Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı 2014 Ağustos 25

Kızlık zarı dikimi fiyatıAvrupa yakası İstanbul’da ve Anadolu tarafında flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatı ortalama …. tl gibi bir seviyeden başlar ve yapılan işlemin durumuna göre …. tl ye kadar çıkabilir , örneğin 2017 yılında bu yaz İstanbul’da flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi …. tl iken , bazı durumlarda ihtiyaç olan çift kat flep metodu yaklaşık …. tl ye yapılıyor , yine flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi + vajina daraltma operasyonları aynı seansta olursa toplam …. tl civarına , çift kat flep + vajina darlatma yapılırsa bu dikim ücreti …. tl lere kadar çıkabilmektedir. Herhangi bir şekilde bekaretini kaybetmiş bir bayanın yeniden bakire olma isteği artık günümüzde çok olağan bir durumdur , hatta jinekolojide kızlık zarı dikimi vaka sayısı kürtaj sayılarını bile aşmış durumdadır. Her insan ikinci bir şansı hakeder , hatta 3. bir şans bile mümkün artık. Himenoplasti ameliyatı yani kızlık zarı dikimi kararı aldıysanız öncelikle nelere dikkat etmeniz gerekiyor , bu konuda neler önemlidir , sizin durumunuz acaba hangi kızlık zarı dikim metoduna uygun ? bu soruların hepsine bu yazımızda cevap bulacaksınız. Size uyacak tüm konu başlıklarını paragraflar halinde aşağıda bulacaksınız , bence full bilgi edinmek için yazımızın tamamını okuyun.

Kızlık zarı dikiminin temel taşlarını okumaya başlamadan önce bize telefonla gece gündüz ulaşabileceğinizi hatırlatalım 0212 227 5519 Turktelekom sabit hattımız , 0532 221 3007 Turkcell ( Bu hatta WhatsApp , SMS , Viber gibi akıllı cep uygulamarıda aktiftir. Özelliklede WhatsApp üzerinden iletişim çok kullanılıyor. ) , 0542 215 7274 Vodafone , 0532 441 9825 Turkcell hatlarımız sürekli açıktır. Kıdemli asistanım Esra hanım sağolsun bütün aramaları cevaplandırıyor , yumuşak ses tonu ve insancıl yaklaşımları ile hastaları rahatlatıyor , ben sabahtan akşama kadar hasta bakıyorum , telefonda görüşmelere pek vaktim olmuyor , ama acil durumlarda yinede beni isteyebilirsiniz. Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya bildiriyor.

1- Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya kimdir necidir ?

www.drturgaykarakaya.com

2- Muayenehane adresi: Haritada muayenehane adresimi görün https://www.google.com/maps/place/jinekolog+Op.+Dr.+Turgay+Karakaya/@40.9875042,28.9043738,17z/data=!4m2!3m1!1s0x0:0xabfc5d65c52afb97

3- Google+ üzerinden ulaşın : plus.google.com/+turgaykarakaya/posts

4- Facebookta arkadaş olun, her an bişiiler sorabilirsiniz hem : www.facebook.com/turgay.karakaya.507

5- Twitter’den ekle: twitter.com/jinekologdr ( Onbinlerce takipçi )
6- E-mail atın: jin.op.dr.turgay.karakaya@gmail.com

7- WhatsApp’tan DİREKT DOKTORLA GÖRÜŞÜN 0532 221 3007
8- Kürtaj hakkındaki yazılarımı okuyun :

9- Kızlık zarı dikimi hakkındakiler :

www.kizlikdikim.com

10- Randevu alarak gelin :
0212 227 5519 ( Turktelekom )
0532 221 3007 ( Turkcell ) – WhatsApp , Viber , SMS bu hatta var.
0532 441 9825 ( Turkcell )
0542 215 7274 ( Vodafone )
11- Skype üzerinden arayın veya mesaj yazın : Skype kullanıcı adı: ” dr.turgay.karakaya ”
12- FUE yöntemi kalıcı saç ekimi fiyatları için:

www.sacekimiavrupa.com

13- instagramda takip et : instagram.com/drturgaykarakaya

14- Youtube.com’da videolara bakın : http://www.youtube.com/watch?v=gXu6cNETA5A

Kızlık zarı dikiminde gizlilik 

Aslında kızlık zarı dikiminde en önemli husus gizliliktir. En başarılı himenoplastiyide yapsanız , hastanız cinsel ilişkide full başarılıda olsa yapılan işlem günün birinde hastanın karşısına çıkarsa tüm emeklerin boşa gitmesi bir yana ciddi anlamda rezillik çıkacaktır. Kızlık zarı diken …. ve …. tamamı … anlaşmalı olduğu için yapılan tüm işlemleri aynen … kayıtlarına işlemek zorundalar , ama merak etmeyin özel jinekolog muayenehaneleri ( yani bizler ) .. anlaşmalı olmadıkları için kızlık zarı dikiminde gizlilik ilkesine sonuna kadar uyarlar.

Kızlık zarı dikimi fiyatı

İstanbul’da 2017 kızlık zarı dikimi fiyatları yaz döneminde genelde …. tl den başlar , gerçi kızlık zarı diken yerlere göre fiyat üç aşağı beş yuları değişebilir ama olması gereken ederler bu şekildedir. Kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemi bu söylediğim ücretle yapılırken , çift kat flep isterseniz toplamda …. tl kadar masrafınız olacaktır , yine flep yöntemi kalıcı dikim + vajina daraltma arzu ederseniz yine …. tl kadar ücretle halledebilirsiniz , ama çift kat flep + vajina darlatma yapılacaksa İstanbul’da kızlık zarı diken yerlerde yaklaşık …. tl gibi ücret isteyeceklerdir.

Kızlık zarı dikimi anlaşılır mı ?

Anlaşılmaz , prensip olarak anlaşılması nerdeyse mümkün değildir , cinsel ilişkide doğumsal kızlık zarında olduğu gibi aynen kan gelir , arada hiç bir fark yoktur. Vajinası çok genişlemiş bayanlara kızlık zarı dikimi ve vajina daraltma beraber yapılırsa çok daha orijinal olur ve cinsel ilişkide hiç cinsellik yaşamayan bayanlarda olduğu gibi dar vajina hissedileceği için herşey olması gerektiği gibi yaşanır.

Kalıcı kızlık zarı dikimi

En revaşta metod flep yöntemi yani kalıcı kızlık zarı dikimidir. Gerçektende harika sonuçlar alıyoruz , bakirelik günlerine geri dönmekle aynı şey aslında. Hayatınızada kötü gide bir ilişkiniz varsa , yeni bir sayfa açmak istiyorsanız , eski ilişkinden kalan tüm izleri silmekte kararlı iseniz kalıcı kızlık zarı dikimide yapılacaklar listesinin başında yer almalıdır. Yaklaşık 25 dakikada gerçekleştirilen himenoplasti ameliyatı lokal anestezi ile acısız ve ağrısız olarak gerçekleşir. Dikişlerin iyileşmesi 20 gün kadar sürer ama dikim sonrası yaşam konforunuz etkilenmez , hatta aynı gün çalışmaya devam edebilirsiniz. Metod olarak flep yöntemi nasıl yapılıyor diye merak ediyorsanız yazımızı okumaya devam edin kızlık zarı dikimi nasıl yapılır bölümüne göz atın.

Çift kat flep kalıcı kızlık zarı dikimi

Bekaret tamiri yani himenoplasti ameliyatı %90 tek kat flep ile yapılmaktadır , ama kilolu ve vajina girişi büyük olan bayanlarda daha sağlam olması açısından çift kat flep tavsiye edilebilir. Bu arada zayıf ve küçük vajinalı bir bayana çift kat flep yapılırsa cinsel ilişkide kızlık zarını delmek zorlaşabilir. O yüzden kişiye özel kızlık zarı dikimi yapmak her zaman gereklidir.

Kızlık zarı dikimi + vajina daraltma

Yoğun bir cinsel hayat yaşamış olan bayanların bazılarında vajina genişlemesi sıklıkla görülen bir durumdur , bu durumda bakirelik günlerine geri dönüş için yapılacak kızlık zarı dikimi sonrasında mutlaka kızlık zarı kanaması ortaya çıkar ama vajina genişlemesi cinsel ilişkide yaşanan orijinalliği azaltabilir. Bu durumda flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi + vajina daraltma aynı seansta yapılabilir .

Geçici kızlık zarı dikimi 

Aslında demode olmuş ve rafa kaldırılmış bir yöntem ama hala azda olsa talep görüyor , özellikle fazla vakti kalmayan , kızlık zarı dikimine son anda karar veren , yani yumurta kapıya gelince kalı başına gelen bayanlara geçici kızlık zarı dikimi uygun olabilir. Genellikle eski ve yırtılmış kızlık zarı kanatlarının birbirine dikilmesi ile yapılır ama en kötü yanı 2-3 günden daha fazla dayanmaz ve kendiliğinde yırtılabilir. Oysa flep yöntemi kalıcı kızlı zarı dikiminde hayat boyu bakirelik mümkündür.

Kızlık zarı nedir ?

Kızlık zarı bayanlarda vajina girişinden 2 cm kadar içeride yer alan ve vajina dokusu ile aynı histolojik yapıya sahip anatomik bir oluşumdur. Latince adı himendir . Kızlık zarının diğer dokulardan en önemli özelliği yırtıldığı zaman kendiliğinden iyileşme olmamasıdır. Evet gerçekten çok ilginç. Peki kızlık zarı ne işe yarar , bekaret bekçisi olsun diye yaratılmış olamaz değil mi ? , evet kızlık zarı aktif cinsel hayata başlamadna önce dış ortamdan bakretilerin rahme ulaşmasını engellemek için orada var. Dikkat ederseniz bakirelerde vajinal akıntı gibi enfeksiyonlar pek olmaz ama kadınlarda sık sık olur.

Kızlık zarı nasıl dikilir ?

1- Hastanın kabulu

2- Kızlık zarı muayenesi ( bazı vakalar bakire çıkabiliyor )

3- Kızlık zarı dikiminin yöntem olarak hastaya şekil çizilerek izah edilmesi

4- Hastanın jinekolojik masya yerleşimi

5- Vajina girişine lokal anestezi ilaçlarla uyuşturma işlemi yapılması

6- Vajina yan duvarından kalıdırlan ince bir flep tabakasının kızlık zarı ringine dikilmesi ve bir ucunun vajina duvarında sabit bırakılarak aktif kan damarlarındaki dolaşımın devamının sağlanması.

7- Dikim sonrası hastanın masadan kakarak yürüyüp işine gücüne geri dönmesi.

Kızlık zarı yenilenir mi ?

Yırtılan kızlık zarı maalesef yenilenmez , histoplojik olarak vajina dokusuna çok benzeyen himen dokusunu diğer dokulardan ayıran en önemli özellik yırtılınca kendi kendine yenilenme veya iyileşmeye müsait olmamasıdır. Ancak flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi denilen flep yöntemi ile yeni kızlık zarı oluşturulabilir.

Esnek kızlık zarı 

Bayanların yaklaşık olarak %5 inde kızlık zarı esnektir , yani cinsel ilişkide penis vajinaya girse bile kızlık zarı kanaması ortaya çıkmaz. Aslında esnek kızlık zarı ortada tek delikli kızlık zarı çeşdinin bir varyetesidir , ortadaki delik daha büyüktür . Cinsel ilişkide peniz bu delikten girince kızlık zarı içten ayrışır ama tam olarak yırtılmadığı için bir kanama ortaya çıkmaz. Esnek kızlık zarı önceden tespit edilirse flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi ile normal kanayan kızlık zarına dönebilir.

Kızlık zarı dikilir mi ?

Zaten bu sorunun cevabı günümüzde değil nerdeyse 2000 yıl önce Sezar zamanı Eski Roma’da verilmiştir , inanmayacaksınız ama kızlık zarı dikimi nerdeyse binlerce yıldır yapılıyor , tabi takdir edersiniz o zamanlarda flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi değil , geçici kızlık zarı dikimi uygulanıyordu. Günümüze geri dönmek gerekirse eskiden namus cinayetleri gibi durumlar ve bunları önelemek için nadiren yapılan kızlık zarı dikimi gün geçtikçe erkeklerin bekarete verdikleri önem azalacak gibi gelse bile logaritmik bir şekilde artımı ve günüzde zirve yapmıştır. Şu anda jinekolojide kürtajdan daha fazla kızlık zarı dikimi yapılmaktadır.

Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya

Kadın hastalıkları ve Doğum Uzmanı

0212 227 5519 ( Turktelekom )
0532 221 3007 ( Turkcell ) – WhatsApp , Viber , SMS bu hatta var.
0532 441 9825 ( Turkcell )
0542 215 7274 ( Vodafone )
Mezuniyet Cerrahğaşa tıp fak 1983


“Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı 2014 Ağustos 25” için 34 yanıt

 1. 23 Ağustos 15:37 – kızlık zarı dikimi fiyatı soran hasta 1408251535: Merabalar hocam ben xxxx xxxxx size birkac soru sormakistiyorum vaktiniz arsa
  23 Ağustos 15:38 – Op. Dr. Turgay Karakaya: Size öncelikle bana ulaşabileceğimiz ve bilgi alabileceğiniz kanalları göndereyim , tüm görüşmelerimizi gizli tutuyoruz:
  facebook.com/kurtajfiyatlari
  twitter.com/jinekologdr
  0212 227 5519 Muayenehane
  0532 221 3007 Turkcell
  0532 441 9825 Turkcell
  0542 215 7274 Vodafone
  23 Ağustos 15:38 – Op. Dr. Turgay Karakaya: buyrun
  23 Ağustos 15:40 – kızlık zarı dikimi fiyatı soran hasta 1408251535: Hocam bizim bi arkadasimiz var bi halt yemis zamaninda arkadasi da bunu ortada birakmis gitmis kiz mecbur kalmis tedavi olmak istiyor yani diktirmek bunun fiyati ne kadara mal olur tahmini
  23 Ağustos 15:40 – Op. Dr. Turgay Karakaya: 15 eylüle kadar indirimli xxxx
  23 Ağustos 15:41 – kızlık zarı dikimi fiyatı soran hasta 1408251535: Tum muayane ve ameljyat masarflari falan xxxx hepsi oylemi ek masraf falan olurmu
  23 Ağustos 15:42 – Op. Dr. Turgay Karakaya: herşey dahil
  23 Ağustos 15:43 – kızlık zarı dikimi fiyatı soran hasta 1408251535: Bide bu arkadasimiz simdi eylule kadar yetistiremez calisiyor ama bide buna ek istanbulda bir aya yakin kalacak bu masraflarla birlikte oldukca cok oluyor mecbur maddi konulari halletmek lazimbi zamani dylulden sonraya kadar uzamazmiyiz
  23 Ağustos 15:44 – kızlık zarı dikimi fiyatı soran hasta 1408251535: Yada eylulden sonra ki fiyat ne kadar olabilir
  23 Ağustos 15:44 – Op. Dr. Turgay Karakaya: xxxx
  23 Ağustos 15:44 – Op. Dr. Turgay Karakaya: aslında eski fiyat xxxx
  23 Ağustos 15:44 – Op. Dr. Turgay Karakaya: yazın indirim oluyor0
  23 Ağustos 15:47 – kızlık zarı dikimi fiyatı soran hasta 1408251535: Tedavi suresi kac gun ve hangi araliklarda oluyor baska bi sehirde oturdugu icin nasil olur
  23 Ağustos 15:48 – kızlık zarı dikimi fiyatı soran hasta 1408251535: Bide kisin daha az bu olaylar kisin daha indirimli olmasi gerekmezmi tabi siz bilirsiz ?
  23 Ağustos 15:49 – Op. Dr. Turgay Karakaya: 25 dakika sürüyor yatması gerekmez yürüyüp gider
  23 Ağustos 15:50 – Op. Dr. Turgay Karakaya: hatta yurtdışından uçakla günübirlik gelip diktirip giden birçok hastamız var
  23 Ağustos 15:50 – kızlık zarı dikimi fiyatı soran hasta 1408251535: Sonrasi icin orda kalmasi gerekmi muayane fan
  23 Ağustos 15:50 – Op. Dr. Turgay Karakaya: gerekmez
  23 Ağustos 15:50 – kızlık zarı dikimi fiyatı soran hasta 1408251535: Kac kere gelir ameliyat sonrasi
  23 Ağustos 15:51 – Op. Dr. Turgay Karakaya: hiç gelemeyenlerde var telefonla görüşüyorlar 1 ay geçince zaten orijinal hale geliyor
  23 Ağustos 15:52 – Op. Dr. Turgay Karakaya: istanbuldakiler en az 1 kez geliyorlar
  23 Ağustos 15:53 – kızlık zarı dikimi fiyatı soran hasta 1408251535: Tamam allah razi olsun sonra tekrardan rahatsiz ederiz
  23 Ağustos 15:54 – Op. Dr. Turgay Karakaya: r e

 2. 23 Ağustos 18:27 – istanbul'da kızlık zarı dikimi fiyatı soran hasta 1408251543: Esra hanım kızlık zarını diktirme en fazla dugunden kac ay once yplmalı yani kısaca gercekten ilki gibi oluyomu ben cok terginim yani yaptrdgm zaman bi sorun ckmaz deme cunku ben evlenince burda oturmcm iylesme suresi felan
  23 Ağustos 18:28 – istanbul'da kızlık zarı dikimi fiyatı soran hasta 1408251543: Gercekten korkuyorum ama bunu cok arastrdm
  23 Ağustos 18:28 – Op. Dr. Turgay Karakaya: ne kadar erken yapılırsa o kadar orijinal olur
  23 Ağustos 18:29 – Op. Dr. Turgay Karakaya: asla sorun çıkmaz
  23 Ağustos 18:29 – Op. Dr. Turgay Karakaya: garantilidir
  23 Ağustos 18:29 – Op. Dr. Turgay Karakaya: evlilik ne zaman
  23 Ağustos 18:29 – istanbul'da kızlık zarı dikimi fiyatı soran hasta 1408251543: Seneye yaz
  23 Ağustos 18:29 – Op. Dr. Turgay Karakaya: çok ii
  23 Ağustos 18:30 – Op. Dr. Turgay Karakaya: şu anda indirimde 15 eylüle kadar xxxx tl
  23 Ağustos 18:30 – Op. Dr. Turgay Karakaya: gwrçek fiyatxxxx
  23 Ağustos 18:30 – istanbul'da kızlık zarı dikimi fiyatı soran hasta 1408251543: Daha vaktim var ama simdiden yaprırsam belki daha iyi olur benim icin
  23 Ağustos 18:30 – Op. Dr. Turgay Karakaya: full orihinal olur o zamana
  23 Ağustos 18:31 – istanbul'da kızlık zarı dikimi fiyatı soran hasta 1408251543: Benim ekimde gelme sansm var ama benim nisanım olucak
  23 Ağustos 18:32 – Op. Dr. Turgay Karakaya: ekimdede olur
  23 Ağustos 18:32 – Op. Dr. Turgay Karakaya: indirim olmaz sadece
  23 Ağustos 18:32 – Op. Dr. Turgay Karakaya: üniversiteler açılınca aşırı talep oluyor
  23 Ağustos 18:33 – istanbul'da kızlık zarı dikimi fiyatı soran hasta 1408251543: Anladm bana yardmcı olucaksnz deme ben bu konuda rahat olurum hersey guzel olucak deme yani esimle ilk gece yasadgmda anlslmz deme
  23 Ağustos 18:34 – istanbul'da kızlık zarı dikimi fiyatı soran hasta 1408251543: Ben evlenene kadar tedavilere gelirim
  23 Ağustos 18:43 – Op. Dr. Turgay Karakaya: kesinlikle anlaşılmax
  23 Ağustos 18:43 – Op. Dr. Turgay Karakaya: 25 dakika sürer
  23 Ağustos 18:43 – Op. Dr. Turgay Karakaya: ek bir tedavi gerekmez
  23 Ağustos 18:43 – Op. Dr. Turgay Karakaya: diktir-unut şeklindr
  23 Ağustos 18:52 – istanbul'da kızlık zarı dikimi fiyatı soran hasta 1408251543: Mutlaka gelicem eylulden once
  23 Ağustos 19:00 – Op. Dr. Turgay Karakaya: randevu almayı unutmayın
  23 Ağustos 19:28 – istanbul'da kızlık zarı dikimi fiyatı soran hasta 1408251543: Nasl alcm
  23 Ağustos 19:33 – Op. Dr. Turgay Karakaya: gün kesinleşince yazışalım

 3. 25 Ağustos 00:21 – kızlık zarı diktirmek isteyen hasta 1408251611: Merhabalar Turgay Bey, kizlik zari dikim ucreti hakkinda bilgilendirir misiniz?
  25 Ağustos 08:43 – Op. Dr. Turgay Karakaya: Size öncelikle bana ulaşabileceğimiz ve bilgi alabileceğiniz kanalları göndereyim , tüm görüşmelerimizi gizli tutuyoruz:
  facebook.com/kurtajfiyatlari
  twitter.com/jinekologdr
  0212 227 5519 Muayenehane
  0532 221 3007 Turkcell
  0532 441 9825 Turkcell
  0542 215 7274 Vodafone
  25 Ağustos 08:44 – Op. Dr. Turgay Karakaya: merhaba xxxx tl kalıcı flep yöntemi sınırsız süreli metod
  25 Ağustos 11:08 – kızlık zarı diktirmek isteyen hasta 1408251611: 18 yas alti hastalarin aile ile gelmesi zorunlu mudur?
  25 Ağustos 11:23 – Op. Dr. Turgay Karakaya: evet 18 den gün alana kadar sabır
  25 Ağustos 11:23 – kızlık zarı diktirmek isteyen hasta 1408251611: peki ailesiyle sorunlari varsa lutfen biraz yardimci olun
  25 Ağustos 11:23 – kızlık zarı diktirmek isteyen hasta 1408251611: duyarlarsa iyi olmaz mesela
  25 Ağustos 11:23 – Op. Dr. Turgay Karakaya: yaş kaç
  25 Ağustos 11:24 – kızlık zarı diktirmek isteyen hasta 1408251611: 17
  25 Ağustos 11:24 – Op. Dr. Turgay Karakaya: az kalmış sabır
  25 Ağustos 11:24 – kızlık zarı diktirmek isteyen hasta 1408251611: yardimci olamaz misiniz lutfen
  25 Ağustos 11:24 – Op. Dr. Turgay Karakaya: maalwsef

 4. 6 Eylül 13:45 – Kızlık zarı dikimi fiyatı sorup randevu alan hasta 140906: Siz sakin aramayin mumkunse
  6 Eylül 13:45 – Kızlık zarı dikimi fiyatı sorup randevu alan hasta 140906: Tesekkurler hersey icin
  6 Eylül 13:46 – Kızlık zarı dikimi fiyatı sorup randevu alan hasta 140906: Ucreti geldigimdemi vereyim
  6 Eylül 13:46 – Kızlık zarı dikimi fiyatı sorup randevu alan hasta 140906:
  6 Eylül 13:47 – Kızlık zarı dikimi fiyatı sorup randevu alan hasta 140906:
  6 Eylül 13:47 – Kızlık zarı dikimi fiyatı sorup randevu alan hasta 140906: Adim
  6 Eylül 13:47 – Op. Dr. Turgay Karakaya: tamam biz aramayız
  6 Eylül 13:47 – Op. Dr. Turgay Karakaya: xxxx mü
  6 Eylül 13:47 – Kızlık zarı dikimi fiyatı sorup randevu alan hasta 140906: Evet
  6 Eylül 13:47 – Op. Dr. Turgay Karakaya: ok yazdım perşembeye
  6 Eylül 13:47 – Kızlık zarı dikimi fiyatı sorup randevu alan hasta 140906: İki bucuk degil mi
  6 Eylül 13:48 – Op. Dr. Turgay Karakaya: evet
  6 Eylül 13:48 – Kızlık zarı dikimi fiyatı sorup randevu alan hasta 140906: 3e sarkma falan olursa sorun olurmu
  6 Eylül 13:48 – Kızlık zarı dikimi fiyatı sorup randevu alan hasta 140906: Erken cikicam ama yoldurumunu bilemem
  6 Eylül 13:48 – Op. Dr. Turgay Karakaya: sorun olmaz bekleme salonunda kim varsa alıyor devam ediyorum
  6 Eylül 13:49 – Kızlık zarı dikimi fiyatı sorup randevu alan hasta 140906:

 5. Kızlık Zarı Diktiren: Turgay bey
  08 12 2015, 10:08 – Kızlık Zarı Diktiren: Merhaba acil bir sorum olucak
  08 12 2015, 10:09 – Jin Op Dr Turgay Karakaya: Tabi
  08 12 2015, 10:10 – Kızlık Zarı Diktiren: Sizde geçen sene flep yöntemi kalıcı uygulamasını yapmıştık ben ilişkiye girmedim hiç ve bu hastanelerde belli olur mu
  08 12 2015, 10:11 – Jin Op Dr Turgay Karakaya: Jinekolog kızlık zarı muayenesi yaptırırsanız belli olabilir
  08 12 2015, 10:11 – Kızlık Zarı Diktiren: Kadın doğum bölümünde belli olur mu
  08 12 2015, 10:12 – Jin Op Dr Turgay Karakaya: Alttan muayene olursanız anlaşılabilir ama üstten ultrasonla anlaşılmaz
  08 12 2015, 10:12 – Kızlık Zarı Diktiren: Peki ultrasonla bakarlar mı
  08 12 2015, 10:12 – Jin Op Dr Turgay Karakaya: Bakire olduğum için alttan muayene olmak istemiyorum diyin
  08 12 2015, 10:13 – Kızlık Zarı Diktiren: İtiraz etmezler ama dimi
  08 12 2015, 10:13 – Jin Op Dr Turgay Karakaya: Sizi kimse zorla muayenenedemez
  08 12 2015, 10:13 – Kızlık Zarı Diktiren: Size tekrar muayeneye gelicem 1 sene oldu flep yöntemi çünkü
  08 12 2015, 10:14 – Jin Op Dr Turgay Karakaya: Ok
  08 12 2015, 10:15 – Kızlık Zarı Diktiren: Peki ultrasonla bakıyorlar mı
  08 12 2015, 10:15 – Jin Op Dr Turgay Karakaya: Bakılsada zar anlaşılmaz usg de
  08 12 2015, 10:16 – Kızlık Zarı Diktiren: Dikildiği anlaşılmaz ama zarın varlığı anlaşılır mı
  08 12 2015, 10:16 – Jin Op Dr Turgay Karakaya: Usg de zar görünmez hiçbir şekilde
  08 12 2015, 10:18 – Kızlık Zarı Diktiren: Anladın turgay bey. Peki alttan baktırdığım zaman anlaşılır dikim olduğu doğrumu
  08 12 2015, 10:18 – Jin Op Dr Turgay Karakaya: Evet o ihtimal var
  08 12 2015, 10:18 – Kızlık Zarı Diktiren: Peki dikimin belli olmaması için nereye gitmem gerek
  08 12 2015, 10:19 – Jin Op Dr Turgay Karakaya: Ne amaçla
  08 12 2015, 10:19 – Kızlık Zarı Diktiren: Erkek arkadaşımın ailesinde gelenek miş
  08 12 2015, 10:20 – Jin Op Dr Turgay Karakaya: Özellikle kızlık zarı muayenesi için gidecekseniz bu risk olur
  08 12 2015, 10:20 – Jin Op Dr Turgay Karakaya: Bana gelin
  08 12 2015, 10:21 – Kızlık Zarı Diktiren: Size gelelim peki önce ben tek gelim daha snra erkek arkadaşımı getirim
  08 12 2015, 10:41 – Jin Op Dr Turgay Karakaya: Ok
  08 12 2015, 10:41 – Kızlık Zarı Diktiren: Teşekkür ederim turgay bey
  08 12 2015, 14:17 – Kızlık Zarı Diktiren: Turgay bey rahatsız ediyorum ama bişey sormam lazım yine size
  08 12 2015, 14:17 – Kızlık Zarı Diktiren: Şimdi flep yönteminde ilişkiye girmeden bozulma imkânı olmaz doğru mu
  08 12 2015, 14:40 – Jin Op Dr Turgay Karakaya: Olmaz evet
  08 12 2015, 14:42 – Kızlık Zarı Diktiren: Cumartesi günleri de açık mısınız
  08 12 2015, 14:42 – Kızlık Zarı Diktiren: Erkek arkadaşımla gelebilir miyiz
  08 12 2015, 14:43 – Kızlık Zarı Diktiren: Öğlen konuşmuştuk hatırlarsanız erkek arkadaşımın ailesi de gelenek den dolayı
  08 12 2015, 14:43 – Jin Op Dr Turgay Karakaya: Ok
  08 12 2015, 14:44 – Kızlık Zarı Diktiren: Cumartesi günleri çalışıyor musunuz peki
  08 12 2015, 14:44 – Jin Op Dr Turgay Karakaya: Evet
  08 12 2015, 14:44 – Kızlık Zarı Diktiren: Kaça kadar peki
  08 12 2015, 14:44 – Jin Op Dr Turgay Karakaya: 18
  08 12 2015, 14:45 – Kızlık Zarı Diktiren: Tamamdır kusura bakmayın rahatsız ediyorum ama sürekli sizi
  08 12 2015, 14:46 – Jin Op Dr Turgay Karakaya: R e
  08 12 2015, 14:47 – Kızlık Zarı Diktiren: Büyük ihtimalle bu cumartesi gelmeye çalışırız turgay bey. Yardımızın için çok teşekkür ederim size
  08 12 2015, 15:24 – Jin Op Dr Turgay Karakaya: Ok

 6. Günaydın kızlık zarı dikimi yaptırmayı düşünüyorum hocam
  15 02 2016, 09:55 – -: Mayısta düğünüm var ben yazın dikim yaptırmştım ancak kontrole gitmedim
  15 02 2016, 10:05 – Jin op dr turgay karakaya: Tabi
  15 02 2016, 10:09 – -: Kesinlik acısından korkularım var kızlık zarı dikimi fiyatınıda alayım
  15 02 2016, 10:10 – -: Bakırkoyde bi doktor dugun haftası kontrole cagırdı ancak sorun cıkar mı bilemedim
  15 02 2016, 10:10 – Jin op dr turgay karakaya: Kalıcıda düğün öncesi kontrol olmaz geçicidir o
  15 02 2016, 10:11 – -: Hım siz neyi onerirsiniz hocam
  15 02 2016, 10:24 – -: Ne yapsam daha dogru olur?
  15 02 2016, 10:42 – Jin op dr turgay karakaya: Muayene edelim ?
  15 02 2016, 10:44 – -: Ne zaman geliyim?
  15 02 2016, 10:45 – Jin op dr turgay karakaya: Bugün ?
  15 02 2016, 10:52 – -: Bugun zor gelme
  15 02 2016, 10:56 – -: Muayeneye nisanda gelsem nasıl olur?
  15 02 2016, 10:56 – -: Mayısta düğün
  15 02 2016, 10:58 – Jin op dr turgay karakaya: Olur ama son aya bırakmayın. Dikim yapacaksak arada 30 gün olmalı en az
  15 02 2016, 10:59 – -: O zaman martta geliyim
  15 02 2016, 11:00 – -: Peki ücretim ne kadar olur
  15 02 2016, 11:00 – -: Ben daha onceden yaptırdım tekrar bi masraf olmasını da istemiyorum
  15 02 2016, 11:01 – Jin op dr turgay karakaya: Listede hepsi var :
  15 02 2016, 11:05 – -: Hocam ben önceden yaptırdığım için bana kalıcıdan aynı ücreti mi alıyorsunuz yoksa geçici mi yaptırsam daha iyi?
  15 02 2016, 11:06 – Jin op dr turgay karakaya: Kalıcı her zaman daha iyidir
  15 02 2016, 11:06 – Jin op dr turgay karakaya: İndirim yaparım size kalıcıda
  15 02 2016, 11:08 – -: Ne kadar olur hocam ona göre gelicem evlilik masraflarım da var
  15 02 2016, 11:09 – -: Dugun haftası gelmene gerek kalmadan kesin sonuc oluyor dimi?
  15 02 2016, 11:09 – Jin op dr turgay karakaya: Tabiki
  15 02 2016, 11:09 – Jin op dr turgay karakaya: ama size yapacağım
  15 02 2016, 12:32 – -: Peki muayeneye geldiğimde ayrıca bi ücret ödemem gerekmiyor dimi?
  15 02 2016, 12:35 – Jin op dr turgay karakaya: Hayır tabiki 🙂
  15 02 2016, 12:36 – Jin op dr turgay karakaya: Ama sadece muayene olacaksanız
  15 02 2016, 12:37 – -: Biraz daha indirim yapma şansınız var mı? ona göre gelebileceğim
  15 02 2016, 12:38 – -: Ve neyi önerirsiniz kararsızım henüz
  15 02 2016, 12:48 – Jin op dr turgay karakaya: Kalıcı en iyisidir .. kalıcıyı son e yapacağım size
  15 02 2016, 12:49 – -: Tamam hocam bu hafta maddi olarak kendimi bi ayarlıyım size öyle döneceğim
  15 02 2016, 12:49 – Jin op dr turgay karakaya: Ok
  15 02 2016, 12:50 – -: Teşekkür ederim tekrardan kalıcı için ne zaman yaptırsam iyi olur?
  15 02 2016, 12:50 – -: Mayısta düğün var
  15 02 2016, 12:51 – Jin op dr turgay karakaya: Bu ay
  15 02 2016, 12:56 – -: Tamam hocam

 7. Flep yöntemi ile yapılan kızlık zarı dikimi fiyatı hymenoplasti hakkında bilgi almak istiyorum fiyat ödeme şekli sonuç alma oranı hakkında lütfen yardımcı olun 🙏
  27 03 2016, 17:29 – Jin op dr turgay karakaya: Kesin sonuç alırsınız
  27 03 2016, 20:51 – -: Çok teşekkür ediyorum

 8. Turgay bey kızlık zarı diktirme fiyatı sohbeti yapmıştık hani
  17 04 2016, 21:59 – -: Yarin
  17 04 2016, 21:59 – -: Nasipse muayenehane bize gelicem
  17 04 2016, 21:59 – -: Konuştuk bunu
  17 04 2016, 22:00 – -: Ama bn adet oldum çok agrim ve sancim var ameliyat için sorun olmaz dimi
  17 04 2016, 22:16 – Jin op dr turgay karakaya: Sorun olmaz
  17 04 2016, 22:16 – Jin op dr turgay karakaya: Merak etmeyin
  17 04 2016, 22:16 – -: Tamam insallah
  17 04 2016, 22:16 – -: Nasl gelicm orya
  17 04 2016, 22:17 – -: Uçaktan inip hemen taksiye bnnce 10 dk ya ordamiyiz
  17 04 2016, 22:17 – Jin op dr turgay karakaya: Evet
  17 04 2016, 22:17 – -: Ne kadar tutar taksi
  17 04 2016, 22:17 – -: ?
  17 04 2016, 22:17 – Jin op dr turgay karakaya: 15 falan
  17 04 2016, 22:17 – -: Ne demem gerekiyor taksiye
  17 04 2016, 22:17 – -: Adres olarak
  17 04 2016, 22:18 – Jin op dr turgay karakaya: İncirli cad no 9 bakırköy
  17 04 2016, 22:18 – Jin op dr turgay karakaya: Bakırköy kaymakamlığına çok yakınız
  17 04 2016, 22:19 – -: Bakırköy kaymakamlığı mi dicem taksiye
  17 04 2016, 22:19 – Jin op dr turgay karakaya: Evet
  17 04 2016, 22:21 – Jin op dr turgay karakaya: İsim neydi
  17 04 2016, 22:23 – -: Turgay bey hergun yazıyorum her gün soruyosunuz
  17 04 2016, 22:24 – -: Yarın sbh 10:30 da alcaksnz bni
  17 04 2016, 22:26 – Jin op dr turgay karakaya: Ok..
  18 04 2016, 00:07 – -: Turgay bey
  18 04 2016, 00:07 – -: Muyahanenizin
  18 04 2016, 00:07 – -: İsmi ne acaba
  18 04 2016, 07:40 – Jin op dr turgay karakaya: Jinekolog op dr turgay karakaya

 9. Prof. Dok.turgay karakayla mi görüsuyorm
  20.07.2016, 23:16 – Jin op dr turgay karakaya: Evet
  20.07.2016, 23:16 – -: Lütfen bi konuda çok endişeliyim yardımcı olursanız çok sevinirim
  20.07.2016, 23:16 – Jin op dr turgay karakaya: Ok
  20.07.2016, 23:17 – -: Bu aramizda kalir dimi
  20.07.2016, 23:17 – Jin op dr turgay karakaya: Evet
  20.07.2016, 23:17 – -: Çünkü kimse bilmemeli
  20.07.2016, 23:18 – -: Siz şuan nerdediniz yani hangi şehirde
  20.07.2016, 23:20 – -: Ya ben kendimden eminim ama işte şüpelerim var sadece muane etmek istiyorum mümkün mü
  20.07.2016, 23:21 – -: Gerçekten çok zor bir durumun içindeyim yardımcı olun lütfen kızlık zarı dikimi fiyatı için
  20.07.2016, 23:22 – Jin op dr turgay karakaya: http://www.kizlikzaripatlamasi.com/p/fiyat-listesi-kzlk-zar-dikimi-kurtaj.html?m=1
  20.07.2016, 23:22 – -: Yardımcı olacak mısınız
  20.07.2016, 23:27 – Jin op dr turgay karakaya: Tabi
  20.07.2016, 23:27 – -: Ama ben istanbulda degilim
  20.07.2016, 23:28 – -: Bulanıkta oturuyorum bunun için nereye gelmem lazım
  20.07.2016, 23:32 – Jin op dr turgay karakaya: İst
  20.07.2016, 23:34 – -: Tm ama şuan gelemem
  20.07.2016, 23:35 – -: Peki hangi hastane
  20.07.2016, 23:49 – -: neyse hersey için teşekürler kusura bakmayın zamanınızı aldım ist geldiğim sizinle görüşürüm
  21.07.2016, 06:54 – Jin op dr turgay karakaya: Özel muayenehane bakırköyde
  21.07.2016, 10:07 – -: Tamam teşekürler
  21.07.2016, 11:55 – -: ücreti ne kadar
  21.07.2016, 12:12 – Jin op dr turgay karakaya: http://www.kizlikzaripatlamasi.com/p/fiyat-listesi-kzlk-zar-dikimi-kurtaj.html?m=1
  21.07.2016, 16:45 – -: Acaba telefonda olur mu
  21.07.2016, 16:49 – Jin op dr turgay karakaya: Telefonda ?
  21.07.2016, 16:59 – -: Hani hemen öğrenmem lazım.foto olmaz dimi pardon
  21.07.2016, 17:01 – Jin op dr turgay karakaya: Resim yasak
  21.07.2016, 17:02 – -: Hani yasak olmasaydı anlarmıydınız
  21.07.2016, 17:02 – -: Gerçekten oraya gelmem biraz zor o yüzden
  21.07.2016, 17:03 – Jin op dr turgay karakaya: Resimden anlaşılmaz
  21.07.2016, 17:04 – -: Hım
  21.07.2016, 17:05 – -: Yani oraya gelmem lazım
  21.07.2016, 17:07 – Jin op dr turgay karakaya: Evet
  07.08.2016, 17:05 – -: Size birseyler sorabilirmiyim
  07.08.2016, 17:08 – Jin op dr turgay karakaya: Tabi
  07.08.2016, 17:11 – -: Benim nişanlım arkadan zorla yapmaya çalıştı ama deymedi bile ama nişanlim bozuldu diyo bunun icin andan ayrildim çünkü yapma dedim sizce bozulmuşmudur
  07.08.2016, 17:12 – -: Hani deyse anlar insan o günde adetteydim
  07.08.2016, 17:14 – -: Ya sadece arkamdi hani hicbirsey olmadi sadece endiseleniyorum bu konuda çok hassasim
  07.08.2016, 18:06 – -: cevabınızı bekliyorum
  07.08.2016, 18:11 – Jin op dr turgay karakaya: http://www.kizlikzariyirtilmasi.com burda yazdım
  07.08.2016, 18:26 – -: Peki ben kendimden eminim birşey olmadı endişe duymalımıyım
  07.08.2016, 18:31 – -: ya gercekten kusura bakmayin sadece endise
  07.08.2016, 19:04 – Jin op dr turgay karakaya: Muayene olun
  07.08.2016, 19:05 – -: Tam teşekürler

 10. Kizlik zari dikimi icin sehir disindan gelmek istiyorum telefonla randevu ayarlayip geldigim gun islemi yaptirip donebilirmiyim.

 11. Ben ilişkiyi girdikten bir gun sonra adet oldum sonra yemek yedikten sonra hafif midem bulanıyor sürekli uyumak ıstiyorm neden acaba

 12. Hocam kizlik zari dikimi yapıldıktan sonra her türlü ağırlık kaldırabilir miyiz eski orjinal halinin aynısı olabilir mi Isim cok agir surekli ayaktayim çalışıyorum hep ağır eşyalar taşıyoruz agirliklar dikilen zari bi daha yirtabilir mi ameliyattan ne zaman sonra işime donebilirim yardımcı olursanız sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.