Kızlık zarı zedelenmesiKızlık zarı zedelenmesi 2014 yılında evlilik öncesi ön sevişmelerde çok sık meydana geliyor. Hastalarımız genelde sürtünme şeklinde bir cinsellik yaşadıktan sonra kızlık zarı bölgesinden birkaç damla kanama şeklinde bir şikayetle bizi arıyorlar , kızlık zarı yırtılmışmıdır , kızlık zarı bozulma belirtileri nelerdir , kızlık zarı dikimi fiyatı kaç paradır , flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi nasıl yapılır , garantisi varmıdır ? gibi sorular çok geliyor. Kızlık zarı zedelenmesi olan bayanların yaklaşık yarısında kalıcı kızlık zarı yırtılması olabiliyor ve bu durumda vakların önemli bir kısmı plan dışı bekaret bozulmasını gidermek için kızlık zarı dikimi yaptırtıyorlar. Özellikle 2014 yılında ve ben tahmin ediyorum 2015 yılındada kızlık zarı dikimi talebi çok yüksek seyredecek. Kızlık zarı dikimi yaptırmadan önce nelere dikkat etmek gerekir , kızlık zarı diken en iyi doktor kimdir , flep yöntemi kalıcı kızlık zarı nasıl dikilir , kaç sene dayanır , kızlık zarı sürtünme yolu ile bozulabilir mi , kızlıkz arı dikimi anlaşılır mı ? tüm ayrıntılara başlıklar halinde bu makalemizde yerveriyoruz. Öncelikle aklınıza kızlık zarı dikimi ile alakalı takılan ne varsa bizi gece gündüz arayarak veya WhatsApp’tan yazarak sorabilirsiniz : 0212 227 5519 muayenehane telefonumuz , 0532 221 3007 Turkcell cep telimiz ( WhatsApp , SMS , Viber gibi akıllı uygulamalar bu hatta yüklüdür ) , 0542 215 7274 Vodafone , 0532 441 9825 Turkcell hatlarımız sürekli açıktır. Genelde telefonlara kıdemli asistanım Esra Hanım bakıyor , ben hastalara ilgilendiğim için telefonlara fazla bakamıyorum , ama acil bir durum varsa beni bağlatabilirsiniz sorun olmaz . Ayrıca Twitter ve Facebook‘tanda takip edebilirsiniz , onbinlerce takipçimiz , kızlık zarı diktirenlerin yorumları , diktirmeyi düşünenlerin soru ve dialogları hepsi Twitter’da www.twitter.com/jinekologdr tıklayın . Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya anlatıyor.

Kızlık zarı zedelenmesi nasıl olur ?

Genellikle evlilik öncesi gerçek bir cinsel ilişkiden bekaret bozulmasın diye kaçınılır ama bu arada cinsel istek doruk noktasında ve yasak cinselliğin gizeminin verdiği cazibe ile gerçek bir cinsel birleşme olmasa bile penisin vajina girişi yani vulva üzerinde kaydırılması ile gerçekleşen sürtünme haraketi yapılır , bu sürtünmeli cinsellik genelde boşalma ile sonuçlanır. Sürtünme haraketinde azda olsa abartıya gidildiğinde veya penis başının kızlık zarına takılması durumunda kızlık zarı zedelenmesi ortaya çıkabilir . Belirti olarak bir yırtılma ağrısı ve birkaç damla kanama olabilir. Kızlık zarı zedelenmelerinde %50 ihtimalle kızlık zarı gerçek anlamda yırtılmıştır.

Kızlık zarı zedelenmesi ve yırtılması arasındaki fark 

Kızlık zarı zedelenmesinde bekaret bozulmamış olabilir , gerçi kızlık zarı muayenesi yani bekaret testi yapmadan kızlık zarı zedelenmesinin kızlık zarı yırtılması anlamına gelip gelemeyeceğini tahmin etmek zordur. Ama yaklaşık olarak bozulma ihtimali %50 civarıdır. Bekaret zedelenmesi yüzeyel ve yırtıksızda olabilir , üstten sürtünme şeklindeki sıyrıklar bazen iyileşebilir ama arkalı önlü yırtık olştuğu zaman artık geri dönüşü olmayan bir bozulma söz konusudur ve kızlık zarı dikimi yapılmadan eski haline gelmez.

Kızlık zarı zedelenmesi belirtileri 

1- Kızlık zarı zedelenmesi mutlaka sürtünme benzeri bir cinsel aktivite sonucu ortaya çıkar , nadirende farklı fiziki etkilerden oluşabilir
2- Vajina girişinde yanma ve yırtılma ağrısı hissedilir
3- Azda olsa bir kızlık zarı kanaması olur
4- Hasta kendi eliyle kontrol ettiğinde kızlık zarında yırtık veya pürüzlenme hisseder
5- Banyo yapıldığında su teması ile yanma hissi

Kızlık zarı dikimi

2014 yılı ve öncesinde jinekolojide kürtajdan bile fazla yapılan kızlık zarı dikimi yani himenoplasti ameliyatları 2 farklı metodla gerçekleştiriliyor. Vakaların %90 ı kalıcı kızlık zarı dikimi , kalan %10 u ise geçici kızlık zarı dikimi şeklinde tercih yapıyor. Benim size tavsiyem flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi yaptırmanız yönünde olacak. En azından bir kere yaptırırsınız yıllarca arkanıza bakmazsınız.

Kalıcı kızlık zarı dikimi ( flep yöntemi )

Şu anda İstanbul’da 2014 yılında en fazal tercih edilen kızlık zarı dikimi yöntemidir. Yaklaşık 25 dakika süren operasyon lokal anestezi altında yani bölgesel uyuşturma ile yapılır , böylece dikim esnasında acı veya ağrınız olmaz. Kalıcı kızlık zarı dikimi flep yönteminin yani himenoplastinin en önemli avantajı zaman problemi olmamasıdır , yani dikimden yıllar sonra bile cinsel ilişkiye girseniz yinede kanama ortaya çıkar.

Geçici kızlık zarı dikimi

Arttık demode olmuş bir himenoplasti yöntemidir, flep metodu öncesi sadece geçici dikim yapılırdı ve hastaya cinsel ilişkiye girmek için sadece 2 gün süre verilirdi , buda zaten evlilik telaşındaki hasta için çok sıkıntılı bir süreç olurdu. Geçici kızlık zarı dikiminde eski yırtılmış kızlık zarı parçaları yeniden birbirine dikilerek bütünlük sağlanır. 2-3 günden fazla dayanmaz . Geçici kızlık zarı dikimi ancak fazla vakti kalmayan ve birkaç gün içinde cinsel ilişki planlayan bayanlara tavsiye olunabilir.

Kızlık zarı dikimi anlaşılır mı ?

Üzülmeyin kesine yakın olasılıkla anlaşılmaz , zaten anlaşılacak olsa kıyamet kopardı değil mi ? Özellikle flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikiminde dikişler kendiliğinde eriyip kaybolunca herhangi bir izde kalmaz ve full orijinal olur, yani anlaşılması nerdeyse mümkün değildir. Cinsel ilişkiye girildiğindede önce4den dikilmiş bir kızlık zarı ile doğumsal hiç bozulmamış bir kızlık zarı açısından bir fark olmaz , penis darbesiyle kızlık zarı yırtılır ve zar üzerindeki kan damarları parçalanır , böylece kızlık zarı kanaması ortaya çıkar.

1- Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya kimdir necidir ?
www.drturgaykarakaya.com
2- Muayenehane adresi: Haritada muayenehane adresimi görün https://www.google.com/maps/place/jinekolog+Op.+Dr.+Turgay+Karakaya/@40.9875042,28.9043738,17z/data=!4m2!3m1!1s0x0:0xabfc5d65c52afb97

3- Google+ üzerinden ulaşın : plus.google.com/+turgaykarakaya/posts
4- Facebookta arkadaş olun, her an bişiiler sorabilirsiniz hem : www.facebook.com/turgay.karakaya.507
5- Twitter’den ekle: twitter.com/jinekologdr ( Onbinlerce takipçi )
6- E-mail atın: jin.op.dr.turgay.karakaya@gmail.com
7- WhatsApp‘tan DİREKT DOKTORLA GÖRÜŞÜN 0532 221 3007
8- Kürtaj hakkındaki yazılarımı okuyun :

9- Kızlık zarı dikimi hakkındakiler :

www.kizlikdikim.com
10- Randevu alarak gelin :
0212 227 5519 ( Turktelekom )
0532 221 3007 ( Turkcell ) – WhatsApp , Viber , SMS bu hatta var.
0532 441 9825 ( Turkcell )
0542 215 7274 ( Vodafone )
11- Skype üzerinden arayın veya mesaj yazın : Skype kullanıcı adı: ” dr.turgay.karakaya ”
12-FUE yöntemi kalıcı saç ekimi fiyatları için:
www.sacekimiavrupa.com
13- instagramda takip et : instagram.com/drturgaykarakaya

14- Youtube.com’da videolara bakın : http://www.youtube.com/watch?v=gXu6cNETA5A

yorum
 1. Nisa dedi ki:

  Merhaba ben aklıma takılan bir soruyu sormak istiyordum. Bundan 5 sene önce erkek arkadaşımla birşeyler yaşadık. İçime tam olarak girmedi ancak bir veya iki damla kan geldi. Kızlık zarım bozulmuş mudur veya evlendiğimde tekrar kan gelir mi?

  Beğen

  • Bu konuda tahminlerde bulunmak size kesin çözümü sunmaz en iyisi Kızlık zarı muayenesi yapmaktır bu durumda net olarak durumunuz ortaya çıkacaktır Eğer kızlık zarının bozulmuş çıkarsa himenoplasti yani kızlık zarı dikimi ameliyatı ile yeniden bakire olmanızı ve evlendiğiniz zaman da kızlık zarı kanaması elde etmeniz mümkündür bu konuda detaylı bilgi fiyat listesi ve randevu için WhatsApp 0532 221 30 07 den ulaşabilirsiniz

   Beğen

 2. Asdf11 dedi ki:

  Merhaba. Biliyorum muayne gerek diyeceksiniz ama hem kliginiz uzak hemde bir kaç yere sordum muayne parası çok fazla geldi umarım ufakta olsa bı yorum yaparsınız. Nişanlımla birlikte olmayı 3 kere denedık ilkinde adet dönemim bittiğine yakın beraber oldum ve sadece cok az bir temas yasadık cunku kendımı cok kastım ve yarım saat sonra bı akıntı hıssettım eve gıttıgımde kahverengi kan gordum. Daha sonra ıkı kere denememızdede benım kendımı kasma sebebım ıle yına az bır bırlesme yasadık ve hıc kan gelmedı dolayısı ıle karsı taraf bakıre olduguma ınanmıyor. Zedelenme durumu mu yasadım yoksa bakire degil miyim anlayamıyorum. Aynadan baktıgımda gozle gorulur bıraz acıklık oldugunu gordum oncekı gorunusunden farklı ama bakıre ve zedelenmıs zar farkı nedır nolur bıraz yardımcı olun 😦 cok zor durumdayım kendımı ıspat edemıyorum. Eğer esneksem bıle doktora gıtsem bu bellı olur mu

  Beğen

  • Kızlık zarı dikim ameliyatlarını ve muayenelerini sonuç garantisi almak açısından  İstanbul dışında yaptırmanızı pek tavsiye etmem, son derece hassas operasyonlardır, kürtaj, sezaryen gibi sıradan ameliyatlarla karıştırmayın. Biz Atatürk havalimanına 10 dakikalık mesafedeyiz, yaklaşık 30 dakikada ameliyatınız sürer, aynı gün geri uçarsınız. Gerek yurtdışından, gerekse uzak illerden birçok hastamız o şekilde yapıyor.

   Beğen

 3. Ayla dedi ki:

  Hocam geçende ben size sormuştum nişnlımla birlikte olmadkk ve penisini vajinama sokmaya çalışmıştı ama böyle bişey olmafı ve vajinamın kenar kısmı hafif yırtılmıştı ve burdan kan akmıştı ve iki gün geçti bu yer iyileşti sadece birazck hafif sızlama var ama o kısım iyileşti kızlığıma bişey olmuşmudur

  Beğen

 4. Sevim dedi ki:

  Vajina girişine bacaklarımı kaldırıp ayna koyup baktığımda alt kısımda yani saat olarak 6 yönünde bir açıklık delik var adet deliğinden hariç bu doğalmıdır kızlığım bozulmuş olabilir mi bu neye işaret eder daha öncede kanama olmuştu bi iki damla hiç ilişkiye girmedim sürtünme dışında.

  Beğen

 5. Gülşah dedi ki:

  Çentiklerin kızlık zarına bir zararı etkisi olur mu?

  Beğen

 6. Buse dedi ki:

  Hocam merhabalar. Ben 14 yaşındayken tecavüze ugradm. Ancak benden kan gelmedi. Bir gün içerisinde bir çok kez yapmasına rağmen yinede herhangi bir acı yada kanama olmadı. Şuanda 19 yaşndaym ve bi kaç kez doktara gittim bazıları yırtlmamış bazıları ise yırtılmış dedi. Neye göre yargıladklarını kestiremiyorum. Muane olmaya zaten gelicem ama sadece fikir olarak sizce ufakta olsa bozulmama ihtimali var mıdır?

  Beğen

 7. Pelin dedi ki:

  Kızlık zarı zedelenirse ilişkide tekrar kanar mı?

  Beğen

 8. Misafir 02 dedi ki:

  Sevgilimle sürtünme yaşarken hafif yanma ve bi kaç damla kan geldi aynaya baktığımda kızlık zarımda sadece kızarıklık vardı hiç bi değişiklik yoktu genel görüntüsünde daha sonra saat 11yönünde çentik oluştuğunu gördüm sorum şu kızlığım zedelenmişmidir zedelendiyse tekrar kanama olur mu?

  Beğen

 9. Duygu dedi ki:

  Doktor bey merhaba ben erkekendimi arkadaşımla ilişkiye girecektim çok zOrlando başı bile çok zor girdi başının yarısı girdiğinde devam edemiyoruz iteliysn iteliysn gitmiyo sanki orda bi duvar bi et parçası var üstelik bakireyim acaba kizlik bozulmusmudur yarısı girdi amma oda çok acıdı kan felan da gelmedi

  Beğen

 10. Rose dedi ki:

  Kızlık zarı kanı birkaç saat sonra kahverengi olur mu

  Beğen

 11. Asfhnl dedi ki:

  Merhaba

  Beğen

 12. aysima dedi ki:

  Merhaba turgay bey bisorum olacaktı .doktora gittim kızlık zarı muayenesi için ve bozulmadıgını sadece zedelendigini söyledi.11-12 gibi yaşlarda malesef tecavüz olayı basıma geldi ozaman adet olmuyordumdaha acaba evlenince kan gelirmi

  Beğen

 13. Elifinyasini dedi ki:

  Eşimle 9 eylül günü evlendik iki gündür birşey yapmamamıza rağmen kan geliyor sizce normal mi

  Beğen

 14. Arzu dedi ki:

  Erkek arkadaşım işaret parmağını vajinama sokmuştu ve çıkarttığında parmağında kan olduğunu söyledi ama ağrı acı yada zevk hissetmedim ilk deneyimimdi o şekilde de hemen bozulacağını bilmiyodum akşamına ve ertesi günü peçeteye sişdiğimde çık hafif ka geliyodu bozulmuşmudur diye korkuyorum erkek arkaaşıma sorduğumda bence yırtılmafı çünkü ileri gitmedim kenarına tırnağının takıştığını söyledi ve benim korkularım bitmedi evlendiğimde o korkuyu taşamak istemiyorum ama foktorada gidemem lütfen yardım edin

  Beğen

 15. Minev dedi ki:

  Bugun erkek arkadasimla sevistik ustune oturdum birden agri oldu tam girmedi biraz delinme yok ama cok koyu kan geldi kizlik zarim bozulmusmudur

  Beğen

 16. Leyla dedi ki:

  Hocam lütfen beni en kısa zamanda bilgilendirin yalvaririm ben bakıyorum ama yırtık gibi durmuyor

  Beğen

 17. Leyla dedi ki:

  Hocam nolur yardım edin bana erkek arkadaşım vajinama baskı yaptı biraz diliyle ama içine falan girmedi lavaboya gittim çok acik pembe kan gibi birşey geldi sonra kesildi ve adet kanamasi gördüm bu olaylardan öncede karnım agriyordu kızlık zarim bozulmusmudur sizden acil yardım istiyorum hocam

  Beğen

 18. İsimsiz dedi ki:

  Merhaba hocam mastrbasyon yaprken vajinain tam girisine degilde en ust noktaya fazla bastrıyorm sert bir cisimle her seferinde hem rahatlama hemde biraz aci hissediyorum kanama olmuyor zedelenme veya bozulma varmidir

  Beğen

 19. Ceren dedi ki:

  Merhaba ben sevgilimle sex yaparken sevgilim vajinamı yaladı sadece 1 gün sonra adet kanaması mı kızlık zarı yırtılmasımı oldugunu anlamadıgım bir kanama oldu hiçbir birliktelik olmadıgı halde kızlık zarı yırtılabilirmi

  Beğen

 20. Korkulukadin dedi ki:

  Merhaba hocam Vajinaya spermin girdigini girmedigini anlamadim anlik acı oldu ve baya kan geldi girdiyse bile ucu girip cikmistir ve ben bunu anlamadim kan kesildi 5 dk ye varmadan ve bende hic bi ağrı veya aci olmadi sonradan kizlik zari bozulmusmudur kan gelme sebebi baska olabilirmi ilerde iliskiye girdigimde tekrar kan gelirmi ?

  Beğen

 21. Buse dedi ki:

  Hocam merhaba bir sorum olucaktı dün erkek arkadaşım bana pantalon üzerinden mastürbasyon uyguladı bastırdı eve geldiğimde kan vardı sizce kızlığım bozulmuşmudur cevaplarınızı bekliyorum

  Beğen

 22. mervenur dedi ki:

  Merhaba hocam size bi sorum olaçaktı kızlık zarı bozulduktan 1 sene sonra ilişkiye girildiğin de tekrar kanama neden olur

  Beğen

 23. Ayca dedi ki:

  Sevgilimle sürtüşerken bastirmadan gezdiriyordu , isimiz bittikten bir sure sonra 1 2 damla koyumeu kahverengi kan geldi zedelenmismidir bozulmusmudur. Acil cevap yazarmisiniz…

  Beğen

 24. Çilekk dedi ki:

  Hocam mast yaparken sanırım fazla ileri gittmisim ve parmagım iceri girdi ama parmaklarım incedir herhangi bir acı hissetmedim adet kanı renginde bir kan geldi ve yaklasıkk adet suresi gibi bi sure kan geldi yani 6 7 gun sizce bu adet kanamasımıdır yoksa kızlıgım zarar gormusmudur lütfen yardımm edin hocam doktora gitmeye cekiniyorum ve ilk defa size anlattım

  Beğen

 25. Gabri dedi ki:

  Hocam nisanlimla bir çok kez ilişkiye girdik ama hiç kan gelmedi en son iliskimizde kan geldi ve üstünden 2 gün geçti kanama halen devam ediyor ilk kanamadan sonra pembemsi lan geliyor sizce kızlık zarı mı yirtildi

  Beğen

 26. Gülce dedi ki:

  Erkek arkadaşımla arkadan ilişkiye girdik ve aniden öne bi baskı oldu canım yandı ve kan gelmeye başladı hala daha devam ediyo başta baya geldi şimdi azaldı aynayla zarı kontrol ettim bişi yoktu ama emin olmadım

  Beğen

 27. Sema dedi ki:

  Merhaba kızlık zarı patlaması ve zedelenmesi aynı şeymidir bide herhangi bir agrı oluyor mu

  Beğen

 28. İsimsiz dedi ki:

  Mrb hocam adetimin bittigi gün sevgilimle seviştik ve önden sürttü aradan 1 2 saat gectikten sonra az miktarda kanamam oldu sizce kızlıgım bozulmuşmudur yoksa adet kanamasımıdır ve kızlıgım bozulmuşsa nasıl diktirebilirim lütfen yardım edin ?

  Beğen

 29. İsimsiz dedi ki:

  Merhaba hocam adetimin bittigi güb sevgilimlr seviştik ve önden sürttü kızlıgım bozulmuşmudur yoksa adet kanamasımıdır bide hocam hasataneye gittigimiz zaman kızlık zarı patlamış mı diye ailelerimize haber veriliyor mu ?

  Beğen

 30. Adılazımdeğil dedi ki:

  Ben küçükken yanlışlıkla sandalyenin ayağına oturmuştum acaba patlamışmıdır

  Beğen

 31. Adılazımdeğil dedi ki:

  Ben küçükken yanlışlıkla sandalyenin ayağına oturmuştum acaba patlamışmıdır

  Beğen

 32. Ayşe dedi ki:

  Hocam kanamam çok sizce bu adetmi aşiri kanamam var buqüm 2 ci günüm

  Beğen

 33. Ayşe dedi ki:

  Hocam ben erkek arkadaşimla sinamadayken elini vajinama soktu ama içine değil bitişine soktu yani alt kısmina hafif alti çizildi kanama falan yoktu yarn oldu sbah baktım kananam oldu sizce bu adetmidir yoksa kızlıqım patlamiş olurmu 23 gün once adet olmuştum bitmişti adetim şimdi kasıklarım ve gobeqımın altı agrıyor. Sizce bu adetmi endişeleniyorum

  Beğen

 34. Ayşe dedi ki:

  Hocam ben erkek arkadaşimla sinamadayken elini vajinama soktu ama içine değil bitişine soktu yani alt kısmina hafif alti çizildi kanama falan yoktu yarn oldu sbah baktım kananam oldu sizce bu adetmidir yoksa kızlıqım patlamiş olurmu 23 gün once adet olmuştum bitmişti adetim şimdi kasıklarım ve gobeqımın altı agrıyor. Sizce bu adetmi endişeleniyorum

  Beğen

 35. Ela bal dedi ki:

  17 yasindayim 18 den kucugum kizlik zari dikimi olur mu lutfen yardim edin

  Beğen

 36. Buse taş dedi ki:

  Merhaba. Erkek arkadasmla iliskiye girdim fakat penisi girdi ama tam girmedi adet goruyordum kan oldumu bilmiyorum. Sevgilim bozulmadi,diyor yalan mi soyluyor bilmiyorum kuzenim alttan bakti patlamis kizlik zari gibi degil patlama yok. Nolur yardim edin nasil anlarim

  Beğen

 37. Melis dedi ki:

  Hocam iyi günler. Erkek arkadaşımla ilişkiye girerken canım hafifi acıdı fakat aynı gün kanama olmadı. Ertesi kahverengi pembe gibi bişey geldi ve aynı gün gece adet oldum. Zar yırtılmış mıdır?

  Beğen

 38. Istanbul123 dedi ki:

  Merhaba hocam ben iki kere bartholin absesi operasyonu gecirdim ve ikincisindeki doktorum kızlık zarımın saat 7 hizasında zedelenmis oldugunu ve diktirmem gerektigini soyledi.ancak bu zamana kadar herhangi bi iliskim veya zorlamam olmadı kan falanda gelmedi kendimden eminim acaba operasyon esnasında olmus olabilir mi ? Ne yapmam gerekiyor cok tedirginim suan.

  Beğen

 39. Büşra dedi ki:

  Pekı tesekkür ederim rahim duvarı kalınlığının 6 mm olması neyı ifade ediyor kötü bir şey mi

  Beğen

 40. Ece dedi ki:

  Hocam hiç ilişkiye girmedim ama içimde hep kızlık zarım bozuk hissi var kendim bakıyorum sürekli sadece kalem başı kadar küçük bir delik var içerisini göremiyorum acaba bi sıkıntı var mı

  Beğen

 41. Erkek dedi ki:

  Hocam kiz arkadasim masturbasyon yaparken kendini kaybedip parmağını vajinasinin içine doğru kaydirmis ve bir aci hissedip çekmiş daha sonra ic camasirinda leke gormus bu durumda kızlık zari zarar gorme ihtimali nedir öyle bir olay olduysa ilk gecede ilişkiye girildiginde kanama ihtimali varmidir kolay gelsin

  Beğen

 42. THE ARK dedi ki:

  Yıllar önce annemle babamı hep beraber olurken yakalıyordum fakat onlar farketmiyorlardı.Bir gün ben de merak edip ucu sivrimsi bir cisimle vajinama sokmadan aşağı yukarı yapmaya başladım hızlandım sonra.Hızlanınca bir şey hissettim,tuvalete baktım.Baktığımda fazlasıyla kan vardı.Ne çok açık ne çok koyu ortada bir renkti.Kimseye söylemedim,doktora da gitmeye utanıyorum.Sizce zedelendi mi yoksa bozuldu mu? Dediğim gibi sokmadım.Lütfe yardım edin.

  Beğen

 43. Cicek dedi ki:

  Hocam adet yerinde deginde ağrı olursa ne demk olur bu

  Beğen

 44. Ece dedi ki:

  Ağrı kac gün sürer peki

  Beğen

 45. Ece dedi ki:

  Kızlık zarı bozulduğunda Ağrı neden olur .

  Beğen

 46. Ece dedi ki:

  Kızlık zarı bozulduğunda kac gün kan gelir .

  Beğen

 47. gizem dedi ki:

  Bende zedelenme den ziyade agri oluyo yanma degilde

  Beğen

 48. Caner dedi ki:

  Mrb bu gün kız arkadaşımla birlikte oldum ama vajine dokunmadım ama buna ragmen eve gittiginde kanlar akmaya başlamış oyle cok degil ama top top şeklinde et parcalari gibi. Bes alti tane düşmüş sizce kızlık zarı bozulmuşmudur?

  Beğen

 49. zeliha dedi ki:

  penisin hepsının ıcıne gırmesınden sonra doktora gorundum doktor bana hafıf yırtılma oldunu soyledı ne kadar dogru hocam ıcıne komle gırse bıle kızlık zarı hafıfmı yırtılma olasılıgı varmı

  Beğen

 50. Anonim dedi ki:

  tamamen iliskiye girmedik surtunme oldu ve aradan 20 dk sonra kan geldi fakat adet donemim fecmis adet olma belirtilerim cok fazlaydi kan geldi ama 7 gun boyunca devam etti adet mi oldu. yoksa hem adet olup hem de kizlik zarimi bozuldu bilmiyorum vajina bolgesine bakildiginda ic dudaklarinda icinde seffaf ama ortasinda delik olan birsey var centikler var etrafnda da kizlik bozulmusmudur yoksa esnek mi de oyle kafam karisti 😔😔

  Beğen

 51. Acaba dedi ki:

  Merhaba ben yaklasık 6 ay önce bi ilişki yasadım penisin ne kadar girip girmediğini bilmiyorum ama çıktıktan sonra elimle kontrol ettim ama kan falan yoktu sadece benim beyaz sıvım vardı. Bozulmuş olma ihtimali nedir

  Beğen

 52. Sevda dedi ki:

  Surtunurken benden cok az kan geldi. Doktora gttim zedelenme olmus dedi. Evlendiginde %90 kanaman olur dedi. Peki bu zedelenen yer iyilesir mi.iki gundur gecmeyen de bi yanmam var. Normal mi bu yanma

  Beğen

 53. Emır dedi ki:

  Merhaba hocam
  Sevgilimin vajınasısda surtunurken benımkı 3 defa içine gıttı ama dısarı boşaldım hocam sonra 5 dk sonra Sevgilimin vajınasısda kan geldı hocam sıze sorum su hamıle kalmazsn rıskı var mı

  Beğen

 54. Dilan dedi ki:

  Ben kızlık zarı yırtıldı mı fikir danışcaktım mastürbasyon tek parmak girince bozulur mu kan gelip gelmediğini hatırlamıyorum bidaha kanama olur mu Hilal şeklinde ve üzerinde yarım et daire var evlencem korkuyorum doktora gitmekte istemiyorum

  Beğen

 55. Petek dedi ki:

  Küçüklüğümden beri bu,zar konusu bana saçma geliyor anlayabilmiş değilim.Varmıydı yokmuydu anlayamıyorum.Tek bildiğim çok önem verilmesi ve beni cinsellikten,soğutan bir,sebep.Başımdan kötü bir olayda geçmedi belkide küçüklüğümde ben farkında olmadan bozulmuş olabileceğini düşünüyorum.Bilgi verin lütfen merak,ediyorum.Şimdiden,teşekkür ederim.

  Beğen

 56. Busra dedi ki:

  Hocam delıgın etrafı kızlık zararı mi

  Beğen

 57. Busra dedi ki:

  Merhaba hocam benım kızlık zararı orda delik uste et parçası var altıda var kenarı az yırtılmış acaba bozulmuş

  Beğen

  • Olabilir muayene etmek lazım Bekaretiniz bozuldu ise üzülmeyin kızlık zarı dikimi yaparak yeniden kalıcı orijinallik sağlıyoruz, böylece gerdek gecesinde kızlık zarı kanamasını garanti altına alırsınız, güncel kızlık zarı dikimi fiyatları liste halinde almak için WhatsApp 0532 221 3007 den asistanım Esra hanıma yazabilirsiniz.

   Beğen

 58. Küçükhanimefendi dedi ki:

  Ben banyo yaparken vajina kısmımı temizlerken yanlıslikla parmagim girdi.ve bu kucuklugumde de olmustu bi kez fakat kan gelme durumu falan olmadi.bu aklima takildigi icin de doktora gittim.doktor bi sorun yok ama boyle durumlarda dikkatli ol bir daha dedi.yani bakireyim ama parmagimin girmesinin nedeni ne olabilir?

  Beğen

 59. Mehtap dedi ki:

  Merhaba doktor bey nişanlımla 1 ay once adetimden hemen sonra ilişkiye girdik ama kızlıgımı bozmadi ilişkinin ardindan ella dogum kontrol hapini ictim sonra adetimden 3 gun once kızlıgımı aldi 3 gun sonra adet oldum ilk gun normal adet kanım geldi aset sancim falan oldu sonraki gunler koyu kahverengi geldi idrar yolu enfeksiyinu da var bende bu ilaclarin etkisi mi yoksa hamile kalma riskim var mi yarsimci olursaniz sevinirim teşekkürler

  Beğen

 60. Yeliz dedi ki:

  Hocam erkek arkadaşımla sürtünerek ilişkiye girdim. Fakat bazen bastırdı. İlşki bittikten 1 saat sonra hafif bir kanama oldu. Devamı da olmadı. Yırtılma mı olmuştur?

  Beğen

 61. Aslı dedi ki:

  Kızlık zarı muayene yada dikimi saklı kalıyor mu? Yani hiç bir şekilde açığa çıkmaz değil mi?

  Beğen

 62. Aslı dedi ki:

  Hocam erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişkiye girdik fakat arada çok fazla bastırıyordu baskıdan canım acıyordu acaba yırtılma olmuş mudur

  Beğen

  • Böyle durumlarda Kızlık Zarı Muayenesi yapmak gerekir önce o şekilde net bir sonuç elde edilebilir
   Bekaretiniz bozuldu ise üzülmeyin kızlık zarı dikimi yaparak yeniden kalıcı orijinallik sağlıyoruz, böylece gerdek gecesinde kızlık zarı kanamasını garanti altına alırsınız, güncel kızlık zarı dikimi fiyatları liste halinde almak için WhatsApp 0532 221 3007 den asistanım Esra hanıma yazabilirsiniz.

   Beğen

 63. Mihriban dedi ki:

  Hocam ayin 15inde hasta olmam gerekti olmadim nişanlimla iliskiye girdik o gun adetim 3 gün gecikti ama 3 gun sonra adet oldum hamile olma ihtimalim var mı

  Beğen

 64. Esra dedi ki:

  Evliyim. Eşimle yaklasik bir ay once ilişkiye girdik korktugum icin kizligimi bozmadi hemen cocuk da istemedigimiz icin hem geri cekilme yaptik hemde iliskinin hemen ardindan tek kullanimlik dogum kontrol hapi ictim ama yine de korkuyodum 19 unda adet olmam lazimdi ama olmadim 19 unda tekrar bi iliski yasadik bu sefer kızlıgımı bozdu ama icime bosalmadi yinede emin degiliz adet olmadim kizligim bozulduktan sonra koyu kahverengi akintilarim oluyo ve adetim 2-3 gun gecikti ve midem bulaniyo sizce hamilemiyim yardim ederseniz sevinirim

  Beğen

 65. Misafir dedi ki:

  Erkek arkadaşımla sürtünme esnasında penisi yanlışlıkla sert bir şekilde vajinama geldi kendimi hemen geri çektim girdiğini hissetmedim ama canım acıdı kan falan gelmedi ama sabah baktığımda iç camasirimda kahverengiyle akıntı gördüm daha sonra tekrar baktigimda akinti pembemsi gibiydi sizce bu neden olmuştur yardımcı olur musunuz ?

  Beğen

 66. Aynur dedi ki:

  2 gün önce sevgilimle ilişkiye girmedik ama penisiyle vajinama sürtünme oldu çok az bi acı hissettim ve 20 dakika sonra tuvalete girdiğimde pembe bir akıntı geldi o pembe akıntı hala var ve karnımda sancı var acaba kızlık zarım patlamış olabilirmi????

  Beğen

  • Böyle durumlarda kızlık zarının bozulmuş olma ihtimali vardır ama bunu kesinleştirmek için mutlaka muayene etmek gerekiyor Eğer bozulmuş çıkarsa kızlık zarı dikimi yaparak yeniden orijinallik sağlanabilir Bununla ilgili WhatsApp 0532 221 30 07 den asistanım Esra hanımdan fiyat listesi isteyebilirsiniz

   Beğen

 67. Aaaa dedi ki:

  Allh razi olsun hocam coook tesekkur ederim beni aydinlattiginz icin bu konuda cok sey okudum ama kafam cok karisti bu yuzden size sordum tekrar tesekkuer

  Beğen

 68. Aaaa dedi ki:

  Hocam gunaydin peki kizlik zari bozuldugund yada zedelendginde vajinn disinda gozle gorulur degisiklik olurmu

  Beğen

 69. Aaaa dedi ki:

  Peki kizlk zari bozldugun da yada zedelndiginde vajina disinda gozle gorunur degisiklik olurmu

  Beğen

 70. Aaaa dedi ki:

  Peki yanmann sebebi nedir hocam

  Beğen

 71. Aaaa dedi ki:

  Hocam allh rizasi icin cewap verin kafama fazla takiyorum psikolojim bozulmak uzere lutfen cvp verin

  Beğen

 72. Aaaa dedi ki:

  Hocm mernaba acil yardim ederdenz sevinirim bn 21 yasindayim iki hafta once mastrbasyon yaptim ama parmagimi sokmadim
  iki gun sonra kahverenvimsi birsey gldi suan adetliyim ama vajinamda yanma var daha once doktora gtmistim bu yanma icin idral yollarinda iltihap var dediler acaba kizligim bozulmusmudur bu yanmann sebebi nedir

  Beğen

 73. Ayça dedi ki:

  Kızlık zatı yırtıldığında kanama ne kadar sürer ve hemen kan gelir mi

  Beğen

 74. Leyla dedi ki:

  Ben leyla nişanlım la ilişkiye girdim ama tam girmedi vajinaya ama kan geldi ve 4 gün sürdü kızlık zarı bozulmuşmudur

  Beğen

 75. Aslan dedi ki:

  Hocam arkadaşımın kızlık zarında zedelenme olduğu sölendi sürtünme ile hafif bi kanama oldu iki tane doktora gitti ilki zedelenme olmuş geçer dedi sonra içi rahat etmedi başka doktora gitti bi kaç gün sonra oda baktı tam belli dil dedi bi ay sonraya randevu verdi, randevuya gitti hiçbişey gözükmüyor dedi tahriş bitmiş kızarıklık yok denildi ilişki sırasında yüksek ihtimalle kanama olur dedi müdahale edilmeye gerek yok dedi sizinde fikriniz nedir acaba..

  Beğen

 76. berna dedi ki:

  Sevgilimle iliski deilde temasda bulundu penisini tam vajinama koymadi sadece kafasi sokmaya calisti acidi diye biramadim ewe geldigimde hafif biraz kanamam oldu diktora giitigimde zedelenmis dediler yuzde 20 kiz degil yuzde seksen kizdir bi yerede gittim kiz degilsin dediler we en sonunda bi doktor bana korkma kizsin dedi ya o kanama nasil oldu ne ypacm her doktor ayri bisi soyluyo cok acidi ama yapmaya calisirken ben birakmadim

  Beğen

 77. Ayse dedi ki:

  Iyi akşamlar hocam ben partnerimle sürtünerek bi ilişki yaşadım üzerimizde sadece iç çamaşırı vardı acaba sonradan çıkardık sürtündük acaba kızlık zarı bozulmusmudur yada zedelenmiş midir

  Beğen

 78. M.m.a dedi ki:

  Sevgilimle çıplak bi şekilde surtunerek ilişki yaşadık ertesi gun lavobaya gittiğimde kahverengi sıvı geldi. 2 gündür aynı sıvı gelmeye devam ediyor. Adetime 2 hafta var. Doktora gittim ancak bu şekilde olduğunu soyleyemedim sıvı geldiğini ve kasıgimda agri olduğunu söyledim ultrasonda sol yumurtaligin çatlamış dedi, başka bir şey olmusmudur kızlık zarimin yırtılma ihtimali var mi? Zara doğru zorlama olmadı acida hissetmedim kanamada olmamıştı sonradan bu kahverengi sıvıyı görünce tereddüt ettim. Yardımcı olursanız sevinirim

  Beğen

 79. Can dedi ki:

  İyi günler. Dokunma olarak bir ilişki yaşadık ve parmağımın girmediğini düşünüyorum fakat peçete ile dokununca çok çok az da olsa damla şeklinde pembemsi kan geldi sizce tahrişten midir yoksa yırtılma gerçekleşmiş midir? Eğer gerçekleşmişse tam ilişkide kanama gerçekleşir mi

  Beğen

 80. Hocam cok zor durumdayız ben ve kız arkadaşım Siirt e yiz kızlık zarı zedelenmesinde kan geldi
  07.08.2016, 14:19 – -: Ve gelebilecek durumumuz nerede ise hiç yok
  07.08.2016, 14:19 – -: Burda Bi kaç tane özel hasta ne var acaba bu flep yöntemi her yerde yapılıyor mu
  07.08.2016, 14:29 – Jin op dr turgay karakaya: Kızlık zarı dikim ameliyatlarını ve muayenelerini sonuç garantisi almak açısından  İstanbul dışında yaptırmanızı pek tavsiye etmem, son derece hassas operasyonlardır, kürtaj, sezaryen gibi sıradan ameliyatlarla karıştırmayın. Biz Atatürk havalimanına 10 dakikalık mesafedeyiz, yaklaşık 30 dakikada ameliyatınız sürer, aynı gün geri uçarsınız. Gerek yurtdışından, gerekse uzak illerden birçok hastamız o şekilde yapıyor.
  07.08.2016, 14:34 – -: Aynı gün içinde dönermiyiz Siirt e
  07.08.2016, 14:36 – -:
  07.08.2016, 14:53 – Jin op dr turgay karakaya: Tabiki
  07.08.2016, 14:53 – Jin op dr turgay karakaya: http://www.kizlikzariyirtilmasi.com/p/tum-fiyat-listesi-kzlk-zar-dikimi.html?m=1
  07.08.2016, 14:55 – -: cok değil mi hocam
  07.08.2016, 14:56 – -: En az yol parası dır
  07.08.2016, 14:57 – Jin op dr turgay karakaya: Nakitte %10 indirim
  07.08.2016, 14:57 – -: Nakit olacak
  07.08.2016, 14:57 – -: Hocam düşürün biraz
  07.08.2016, 15:03 – Jin op dr turgay karakaya: 1700 yapalım size
  07.08.2016, 15:04 – -: Ne zaman istesek gelebiliriz para toplayacam
  07.08.2016, 15:04 – Jin op dr turgay karakaya: Ok

  Beğen

 81. Turgay bey hayirli geceler kızlık zarı zedelenmesi konuşmuştuk yarin sabah 10 bucukta randevumuz var bi kac sorum olacaktı yine
  17 04 2016, 22:53 – Kızlık Zarı Dikimi Sonrası: Bizim isimiz ne kadar surer
  17 04 2016, 22:54 – Kızlık Zarı Dikimi Sonrası: Ve operasyondan sonra agri sizi olur mu islem bittikten ne kadar sure sonra cikabiliriz
  17 04 2016, 23:05 – Jin op dr turgay karakaya: 30 dak sürer
  17 04 2016, 23:06 – Jin op dr turgay karakaya: Sonra yürür gidersiniz
  17 04 2016, 23:06 – Kızlık Zarı Dikimi Sonrası: Agri olur mu
  17 04 2016, 23:06 – Jin op dr turgay karakaya: Uyuşturuyoruz ağrı olmaz
  17 04 2016, 23:06 – Jin op dr turgay karakaya: İsim nedir
  17 04 2016, 23:06 – Kızlık Zarı Dikimi Sonrası: Peki
  17 04 2016, 23:07 – Jin op dr turgay karakaya: Ok
  17 04 2016, 23:07 – Kızlık Zarı Dikimi Sonrası: Kesilme falan olmicak dimi
  17 04 2016, 23:08 – Kızlık Zarı Dikimi Sonrası: Iyi geceler yarin saat 10 bucukta gorusmek uzere
  17 04 2016, 23:09 – Jin op dr turgay karakaya: Ok

  Beğen

 82. Selamın aleyküm kızlık zarı zedelenmesi için yazıyorum
  27 03 2016, 20:07 – Jin op dr turgay karakaya: Buyrun
  27 03 2016, 20:09 – -: Hocam bisey soracakdim size bilgi almak için internet te arastiriken numaranizi buldum da
  27 03 2016, 20:09 – Jin op dr turgay karakaya: Tabi
  27 03 2016, 20:10 – -: Sevgilim le surtunme yoluyla ilişki ye girdik adet bitiminden bi sonraki gündü ama adeti gecikmiş acaba hamilemi diye düşünüyorum da
  27 03 2016, 20:12 – Jin op dr turgay karakaya: Olabilir test yapın

  Beğen

 83. İyi geceler Turgay bey hatırlarsınız daha önce kızlık zarı zedelenmesi için konuşmuştuk, siz bozulmuştur demiştiniz burda muayene oldu haklıymışsınız hocam, kızlık zarı dikimi için fiyat listesini gönderebilir misiniz?
  15 02 2016, 12:35 – -: Randevu almamız gerekir mi peki ben batmandan gelecegim.
  15 02 2016, 12:36 – Jin op dr turgay karakaya: Evet
  15 02 2016, 12:36 – Jin op dr turgay karakaya: Burdan veya telefonlarla
  15 02 2016, 12:37 – Jin op dr turgay karakaya: Bu arada havaalanına 10 dakikayız aynı gün geri uçabilirsiniz
  15 02 2016, 12:38 – -: Teşekkür ederim. Öyleyse sen 19 mayıs tatiline denk gelecek şekilde randevu verebilir misiniz?
  15 02 2016, 12:38 – -: Sabiha Gökçen mi atatürk mu
  15 02 2016, 12:43 – -: Daha erken tarihe de olabilir.
  15 02 2016, 12:48 – Jin op dr turgay karakaya: Atatürk
  15 02 2016, 12:49 – Jin op dr turgay karakaya: Tarih netleşince yazın
  15 02 2016, 12:49 – Jin op dr turgay karakaya: Pazarları hariç

  Beğen

 84. Zar Dikimi: İyi günler
  08 12 2015, 14:05 – Jin Op Dr Turgay Karakaya: Buyrun
  08 12 2015, 14:06 – Zar Dikimi: Kızlık zarı dikimi hakkında bilgi almak istiyorum mümkün mü acaba ?
  08 12 2015, 14:12 – Zar Dikimi: Tesekkür ederim
  08 12 2015, 14:13 – Jin Op Dr Turgay Karakaya: R e

  Beğen

 85. Adsız dedi ki:

  8 Eylül 16:14 – Kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatı öğrenip randevu alan hasta 140908: Merhaba
  8 Eylül 16:14 – Kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatı öğrenip randevu alan hasta 140908: Müsaitseniz birsey soracaktim
  8 Eylül 16:14 – Op. Dr. Turgay Karakaya: mrb
  8 Eylül 16:14 – Op. Dr. Turgay Karakaya: buyrun
  8 Eylül 16:15 – Kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatı öğrenip randevu alan hasta 140908: Ben kızlık zarı dikimi icin gelecektim
  8 Eylül 16:15 – Op. Dr. Turgay Karakaya: tabii gün bellimi
  8 Eylül 16:15 – Kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatı öğrenip randevu alan hasta 140908: Hayir
  8 Eylül 16:15 – Kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatı öğrenip randevu alan hasta 140908: Haftaya tasinacagim
  8 Eylül 16:16 – Kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatı öğrenip randevu alan hasta 140908: İstanbulda oturmuyorum
  8 Eylül 16:16 – Kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatı öğrenip randevu alan hasta 140908: Hani eger bir zarari olmaz diyorsaniz biran önce halletmek istiyorum
  8 Eylül 16:17 – Op. Dr. Turgay Karakaya: hiç bir zararı olmaz
  8 Eylül 16:17 – Kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatı öğrenip randevu alan hasta 140908: Ameliyat sonrasinda dinlenmem yatmam gerekiyor mu
  8 Eylül 16:17 – Op. Dr. Turgay Karakaya: 10 kilodan ağrı şeyleri kaşdırmayın
  8 Eylül 16:17 – Op. Dr. Turgay Karakaya: dinlenmeniz gerekmez
  8 Eylül 16:18 – Op. Dr. Turgay Karakaya: merdivenleri 1 ay içinde teker teker çıkın
  8 Eylül 16:19 – Kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatı öğrenip randevu alan hasta 140908: Anladim fiyatlariniz 15 inden sonra artiyormus
  8 Eylül 16:19 – Op. Dr. Turgay Karakaya: evet
  8 Eylül 16:19 – Kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatı öğrenip randevu alan hasta 140908: 16 sı gibi gelsem ayni fiyat mümkün olmaz mi
  8 Eylül 16:19 – Op. Dr. Turgay Karakaya: olur sorun değil
  8 Eylül 16:20 – Kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatı öğrenip randevu alan hasta 140908: O halde en yakin zamanda randevu icin arayacagim sizi tekrardan
  8 Eylül 16:20 – Kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatı öğrenip randevu alan hasta 140908: Cok tesekkurler
  8 Eylül 16:20 – Op. Dr. Turgay Karakaya: tamam

  Beğen

 86. Adsız dedi ki:

  2 Eylül 09:29 – Op. Dr. Turgay Karakaya: isim vermedim
  2 Eylül 09:30 – Kızlık zarı dikimi flep yöntemi fiyatı soran hasta 1409021453: Ama simdi ikinci bi kişiye tekrar anlat
  2 Eylül 09:30 – Kızlık zarı dikimi flep yöntemi fiyatı soran hasta 1409021453: Zor benim için
  2 Eylül 09:30 – Op. Dr. Turgay Karakaya: uçakla günübirlik bize gelseniz
  2 Eylül 09:30 – Op. Dr. Turgay Karakaya: 30 dakikada bitiyor
  2 Eylül 09:30 – Kızlık zarı dikimi flep yöntemi fiyatı soran hasta 1409021453: Maddi imkanlarım cok ii degil hocam
  2 Eylül 09:31 – Op. Dr. Turgay Karakaya: xxxx bizde şu an
  2 Eylül 09:31 – Kızlık zarı dikimi flep yöntemi fiyatı soran hasta 1409021453: Hocam tekrar kontrole gelmem gerekmiyormu
  2 Eylül 09:32 – Op. Dr. Turgay Karakaya: telefonla görüşürüz kontrolü , sıkıntı olmayınca kontrole gerek olmaz
  2 Eylül 09:32 – Op. Dr. Turgay Karakaya: ilk 1 ay dikkatli davranmak gerekiyor
  2 Eylül 09:33 – Op. Dr. Turgay Karakaya: ağır kaldırılmayacak , merdivenler tek tek çıkılacak
  2 Eylül 09:33 – Op. Dr. Turgay Karakaya: bisiklet ve ay yok
  2 Eylül 09:33 – Op. Dr. Turgay Karakaya: çivileme denize atlamak yok
  2 Eylül 09:33 – Kızlık zarı dikimi flep yöntemi fiyatı soran hasta 1409021453: Hocam haberleşelim siz bana iyi geliyorsunuz size haber vericem ama arada rahatsız ederim sizi
  2 Eylül 09:34 – Op. Dr. Turgay Karakaya: 1 aydan sonra zaten artık olay bitmiştir
  2 Eylül 09:34 – Op. Dr. Turgay Karakaya: yeniden bakiresiniz
  2 Eylül 09:34 – Kızlık zarı dikimi flep yöntemi fiyatı soran hasta 1409021453: Sıkıntılı sürec ilk bir aymı hocam
  2 Eylül 09:38 – Op. Dr. Turgay Karakaya: evet
  2 Eylül 09:38 – Op. Dr. Turgay Karakaya: çalışma hayatınızı etkilemez ama

  Beğen

 87. Adsız dedi ki:

  2 Eylül 08:54 – Kızlık zarı dikimi flep yöntemi fiyatı soran hasta 1409021453: Kalıcı yaptırırsak peki bi sene bekliycem sıkıntı olurmu
  2 Eylül 08:54 – Op. Dr. Turgay Karakaya: bizde 15 eylüle kadar xxxx
  2 Eylül 08:55 – Kızlık zarı dikimi flep yöntemi fiyatı soran hasta 1409021453: Hocam bişeyler daha yapamazmı
  2 Eylül 08:55 – Kızlık zarı dikimi flep yöntemi fiyatı soran hasta 1409021453: Konussanız
  2 Eylül 08:55 – Op. Dr. Turgay Karakaya: konuşurum size yazarım burdan
  2 Eylül 08:55 – Kızlık zarı dikimi flep yöntemi fiyatı soran hasta 1409021453: Tamam
  2 Eylül 08:55 – Kızlık zarı dikimi flep yöntemi fiyatı soran hasta 1409021453: Cok tesekkur
  2 Eylül 08:55 – Kızlık zarı dikimi flep yöntemi fiyatı soran hasta 1409021453: Ederim hocam
  2 Eylül 08:56 – Kızlık zarı dikimi flep yöntemi fiyatı soran hasta 1409021453: Dostlugunuzu unutmuycam
  2 Eylül 08:56 – Kızlık zarı dikimi flep yöntemi fiyatı soran hasta 1409021453: 
  2 Eylül 09:25 – Op. Dr. Turgay Karakaya: xxxx ye indirdik ?
  2 Eylül 09:26 – Kızlık zarı dikimi flep yöntemi fiyatı soran hasta 1409021453: Hocam bu fiyat aralıktan sonra da olur dimi
  2 Eylül 09:26 – Kızlık zarı dikimi flep yöntemi fiyatı soran hasta 1409021453: Nikahım o zaman olck
  2 Eylül 09:26 – Op. Dr. Turgay Karakaya: kalıcı dikim ne kadar önce olursa okadar iyidir
  2 Eylül 09:26 – Op. Dr. Turgay Karakaya: bence hemen yaptırın
  2 Eylül 09:27 – Op. Dr. Turgay Karakaya: geçici dikim sıkıntılıdır
  2 Eylül 09:27 – Kızlık zarı dikimi flep yöntemi fiyatı soran hasta 1409021453: Hocam kalıcı zamanı fark edermi
  2 Eylül 09:27 – Op. Dr. Turgay Karakaya: nikahtan 1 gün önce yapılır zaten o telaşta uğraşamazsınız
  2 Eylül 09:27 – Op. Dr. Turgay Karakaya: kalıcı yıllar önce bile yapılır
  2 Eylül 09:28 – Kızlık zarı dikimi flep yöntemi fiyatı soran hasta 1409021453: Tesekkür ederim hocam
  2 Eylül 09:28 – Op. Dr. Turgay Karakaya: 18 yaşında diktiğimiz bir bayan 26 yaşında evlendi bize yıllar sonra çiçek gönderdi
  2 Eylül 09:28 – Kızlık zarı dikimi flep yöntemi fiyatı soran hasta 1409021453: Ama guvenebilirmiyim
  2 Eylül 09:28 – Kızlık zarı dikimi flep yöntemi fiyatı soran hasta 1409021453: Bu cok onemli
  2 Eylül 09:28 – Op. Dr. Turgay Karakaya: sonuna kadar güvenebilirsiniz
  2 Eylül 09:29 – Kızlık zarı dikimi flep yöntemi fiyatı soran hasta 1409021453: Keşke size gelwbilseydim
  2 Eylül 09:29 – Kızlık zarı dikimi flep yöntemi fiyatı soran hasta 1409021453: Offff
  2 Eylül 09:29 – Kızlık zarı dikimi flep yöntemi fiyatı soran hasta 1409021453: Tamam hocam ben tel nosunu alabirmiyim
  2 Eylül 09:29 – Op. Dr. Turgay Karakaya: mustafada çok iyidir ve gizli kalır merak etmeyin
  2 Eylül 09:29 – Kızlık zarı dikimi flep yöntemi fiyatı soran hasta 1409021453: Siz bahsettiniz mi bende
  2 Eylül 09:29 – Kızlık zarı dikimi flep yöntemi fiyatı soran hasta 1409021453: Mutlaka oyledir

  Beğen

 88. Adsız dedi ki:

  2 Eylül 08:49 – Kızlık zarı dikimi flep yöntemi fiyatı soran hasta 1409021453: Yeri nerde
  2 Eylül 08:49 – Kızlık zarı dikimi flep yöntemi fiyatı soran hasta 1409021453: Peki guvenwbilirmiyim
  2 Eylül 08:49 – Op. Dr. Turgay Karakaya: tunus cad çankaya
  2 Eylül 08:50 – Kızlık zarı dikimi flep yöntemi fiyatı soran hasta 1409021453: Cok iyi hocam
  2 Eylül 08:50 – Op. Dr. Turgay Karakaya: doçent aynı zamanda
  2 Eylül 08:50 – Kızlık zarı dikimi flep yöntemi fiyatı soran hasta 1409021453: Ven nasıl gorusurum kendisiyle
  2 Eylül 08:50 – Kızlık zarı dikimi flep yöntemi fiyatı soran hasta 1409021453: Epilepsi hastasıyım sorun olurmu bu peki
  2 Eylül 08:50 – Op. Dr. Turgay Karakaya: alakası yok
  2 Eylül 08:51 – Op. Dr. Turgay Karakaya: lokal anestezi verilevek
  2 Eylül 08:51 – Kızlık zarı dikimi flep yöntemi fiyatı soran hasta 1409021453: Bi ay once en son nöbet gecirdim
  2 Eylül 08:51 – Kızlık zarı dikimi flep yöntemi fiyatı soran hasta 1409021453: Keşke burda olsaydınız
  2 Eylül 08:51 – Kızlık zarı dikimi flep yöntemi fiyatı soran hasta 1409021453: 
  2 Eylül 08:52 – Kızlık zarı dikimi flep yöntemi fiyatı soran hasta 1409021453: İsmi ne hocam arkadasınızın
  2 Eylül 08:52 – Op. Dr. Turgay Karakaya: epilepsiyle dikimin alakası yok
  2 Eylül 08:52 – Op. Dr. Turgay Karakaya: doçent dr. mustafa özat
  2 Eylül 08:52 – Kızlık zarı dikimi flep yöntemi fiyatı soran hasta 1409021453: Peki hocam sormak istedim
  2 Eylül 08:52 – Kızlık zarı dikimi flep yöntemi fiyatı soran hasta 1409021453: Kızmayın
  2 Eylül 08:52 – Op. Dr. Turgay Karakaya: fiyat orda pahalı ama ben konuşurum uyguna çektirtiriz
  2 Eylül 08:52 – Kızlık zarı dikimi flep yöntemi fiyatı soran hasta 1409021453: Hocam cok sevinirim
  2 Eylül 08:53 – Kızlık zarı dikimi flep yöntemi fiyatı soran hasta 1409021453: Cunku calışmıyrm
  2 Eylül 08:53 – Op. Dr. Turgay Karakaya: asistanım size ulaşsın bu numaradan fiyat ve gün netleşince ?
  2 Eylül 08:54 – Kızlık zarı dikimi flep yöntemi fiyatı soran hasta 1409021453: Hocam fiyatını nezaman soyler bana asistanınıZ
  2 Eylül 08:54 – Op. Dr. Turgay Karakaya: xxxx den aşağı yapmıyor ama xxxx deriz size uyarmı

  Beğen

 89. Adsız dedi ki:

  1 Eylül 23:05 – Kızlık zarı dikimi flep yöntemi fiyatı soran hasta 1409021453: Peki ben ankaradayım
  1 Eylül 23:06 – Kızlık zarı dikimi flep yöntemi fiyatı soran hasta 1409021453: Nasıl yani
  1 Eylül 23:06 – Kızlık zarı dikimi flep yöntemi fiyatı soran hasta 1409021453: 
  1 Eylül 23:06 – Kızlık zarı dikimi flep yöntemi fiyatı soran hasta 1409021453: Anlamadım
  1 Eylül 23:07 – Kızlık zarı dikimi flep yöntemi fiyatı soran hasta 1409021453: Hocam keske ankarada olsaydınız
  1 Eylül 23:07 – Kızlık zarı dikimi flep yöntemi fiyatı soran hasta 1409021453: Sanırım rahatsız ettim
  1 Eylül 23:08 – Kızlık zarı dikimi flep yöntemi fiyatı soran hasta 1409021453: İyi geceler umarim gorusebiliriz
  2 Eylül 08:47 – Op. Dr. Turgay Karakaya: ankaradan hergün hastamız geliyor nerdeyse
  2 Eylül 08:48 – Kızlık zarı dikimi flep yöntemi fiyatı soran hasta 1409021453: Ben gelemem hocam
  2 Eylül 08:48 – Kızlık zarı dikimi flep yöntemi fiyatı soran hasta 1409021453: Aynı zamanda epilepsi hastasıyım
  2 Eylül 08:48 – Kızlık zarı dikimi flep yöntemi fiyatı soran hasta 1409021453: Baska bi çözümü yokmu bunun
  2 Eylül 08:48 – Kızlık zarı dikimi flep yöntemi fiyatı soran hasta 1409021453: Offf kafayı yiycem
  2 Eylül 08:49 – Op. Dr. Turgay Karakaya: ankarada yakın bir arkadaşım var jinekolog o yapsın isterseniz konuşuruz onunla
  2 Eylül 08:49 – Kızlık zarı dikimi flep yöntemi fiyatı soran hasta 1409021453: Olur hocam

  Beğen

 90. Adsız dedi ki:

  1 Eylül 23:02 – Op. Dr. Turgay Karakaya: düğün ne zaman
  1 Eylül 23:02 – Kızlık zarı dikimi flep yöntemi fiyatı soran hasta 1409021453: Kalıcı peki hocam
  1 Eylül 23:02 – Kızlık zarı dikimi flep yöntemi fiyatı soran hasta 1409021453: Cok var ama stresi yeter
  1 Eylül 23:02 – Kızlık zarı dikimi flep yöntemi fiyatı soran hasta 1409021453: Seneye
  1 Eylül 23:02 – Kızlık zarı dikimi flep yöntemi fiyatı soran hasta 1409021453: Bian önce yaptırmak istiyorum
  1 Eylül 23:03 – Op. Dr. Turgay Karakaya: kalıcı çok daha iyi
  1 Eylül 23:03 – Op. Dr. Turgay Karakaya: orijinal olur
  1 Eylül 23:03 – Op. Dr. Turgay Karakaya: 15 ine kadar yaz fiyatı
  1 Eylül 23:04 – Op. Dr. Turgay Karakaya: sonra xxxx kış tarifesi
  1 Eylül 23:03 – Kızlık zarı dikimi flep yöntemi fiyatı soran hasta 1409021453: Peki o ne kadar hocam
  1 Eylül 23:04 – Kızlık zarı dikimi flep yöntemi fiyatı soran hasta 1409021453: Yani
  1 Eylül 23:04 – Kızlık zarı dikimi flep yöntemi fiyatı soran hasta 1409021453: Normalde
  1 Eylül 23:04 – Kızlık zarı dikimi flep yöntemi fiyatı soran hasta 1409021453: Ne kadar
  1 Eylül 23:05 – Op. Dr. Turgay Karakaya: xxxx normslde
  1 Eylül 23:05 – Op. Dr. Turgay Karakaya: 15 eylüle jadar xxxx
  1 Eylül 23:05 – Kızlık zarı dikimi flep yöntemi fiyatı soran hasta 1409021453: Bi de bunları n hocam tarifeleri mi var
  1 Eylül 23:05 – Kızlık zarı dikimi flep yöntemi fiyatı soran hasta 1409021453: 
  1 Eylül 23:06 – Op. Dr. Turgay Karakaya: vapur gibi 🙂

  Beğen

 91. Adsız dedi ki:

  1 Eylül 22:56 – Kızlık zarı dikimi flep yöntemi fiyatı soran hasta 1409021453: Merhaba
  1 Eylül 22:57 – Kızlık zarı dikimi flep yöntemi fiyatı soran hasta 1409021453: İnt buldum
  1 Eylül 22:57 – Op. Dr. Turgay Karakaya: buyrun
  1 Eylül 22:57 – Kızlık zarı dikimi flep yöntemi fiyatı soran hasta 1409021453: Yeriniz
  1 Eylül 22:57 – Kızlık zarı dikimi flep yöntemi fiyatı soran hasta 1409021453: Telefonunuzu
  1 Eylül 22:57 – Kızlık zarı dikimi flep yöntemi fiyatı soran hasta 1409021453: Istanbul damı
  1 Eylül 22:58 – Op. Dr. Turgay Karakaya: evet
  1 Eylül 22:58 – Kızlık zarı dikimi flep yöntemi fiyatı soran hasta 1409021453: Geciçi kızlık zarı dikimi yapıyrmsnz
  1 Eylül 22:59 – Op. Dr. Turgay Karakaya: evet
  1 Eylül 22:59 – Kızlık zarı dikimi flep yöntemi fiyatı soran hasta 1409021453: Peki nezaman yaptırmalıyım düğünden kaç gun önce
  1 Eylül 23:00 – Kızlık zarı dikimi flep yöntemi fiyatı soran hasta 1409021453: Ve fiyatını ögrenebilirmiyim hocam
  1 Eylül 23:01 – Op. Dr. Turgay Karakaya: xxxx tl
  1 Eylül 23:01 – Op. Dr. Turgay Karakaya: 1-2 gün

  Beğen

 92. Adsız dedi ki:

  2 Eylül 12:34 – Kızlık zarı zedelenmesi sonucu yırtılma ve flep yöntemi dikim soran: Mrb trgay beY
  2 Eylül 12:35 – Op. Dr. Turgay Karakaya: mrb
  2 Eylül 12:35 – Kızlık zarı zedelenmesi sonucu yırtılma ve flep yöntemi dikim soran: Musait waktnzde arayp birkc bilgi almak istiorum muanehanenz uzak bna òn bilgileri alip gelcem hastanz wardir die aramak istemdm nezaman uygun olursunuz
  2 Eylül 12:37 – Op. Dr. Turgay Karakaya: yazın isterseniz hastalardan fırsat buldukça cevap yazarım
  2 Eylül 12:39 – Kızlık zarı zedelenmesi sonucu yırtılma ve flep yöntemi dikim soran: Smdi benim kizlik zariyla ilgli bilgi almam gerekio bu konuda kesinlik le tercihm we bna referans olarak isminz verildi
  2 Eylül 12:39 – Op. Dr. Turgay Karakaya: sağolsunlar hastamız çok gerçekten
  2 Eylül 12:46 – Kızlık zarı zedelenmesi sonucu yırtılma ve flep yöntemi dikim soran: Kesinlik le cok olumlu we guzel seylr duydum
  2 Eylül 12:46 – Kızlık zarı zedelenmesi sonucu yırtılma ve flep yöntemi dikim soran: Oyuzdn gönul rahatlgyla yazdm
  2 Eylül 12:47 – Kızlık zarı zedelenmesi sonucu yırtılma ve flep yöntemi dikim soran: Kzlik zari icn gelcem fiyat ogrenebilirmiyim
  2 Eylül 12:47 – Kızlık zarı zedelenmesi sonucu yırtılma ve flep yöntemi dikim soran: Geldgm zaman detayli knusurz muane esnasndada
  2 Eylül 12:47 – Op. Dr. Turgay Karakaya: gün ve saat ayarlayalım
  2 Eylül 12:48 – Op. Dr. Turgay Karakaya: ne zaman olsun
  2 Eylül 12:49 – Kızlık zarı zedelenmesi sonucu yırtılma ve flep yöntemi dikim soran: Calisiorum we uskdrdan gelcm önce ucreti ayarlamam gerekio kurbn byramindan sora gelcem
  2 Eylül 12:49 – Kızlık zarı zedelenmesi sonucu yırtılma ve flep yöntemi dikim soran: Gelmdn ónce randulesebilrz dimi
  2 Eylül 12:49 – Op. Dr. Turgay Karakaya: evet tarih netleşince yazın
  2 Eylül 12:50 – Kızlık zarı zedelenmesi sonucu yırtılma ve flep yöntemi dikim soran: Fiyat konusunda sizdn bilgi almak istdm
  2 Eylül 12:50 – Op. Dr. Turgay Karakaya: tamam merak ettiğiniz herşeyi yazım
  2 Eylül 12:50 – Op. Dr. Turgay Karakaya: n
  2 Eylül 12:52 – Kızlık zarı zedelenmesi sonucu yırtılma ve flep yöntemi dikim soran: Gel gt yapamam cunku fiyat ogrenebilrmiyim ama hc bi suret te anlasilmamali size guwenyorum
  2 Eylül 12:52 – Kızlık zarı zedelenmesi sonucu yırtılma ve flep yöntemi dikim soran: En önemlsi bu bnim icn
  2 Eylül 12:52 – Op. Dr. Turgay Karakaya: xxxx tl
  2 Eylül 12:52 – Op. Dr. Turgay Karakaya: kesinlikle anlaşılmaz
  2 Eylül 12:53 – Op. Dr. Turgay Karakaya: 30 yıldır dikiyoruz
  2 Eylül 12:53 – Op. Dr. Turgay Karakaya: anlaşılsa aynı yerde kalamazdık
  2 Eylül 12:55 – Kızlık zarı zedelenmesi sonucu yırtılma ve flep yöntemi dikim soran: Peki kanama olur dimi cunku bnim kanamam olmadi ilskide ama patlams..anlasilmamasi yeter we o kani mtlaka gormek istemesi erkegn.
  2 Eylül 12:55 – Op. Dr. Turgay Karakaya: mutlaka kanar
  2 Eylül 12:55 – Kızlık zarı zedelenmesi sonucu yırtılma ve flep yöntemi dikim soran: Dikimdn sora beli bi suresi warmi su kadar sure icinde yapmak gerekio gbi
  2 Eylül 12:56 – Op. Dr. Turgay Karakaya: en erken 1 ay , en geç 10 yıl
  2 Eylül 12:56 – Kızlık zarı zedelenmesi sonucu yırtılma ve flep yöntemi dikim soran: Wuuww cok iyi
  2 Eylül 12:57 – Kızlık zarı zedelenmesi sonucu yırtılma ve flep yöntemi dikim soran: Kartla odeme yapilabilyormu
  2 Eylül 12:57 – Op. Dr. Turgay Karakaya: hayır nakit
  2 Eylül 12:57 – Kızlık zarı zedelenmesi sonucu yırtılma ve flep yöntemi dikim soran: Peki
  2 Eylül 12:58 – Kızlık zarı zedelenmesi sonucu yırtılma ve flep yöntemi dikim soran: Bunlari bilmem gerekio cunku
  2 Eylül 12:58 – Kızlık zarı zedelenmesi sonucu yırtılma ve flep yöntemi dikim soran: Tamamdir turgay bey
  2 Eylül 12:58 – Kızlık zarı zedelenmesi sonucu yırtılma ve flep yöntemi dikim soran: Grusmek uzere cok tsk eterim
  2 Eylül 12:58 – Op. Dr. Turgay Karakaya: r e
  2 Eylül 12:59 – Kızlık zarı zedelenmesi sonucu yırtılma ve flep yöntemi dikim soran: Gelmdn randwulesirz pazar gunu acikmi pekhp muanehanenz
  2 Eylül 12:59 – Op. Dr. Turgay Karakaya: evet

  Beğen

 93. Adsız dedi ki:

  2 Eylül 12:13 – kızlık zarı dikimi flep yöntemi randevu alan hasta 1409021449: Meraba ben internetten surekli sayfanizi takip ediyorum ama yazmak icin cesaret edemedim ama artik biseyler yapmak zorundayim kendim icin ben sizden flep yonteminin ucreti nekadar ogrenmek istiyorum
  2 Eylül 12:31 – Op. Dr. Turgay Karakaya: xxxx tl
  2 Eylül 12:46 – kızlık zarı dikimi flep yöntemi randevu alan hasta 1409021449: Bisey daha sormak istiyorum diktirmek icin ne zaman bi birliktelik gecirmis olmak sorun olurmu bu fiyat belirli bi zaman icinmi gecerli
  2 Eylül 12:47 – Op. Dr. Turgay Karakaya: ilişki zamanı sorun olmaz
  2 Eylül 12:47 – Op. Dr. Turgay Karakaya: yaz indirimi bu xxxx
  2 Eylül 12:47 – Op. Dr. Turgay Karakaya: eylül 15 te xxxx olacak
  2 Eylül 12:55 – kızlık zarı dikimi flep yöntemi randevu alan hasta 1409021449: Tesekkur ederim peki randevuyu arayiptami almam gerek
  2 Eylül 12:58 – Op. Dr. Turgay Karakaya: burdan yazarakta alabilirsiniz
  2 Eylül 13:32 – kızlık zarı dikimi flep yöntemi randevu alan hasta 1409021449: Ben eylulun 10 una randevu alabilirmiyim sabah 09.00 a uygunsa
  2 Eylül 13:35 – Op. Dr. Turgay Karakaya: sabah 11 en erken verebilirim
  2 Eylül 13:36 – Op. Dr. Turgay Karakaya: sabahları histerektomi ameliyatlarını görüyorum
  2 Eylül 14:17 – kızlık zarı dikimi flep yöntemi randevu alan hasta 1409021449: Tamam ozaman saat 12 ye olabilir mi
  2 Eylül 14:36 – Op. Dr. Turgay Karakaya: tamam 12 yazdım sizi isim ne yazalım

  Beğen

LÜTFEN bir TAKMA İSİM belirleyin İSİM kısmına yazın. E-MAİL girmek zorunlu değildir

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s