Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı Jin. Op. Dr. Turgay Karakaya 2014 Ağustos 14

Kızlık zarı dikimi fiyatıKızlık zarı dikimi fiyatı İstanbul’da 2017 yılı Ağustos ortalarında kızlık zarı diken yerlerde …. tl den başlıyor , genellikle geçici kızlık zarı dikimi …. tl , kalıcı kızlık zarı dikimi ( flep yöntemi ) yine …. TL üzerinden ücretlendirilirken kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemi + vajina daraltma …. tl civarına yapılıyor. ( kızlık zarı diktirenlerin yorumlarını okuyun )Özellikle mükerrer cinsel ilişkilerle vajinası genişlemiş bayanlar kızlık zarı dikimi ve vajina daraltmayı aynı seansta yaptırarak daha orijinal hale getirmek istiyorlar. Bunu bir nevi bakirelik günlerine geri dönmek gibi görebilirsiniz , bu yazımızda kızlık zarı dikimi konusunda daha fazla ayrıntıya giriyoruz. Kızlık zarı dikimi anlaşılır mı ? , kızlık zarı dikimi gizli kalır mı ? , kızlık zarı dikimi kaç sene dayanır , flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi nasıl yapılır gibi sorularınıza cevap veriyoruz. Konuları maddeler halinde önem sırasına göre dizdik ama aklınıza takılan başka sorularda varsa bizi gece gündüz demeden arayabilirsiniz. 0212 227 5519 sabit muayenehane telefonumuz , 0532 221 3007 Turkcell cep telefonumuz ( bu hatta WhatsApp , SMS , Viber gibi uygulamalarda aktiftir ) , 0542 215 7274 Vodafone , 0532 441 9825 Turkcell telefonlarımızı ne zaman isterseniz arayabilirsiniz , genellikle tecrübeli asistanı Esra hanım cevap veriyor. Şimdi bana ulaşabileceğiniz kanalları verelim ve hemen arkasından paragraflar halinde merak ettiğiniz kızlık zarı bilgilerini açıklamaya başlayalım. Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya anlatıyor.

** Kızlık zarı diktirenlerin yorumlarını okuyun , yorum yazın ( isimsiz yorum yazmak için “yorumlama biçimi” olarak “anonim” i seçin )

Jin. Op. Dr. Turgay Karakaya’ya Ulaş :

1- Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya kimdir ?

www.drturgaykarakaya.com

2- Muayenehane adresi: Haritada muayenehane adresimi görün https://www.google.com/maps/place/jinekolog+Op.+Dr.+Turgay+Karakaya/@40.9875042,28.9043738,17z/data=!4m2!3m1!1s0x0:0xabfc5d65c52afb97

3- Google+ üzerinden ulaşın : plus.google.com/+turgaykarakaya/posts

4- Facebookta arkadaş olun, her an bişiiler sorabilirsiniz hem : www.facebook.com/turgay.karakaya.507

5- Twitter’den ekle: twitter.com/jinekologdr ( Onbinlerce takipçi )
6- E-mail atın: jin.op.dr.turgay.karakaya@gmail.com

7- WhatsApp’tan mesaj yazın, anında cevap alın: 0532 221 3007
8- Kürtaj hakkındaki yazılarımı okuyun :

9- Kızlık zarı dikimi hakkındakiler :

www.kizlikdikim.com

10- Randevu alarak gelin :
0212 227 5519 ( Turktelekom )
0532 221 3007 ( Turkcell ) – WhatsApp , Viber , SMS bu hatta var.
0532 441 9825 ( Turkcell )
0542 215 7274 ( Vodafone )
11- Skype üzerinden arayın veya mesaj yazın : Skype kullanıcı adı: ” dr.turgay.karakaya ”
12-FUE yöntemi kalıcı saç ekimi fiyatları için:

www.sacekimiavrupa.com

13- instagramda takip et : instagram.com/drturgaykarakaya

14- Youtube.com’da videolara bakın : http://www.youtube.com/watch?v=gXu6cNETA5A

Kızlık zarı dikiminde gizlilik ve kayıtlar 

Kızlık zarı dikimi sanıyorum tıpta en fazla gizliliğe ihtiyacı olan ameliyattır . Zaten eğer sizde kızlık zarı diktirmeyi düşünüyorsanız bu işi en gizli şekilde yapılmasını istersiniz . Öncelikle çok sorulan … kayıtlarından bahsedelim isterseniz , kızlık zarı diken… tamamı … anlaşmalı olduğu için yapılan dikim işlemi zorunlu olarak kayıtlara geçer ama üzülmeyin , özel jinekolog muayenehaneleri … anlaşmalı olmadığı için kızlık zarı dikimi gizliliği konusunda sorun yaşamazsınız.

** Kızlık zarı diktirenlerin yorumlarını okuyun , yorum yazın ( isimsiz yorum yazmak için “yorumlama biçimi” olarak “anonim” i seçin )

Kızlık zarı diken en iyi doktor

Kızlık zarı dikimi genellikle bir kere yapılır , tabii ilişkisini bitirip yeniden diktirenlerde olmuyor değil ama hastalarımızın %90 ı bir kere diktirip mutyluluğu yakalıyorlar. Bu durumda kızlık zarı diken en iyi jinekoloğu bulma isteği çok normaldir. Gerçektende himenoplasti ameliyatı her jinekoloğun layıkı ile yapabileceği bir operasyon değildir. … gibi bu işe uzun yıllarca eğilmiş jinekologlar ancak size sonuç garantisi verebilir. Gerçektende aldığımız sonuçların tama yakın olumlu olması ile bu konuda isim yaptığımızı söyleyebilirim. Siz emin olmak için google’a yazın ” kızlık zarı diken en iyi doktor ” diye , sayfanın başında ….. göreceksiniz.

Kızlık zarı dikimi fiyatı

İstanbul’da kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemi fiyatı yaklaşık …. tl gibi bir fiyattan başlar. Aslında ayrıntıya girmek gerekirse geçici kızlık zarı dikimi fiyatı  ….tl , kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatları yine  tl iken son 2017 te çok tercih edilen flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi ile aynı seansta vajina daraltma ameliyatı …. tl olarak uygulanıyor. Tabi bizim verdiğimiz dikim ücretleri her jinekologda aynı olacak diye bir kural yok ama en fazla kızlık zarın diken doktorların fiyatları bu şekilde gerçekleşmektedir. Benim tavsiyem siz tecrübeye ve sonuç garantisine önem verin.

Kızlık zarı dikimi anlaşılır mı ?

İstanbul’da 2017 yılında kızlık zarının dikilmiş olduğunun anlaşılıp anlaşılmayacağı çok merak edilen konuların başında gelir. Nerdeyse binlerce yıldır çeşitli metodlarla yapılmakta olan ve şu anda en gelişmiş batı ülkelerinden 3. dünya ülkelerine kadar her ülkede yaygın olarak yapılan himenoplasti ameliyatı cinsel ilişkide dikildiği anlaşılacak olsaydı hiç yapılmazdı değilmi ? Cinsel ilişkide penisin darbesi ile kızlık zarı gerilir ve yırtılır , kızlık zarı üzerinde bulunan kan damarlarıda parçalanır ve kızlık zarı kanaması ortaya çıkar.

** Kızlık zarı diktirenlerin yorumlarını okuyun , yorum yazın ( isimsiz yorum yazmak için “yorumlama biçimi” olarak “anonim” i seçin )

Kızlık zarı nasıl dikilir ?

Kızlık zarı dikimi aslında 3 farklı metodla yapılır , geçici kızlık zarı dikimi , kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemi ve kalıcı dikim + vajina daraltma şeklindedir. 2017 yılındaki trend ve hasta talepleri genellikle flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi  ve aynı seansta vajina daraltma ameliyatı şeklindedir. Şimdi en fazla yapılan ve merak edilen flep yöntemini detaylandıralım :

1- Hastanın kabulu ve ön görüşme

2- Kızlık zarı muayenesi

3- Kızlık zarı dikiminin hastaya şekil çizerek kağıt üzerinde anlatımı

4- Hastanın dikim için jinekolojik masaya yerleşimi

5- Vajina girişinin lokal anestezi ile uyuşturulması ( böylece kızlık zarı dikimi esnasında acı veya ağrı hissetmezsiniz.

6- Vajina yan duvarından ince bir flep mukoza tabakası kaldırılarak kızlık zarı ringine dikilmesi 

7- Vajinal genişliği fazla olan hastalara çift kat flep için karşı duvardanda bir mukoza tabakası kaldırılır ve oda kızlık zarı ringine dikilir.

8- Dikim sonrası hasta masadan kalkarak yürüyerek işine gücüne aynı gün geri döner.

Kızlık zarı zedelenmesi

Kızlık zarı bazı durumlarda zedelenebilir yani yırtılma olmadan sürtünmeye bağlı olarak tahriş olabilir ve bazı durumlarda bir damla kadar kanda gelebilir. Genellikle evlilik öncesi bekareti koruyarak yapılan ön sevişmelerde penisin vajina girişine sürtülmesi gibi faaliyetlerde meydana gelir. Kızlık zarı zedelenmelerinde %50 ihtimalle kızlık zarı yırtılmış olabilir. Yırtılan kızlık zarı kendiliğinden iyileşmez ve bekaret bozulmuş olur.

Kalıcı kızlık zarı dikimi ( flep yöntemi )

Gerek 2014 yılında İstanbul’da gerekse önceki yıllarda , hatta bence 2017 yılında dahi en fazal tercih edilen himenoplasti çeşidi kalıcı kızlık zarı dikimi şeklinde olacaktır. Yukarıda kızlık zarı nasıl dikilir bölümünde anlattığımız metodda flep yöntemini zaten anlatmıştık. İşte kalıcı kızlık zarı dikiminin üstünlükleri :

1- Zaman kısıtlaması yoktur , ister 1 ay sonra ister 10 yıl sonra cinsel ilişkiye girin mutlaka kızlık zarı kanaması ortaya çıkar.

2- Haraket kısıtmalası hemen hemen yoktur , aşırı bacak açmak gerektiren özel egzersizler , ata binmek , bisiklete binmek hariç normal yaşantınıza devam edebilirsiniz.

3- Cinsel ilişkide kızlık zarı kanaması mutlaka gerçekleşir.

4- 20 günlük iyileşme döneminden sonra alttan doğal kızlık zarı ortaya çıkar , cinsel ilişkide kızlık zarının dikilmiş olduğu anlaşılmaz.

Geçici kızlık zarı dikimi 

Aslında gerek 2017 yılında gerekse önceki 10 yılda artık pek uygulanmayan bir metoddur , ama bazı bayanların vakti olmuyor ve geçici kızlık zarı dikimi yaptırmak zorunla kalıyorlar. Mesela 3 gün sonra cinsel ilişkiye girecek bayanlara kalıcı kızlık zarı dikilemez , ancak geçici yapılabilir. Geçici kızlık zarı 3 günden fazla dayanmaz.

Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya
Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı

0212 227 5519 ( Turktelekom )
0532 221 3007 ( Turkcell ) – WhatsApp , Viber , SMS bu hatta var.
0532 441 9825 ( Turkcell )
0542 215 7274 ( Vodafone )
Mezuniyet : Cerrahpaşa tıp fak 1983 

“Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı Jin. Op. Dr. Turgay Karakaya 2014 Ağustos 14” için 23 yanıt

 1. dr. turgay bey akşam erkek arkadaşla şakalaşırken birşeyler oldu ve kızlık zarı üzerinde sürtünme şeklinde zedelenme oldu kanama oldu . sanıyorum kızlık zarım bozuldu , nışanlım duymadan bunu diktirtmek lazım kızlık zarı dikimi fiyatınız kaç liradır , cinsel ilişkide kızlık zarımın dikilmiş olduğu anlaşılır mı ?

 2. Merhaba önce kızlık zarı muayenesi yaparak gerçekten bekaretinizin bozulup bozlumadığını netleştiririz , eğer bozulmuş ise flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi yaparız kesinlikle anlaşılmaz. kızlık zarı dikimi fiyatlarımız için asistanımı arayınız.

 3. Hocam kızlık zarı diktirmek istiyorum ama indirim rica ediyoruz yada kalanı sonra versem olur mu ? öğrencilere yardımcı oluyormuşsunuz . flep yöntemi kalıcı dikim istiyorum. siteden takip edeceğim evet derseniz asistanınızdan randevu alıp geleceğim. takma adım aslı

 4. Hocam 18 yaşında kızlığımı kaybettim ve farklı kişilerle çok sayıda ilişkiye girdim şimdi 24 yaşındayım nişanlandım ve bakireyim dedim. Benim durumumda kalıcı kızlık zarı dikimi yapılabilirmi ? Kızlık zarı dikimi anlaşılır mı ? Dikim fiyatı nedir ?

 5. Dr bey arkdaşım ve ben aynı anda kızlık zarı diktirdim size 1.5 sene falan oldu . Arkadaş dün evlendi herşey çok iyi geçmiş bende nışanlandım geçende çok heyecanlıyım acaba kızlık zarı kanaması olacakmı bendede. Kontole geleyimmi son kez rahatlamak için

 6. Vajina Daraltma: Merhaba birsey danışmak istiyorum size musaitseniz
  08 12 2015, 17:01 – Jin Op Dr Turgay Karakaya: Tabi
  08 12 2015, 17:03 – Vajina Daraltma: 1,5 yıl önce normal doğum yaptım. Doğumdan sonra esim genital bölgenin geniş olduğunu söyledi bununla alakalı rahatsız ettim acaba mümkün mudur 2 yıllık evliyim ve ilk dogumumdu
  08 12 2015, 17:15 – Jin Op Dr Turgay Karakaya: Tabi
  08 12 2015, 17:15 – Jin Op Dr Turgay Karakaya: Cerrahi olarak yaparız kalıcı olur ve hiç cinsel ilişkiye girilmemiş darlığa gelir
  08 12 2015, 17:16 – Vajina Daraltma: Peki fiyatı nedir
  08 12 2015, 17:16 – Vajina Daraltma: Birde adres alabilir miyim
  08 12 2015, 17:22 – Jin Op Dr Turgay Karakaya: İncirli cad no9 bakırköy

 7. Iliskeye evlnmeden girersen snra evlndin kiz dgilsn ne gibi kanlar uyar tvugu kesrsn olurmus onun kani sence olurmu
  15 02 2016, 08:16 – Jin op dr turgay karakaya: İkarus kuşu kanı lazım 🙂
  15 02 2016, 09:08 – -: O nasil ya hocam kızlık zarı dikimi fiyatı nekadardı
  15 02 2016, 09:44 – Jin op dr turgay karakaya: Şaka yapıyorum. Dikim dışında çare yok liste attım
  15 02 2016, 10:00 – -: Sakami yapiyonz
  15 02 2016, 10:06 – Jin op dr turgay karakaya: Listeyi inceleyin :
  15 02 2016, 10:08 – -: Tm inceliyim size tekrrar donerim
  15 02 2016, 15:10 – -: O detaylari bana tekrar gondersenz
  15 02 2016, 15:27 – -: Tm inceliyip tekrar size donerrmm

 8. İyi akşamlar Turgay bey size kızlık zarı dikimi fiyatı için bir konuda danışmak istemiştim
  27 03 2016, 21:36 – Jin op dr turgay karakaya: Tabi
  27 03 2016, 21:37 – -: Ben flep yöntemi hakkında bilgi almak istiyorum acaba evlilikten ne kadar zaman önce yapılmalı ve ücreti ne kadardı ?
  27 03 2016, 21:38 – Jin op dr turgay karakaya: 1 ay 3 ay 1 yıl 10 yıl size bağlı

 9. Merhabalar günaydın kızlık zarı dikimine geliyorum
  18 04 2016, 09:17 – -: Bugün öğleden sonra hymenoplasty için gelmeyi düşünüyorum
  18 04 2016, 09:17 – -: Saat kaç gibi randevu alabilirim
  18 04 2016, 09:24 – Jin op dr turgay karakaya: 14.00?
  18 04 2016, 09:25 – -: 15:30 olabilir mi
  18 04 2016, 09:25 – Jin op dr turgay karakaya: Tamam
  18 04 2016, 09:25 – Jin op dr turgay karakaya: İsim ne yazalım
  18 04 2016, 09:25 – -: Şehir dışından gelicem de
  18 04 2016, 09:25 – Jin op dr turgay karakaya: Ok yazdım
  18 04 2016, 09:25 – -: Teşekkür
  18 04 2016, 09:26 – Jin op dr turgay karakaya: R e

 10. Mastürbasyon yaparak kızlık zari bozulur mu
  07.08.2016, 19:52 – -: ?
  07.08.2016, 19:55 – Jin op dr turgay karakaya: http://www.kizlikzaripatlamasi.com burda yazdım
  07.08.2016, 19:56 – -: kızlık zarı dikimi ücreti kaç para
  07.08.2016, 19:57 – Jin op dr turgay karakaya: Açılıyor bende
  07.08.2016, 19:58 – -: Bilmiyorum Mastürbasyon yapinca bozuluyor mu onun cevapini siz verin yada arayim konusalim
  07.08.2016, 20:22 – Jin op dr turgay karakaya: Kan?
  07.08.2016, 20:23 – -: Yok

 11. Peki flep yönteminden sonra hastaneye muayeneye kızlık zari kontrolune gittiğimiz zaman dikilmiş olduğu anlasilirmi

     1. Kızlık zarı dikim ameliyatlarını ve muayenelerini sonuç garantisi almak açısından İstanbul dışında yaptırmanızı pek tavsiye etmem, son derece hassas operasyonlardır, kürtaj, sezaryen gibi sıradan ameliyatlarla karıştırmayın. Biz Atatürk havalimanına 10 dakikalık mesafedeyiz, yaklaşık 30 dakikada ameliyatınız sürer, aynı gün geri uçarsınız. Gerek yurtdışından, gerekse uzak illerden birçok hastamız o şekilde yapıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.