geçici kızlık zarı dikimi

Aslına bakarsanız geçici kızlık zarı dikimi nerdeyse Sezar döneminde beri , hatta Eski Mısır’da bile ilkel metodlarla uygulanan bir yöntemmiş. Demekki bu bekaret konusu o zaman bile gündemde imiş. Özellikle asillerin kızları yine önemli biri ile evleneceği zaman ilk cinsel deneyimde kan gelmesi taa o zamanlarda bile beklenen bir saflık belirtisi imiş. Geçici kızlık zarı dikimi daha önceden yırtılmış olan kızlık zarının birbirine tutturulması ile yapılan bir himenoplasti metodudur. Günümüzde artık pek kullanılmaz , sadece flep yönteminin iyileşmesini bekleyecek vakti olmayan veya 2-3 gün içinde cinsel ilişkiye girmesi gereken bayanlara önerilebilecek bir metoddur.

** Kızlık zarı dikimi fiyatları hakkında yorumları oku , yorum yaz , soru sor ( isimsiz yorum yazmak için “yorumlama biçimi” olarak “anonim” i seç )

Kızlık zarı dikimi Denizli

Denizli’de kızlık zarı dikimi nedendir bilmiyorum ama diğer anadolu illerine göre çok daha fazla taleb edilen bir jinekolojik ameliyattır. Telefonla bizi ülkenin dörbir yanından hastalar arıyor ve sorular soruyorlar. Nerden arıyorsunuz dediklerinde Denizli’den demelerine alıştık artık. Denizli’de kalıcı kızlık zarı diken doktorlar veya kızlık zarı diken yerler nereleridir tam oarak bilmiyoruz , ama sanıyorum sayıları fazla değil.

Kızlık zarı dikimi ekşi

Kızlık zarı dikimi alakası olsun veya olması halkın yoğun ilgisini çeken ilginç bir konu olduğu için internette ekşi sözlük forumu ve kadınlar kulübü gibi diğer forumlardada yoğun olarak paylaşılan ve tartışılan bir konu haline gelmiştir. Bu forumlara baktığınızda konu ile alakasız kişilerinde kızlık zarı dikimi hakkında ahkam kesmeleri çok ilginç geliyor bana. Kızlık zarı diktirmeyi düşünen bir bayanın psikolojik yapısını hiç göz önüne almıyorlar.

Kızlık zarı dikimi video

İnternette özelliklede youtube.com veya vimeo , daily motion gibi video paylaşım platformlarında kızlık zarı dikimi video izlemek isteyen binlerce kişi var. Kızlık zarı dikimi düşünen bayanların bu tip himenoplasti videoları izlemek istemeleri belki anlaşılabilir ama , hiç alakası olmayan erkeklerinde kızlık zarı dikimi videosu , kızlık zarı patlakma gibi aramalar yaparak bu tip videoları indirmeleri pek anlaşılır değil. Her neyse kızlık zarı dikimi veya kürtaj gibi videoların internete yüklenmesi veya paylaşıma açılmasını biz tıbbi etiğe ayıkırı buluyoruz.

** Kızlık zarı dikimi fiyatları hakkında yorumları oku , yorum yaz , soru sor ( isimsiz yorum yazmak için “yorumlama biçimi” olarak “anonim” i seç )

Çift kat flep yöntemi

Flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi , dünya üzerindeki 2014 yılı temmuzu itibarı ile en garantili himenoplasti metodudur. Fakat her bayanın vajinal yapısı birbirinden farklı olduğu için her hanıma göre farklı bir dikim metodu uygulanmalıdır. Mesela vajinal açıklığı çok fazla olan , yani vajinası genişlemiş bir bayana tek kanatlı bir kızlık zarı dikimi yapılırsa bu çok sağlam olmaz ve sürtünme benzeri ön sevişmede bile yırtılarak kanayabilir, bu fip vajinalara çift kat flep yapılmalıdır. Tam tersi bir durumda sadece bir kez cinsel ilişkiye girmiş ve vajinası çık dar bir bayana çift kat flep yaparsanız bu seferde cinsel ilişkide penis tarafınca kızlık zarının patlatılması zor olacaktır. İşte bu kişiye özel ayrıntıları dikkate alarak kızlık zarı dikimi yapmak jinekoloğun tecrübesine bağlıdır.

Kızlık zarı nerededir ?

Kızlık zarının nerede olduğunu herkes bilir diye yuvarlak bir cavap verebilirsiniz bu paragraf için ama kadın dış genital bölhesindeki anatomik oluşumların karmaşası içinde hangisinin kızlık zarı yani himen olduğunu anlamak standart bir vatandaş için zor olabilir. En iyisi bir en dıştan başlayarak kızlık zarına kadar olan anatomik yapıları listeleyelim :

1- En dışta büyük dudaklar ( labia major )

2- Hemen altında küçük dudaklar ve önde idrar deliği ve klitoris ( labia minor ve mea )

3- Küçük dudakların altında vajina girişi ve kızlık zarı 

Kızlık zarı diktiren var mı ?

Kızlık zarı diktirenleri diğer kızlar hep ararlar , bu forumda acaba kızlık zarı diktiren varmı diye sorarlar. Kızlık zarı diktirenler sadece kendilerine ait olan deneyimlerini genelde paylaşmazlar , ama bazıları kızlık zarı diktirdikten sonraki deneyimlerini anonim olarak yani isimsiz olarak paylaşabilmektedir.

Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya
Kadın hastalıkları ve Doğum Uzmanı

0212 227 5519 – 0532 221 3007
Lütfen telefonla randevu alarak geliniz.
Mezuniyet İ.Ü. Cerrahpaşa tıp fak 1983 – 31 yıllık flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi tecrübesi.

“Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı 10 temmuz 2014” için 31 yanıt

 1. Merhaba 2014 temmuz ayında kızlık zarı dikimi fiyatı indirim dönemindeyiz , ayrıntılar için asistanımı arayın 0212 227 5519 – 0532 221 3007
  Çift kat flep vajinal açıklığı fazla olanlar yapıyoruz , ek bir ücret almıyoruz.

 2. Merhaba turgay bey iyi aksamlar ben 18yasindayim erkek arkadasimla ilişkiye girdim ve şuan diktirmek istiyorum fakat hem çok korkuyorum hem sonuç alabilirmiyim diye endişelbunun icin ailemin iznimi olması gerekiyor yoksa ablam olması yetrlimi

 3. Merhaba 18 yaşında olduğunuz için kendiniz yalnızda gelebilirsiniz , kimseden iizn gerekmiyor , yada isterseniz bir yakınınızla veya arkadaşınızla da gelebilirsiniz. Lokal anestezi ile uyuşturuyoruz , ve siz hiç hissetmiyorsunuz , ağrı duymuyorusunuz , flep yöntemi sonuç garantilidir merak etmeyin.

 4. merhaba. ben size bu gün whatsaptan yazdım ama cevap alamadım yada whasapımda bi sıkıntı vardı. burdan sormak istiyorum sizin kalıcı kızlık zarı hakkındaki yazılarınızın tümünü okudum neredeyse. bende size yaptırmak istiyorum şuan para biriktirme aşamasındayım. aklıma takılan bir soru var ben şehir dışından gelicem istanbula bir gün içinde dönmem lazım ve sanırım tekrar kontrole çağırıyorsunuz ne kadar süre sonra kontrole çağırıyorsunuz ve kontrole geldikten sonra tekrar gelmem gerekiyormu? bazı doktorlar evlenmeden 1 hafta önce tekrar gelmenizi istiyoruz demiş yani bu dikimi yaptırdıktan sonra herşey halloldu diyip rahatlıyamıcakmıyım tekrar evlenene kadar sağlam mı değilmi diye süphemi olucak acaba biraz bilgilendirrseniz sevinirim.

 5. Merhaba , dikimden sonra 1 kez kontrole gelmeniz yeterlidir . Mesela 1 ay sonra. Kontrolde okey verdikten sonra birdaha gelmeniz gerekmez. Kızlık zarı dikimi 25 dakika sürer sonra yürüyüp gidersiniz , yani aynı gün gelip 1 saat sonra dönmek mümkün , aynı şekilde yurtdışından gelip diktirip dönen çok hastamız var

 6. Sayın doktorum , sevgili turgay bey , kızlık zarı diktirmiştim size 2 ay önce ve büyük gün 2 gece önce başarılı geçti , bundan sonra cinsel ilişkide dikkat etmem gereken birşey olurmu ?

 7. Hocam , sitenizde yorumları okudum , kızlık zarı diktiren hastalarınız ne güzel sonuca ulaşmışlar , inşallah bende onlardan biri olacağım hocam , kararımı verdim flep yöntemi kızlık zarı diktirmek üzere size geliyorum , telefonla randevumuda aldım. Allah yardımcımız olsunda herşey yolunda gitsin hocam. Boynu bükük gezmekten bıktım. Öznur k.

 8. Hocam merhaba 1 yil once erkek arkadasimla bir kere iliskiye girdim bir damla kan geldi buyuk ihtimal kizlik zarim bozuldu ve simdi hayatimda baska biri var ve evliligi dusunuyorum kizlik zari flep yontemile diktirmek istiyorum interneten yaztiklarinizi okudum hastalarinizdan gelen yorumlari okudum memnunlar sizde banada yardimci olurmusunuz cok zor durumdayim flep yonetminin ucreti ne kadar acaba hocam ?

 9. Merhaba , üzülmeyin sizin durumunuzda bize gelen birçok hasta oluyor ve yıllardır bu durumlar tekrarlıyor , Allaha şükür şu anda hepsi çocuklarını büyütüyorlar, sizde yıllar sonra çoluğa çocuğa karışınca o mutlu topluluğun bir parçası olacaksınız inşallah. Biz flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimini garantili yapıyoruz ay sonuna kadar kızlık zarı dikimi fiyatımız indirimdedir. 0212 227 5519

 10. Merabalar doktor bey sıze bı sorum olucaktı amelıyatla kızlık zarı dıkımının fıyatını ogrenebılırmıyım bır ay sonrada dıkışler alınıyomuş boyle bısey duydum 1gun hastanede yatuyormuşun 1ay sonrada dıkışlerı aldırıyormuşsun ve bellı oluyomu anlasılıyormu bu kızlık zarı dıkımınden snra ? fıyatı nedır ne kadar? Mesajımı gorup benı aydınlatırsanız memnun olurum ıyı aksamlar

 11. Kızlık Zarı Kanı: Meraba iyi geceler
  8 12 2015, 00:36 – Kızlık Zarı Kanı: Bi sorumuz olacaktı kafamız çok karışık lutfen
  Bi yardimci olurmusunuz
  8 12 2015, 00:37 – Kızlık Zarı Kanı: Sevgilimle dun iliskiye girdim kan gelmedi bugun tekrar girdik ik
  Liskiden sonra bi kan geldi
  8 12 2015, 00:38 – Kızlık Zarı Kanı: Bu kan omu bu geldi
  8 12 2015, 08:53 – Jin op dr turgay karakaya: Resim yasak olduğu için kabul edemiyorum
  8 12 2015, 09:33 – Kızlık Zarı Kanı: Tamam

 12. Merhaba doktor bey;
  ben kızlık zari dikimi için sizden bi fiyat almak istiyorum ortalama ne kadar ücret gerekli acaba bide ne kadar indirim yapabilirsiniz şimdiden teşekkürler

 13. Meraba ben hymnoplsty yptrmk istyrm ücretlri sorablrmym
  15 02 2016, 16:54 – -: Ben cift kat flep istyrm bn bugun muayene oldum ince bir zarın oldgu soylendi yirtik oldugunuda soyledi doktor tam yirtilma olmms ama iliski esnasinda kan gelmeyebilir dendi oyuzden istyrm sizce en uygun hngisi olur bnm icin kızlık zarı dikimi fiyatı ne olur hocam
  15 02 2016, 16:58 – -: Tam bi birlesme olmadi oyuzdn sizce hngisi uygnsa bn onu yptrmk istyrm
  15 02 2016, 16:58 – -: Net bi bilgi alirsam istnbl dsnda ysyrm glmyi dsnyrm
  15 02 2016, 18:09 – Jin op dr turgay karakaya: Flep yöntemi ile gerdek garanti olur
  15 02 2016, 18:15 – -: Tm clsyrm bn suan yillik iznime yakin randevu alp glcm insllh saqolun
  15 02 2016, 18:36 – Jin op dr turgay karakaya: Ok

 14. iyi geceler kızlık zarı dikimi fiyatı için ulaştım
  27 03 2016, 23:58 – -: ben muayene ücretlerini öğrenmek istiyorum
  27 03 2016, 23:58 – -: teşekkürler
  27 03 2016, 23:59 – -: bu muayene kızlık zarı baktırmaya mı giriyo
  28 03 2016, 00:00 – -: he tamam onuda gördüm
  28 03 2016, 00:00 – -: peki randevu almak için napmak gerekiyo
  28 03 2016, 00:01 – Jin op dr turgay karakaya: Gün söylemek
  28 03 2016, 00:01 – -: peki tamam teşekkürler

 15. Mrb 2016 mayıs ayı kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatınızı öğrenebilirmiyim
  18 04 2016, 15:42 – -: Şehir dışından gelmekteyim
  18 04 2016, 15:42 – -: Ameliyat sonrası
  18 04 2016, 15:42 – -: Kontrol için tekrar gelme şansım yok
  18 04 2016, 16:19 – -: 21 mayısa randevu alabilirmiyim
  18 04 2016, 16:20 – -: Öğleden sonra
  18 04 2016, 16:20 – -: Herhangi bir saat
  18 04 2016, 16:23 – Jin op dr turgay karakaya: 14.00
  18 04 2016, 16:24 – Jin op dr turgay karakaya: İsim ne yazalı
  18 04 2016, 16:24 – -: Ok
  18 04 2016, 16:25 – Jin op dr turgay karakaya: Ok yazdım
  18 04 2016, 16:25 – -: Ok
  18 04 2016, 16:25 – -: 15 olsa
  18 04 2016, 16:25 – -: Saat
  18 04 2016, 16:25 – Jin op dr turgay karakaya: Ok
  18 04 2016, 16:26 – -: 15.00
  18 04 2016, 16:26 – Jin op dr turgay karakaya: Ok
  18 04 2016, 16:26 – -: Kalıcı

 16. Ben almanyadan
  07.07.2016, 22:43 – Jin op dr turgay karakaya: Buyrun
  07.07.2016, 22:43 – -: Kızlık zarı dikimi için sorucaktim
  07.07.2016, 22:43 – -: Fiyati ne kadar
  07.07.2016, 22:46 – Jin op dr turgay karakaya: http://www.labioplastifiyatlari.com/p/kzlk-zar-dikimi-kurtaj-vajina-daraltma.html?m=1
  07.07.2016, 22:47 – -: Anladım
  07.07.2016, 22:57 – -: Bey efendi şimdi bu geçici olan kız zarri garanti mi dir
  07.07.2016, 22:57 – -: Guvenebilirmiyim
  07.07.2016, 23:04 – -: En iyisi hangisidir
  07.07.2016, 23:04 – Jin op dr turgay karakaya: Tüm işlemler garantilidir
  07.07.2016, 23:05 – -: Yani sonra sorun çıkmaz dimi bu benim için çok önemlidir
  07.07.2016, 23:26 – Jin op dr turgay karakaya: Tabiki
  07.07.2016, 23:26 – -: Tamam
  07.07.2016, 23:26 – -: Dimi
  07.07.2016, 23:27 – -: Pardon 2 haftalik ısıtıyorum
  07.07.2016, 23:27 – -: Şimdi iki hafta geçti mi eskisi gibi oluyor dim8
  07.07.2016, 23:34 – Jin op dr turgay karakaya: Evet
  07.07.2016, 23:43 – -: Anladım ozaman kalıcı yapsak daha güvenli olur
  07.07.2016, 23:56 – Jin op dr turgay karakaya: Tabi
  08.07.2016, 00:05 – -: Anladım teşekkür ederim en kisa zamanda size haber vericem
  08.07.2016, 08:12 – Jin op dr turgay karakaya: Ok
  08.07.2016, 15:15 – -: aşağısı olmaz dimi
  08.07.2016, 15:15 – -: Çünkü ben 16 yaşındayım
  08.07.2016, 15:29 – Jin op dr turgay karakaya: Anne ile
  08.07.2016, 15:29 – -: Nasıl anne ile
  08.07.2016, 15:38 – Jin op dr turgay karakaya: Anne ile gelmeniz lazım
  08.07.2016, 15:38 – -: Annemin bundan haberi yok
  08.07.2016, 20:14 – -: ?
  08.07.2016, 20:30 – Jin op dr turgay karakaya: 2 sene bekleyin
  08.07.2016, 20:32 – -: Ne alaka ya
  08.07.2016, 20:32 – -: Ben 18 yaşında olmak zorunda değilim
  08.07.2016, 20:32 – -: Ki böyle bişi yapmak için bey efendi
  08.07.2016, 20:32 – -: Neyse tamam istemiyorum
  04.08.2016, 21:11 – -: Doktor bey iyi günler
  04.08.2016, 21:12 – -: Siz dan aşaga fiyat veremezmisiniz bana
  04.08.2016, 21:17 – Jin op dr turgay karakaya: http://www.kurtajdansonra.com/p/tum-fiyat-listesi-kzlk-zar-dikim-kurtaj.html?m=1
  04.08.2016, 21:21 – -: Kalıcı kızlık zarı dikimi ve labioplasti bide vajina daraltma ne kadar tutar
  04.08.2016, 21:32 – Jin op dr turgay karakaya: 5
  04.08.2016, 21:32 – -: mi ?
  04.08.2016, 21:33 – -: Bu kaç euro yapar ?
  04.08.2016, 22:10 – Jin op dr turgay karakaya: falan
  04.08.2016, 23:24 – -: Tamam bana randevu verin 9 ayin ortasında
  05.08.2016, 07:37 – Jin op dr turgay karakaya: Hangi gün olsun tam olarak
  05.08.2016, 11:28 – -: Siz bana bi gün verin
  05.08.2016, 11:42 – Jin op dr turgay karakaya: Bugün
  05.08.2016, 11:42 – Jin op dr turgay karakaya: 9. Ayın 5 i
  05.08.2016, 11:43 – Jin op dr turgay karakaya: 19 u
  05.08.2016, 11:48 – -: Tmm
  05.08.2016, 11:49 – Jin op dr turgay karakaya: Hangisi oldun
  05.08.2016, 11:49 – Jin op dr turgay karakaya: Olsun
  05.08.2016, 12:05 – -: 5 i
  05.08.2016, 12:06 – -: O ameliyatı yaptikdan sonra kaç gün ilişkiye giremem
  05.08.2016, 12:13 – Jin op dr turgay karakaya: 5 hafta
  05.08.2016, 12:14 – -: Anladım
  07.08.2016, 18:19 – -: 1 hafta sonra istiyorum mumkunse
  07.08.2016, 19:04 – Jin op dr turgay karakaya: Hangi tarih olsun
  07.08.2016, 19:38 – -: 17 olabilir
  07.08.2016, 19:51 – Jin op dr turgay karakaya: 17 ağus ctesi 11.30 ?
  07.08.2016, 19:51 – -: Size haber vericem
  07.08.2016, 19:54 – Jin op dr turgay karakaya: Ok
  07.08.2016, 20:13 – -: Bana biraz uygun bu fiyat veremezmisiniz
  07.08.2016, 22:11 – Jin op dr turgay karakaya: Nakitte %10 indirim yapalım
  07.08.2016, 22:12 – -: O ne kadar oluyor ozaman
  07.08.2016, 22:14 – Jin op dr turgay karakaya: tl ye iner
  07.08.2016, 22:15 – -: Tamam ben size haber vericem yarın akşam bilet için falan bakmam lazım
  07.08.2016, 22:15 – Jin op dr turgay karakaya: Ok

 17. merhaba turgay ben ben masturbasyon yaparken iç çamaşırı uzerinden bi sızı hissettim ve devam ettigimde sızı da devam etti sonra bi hafta boyunca adet olur gibi koyu renk kan geldi bozulmuş mudur ?

  1. Mastürbasyon yapılırken bazen parmak yanlışlıkla vajina girişine yönlerine biliyor ve kızlık zarı bozulabiliyor Özellikle de siz de bu olaydan sonra ortaya çıkan kızlık zarı kanaması bu konuda ihtimalleri arttırıyor bunu doğrulamak için bekaret muayenesi yapmak gerekir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.