Flep Yöntemi Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı

 İstanbul’da 2017 yılı ikinci yarısında ve zannediyorum 2018 yılında flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatı yaklaşık olarak …. tl seviyelerinden başlayarak yapılacak işlemin seviyesine göre değişebiliyor.  Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya anlatıyor. Özellikle İstanbul avrupa yakası ve Ankara’da kızlık zarı diken yerlerde flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi …. tl civarı iken çift kat flep yaklaşık …. tl civarına yapılmaktadır. Yine son zamanlarda çok popüler olan flep yöntemi himenoplasti ve vajina daraltma ameliyatı fiyatı ise aynı seansta yapıldığı için İstanbul’da yaklaşık …. tl ye uygulanıyor.

Kızlık zarı dikimi ile aynı seansta vajina daraltma gibi destekleyici operasyonlar yapıldığı gibi cinsel organ girişinde yeralan küçük dudakların sarkması gibi istenmeyen görünümleride labiaplasti ile aynı seansa sığdırmak mümkündür , yani himenoplasti kızlık zarı dikimi  , vajina daraltma ve labiaplasti tek seansta yapılabiliyor, bu üçlü operasyon istanbulda kızlık zarı diken doktorlarca yaklaşık  …. tl civarına yapılıyor.
İstanbul ve Ankara gibi büyük şehirlerde kızlık zarı dikimi fiyatlarının dışında bu hassas operasyonun hangi jinekoloğa yaptırılması gerektiği konusu dahada önemlidir , acaba kızlık zarı flep yöntemi konusunda hangi doktor daha iyidir , hangi doktor sizi sonuca ulaştırır , kızlık zarı dikiminde garanti verebilecek jinekolog kimdir ? Gibi sorularınız için bence açın google’ı ve yazın ” kızlık zarı diken en iyi doktor ” diye , bakalım hangi jinekologlarla karşılaşacaksınız , bu arada ilk sıralarda …. bulacaksınız 🙂

Www.twitter.com/jinekologdr

Www.facebook.com/kurtajfiyatlari

WhatsApp = 0532 221 3007

Muayenehane telefonları : 0212 227 5519 – 0532 221 3007 – 0542 215 7274 – 0532 441 9825

Kızlık zarı dikimi nasıl yapılır ?

Flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi İstanbul’da en fazla tercih edilen himenoplasti çeşididir , aslında hastalar flep yöntemini seçmekte yerden göğe kadar haklılar diyebilirim , orijinal kızlık zarınızı geri istiyorsanız , yada eski bakirelik günlerinizi özlediyseniz , flep yöntemi tam size göre diyebilirim.
Metod olarak vajina yan duvarından kaldırılan ince bir mukoza tabakasının yırtılmış olan kızlık zarı ringine dikilmesi ile gerçekleştirilen yöntemde dikişlerin iyileşmesi yaklaşık olarak 20 gün sürüyor , yani kaba taslak flep yöntemi yaptırdıktan sonra ilk 1 ay cinsel ilişkiye giremezsiniz , ama sonrasında altından yepyeni bir kızlık zarı ortaya çıkacağı için resmen bakirelik günlerine geri dönmüş gibi hissedersiniz , yani başınızdan geçen o talihsiz cinsel deneyimi tamamen unutabilirsiniz artık. İsterseniz hemen isterseniz yıllar sonra cinsel ilişkiye girin mutlaka kızlık zarı kanaması ortaya çıkacaktır.

Geçici kızlık zarı 

İstanbul’da flep yönteminden sonra geçici kızlık zarı dikimi yaptırmak isteyenlerin oranı azaldı , herkes kalıcı flep yöntemi himenoplasti yaptırmak istiyor. Oran olarak %90 vaka flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi isterken ancak %10 luk bölümü geçici kızlık zarı dikimi talep ediyor.
Geçici kızlık zarı dikiminde eski ve yırtılmış kızlık zarı kanatları gerilerek birbirine dikiliyor , ama himen yani kızlık zarı dokusu öylesine frajil yani yırtılmaya müsait ki geçici kızlık zarı diktirdikten sonra birkaç gün içinde cinsel ilişkiye girmeniz gerekiyor, yani en fazla 5 gününüz var diyebilirim.

Kızlık zarı dikimi ve vajina daraltma ameliyatı

2014 yılında İstanbul’da çok popüler olan bu kombine operasyonda aynı seans içinde önce vajina daraltma yapılır , ardındanda flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi yapılarak operasyon tamamlanır.

Kızlık zarı dikimi anlaşılır mı ?

Tecrübeli bir jinekolog tarafınca yapılan kızlık zarı dikimi kesine yakın ihtimalle anlaşılmaz , özellikle flep yöntemi ile yapıldı ise rahat uyuyabilirsiniz zira siz zaten bakiresiniz.
Cinsel ilişki deneyimi açısından hiç bozulmamış kızlık zarı ile önceden dikilmiş kızlık zarı arasında fark yoktur. Penisin vajinaya girmesi ile kızlık zarı yırtılır ve kızlık zarı üzerindeki kan damarları parçalanarak kanama ortaya çıkar.

Kızlık zarı diktirenlerin yorumları

Himenoplasti yaptırmayı düşünen birçok bayan bu ameliyatı daha önce yaptırmış yani kızlık zarı diktirmiş ablalarından tavsiyeler almak isterler , ama konu öylesine mahremdir ki , kızlık zarı diktiren bir bayanın bu konuda ortaya çıkıp size öğüt vermesi onun kendi gizliliğine zarar verebilir , bu konuda bizim bloglarımızda birçok isimsiz yorum bulacaksınız .

Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya
Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı

0212 227 5519
0532 221 3007
0542 215 7274
0532 441 9825
Mezuniyet Cerrahpaşa tıp fak 1983

“Flep Yöntemi Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı” için 24 yanıt

 1. 1 Ekim 11:03 – Kızlık Zarı Diktiren Hastamızın Yorumu BAŞARILI SONUÇ: meraba ben xxxxx 🙂 turgay beye cok tessekur.ettimi.iletirmisiniz 🙂
  1 Ekim 11:10 – Op. Dr. Turgay Karakaya: Tabi ne yapılmıştı size
  1 Ekim 11:11 – Kızlık Zarı Diktiren Hastamızın Yorumu BAŞARILI SONUÇ: zar dikimi kiz arkdsmla gelmistik 🙂
  1 Ekim 11:26 – Op. Dr. Turgay Karakaya: Nasıl geçti
  1 Ekim 11:27 – Kızlık Zarı Diktiren Hastamızın Yorumu BAŞARILI SONUÇ: sorunsuz 🙂 cok korkmustum ama huzur.doluyum cok saolun 🙂
  1 Ekim 11:32 – Op. Dr. Turgay Karakaya: Bizde çok secindik allah bol çocuk versin 🙂
  1 Ekim 11:32 – Kızlık Zarı Diktiren Hastamızın Yorumu BAŞARILI SONUÇ: aminnnnnnnnnn:)

 2. 2 Ekim 10:11 – Evlilik Öncesi Geçici Kızlık Zarı Diktirmek İsteyen Hasta: Merhaba
  2 Ekim 10:11 – Evlilik Öncesi Geçici Kızlık Zarı Diktirmek İsteyen Hasta: Kusura bakmayın yazıyorum işdeyim
  2 Ekim 10:12 – Evlilik Öncesi Geçici Kızlık Zarı Diktirmek İsteyen Hasta: Fiyatları öğrenebilirmiyim
  2 Ekim 10:15 – Op. Dr. Turgay Karakaya: JİNEKOLOG OP. DR. TURGAY KARAKAYA KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM UZMANI TÜM FİYAT LİSTESİ

  A- KIZLIK ZARI DİKİMİ VE VAJİNAL ESTETİK FİYATLARI

  1- Kalıcı Kızlık zarı dikimi flep yöntemi : tl ( hayat boyu dayanır, dikiş izi kalmaz , kesinlikle anlaşılmaz )

  2- Kalıcı Kızlık zarı dikimi çift kat flep yöntemi : tl ( çift kat flep daha çok kilolu ve vajina girişi büyük bayanlara uygundur.

  3- Kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemi + vajina daraltma : tl ( dikim öncesi yoğun cinsel aktivite sonucu vajina genişlemesi olanlara uygundur.

  4- kalıcı çift kat flep + vajina daraltma : tl ( kilolu ve vajina genişlemesi olanlara uygundur.

  5- kalıcı flep yöntemi + labiaplasti ( sarkan dudakların küçültülmesi ) = tl

  6- kalıcı flep yöntemi + labiaplasti + vajina daraltma = tl

  7- geçici kızlık zarı dikimi : tl ( max 5 gün dayanır )

  8- sadece vajina daraltma : tl

  9- sadece labiaplasti : tl

  B – KÜRTAJ FİYATLARI

  1- Vakum kürtaj tl den başlar ve gebelik haftası arttıkça artar , 4 haftalık tl , 5 haftalık tl , 6 haftalık tl şeklindedir.

  2- Gebelik haftası son adet tarihinin ilk gününden itibaren sayılarak hesaplanır , kesin hafta sonucu ultrason muayenesi ile netleşir. Cinsel ilişki zamanına göre gebelik haftası hesaplanmaz.

  3- Kürtaj yasasına göre 10 haftadan sonra kesinlikle kürtaj yapılmaz. Bu konuda hiçbir istisna yoktur.

  Bu işlemler 18 yaşını geçmiş bayanlara uygulanır.

  Tüm işlemler randevu ile yapılır :
  0212 227 5519
  0532 221 3007
  0542 215 7274
  0532 441 9825

  Twitter.com/jinekologdr
  Facebook.com/kurtajfiyatlari
  Kizlikzarionarim.blogspot.com
  Kurtajfiyat.blogspot.com

 3. 19 Ağustos 23:21 – Hataydan flep yöntemi kızlık zarı dikimi fyatı sorup randevu alan: Slm
  19 Ağustos 23:22 – Hataydan flep yöntemi kızlık zarı dikimi fyatı sorup randevu alan: Adana'da Flep yöntemi ile tedevi edilebilen bir yer varmı
  19 Ağustos 23:24 – Op. Dr. Turgay Karakaya: Bilgim yok biz istanbuldayız
  19 Ağustos 23:25 – Hataydan flep yöntemi kızlık zarı dikimi fyatı sorup randevu alan: Gercekten böyle bişey varmı
  19 Ağustos 23:25 – Hataydan flep yöntemi kızlık zarı dikimi fyatı sorup randevu alan: Kalıcı olarak
  19 Ağustos 23:25 – Hataydan flep yöntemi kızlık zarı dikimi fyatı sorup randevu alan: Yapılıyor mu
  19 Ağustos 23:31 – Op. Dr. Turgay Karakaya: Evet garantili
  23 Ağustos 00:35 – Hataydan flep yöntemi kızlık zarı dikimi fyatı sorup randevu alan: Hatay Adana bölgesinde Filep yöntemi yapan bir yer Var mı
  23 Ağustos 07:35 – Op. Dr. Turgay Karakaya: bu işin merkezi istanbuldur avrupadan bile uçakla günübirlik gelip diktirip aynı gün geri dönüyorlar
  11 Kasım 08:06 – Hataydan flep yöntemi kızlık zarı dikimi fyatı sorup randevu alan: Flep yöntemi ile kızlık zarı dikimi fiyatı ne kadar Hatay'dan Yazıyorım
  11 Kasım 08:07 – Op. Dr. Turgay Karakaya: JİNEKOLOG OP. DR. TURGAY KARAKAYA KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM UZMANI TÜM FİYAT LİSTESİ

  A- KIZLIK ZARI DİKİMİ VE VAJİNAL ESTETİK FİYATLARI

  1- Kalıcı Kızlık zarı dikimi flep yöntemi : tl ( hayat boyu dayanır, dikiş izi kalmaz , kesinlikle anlaşılmaz ) Geniş bilgi : http://www.kizlikzaridikimfiyat.com

  2- Kalıcı Kızlık zarı dikimi çift kat flep yöntemi : tl ( çift kat flep daha çok kilolu ve vajina girişi büyük bayanlara uygundur. Geniş bilgi : http://www.kizlikdikim.com

  3- Kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemi + vajina daraltma : tl ( dikim öncesi yoğun cinsel aktivite sonucu vajina genişlemesi olanlara uygundur.

  4- kalıcı çift kat flep + vajina daraltma : tl ( kilolu ve vajina genişlemesi olanlara uygundur.

  5- kalıcı flep yöntemi + labiaplasti ( sarkan dudakların küçültülmesi ) = tl

  6- kalıcı flep yöntemi + labiaplasti + vajina daraltma = tl

  7- geçici kızlık zarı dikimi : tl ( max 5 gün dayanır )

  8- sadece vajina daraltma : tl

  9- sadece labiaplasti : tl

  10- Kızlık zarı dikimi sonrası kontroller ücretsizdir , ayrıca şehir dışı veya yurtdışından gelen hastalarımız whatsApp tan bağlantıda kalarak destek alırlar ve kontrol zorunlu değildir.

  11- SGK anlaşmalı olmadığımız için yapılan işlemler SGK kayıtlarına geçmez. Reşitseniz tek başınıza dikim için gelebilirsiniz.

  B – KÜRTAJ FİYATLARI

  1- Vakum kürtaj tl den başlar ve gebelik haftası arttıkça artar , 4 haftalık tl , 5 haftalık tl , 6 haftalık tl şeklindedir.

  2- Gebelik haftası son adet tarihinin ilk gününden itibaren sayılarak hesaplanır , kesin hafta sonucu ultrason muayenesi ile netleşir. Cinsel ilişki zamanına göre gebelik haftası hesaplanmaz.

  3- Kürtaj yasasına göre 10 haftadan sonra kesinlikle kürtaj yapılmaz. Bu konuda hiçbir istisna yoktur.

  Bu işlemler 18 yaşını geçmiş bayanlara uygulanır.

  Tüm işlemler randevu ile yapılır :
  0212 227 5519
  0532 221 3007
  0542 215 7274
  0532 441 9825

  Twitter.com/jinekologdr
  Facebook.com/kurtajfiyatlari

 4. 11 Kasım 10:41 – Hataydan flep yöntemi kızlık zarı dikimi fyatı sorup randevu alan: Kız arkadasım la sırt
  11 Kasım 10:43 – Hataydan flep yöntemi kızlık zarı dikimi fyatı sorup randevu alan: Kız arkadaşımla sürtünme yoluyla iliskiye Gitme sonucu Yırtılma oldu … Kac Zamandır Flep yöntemi hakkında bilgi sahibi oldum … Kızlık zarı sadece bir yerden yırtılmış baktığımız kadarıyla Bunun fiyatı ne kadar okur .. Birde hayatdan Geleceğiz Sabiha gökçene uçak saat onda istsnbulda oluyor Tekrsr Dönüş Saat 16 da Bir günde yetişirim Acaba ?
  11 Kasım 10:44 – Op. Dr. Turgay Karakaya: atatürk hava limanına çok yakınız
  11 Kasım 10:44 – Op. Dr. Turgay Karakaya: işlem 30 dakika
  11 Kasım 10:45 – Hataydan flep yöntemi kızlık zarı dikimi fyatı sorup randevu alan: Atatürk hava alanına burdan sınırlı sayıda uçuş var Ondan dolayı burdan gelirken Bir güne Sıgdırmamız Gerekşyor Ailevi nedenlerden dolayı

 5. 12 Kasım 17:20 – İstanbul'da Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi Himenoplasti Fiyatları Sorar: Merhabalar bisi danisabilirmiyim
  12 Kasım 18:14 – Op. Dr. Turgay Karakaya: Tabi
  12 Kasım 19:35 – İstanbul'da Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi Himenoplasti Fiyatları Sorar: Kalici kizlik zari dikiminin fiyati nedir?
  12 Kasım 19:47 – Op. Dr. Turgay Karakaya: Liste atayım
  12 Kasım 19:47 – Op. Dr. Turgay Karakaya: JİNEKOLOG OP. DR. TURGAY KARAKAYA KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM UZMANI TÜM FİYAT LİSTESİ

  A- KIZLIK ZARI DİKİMİ VE VAJİNAL ESTETİK FİYATLARI

  1- Kalıcı Kızlık zarı dikimi flep yöntemi : tl ( hayat boyu dayanır, dikiş izi kalmaz , kesinlikle anlaşılmaz ) Geniş bilgi : kızlık zarı dikimi

  2- Kalıcı Kızlık zarı dikimi çift kat flep yöntemi : tl ( çift kat flep daha çok kilolu ve vajina girişi büyük bayanlara uygundur. Geniş bilgi : kızlık zarı dikimi fiyatı

  3- Kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemi + vajina daraltma : tl ( dikim öncesi yoğun cinsel aktivite sonucu vajina genişlemesi olanlara uygundur. flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi

  4- kalıcı çift kat flep + vajina daraltma : tl ( kilolu ve vajina genişlemesi olanlara uygundur.

  5- kalıcı flep yöntemi + labiaplasti ( sarkan dudakların küçültülmesi ) = tl

  6- kalıcı flep yöntemi + labiaplasti + vajina daraltma = tl

  7- geçici kızlık zarı dikimi : tl ( max 5 gün dayanır )

  8- sadece vajina daraltma : tl

  9- sadece labiaplasti : tl

  10- Kızlık zarı dikimi sonrası kontroller ücretsizdir , ayrıca şehir dışı veya yurtdışından gelen hastalarımız whatsApp tan bağlantıda kalarak destek alırlar ve kontrol zorunlu değildir.

  11- SGK anlaşmalı olmadığımız için yapılan işlemler SGK kayıtlarına geçmez. Reşitseniz tek başınıza dikim için gelebilirsiniz.

  B – KÜRTAJ FİYATLARI

  1- Vakum kürtaj tl den başlar ve gebelik haftası arttıkça artar , 4 haftalık tl , 5 haftalık tl , 6 haftalık tl şeklindedir.
  kürtaj fiyatları

  2- Gebelik haftası son adet tarihinin ilk gününden itibaren sayılarak hesaplanır , kesin hafta sonucu ultrason muayenesi ile netleşir. Cinsel ilişki zamanına göre gebelik haftası hesaplanmaz.

  3- Kürtaj yasasına göre 10 haftadan sonra kesinlikle kürtaj yapılmaz. Bu konuda hiçbir istisna yoktur.

  Bu işlemler 18 yaşını geçmiş bayanlara uygulanır.

  Tüm işlemler randevu ile yapılır :
  0212 227 5519
  0532 221 3007
  0542 215 7274
  0532 441 9825

  Twitter.com/jinekologdr
  Facebook.com/kurtajfiyatlari
  12 Kasım 23:34 – İstanbul'da Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi Himenoplasti Fiyatları Sorar: Tesekkurler

 6. Kızlık Zarı Dikimi Amasya: İyi günler
  08 12 2015, 10:13 – Kızlık Zarı Dikimi Amasya: Numaranızı internetten aldım
  08 12 2015, 10:13 – Kızlık Zarı Dikimi Amasya: Doğrumu acaba
  08 12 2015, 10:14 – Jin Op Dr Turgay Karakaya: Evet
  08 12 2015, 10:15 – Kızlık Zarı Dikimi Amasya: Amasyada otryrm bn
  08 12 2015, 10:16 – Kızlık Zarı Dikimi Amasya: Şu an düşünüyorum bnde
  08 12 2015, 10:16 – Kızlık Zarı Dikimi Amasya: Ama napcamı bilmiyorum
  08 12 2015, 10:17 – Jin Op Dr Turgay Karakaya: Havaalanına 10 dakikayız aynı gün geri uçarsınız
  08 12 2015, 10:17 – Kızlık Zarı Dikimi Amasya: Sorun olurmu ilerde falan
  08 12 2015, 10:17 – Kızlık Zarı Dikimi Amasya: Ücret ne kadar
  08 12 2015, 10:18 – Jin Op Dr Turgay Karakaya: Hayır garantilidir
  08 12 2015, 10:21 – Kızlık Zarı Dikimi Amasya: Çok saolun yaptıranlar çok oluyormu memnunlar mı acaba
  08 12 2015, 10:41 – Jin Op Dr Turgay Karakaya: Evet .. 25 senedir binlerce hastamız oldu bu konuda
  08 12 2015, 10:47 – Kızlık Zarı Dikimi Amasya: Çok korkuyorum aslında
  08 12 2015, 10:48 – Kızlık Zarı Dikimi Amasya: Mecburum ama buna
  08 12 2015, 10:48 – Kızlık Zarı Dikimi Amasya: Bi ğün içinde gidip gelme olanağım varmı
  08 12 2015, 10:49 – Jin Op Dr Turgay Karakaya: Tabiki
  08 12 2015, 10:50 – Jin Op Dr Turgay Karakaya: Havaalanına 10 dakikayız aynı gün geri

 7. turgay bey merhaba nasilsnz labioblasti cift flep ve daraltmayi soracaktmda size nasil fiyat olarak
  15 02 2016, 10:37 – -: bu hafta randevu alabilirmym flep yöntemi kızlık zarı dikimi fiyatına yukarıdakileri dahil edeceğiz izninizle 🙂
  15 02 2016, 10:43 – Jin op dr turgay karakaya: Tabi
  15 02 2016, 10:43 – Jin op dr turgay karakaya: Listeyi inceleyin :
  15 02 2016, 10:45 – -: doktor bey ben goremedim ama yazabilirmsnz
  15 02 2016, 10:45 – -: ucu toplam nasil olur
  15 02 2016, 10:46 – -: tamam dr bey bende hekimimde meslektas indirimi olurmu
  15 02 2016, 10:46 – Jin op dr turgay karakaya: Aaa tabiki..
  15 02 2016, 10:47 – Jin op dr turgay karakaya: 3 e ineriz 🙂
  15 02 2016, 10:47 – -: nasil olsun cok tesekkur ederim
  15 02 2016, 10:47 – -: hangi gun geliym cuma uyginmusunuz
  15 02 2016, 10:48 – Jin op dr turgay karakaya: Cuma 12.00 olsun ?
  15 02 2016, 10:48 – -: tamam dr bey cok tesekkur ederim lokal anestezi olcak demi
  15 02 2016, 10:48 – Jin op dr turgay karakaya: Evet
  15 02 2016, 10:48 – Jin op dr turgay karakaya: 100 dakika sürer ve yürür gidersiniz
  15 02 2016, 10:49 – -: sonrasinda yurumek spor falan yasakmi
  15 02 2016, 10:49 – -: nelere dikkat etmem lazm
  15 02 2016, 10:49 – Jin op dr turgay karakaya: İlk haftalar biraz dikkat edin
  15 02 2016, 10:49 – Jin op dr turgay karakaya: 2 haftada iyileşir .. 6 haftada herşeye hazır hale gelir
  15 02 2016, 10:50 – Jin op dr turgay karakaya: İsim ne yazayım
  15 02 2016, 10:50 – -: tamam cok tesekkur ederim doktor bey cuma gunu gorusurz dugune tam 6 hafta var
  15 02 2016, 10:50 – Jin op dr turgay karakaya: Cumadan sonra 6 haftamı
  15 02 2016, 10:51 – -: nisan 9 da
  15 02 2016, 10:51 – -: cumadan sonra 6 hafta oluyo
  15 02 2016, 10:52 – Jin op dr turgay karakaya: Uygundur.. ama müsaitseniz yarın yapalım ? Zaman fazla olursa daha iyi
  15 02 2016, 10:53 – -: yarin istanbula gelcemde yurumem gerektren islervar persembe olurmu ozaman
  15 02 2016, 10:53 – Jin op dr turgay karakaya: Ok perşembe olsun yine saat 12.00.. isim ne yazalım
  15 02 2016, 10:53 – Jin op dr turgay karakaya: Ok yazdım
  15 02 2016, 10:53 – -: soyisim gerekiyomu
  15 02 2016, 10:53 – Jin op dr turgay karakaya: Hayır
  15 02 2016, 10:54 – -: tamam dr bey persembe gorusuruz cok sagolun hersey icn
  15 02 2016, 10:54 – Jin op dr turgay karakaya: Rica ederim .. görüşmek üzre.

 8. Merhaba flep yöntemi kızlık zarı dikimi fiyatı alacaktım
  27 03 2016, 19:00 – Jin op dr turgay karakaya: Buyryn
  27 03 2016, 19:02 – -: Kalici kızlk zarı diktrmk istiyormda
  27 03 2016, 19:02 – -: Kanama oluyor dimi ilk gn
  27 03 2016, 19:05 – Jin op dr turgay karakaya: Evet garantilidir
  27 03 2016, 19:06 – -: Ne kadar ve ne zaman glmem gerekir
  27 03 2016, 19:08 – Jin op dr turgay karakaya: İstediğiniz zamanı söyleyin listeye bakalım
  27 03 2016, 19:18 – -: PKI ne kadar
  27 03 2016, 20:06 – Jin op dr turgay karakaya:
  27 03 2016, 20:06 – -: Tşk.

 9. Hocam merhaba flep yöntemi kızlık zarı dikimi fiyatıyla ilgili birşey sormak istiyorum size lütfen mesajima geri dönün. Biz dün gece erkek arkadaşıyla
  17 04 2016, 12:35 – -: Arkadaşımla
  17 04 2016, 12:35 – -: Birşeyler yaşadık
  17 04 2016, 12:35 – -: Ters ilişki ama tam olmadi
  17 04 2016, 12:36 – -: Su an kanamam var
  17 04 2016, 12:36 – -: Çok az
  17 04 2016, 12:36 – -: Dün gece öyle bisey olmadı kanama şimdi oldu
  17 04 2016, 12:37 – -: Geçen ay ayın 15 inde adet oldum
  17 04 2016, 12:38 – -: Bugün 17 si adet kanimi bu yoksa kızlık zarımdan mi geliyor emin değilim
  17 04 2016, 12:40 – -: Ust uste masturbasyonda yaptık ama kesinlikle hiç bisey girmedi vajinaya bundan eminim
  17 04 2016, 12:40 – -: Cevap verirseniz çok sevinirim
  17 04 2016, 13:14 – Jin op dr turgay karakaya: Muayene ermek lazım
  17 04 2016, 13:14 – Jin op dr turgay karakaya: Ama tahminen kızlık

 10. ben masturbasyonla kizlik zarinin yirtildigindan supheleniyorum
  07.08.2016, 16:40 – -: celtikler var malesef eger oyle birsey varsa flep yöntemi kızlık zarı dikimi fiyati ne kadar
  07.08.2016, 16:41 – Jin op dr turgay karakaya: http://www.kizlikzariyirtilmasi.com/p/tum-fiyat-listesi-kzlk-zar-dikimi.html?m=1
  07.08.2016, 16:41 – -: ve izi belli olur mu iliskiye girdigmde ilk gece adam bakti diyelim
  07.08.2016, 16:41 – -: izi belli olur mu
  07.08.2016, 16:41 – Jin op dr turgay karakaya: Kan gelmeyeceği için sorun yaşanır dikilmezse
  07.08.2016, 16:42 – -: yaa :(( 17 yasimdayken bilmiyordum afedersiniz kirlentle surdm ve kan gelmedi ama celtikler var yani gitmistir diyorsuniz
  07.08.2016, 16:42 – -: ayrica ne kadar zaman sonra evlenebilirim
  07.08.2016, 16:43 – -: iliskiye girmedim hic ve cok pismanim kizlik dye birseyin oldugunu bile bilmiyordum o yasta
  07.08.2016, 16:43 – -: ogrenince baktim celtikler var
  07.08.2016, 16:43 – -: izi belli olur.mu 🙁
  07.08.2016, 16:44 – -: iz kaliyor mu dikilince
  07.08.2016, 16:44 – -: ??
  07.08.2016, 16:44 – -: ve kac ay sonra evlenebilirim
  07.08.2016, 16:45 – -: ya duyulirsa ailemden gizli yaptiracagim e devletten baksa gorunur mu e nabizdan kimligimle mi gelmem gerekiyor
  07.08.2016, 16:45 – -: cok korkuyorum nolur cevap verin
  07.08.2016, 16:46 – -: iz kalir mi
  07.08.2016, 16:46 – -: iki ay sonra evlenebilir miyim iz gorunur.mu
  07.08.2016, 16:47 – -: kan gelmeme ihtimali var mi diktirince
  07.08.2016, 16:47 – -: nisanlimi.birakacagim nolur cevap verin sorularima
  07.08.2016, 16:47 – -: hocam 🙁
  07.08.2016, 16:50 – -: cift kat flep yaziyor onda iz kalir mi
  07.08.2016, 16:50 – -: dikildikten ne kadar sure sonra evlenebilirim
  07.08.2016, 16:50 – -: ve bakar mi acaba evlilikte adam
  07.08.2016, 16:51 – -: fiyatlari gorunce cok sevindim 10 bin falan saniyodum iyiymis
  07.08.2016, 16:52 – -: sorularima cevap yazabilirseniz emin olayim gelecegim maas alinca
  07.08.2016, 16:55 – -: sorun yasarim diye cok korkuyorum
  07.08.2016, 16:55 – -: cunku cok sinirli birisi nisanlim
  07.08.2016, 17:06 – Jin op dr turgay karakaya: Hiç sorun çıkmaz
  07.08.2016, 17:07 – -: baksa anlamaz.mi
  07.08.2016, 17:07 – -: izi kalmiyor mu
  07.08.2016, 17:07 – Jin op dr turgay karakaya: Anlayamaz
  07.08.2016, 17:07 – Jin op dr turgay karakaya: İz kalmaz
  07.08.2016, 17:08 – Jin op dr turgay karakaya: 1 ayda iyileşir
  07.08.2016, 17:08 – -: belki gitmemistir muayene olacagm en kisa zamanda sagolun
  07.08.2016, 18:10 – Jin op dr turgay karakaya: Oo
  07.08.2016, 18:10 – Jin op dr turgay karakaya: Ok

 11. Merhabalar arkadan ilişkiye adetken girecektim erkek arkadaşım bi anda nereye değdi bilmiyorum fazlasıyla kan aktı tansiyonum düştü başım döndü kızlık zarı bozulmuş mudur ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.