Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı 2014 Temmuz 22

Kızlık zarı dikimiKızlık zarı dikim fiyatı 2017 yılında Temmuz ayı ortalarında İstanbul’da ortalama …. liralardan başlayıp duruma göre …. tl lere kadar çıkabiliyor. ( Kızlık zarı dikimi hakkında yorumları okuyun ) İstanbul’da en popüler bekaret tamiri metodu olan flep yönteminin tüm ince noktalarına değineceğimiz yazımızda ayrıca , kızlık zarı dikimi anlaşılır mı ? , flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi nasıl yapılır ? , esnek kızlık zarı , geçici kızlık zarı dikimi , kızlık zarı diktirenlerin yorumları , kızlık zarı çeşitleri gibi birçok konuyada ışık tutuyoruz. Kızlık zarı dikimi konusundaki ayrıntıları önem sırasına göre dizdik , ama isterseniz bu giriş bölümünde kızlık zarı dikimi yaptırmayı düşünen bir genç hanımın gilmesi gereken temel özellikleri anlatalım ve sonra ayrıntıya girelim. Öncelikle durun , panik yapmayın , kızlık zarı diktirmek isteyen tek kişi siz değilsiniz , hemen birkaç günde sadece bizde kızlık zarı diktirenlerden çift kale futbol maçı yapar , diktirmek isteyenleride tribünlere onbinlerce seyirci yapabilirdik. Gerçektende kızlık zarı diktiren ve diktirmek isteyen çok insan var , yalnız değilsiniz , sadece sizin başınıza gelmiyor , yanlış ata oynayan çok bayan var , ama bereket ki flep yöntemi var ve filmi tamamen geri sarmak ve beyaz bir sayfa açarak eski hatıraları hard diskten kalıcı olarak silmek mümkün. Kızlık zarı diktirmek isteyenlerin en fazla bilmesi gerekenleri hemen sıralamaya başlayalım :

1- Kızlık zarı dikiminde gizlilik :
Bence hangi açıdan bakarsanız bakın kızlık zarı diktirmek isteyenlerin en fazla önem vermesi gereken konu gizliliktir . Başkalarının haberi olduktan sonra yada … işlendikten sonra en güzel himenoplastinin bile bir değeri olmaz . Kızlık zarı diken yerlerden…. ve …. anlaşmalı olduğu için yapılan tüm işlemleri kayıtlara işleme zorunlulukları bulunuyor , ama özel jinekolog muayenehaneleri …. anlaşmalı olmadığı için dikimle ilgili bilgileri geçmişin sonsuz karanlığına gömebilirsiniz.

2- Kızlık zarı dikiminde sonuç garantisi :
Zaten amaç girilecek ilk cinsel ilişkide bekaret zarı kanaması değilmidir ? evet kızlık zarınızı yoksa neden diktiresiniz , bırakırsınız yırtık kalsın . Peki kızlık zarı dikiminde garanti nasıl verilebilir. Öncelikle bir jinekolog yıllardır kızlık zarı dikiyorsa her türlü vajinal yapıdaki bayanın kızlık zarı dikimi sonrası gireceği cinsel ilişkide doğal yapının nasıl sağlanacağını rahatlıkla kestirebilir. Kızlık zarı dikimi flep yöntemi her bayanın vajinal yapısı , kilosu , boyu dikkate alınarak yapılmalıdır. Vajinası çok geniş olan bayanlara çift kat flep yapılmalıdır , ama çok dar vajinası olan zayıf bayanlara çift flep koyarsanız bu sefer cinsel ilişkide kızlık zarını geçmek zor olabilir. Bunların ayarının net olarak yapılması ve işin doğasından uzaklaşılmaması gerekir. Dikkatsizce dikilmiş bir kızlık zarı hastaya faydadan çok zarar getirebilir.

3- Doğal görünümlü kızlık zarı dikimi :
Bence önem sırasına göre 3. sıraya doğallık oturmalıdır ve şunu söyleyebilirim , kızlık zarı dikimi jinekolojide en fazla sanatsal dokunuşların söz konusu olduğu bir müdahaledir , kesinlikle baştan savma ve hoyratça dikilemez , özellikle flep yöntemi itina ile yapılmalı dikişler iyileştiğinde kendiliğinden eriyerek yok olmalı ve dikiş izide kalmamalıdır. Kızlık zarı dikimi sonrası ilk cinsel deneyimin karanlık ortamda gerçekleşeceğini kim garanti edebilir , belkide sıradışı bir ön sevişme sonucu birleşeceksiniz , kim bilebilir.

Bu temel konular kafanıza oturduysa kızlık zarı dikiminde çok sorulan tali konularada değinmeye başlıyorum , önemli olan insanın ruh güzelliğidir , altın yere düşmekle pul olmaz unutmayın , kızlık zarınız bozuldu diye sakın moralinizi bozmayın , eski ilişkinizin hasralarını tamir etmek en doğal hakkınızdır. Kızlık zarı konusunu derinleştirmeden önce merak ettiklerinizi gece gündüz demeden telefonla bize sorabilirsinizi demeyi eksik etmeyeceğim . 0212 227 5519 Turktelekom hattımız , 0532 221 3007 Turkcell ( WhatsApp ve SMS bu hatta aktif ) , 0532 441 9825 Turkcell , 0542 215 7274 ( Vodafone ) hatlarımız süreki açıktır. Genelde karşınıza başasistanım Esra hanım çıkacaktır , kendisi kızlık zarı dikimi konusunda her türlü bilgiye haiz olduğundan sorularınız ona leblebi gibi gelecek ve sıcak ses tonu ile sizi rahatlatacaktır. Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya bildiriyor. Şimdi aşağıda tüm iletişim bilgilerimizi verelim ve konumuza devam edelim.

** Kızlık zarı dikimi yorumlarını okuyun , isimsiz yorum bırakın ( isimsiz yorum yazmak için “yorumlama biçimi” olarak “anonim” i seçin )

Jin. Op. Dr. Turgay Karakaya’ya ulaşın

1- Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya kimdir ?

www.drturgaykarakaya.com

2- Muayenehane adresi: Haritada muayenehane adresimi görün

3- Google+ üzerinden ulaşın : plus.google.com/+turgaykarakaya/posts

4- Facebookta arkadaş olun, her an bişiiler sorabilirsiniz hem : www.facebook.com/turgay.karakaya.507

5- Twitter’den ekle: twitter.com/jinekologdr ( Onbinlerce takipçi )
6- E-mail atın: jin.op.dr.turgay.karakaya@gmail.com

7- WhatsApp’tan mesaj yazın, anında cevap alın: 0532 221 3007
8- Kürtaj hakkındaki yazılarımı okuyun :

9- Kızlık zarı dikimi hakkındakiler :

10- Randevu alarak gelin :
0212 227 5519 ( Turktelekom )
0532 221 3007 ( Turkcell ) – WhatsApp , SMS bu hatta var.
0532 441 9825 ( Turkcell )
0542 215 7274 ( Vodafone )
13. instagramda takip et : instagram.com/drturgaykarakaya

Kızlık zarı dikimi anlaşılır mı ?

Anlaşılacak olsa kimse yaptırmazdı değilmi ? Nerdeyse Eskı Mısıra kadar , Eski Roma dönemine kadar dayanan kızlık zarı dikimi tarih boyunca milyonlarca kadına uygulandı , amaç her zaman istenmeden veya yanıltılarak kaybedilen saflığın geri kazanılması idi , kadınların bu haklı mücadelesi son 30 yılda icad edilerek popüler olan flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi ile zaferlendirildi. Gerçektende usulune uygun ve tecrübeli ellerde yapılan bir flep yönteminden sonra size ait özel bir durum yoksa sonuç garantili olmalıdır. Dikilmiş bir kızlık zarı ile gerdeğe girmenin orijinal kızlık zarı ile seks yapmaktan farkı olmaz. Hatta vafen genişlemesi bile kızlık zarı dikimi esnasında halledilebilir ve tabir yerinde ise fabrika ayarlarına geri dönülmüş olur. Deneyim olarak penisin vajinaya 2 cm kadar girmesi ile kızlık zarı içe doğru gerilir ve daha ileri itlirse kızlık zarı patlayarak bozulur , kızlık zarı üzerinde bulunan aktif dolaşımlı kan damarlarıda parçalanacağı için kamana ortaya çıkar.

Flep yöntemi

Flep yöntemi son 30 yıl içinde geliştirilen kalıcı kızlık zarı dikimi metodudur. Bekaret tamirinde sadece flep yöntemine sonuç garantisi verilebilir. Yaklaşık 25 dakika süren ve lokal anestezi ile gerçekleştirilen operasyondan sonra yürüyerek gündelik yaşıntınıza geri dönebiliyorsunuz veya çalışıyorsanız aynı gün işinize gücünüze devam etme şansınız var. Flep yönteminin avantajları :

1- Zaman kısıtlaması olmaması ve ister 1 ay sonra ister 10 yıl sonra kullanılabilme rahatlığı.

2- Orijinal kızlık zarı anatomik yapısına en yakın kızlık zarı dikim modeli olması

3- Dikişler iyileştikten sonra özel bir haraket kısıtlaması olmaması ve doğal hayata devam edilebilmesi.

4- Flebin üzerinde aktif dolaşımlı kan damarları olması sebebi ile yırtıldığında kanama garantisi.

** Kızlık zarı dikimi yorumlarını okuyun , isimsiz yorum bırakın ( isimsiz yorum yazmak için “yorumlama biçimi” olarak “anonim” i seçin )

Kalıcı kızlık zarı dikimi

2017 yılında ve tahminimce 2018’tede en fazal tercih edilen bekaret tamir metodu flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimidir , adından anlaşılacağı üzre yapılan işlem kalıcıdır ve cinsel ilişkiye girmediğiniz müddetçe hayat boyu bekaret sağlar. Benimde size tavsiyem kızlık zarı diktirecekseniz kalıcı olarak diktirinm ve garantisinide alarak bu yola girin, rahat rahat uyuyun.

Geçici kızlık zarı dikimi

Artık günümüzde pek fazla tercih edilmeyen eski bir kızlık zarı dikim metodudur. Genellikle flep yönteminin 20 günlük iyileşme süresini bekleyemeyecek durumda olan ve birkaç gün içinde cinse ilişkiye girmeyi planlayan bayanların tercihi olmaktadır. Geçici kızlık zarı dikimininin tek avantajı dikimden hemen sonra kullanılabilecek durumda olmasıdır. Oysaki kalıcı dikim metodu olan flep yönteminde en az 20 gün kadar dikişlerin iyileşmesini beklemek gerekmektedir.

Yapay kızlık zarı

Aslında şaka veya fantezi olarak kullanılan ince bir naylon poşete konmuş kırmızı boyadan oluşan bir üründür , cinsel ilişki öncesi vajinaya konur ve penis darbeleriyle poşet patlar kırmızı boya etrafa yayılır. Kılızk zarı dikimindeki amaca paralel bir amaçla kullanılması mümkün değildir , genellikle cinsel ilişkide vajina içinde en küçük bir yabancı cisim penis tarafınca hissedilir , hatta spiral taktıran bayanlar çok iyi bilirler , rahim içinden dışları sarkan çok ince spiral ipiliği bile cinsel ilişkide erkeğe rahatsızlık verir ki vajina içinde bir poşet bulunması hangi sonucu doğurur siz düşünün.

Kızlık zarı diktirenler

Kızlık zarı diktirenlerin yorumları çok merak edilir , acana bu kızlır dikim sonrası cinsel ilişkiye girdiklerinde herşey istedikleri gibi gittimi , kızlık zarının dikilmiş olduğu anlaşıldımı diye büyük bir merak ortaya çıkar. Bizim sitemizde her makalenin altında bulunan okuyucu yorumlarında kızlık zarı diktirenlerin veya kızlık zarımı diktirmek istiyorum diyenlerin yorumlarını bolca bulabilirsiniz. Konunun aşırı mahrem olması insanların kimlik veya isim yazmadna yorum göndermesine sebep oluyor ama onlarıda mazur görün artık , siz kızlık zarı diktirdim , ismim ve cep telefonum şu , arayın bilgi vereyim dermiydiniz.

Kızlık zarı dikimi sonrası

Kızlık zarı dikimi sonrası nelere dikkat etmek gerekir , hangi haraketler zararlı olabilir isterseniz sıralayalım ve akılda kalsın :

1- Kızlık zarı dikimi sonrası banyonuzu aynı gün yapabilirsiniz ama küvete oturmadan ayakta duş şeklinde banyo yapın.

2- Kızlık zarı dikimi sonrası havuz , deniz , nehir ve göle girmek gibi faaliyetlerinizi 10 gün kadar erteleyin.

3- Kızlık zarı dikiminden sonra plates veya benzeri aşırı bacak açmak gerektiren spor aktivitelerinizi 1 ay kadar yapmayın.

4- Dikim sonrası 20 gün kadar cinsel ilişkiye girmeyin.

5- Kızlık zarınızı diktirdikten sonra 20 gün kan sulandırıcı , pıhtılaşmayı engelleyici ilaçlardan kaçının.

** Kızlık zarı dikimi yorumlarını okuyun , isimsiz yorum bırakın 

Kızlık zarı nasıl dikilir ?

1- Önce hastamızı kızlık zarı muayenesine yani bekaret muayenesine alırız ve kızlık zarının yırtılmış olduğunu net olarak tespit ederiz.
2- Vajina girişini lokal anestezik ilaçla uyuştururuz ve böylece dikim esnasında hasta herhangi bir acı veya ağrı hissetmez. Hatta kızlık zarı dikilirken telefonla görüşme yapanlar bile oluyor.

Kızlık zarı zedelenmesi

Kızlık zarı zedelenmişmidir , acaba kızlık zarım yırtılmış olabilirmi ? gibi soru işaretleri kimbilis sizin bile kaç defa kafanızdan geçmiştir , her bakire kızın veya bekaretini gerdek gecesine saklayan hger bayanın korkulu rüyası kızlık zarı zedelenmesidir. Genellikle peniisn vajina girişine sürtüldüğü ön sevişme durumlarında gerçek bir cinsel ilişki olmasa bile kızlık zarı zedelenebilir. Kızlık zarı bozulma belirtilerini alt paragraflarda anlatıyoruz.

Kızlık zarı yapısı , rengi

Kızlık zarı zedelenmesi veya şüpheli bir cinsellik sonucu acaba yırtıldımı diye endişe ettiğinizde birçok genç bayan gibi sizde elinize küçük bir makyaj aynası alıp bacak aranıza bakmışsınızdır , ama kadın dış genital organların karmaşık yapısı içinde neresinin kızlık zarı olduğunu anlamanız biraz zor olabilir. Kızlık zarı yapısı ve rengi olarak ince yapılı ve pembe renkli bir oluşumdur, vajina girişinden 2 cm kadar içeride yer alır.

** Kızlık zarı dikimi yorumlarını okuyun , isimsiz yorum bırakın

Kızlık zarı hakkında bilgi

Kızlık zarı latince adı himen olan vajina girişinden 2 cm kadar içeride bulunan üzerinde kendi kan damarları ve aktif dolaşım bulunan  , dış ortamdan rahim bölgesine gelebilecek mikrobik ve fiziki etkenleri kısmen durdurma görevi olan bir anatomik oluşumdur. Yapı olarak frajil ve hassastır , herhangi birşekilde yırtılırsa kendiliğinden iyileşme ihtimali yoktur.

Kızlık zarı görüntüleri

Kızlık zarı görüntülerini internette izlemek , kızlık zarı dikimi videosu seyretmek , kızlık zarı bozulma videosu bulmak nedense çok popüler oldu ama tıbbi etik olarak kızlık zarı ile alakalı görüntülerin internete yüklenmesi son derece yanlıştır. O yüzden bizim sitelerimizde bu tip görüntüler bulamazsınız.

Kızlık zarı dikimi Ankara

Ankara’da kalıcı kızlık zarı dikimi yapan bazı jinekologlar olduğunu duyuyoruz , ama ya dikim fiyatları çok pahalı yada diktirenler pek memnun kalmıyorlar, zira sürekli Ankara’dan İstanbul’a birçok kızlık zarı dikimi hastası geliyor. Özellikle Ankara’da Çankaya Tunus Caddesinde ve Kızılay’da kızlık zarı diken yerler olduğunu tahmin ediyorum.

Kızlık zarı diktirme ameliyatı izle

Kızlık zarı diktirme ameliyatı izlemek isteyen birçok kullanıcı youtube.com da genelde güney Amerika ve İspanyol orijinli kızlık zarı dikim videolarını seyretmeye çalışıyorlar , bizim tıbbi etik anlayışımıza aykırı olan ve aynı zamanda hasta haklarınında ihlali kabul edilen bu tip kayıtları çok yanlış buluyoruz ve sitelerimizde bu tip bekaret zarı dikimi ameliyat videoları ayer vermiyoruz.

Kızlık zarı dikimi İstanbul

İstanbul’da kızlık zarı dikimi sadece bizim ülkemizde değil birçok gelişmiş batı ülkesinde bile bilinen bir populerite kazanmıştır. Özellikle İngiltere benzeri yüksek entellektüel toplumlarda bile biizm ülkemizle aynı olaranda kızlık zarı dikimi yapıldığını göz önüne alırsak ordaki yüksek dikim ücretlerinde kaçıp İstanbul’a gelen birçok kızlık zarı dikim hastasını anlayabiliriz.

Kızlık zarı bozulma belirtileri 

1- Kızlık zarı kanaması

2- Kızlık zarı bölgesinde ayrışma ağrısı

3- Kızlık zarı elle kontrol edildiğinde zar üzerinde daha önce bulunmayan bir boşluk oluşması.

4- Kasıklarda aşağı çekilme ağrısı

5- Banyo yaparken kızlık zarı bölgesinde yanma.

Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya
Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı

0212 227 5519 ( Turktelekom )
0532 221 3007 ( Turkcell ) – WhatsApp , SMS bu hatta var.
0532 441 9825 ( Turkcell )
0542 215 7274 ( Vodafone )
Mezuniyet Cerrahpaşa Tıp Fak 1983 – Nerdeyse 31 yıllık kızlık zarı dikimi tecrübesi konuşuyor.

“Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı 2014 Temmuz 22” için 35 yanıt

 1. Sayın dr turgay hocam , 3 yıl önce size kızlık zarı diktirmiştim okul bitince evlendim , gerdek gecesi çok başarılı geçti , herşey işin teşekkürler doktorum , şu anda sayenizde çok mutluyum , Elazığ

 2. Hocam , kızlık zarı dikimi fiyatlarınız nekadar ? , bir arkadaşım turgay beyde yaz indirimi var diyorkar , paramı harcamadan size vereyim diyorum.

 3. Dr. Turgay karakaya hocam kızlık zarı dikimi ücretiniz nedir ? Kredi alarak gelmeyi düşünüyorum , tek endişemi sorayım , gerçektende iyi oluyormu , kızlık zarı dikimi anlaşılır mı ?

 4. doktor bey

  benim.nisanlim var 18 yasinda vajinasini baya zorladim.penis kadar elimi soktum ama kan gelmedi

  iceri 10 santim soktum

  kendi kendine masturmasyon yapiyor orgazm oluyir

  kizligi bozulmusmu acaba

  ozman kasiklari agriyor ve sisiyor

  acaba bi sorunmu var

  ne zaman cevap alabilirim

  doktor by cevap verebilirmisinz acil durum
  Bozulmuştur tabiiki
  16 saat önce

  tesekkur.ederimm

 5. doktor beyy acilen yardımıza ıhtıyacım var lutfen yardım edınn lütfenn

  16:02

  doktor bey kızlık zarımı kaybettım ve dıktırmek ıstıyorum lutfen bılgılendırın
  Turgay Karakaya
  16:12
  Turgay Karakaya
  Merhaba
  Flep yöntemi kalıcı dikim tavsiye ederim orijnal olur

  16:14

  kesın kanama olur mu pekı ılskı esnasında
  Turgay Karakaya
  16:14
  Turgay Karakaya
  garanti veriyoruz
  hiç merak etmeyin
  Turgay Karakaya
  16:15
  Turgay Karakaya
  http://kizlikzaridikimi2.blogspot.com.tr/2014/07/kizlik-zari-dikimi-fiyati-2014-temmuz-22.html

  Flep Yöntemi Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi 22 Temmuz 2014: Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı 2014 Temmuz 22
  kizlikzaridikimi2.blogspot.com
  JİN. OP. DR. TURGAY KARAKAYA – KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM UZMANI – 58. Bulvar Caddesi No 2 Kat 2 Zeytinburnu İstanbul Randevu & Danışma : 0212 227 5519 – 0532 221 3007 – WhatsApp Viber Tango Ekle
  Turgay Karakaya
  16:15
  Turgay Karakaya
  dünkü makalemi okuyun

  16:15

  doktor bey ben mersınde yasıyrum sız okudugum kadarıyla bu konu hakkında cok tecrubelı bırısınız
  okudum doktor bey
  Turgay Karakaya
  16:16
  Turgay Karakaya
  istanbul zeytinburnu semtindeyiz

  16:16

  ve ben sızın gıbı tecrubelı bırıne boyle bır ıslem yaptrmak ıstıyrum cunku bılmeyen tecrubesı az oln doktorlarda dıkıs tutumu ve sonuc olumsuz olabılıyrmus
  doktor bey bu ıslemı uyguladıgınz hastalardan hepsı olumlu sonuc aldımı
  Turgay Karakaya
  16:17
  Turgay Karakaya
  garanti verebilen birkaç doktor var tr de sadece
  30 yıldır dikiyorum
  başarısız vakam olsa yurtduşına kaçmam gerekirdi
  hastaya dönmeliyim siz yazın ben vakit bulunca cevaplarım

  doktor bey ben 17 yasındayım masturbasyon yaparken kızlıgıma zarar verdım galıba adettım kanamam olup olmadıgını anlamadım ama sonra vajınamda agrı ve akıntım vardı yasım tutmadıgı ıcınde kontrole gıdememdım ama buyuk ıhtımal kızlıgımı kaybettım gıbı bılmıyorum oyuzden sıze danıstım ve sızden bu konu hakkında yardım ıstedım
  Turgay Karakaya
  16:20
  Turgay Karakaya
  18 den gün almadan kendi başınıza muayeneye gelemzsiniz

  30 yıldır bu işi yapmanız bni cok rahatlattı o yuzden seneye buyuk ıhtımal kızlık testı ve dkım ıcın sıze basvurcam
  bunu bılıyrum
  Turgay Karakaya
  16:21
  Turgay Karakaya
  annenizin izni olursa olur imzalı kağıt

  bunu aileme söylıyemem anlayıslı bır aıle degıller cunku sonum ölüm olur yalnzca
  bunun ıcın yasımı doldurmamı beklıcm
  Turgay Karakaya
  16:22
  Turgay Karakaya
  ok

 6. Hocam kızlık zarı dikimi fiyatınız nedir , kalıcı flep yöntemi + vajina daraltma yaptırmak istiyorum 2si aynı anda mümkünmüdür ?

 7. Dr. Turgay bey kalıcı kızlık zarı dikimi için gelmek istiyorum , evlenmeden en geç kaç ay önce gelmeliyim , kızlık zarı dikimi fiyatı kaç paradır.

 8. Dr bey size kızlık zarı dikimi yaptırmıştım , Allaha şükür herşey iyi oldu , şu an çok mutluyum size çok teşekkür ediyorum , telefonla arayamam bilirsiniz . Burdan isimsiz yazabiliyorum . Asistanınız Esraya çok selam onu yemeğe götürecem sözüm var 🙂

 9. Kızlık Zarı Dikimi İstanbul: turgay bey merhaba
  8 12 2015, 08:54 – Jin op dr turgay karakaya: Buyrun
  8 12 2015, 08:55 – Kızlık Zarı Dikimi İstanbul: hıcam musaıt mısınız
  8 12 2015, 08:55 – Kızlık Zarı Dikimi İstanbul: kızlık zarı dıkımıyle ılgılı
  8 12 2015, 08:55 – Kızlık Zarı Dikimi İstanbul: bılgı almak ıstıyorum
  8 12 2015, 08:58 – Kızlık Zarı Dikimi İstanbul: hocam ben sehır dusından gelıcem ocak 22 gbı sadece bu hfta klcam
  8 12 2015, 08:58 – Kızlık Zarı Dikimi İstanbul: hemen randevu alabulırr mıyım
  8 12 2015, 09:06 – Jin op dr turgay karakaya: Tabi
  8 12 2015, 09:06 – Jin op dr turgay karakaya: Gün ?
  8 12 2015, 09:07 – Kızlık Zarı Dikimi İstanbul: 24 ocak pzrtesu meseşa
  8 12 2015, 09:07 – Kızlık Zarı Dikimi İstanbul: olur mu hocam
  8 12 2015, 09:07 – Kızlık Zarı Dikimi İstanbul: o gun içinde yapar mısınız oncesınde bınkontrole gelmeme gerek yok dımı
  8 12 2015, 09:07 – Jin op dr turgay karakaya: Yaparız
  8 12 2015, 09:08 – Jin op dr turgay karakaya: Muayene ve işlem aynı seansta
  8 12 2015, 09:08 – Kızlık Zarı Dikimi İstanbul: hocam harıka
  8 12 2015, 09:08 – Jin op dr turgay karakaya: İsim ne yazalım
  8 12 2015, 09:08 – Kızlık Zarı Dikimi İstanbul: o zmn bn szı randevu için
  8 12 2015, 09:08 – Kızlık Zarı Dikimi İstanbul: ..
  8 12 2015, 09:08 – Kızlık Zarı Dikimi İstanbul: yazın hocam
  8 12 2015, 09:09 – Kızlık Zarı Dikimi İstanbul: pzrtesı 25 ocak galıba
  8 12 2015, 09:09 – Kızlık Zarı Dikimi İstanbul: ben son hfta tekrar ararım szı
  8 12 2015, 09:09 – Kızlık Zarı Dikimi İstanbul: bn bı kc soru sormak ıstyrm
  8 12 2015, 09:09 – Kızlık Zarı Dikimi İstanbul: on dk snra arayabılot mıyım szı
  8 12 2015, 09:19 – Jin op dr turgay karakaya: Ok yazdım

 10. merhaba internetden aldım tl nizi ben vajinamda küçük dudakda yırtık vardı estetik yaptırdım memlun deyılım sıze gelıp tekrar yapılabılırmı muayneniz ne kadar üçretlimi bilgi alabilirmiyim
  15 02 2016, 14:05 – Jin op dr turgay karakaya: Tabi
  15 02 2016, 14:06 – Jin op dr turgay karakaya: Sadece muayene olup gitmek tl.. labioplasti yaptırmak tl ( muayene ücreti alınmaz)
  15 02 2016, 14:09 – L: tek taraflı labioplasti ve kızlık zarı dikimi fiyatı ne kadar
  15 02 2016, 14:20 – Jin op dr turgay karakaya:
  15 02 2016, 17:18 – L: tm teşekkür ederim

 11. İyi aksamlar kızlık zarı dikimi fiyatı hakkında bisi sorucaktm benim dikiş kısmımda vajinamda falan aşırı derecede kaşınma var bunun sebebi nedir
  27 03 2016, 22:34 – Himenoplasti Fiyatları: Dikiş yaptırdigim ilk zamanlar yoktu kasinti
  27 03 2016, 22:39 – Jin op dr turgay karakaya: İyileşmeden

 12. Merhaba kızlık zarı dikimi fiyatı için rahatsiz ettim sizi birsey danisacaktim ben kalici kizlik zari diktirmek istiyorum bir kac doktorla görüştüm ilerde evlendigin de kanama olmuyo ve doktora gittiginde ortaya cikiyomus hersey bana ufakta olsa bir bilgi verirmisiniz ve ucretini ogrene bilirmiyim
  18 04 2016, 13:43 – Jin op dr turgay karakaya: Kesinlikle anlaşılmaz ve mutlaka kanama olur
  18 04 2016, 13:58 – -: Hocam tesekkur ederim en kisa surede muayene gelicem biliyorum detayli anlatmissini kizlik zari bozulduktan sonrada iliskiye girdik ve 2 hafta sure sonra girdigimde kanama olmustu genisleme soz konusumu bu yoksa sadece kalici kizlik zarimi yaptirsam daraltma vs gerek kalmadan
  18 04 2016, 14:07 – Jin op dr turgay karakaya: Sanırım daraltma gerekmez
  18 04 2016, 14:12 – -: Son ve son bisey cok cok ozur diliyorum vaktinizi aliyorum iliskiye girdigimden beri mantar bulasti ve ilac tedavisi kullaniyorum vajinal bir sorun olurmu
  18 04 2016, 14:22 – Jin op dr turgay karakaya: Sorun olmaz onuda tedavi ederiz
  18 04 2016, 14:26 – -: Tamamdir cok tesekkur ederim adresiniz internette var en kisa surede randevu alip gelicem
  18 04 2016, 15:03 – Jin op dr turgay karakaya: Ok

 13. Ya ben dün erkek arkadaşım la sürtün me oldu kan geldi az sizce bozulmuşmudur :((
  01.08.2016, 22:16 – -: Ya ben dün erkek arkadaşım la sürtün oldu kan geldi az sizce bozulmuşmudur :((
  01.08.2016, 22:19 – -: Ben cok korkuyorum bozulmuş diye bni bilgilendirirseniz cok sevinirim :(((
  01.08.2016, 22:34 – Jin op dr turgay karakaya: http://www.surtunme.com burda yazdım
  01.08.2016, 22:36 – -: Ya
  01.08.2016, 22:36 – -: Siz bakmıyormusumuz
  01.08.2016, 22:37 – -: Bn gelsem Oray’a
  01.08.2016, 22:37 – Jin op dr turgay karakaya: Bakıyoruğm
  01.08.2016, 22:38 – -: Ne kadar üçret
  01.08.2016, 22:38 – -: Peki kızlık zarı dikimi fiyatı
  01.08.2016, 22:38 – -: ?
  01.08.2016, 22:40 – Jin op dr turgay karakaya: http://www.drturgaykarakaya.com/p/fiyat-listesi-tum-islemler-kzlk-zar.html?m=1
  01.08.2016, 22:41 – -: Ya diktirmicem Bn
  01.08.2016, 22:41 – -: Baktırıcam
  01.08.2016, 22:41 – Jin op dr turgay karakaya: Listede var
  01.08.2016, 22:41 – -: Sadece belki bozuşmamıştır
  01.08.2016, 22:41 – -: 🙁
  01.08.2016, 22:42 – -: Tmm da listeye bakmadan söyleyemiyormusunuz fiyatını
  01.08.2016, 22:44 – Jin op dr turgay karakaya: Prensip
  01.08.2016, 22:44 – -: Bn gelsem mesala Oray’a akşamdan bakabilirmisiniz peki
  01.08.2016, 22:45 – Jin op dr turgay karakaya: Gündüz
  01.08.2016, 22:45 – -: Ya Bn calışıyorum
  01.08.2016, 22:45 – -: Ama napıcan Nasıl gelicem Oray’a
  01.08.2016, 22:45 – Jin op dr turgay karakaya: Listede adres var
  01.08.2016, 22:46 – -: Saat 8 de gelsem
  01.08.2016, 22:46 – -: Bakmazmısınız rica etsem 🙁
  01.08.2016, 22:46 – Jin op dr turgay karakaya: Olmaz
  01.08.2016, 22:46 – -: Pazar günü gündüz
  01.08.2016, 22:46 – -: Olabilirmi
  01.08.2016, 22:47 – Jin op dr turgay karakaya: Olmaz
  01.08.2016, 22:47 – Jin op dr turgay karakaya: Ctesi
  01.08.2016, 22:47 – -: Cok gec cumartesi günü ya
  01.08.2016, 22:47 – Jin op dr turgay karakaya: Cuma
  01.08.2016, 22:48 – -: Tmm uyar bana
  01.08.2016, 22:48 – -: Cumartesi günü saat 4 30 5 de olabilir
  01.08.2016, 22:48 – -: Cuma günü saat 4 30 5 de olabilir
  01.08.2016, 22:49 – Jin op dr turgay karakaya: İsim ne yazalım
  01.08.2016, 22:49 – -: Soy isim de verim mi
  01.08.2016, 22:49 – Jin op dr turgay karakaya: Ok yazdım
  01.08.2016, 22:49 – Jin op dr turgay karakaya: Cuma
  01.08.2016, 22:50 – -: Tmm Tşk Ler
  01.08.2016, 22:50 – Jin op dr turgay karakaya: Ok
  03.08.2016, 15:57 – -: Pardon
  03.08.2016, 15:57 – -: Bişey sorucam
  03.08.2016, 15:58 – -: Sizin internetteki fiyat diymi kızlık bakimi TL
  03.08.2016, 16:14 – Jin op dr turgay karakaya: Evet
  03.08.2016, 16:25 – -: Tmm Tşk Ler
  03.08.2016, 16:25 – -: Cuma günü görüşmek üzere kolay gelsin
  03.08.2016, 16:28 – Jin op dr turgay karakaya: Ok
  04.08.2016, 18:43 – -: Adresinizi yazarmısınız
  04.08.2016, 18:43 – -: Bna
  04.08.2016, 18:43 – -: Yarın gelicem
  Diye
  04.08.2016, 18:51 – Jin op dr turgay karakaya: Listede var :
  04.08.2016, 18:51 – Jin op dr turgay karakaya: http://www.kurtajdansonra.com/p/tum-fiyat-listesi-kzlk-zar-dikim-kurtaj.html?m=1
  04.08.2016, 20:12 – -: Tmm
  04.08.2016, 20:12 – -: Saolun
  07.08.2016, 20:26 – -: Mbr
  07.08.2016, 22:12 – Jin op dr turgay karakaya: Buyrun
  07.08.2016, 22:13 – -: Bn gecen gelmiştim esma
  07.08.2016, 22:13 – -: Hatırladınız mı hatta cuma günü
  07.08.2016, 22:14 – -: Ya Bnm Hakkı’m da biri bilgi almaya çalışırsa size erkek arkadasım söylemeseniz bişey sevinirim kızlığı bozuldumu diye
  07.08.2016, 22:14 – -: Rahatsız ettim size ama
  07.08.2016, 22:15 – Jin op dr turgay karakaya: Kimseye söylemeyiz
  07.08.2016, 22:15 – -: Tşk Ler

 14. Peki adiyamanda önerebilecwğiniz kizlik zari diken doktor varmi..orasi cok uzak burdan birilerini önerir misiniz..ve özel hastanelerden giriş yapilarak( mesela park hospitaldan) bu ameliyati olduğumuzda fiyatinida ödediğimiz taktirde bu yapilar hasta girişi daha sonradan karşimiza cikar mi ailenin öğrenme şanso varmi yoksa kimlik gizli tutulabilir mi..

  1. Kızlık zarı dikim ameliyatlarını ve muayenelerini sonuç garantisi almak açısından İstanbul dışında yaptırmanızı pek tavsiye etmem, son derece hassas operasyonlardır, kürtaj, sezaryen gibi sıradan ameliyatlarla karıştırmayın. Biz Atatürk havalimanına 10 dakikalık mesafedeyiz, yaklaşık 30 dakikada ameliyatınız sürer, aynı gün geri uçarsınız. Gerek yurtdışından, gerekse uzak illerden birçok hastamız o şekilde yapıyor.

     1. Eğer burda yaptirirsak zaten o fiyata yaptirirz bide ucak parasi falan olack siz allah rizasi icin bize yardimci olsaniz bizden de para almasaniz olmaz mi

     2. Bizden ücret almadan bize yardimci olur musunuz neolur bakin ögrenciyiz bulamayiz bu kadar parayi neolur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.