Kalıcı kızlık zarı dikimi

Kalıcı kızlık zarı dikimi2015 yılı İstanbul ve Ankara gibi metropollerde flep yöntem kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatları yaklaşık olarak …. tl civarından başlar, yaklaşık 30 dakika süren lokal anestezi ile gerçekleştirilen operasyondan hemen sonra hatta aynı gün çalışma hayatınıza veya sosyal hayatınıza devam edibiliyor olmanız himenoplasti ameliyatında konforu arttıran bir unsur. İstanbulda jinekolojik ameliyatlar arasında son yıllarda en fazla istenen operasyon kızlık zarı dikimi olarak göze çarpıyor. Bekaret tamiri yani kızlık zarı diktirme ameliyatlarındada %90 oranında flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi tercih ediliyor , çok daha eski bir bekaret onarım çeşidi olan geçici kızlık zarı dikimi artık nadiren talep görür oldu , bunun sebebide dikim himenoplasti sonrası bikaç gün içinde cinsel ilişkiye girme zorunluluğu olsa gerek. Oysaki kalıcı kızlık zarı diktirdiğinizde cinsel ilişki için sonsuz bir zamanınız oluyor.

Ne zaman jinekolog muayenehanemizin telefonu çalsa hastaların çoğu kızlık zarı dikimi fiyatı kaç paradır , kalıcı kızlık diktirme yani flep yöntemi nasıl yapılır , kızlık zarı dikimi anlaşılır mı , kızlık zarı diktirenlerin yorumları hangi yönde olur, esnek kızlık zarından kan gelir mi , kızlık zarı muayenesi nasıl yapılır , geçici kızlık zarı dikimi ücreti nedir , Ankara’da kızlık zarı diken doktorlar hangileridir , vajina daraltma fiyatları kaçadır , kürtaj fiyatları neye göre hesab edilir , vakum kürtaj nasıl yapılır , kürtaj sonrası gebelik sorunu yaşarmıyım , kürtaj yasasına göre en erken kaç yaşında çocuk aldırabilirim , kanda yapılan beta HCG gebelik testi fiyatı nedir gibi birçok soru geliyor, isterseniz kafanızda kalan soru işaretlerini paragraflar halinde cevaplamaya çalışalım. Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya anlatıyor.

WhatsApp = 0532 221 3007 

www.twitter.com/jinekologdr

www.facebook.com/kurtajfiyatlari

 Kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemi

Aslında bakireliğie geri dönmek ve hayata beyaz bir sayfa açmak için bence en iyi metod flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimidir , 25 dakikalık basit bir operasyondan geçip , aynı gün hiçbirşey olmamış gibi normal hayatınıza dönebiliyorsunuz ve 20 gün kadar dikişlerin iyileşmesini ve dikiş izlerinin tümden yokolmasını bekledikten sonra yepyeni bir kızlık zarınız oluyor ve cinsel ilişkiye girmek için sonsuz zamanınız. Evet gerçektende en orijinal ve fonksiyone kızlık zarı dikimi ameliyatı flep yöntemidir , birkaç paragraf aşağıda kızlık zarı dikimi nasıl yapılır başlığı altında flep yöntemi ameliyat metodunu anlatıyorum , bu arada kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemi fiyatı İstanbul’da yaklaşık olarak …. tl seviyelerinden başlar.

Kızlık zarı dikimi fiyatı

İstanbul’da kızlık zarı dikimi fiyatı flep yöntemi kalıcı dikim veya geçici kızlık zarı dikimi için ortalama …. tl civarıdır , ama çift kat flep isterseniz bu sefer …. tl kadar dikim ücreti istenecektir , yada kızlık zarı dikimi ile vajina daraltma ameliyatını aynı seansta yaptıracaksanız yine …. tl dikim masrafı çıkacaktır , daha ileri bir metod ise 3lü yöntem denen kızlık zarı dikimi + vajina daraltma + labioplasti yani sarkan dudakların düzeltilmesi ameliyatları tek seansta olacaksa …. tl gibi fiyat karşınıza çıkabilir. Buna karşılık sadece kızlık zarı muayenesi yaptıracaksanızda … tl kadar muayene ücreti ödemeniz yeterli olacaktır.

 Kızlık zarı

İlginç olarak insan dışında diğer memelilerde olmayan bu anatomik oluşum günümüzde kadınların cinsel sayacı olarak kullanılmatadır , yani bir bayanın daha önce cinsel ilişkiye girip girmediği kabaca bakire olup olmadığı ile değerlendirilir , biliyorum kadınlar için çok sinir bozucu bir durum ve erkeklerde böyle bir gösterge organ yok , oda erkeklerin evlilik öncesi cinsel serbestisitesini sağlıyor. Anatomik olarak vajina girişinden yaklaşık 2 cm kadar içeride bulunan ve 2 mm kalınlığında üzerinde kan dolaşımı olan ve çok hassas bir dokudan yapılmış oluşumdur. En önemli özelliği ise bir kere yırtıldığı zaman kendiğinden iyileşerek eski haline gelmez , bilakis vajina duvarlarına doğru büzülerek giriş yolunu iyice açar . Ama bereket versinki kızlık zarı dikimi ile eski haline getirmek mümkün. İstanbul’da kızlık zarı dikimi ücreti ortalama …. tl seviyelerindedir.

 Kızlık zarı dikimi 

İstanbul himenoplasti yani kızlık zarı dikimi için nerdeyse tüm dünyada bilinene bir merkez oldu , öyleki artık sadece Türkiye’nin en uzak illlerinde uçakla günübirlik kızlık zarı dikimi hastası gelmek dışında Avrupa ve kuzey Afrika ülkelerindede birçok hasta gelerek bize himenoplasti yaptırıyor , beni nerden buldunuz dediğimde ise hocam internete kızlık zarı diken en iyi doktor yazıncada sizin siteleriniz çıkıyor diyorlar. 2015 yılı için İstanbul ve Ankara’da kızlık zarı dikimi 2 farklı metodla yapılmaktadır , kalıcı kızlık zarı dikimi ve geçici kızlık zarı dikimi olarak. Flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimini üst paragraflarda anlatmıştım , geçici kızlık zarı diktirme ameliyatınıda aşağıda anlatacağım. İstanbul’da himenoplasti ücretleri yaklaşık …. tl civarıdır.

 Geçici kızlık zarı dikimi 

2015 yılı ilk aylarında İstanbul’da geçici kızlık zarı dikimi çok eski ve modası geçmiş bir metod olmakla beraber flep yöntemi kalıcı dikime uygun olmayan bayanlara hala uygulanmaktadır , özelliklede bikaç gün içinde cinsel ilişki gerektiren özel duurmlarda veya son anda kızlık zarı diktirme kararı almış gecikmiş vakalarda gerdekten bikaç gün önce küçük bir oeprasyonla kızlık zarı geçici olarak dikilebilir. Flep yöntemi kadar garantili ve orijinal bir yöntem değildir ama en önemli avantajı kızlık zarınızı diktirdikten hemen sonra ahtta aynı gün bile cinsel ilişkiye girebilirsiniz , ama kötü tarafı 5 gün içinde ilişki yaşamaz iseniz kızlık zarınız kendiliğinden yırtılacaktır. Ben bunu külkedisi hikayesine benzetiyorum 🙂 İstanbul’da geçici kızlık zarı dikimi fiyatı …. tl lerdedir.

 Kızlık zarı dikimi nasıl yapılır ?

Bekaret tamiri yani himenoplasti ameliyatları halk tarafınca çok ilginç bulunur, bakire olmayan bir bayanı bakire bir bayana çevirmek , yani sosyal durumunu tamamen değiştirmek ilginçtir gerçektende, hatta eskiden bayanların nufus cüzdanlarında bakre veya kadın diye 2 farklı kategori yazılıyordu. Bekaret diktirecek hastaların çoğu gelmeden önce telefonla kızlık zarı dikimi nasıl yapılır diye sorarlar. 2015 yılı ve geçen 10 yılda çok popüler olan flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi ameliyat tekniğimizden biraz bahsedelim ozaman ; 1- Hastanın kabulu ve kızlık zarı muayenesi 2- Bekaretin bozulmuş olduğunun tespiti ve kızlık zarı dikimi ameliyatının hastaya şekil çizerek izah edilmesi 3- Hastanın jinekolojik masaya yerleşmesi ve vajina girişinin lokal anestezik ilaçla uyuşturulması , böylece dikim esnasında hastanın acı hissetmesinin engellenmesi. 4- Vajina yan duvarından kızlık zarı ile aynı kalınlıkta ince bir mukoza tabakası yani flep kaldırılarak kızlık zarı ringine dikilmesi , flebin diğer ucunun vajina duvarında sabit tutulması yaklaşık 25 dakika süren kızlık zarı dikim ameliyatından sonra hasta masadan kakarak yürüyüp gidebilir ve çalışıyorsa çalışma hayatına , veya sosyal hayatına aynen geri döner. 20 gün kadar dikişlerin iyileşmesi sürer ve sonrasında dikiş izi kalmaz ve ne zaman isterse cinsel ilişkiye girebilir , ister hemen, ister yıllar sonra bile cinsellik yaşasa mutlaka kızlık zarı kanaması ortaya çıkacaktır.

 Kızlık zarı dikimi anlaşılır mı ? 

Sanıyorum İstanbul’da kızlık zarı diktirmeyi düşünüpte bize telefon açmayan ve kızlık zarı dikimi anlaşılır mı diye sormayan himenoplasti hastası yoktur. Bazılarıda doktor Turgay bey biliyorum çok saçma bir soru olacak ama kızlık zarının dikilmiş olduğu anlaşılır mı diye soruyor , sanıyorum bu konuda emin olmadan insanların içi rahat etmiyor , ama haklılarda bende diktirecek olsam aynı o sualleri sorardım , ama rahat bir nefes alın ve hızla verin , kızlık zarı dikimi kesine yakın ihtimalle anlaşılmaz , daha önceden böyle bir ameliyat geçirdiğiniz  belli olmaz.

 Kızlık zarı diktirenler

İstanbul’da himenoplasti yani bekaret tamiri yaptırmayı planlayan birçok bayan kızlık zarı diktirenlerin yorumlarını araştırırlar , özellikle kadınlar kulübü ve ekşi sözlük gibi forum ortamlarında daha önceden kızlık zarı dikimi yaptırmış ve başarılı olmuş ablalarının deneyimlerinden faydalanmak isterler ama kızlık zarı dikimi ameliyatı öylesine mahrem bir tecrübedir ki İstanbul’da her yıl binlerce bayan kızlık zarı diktiriyor olmasına rağmen kimler kızlık zarı diktirdi parmak kaldırsın dediğinizde kimse kendini belli etmez. Ama bencede onlara hak verin ve empati yapın , diyelim siz kızlık zarı diktirdiniz ve evlendiniz , ilk gecede kanama oldu ve sınıfı geçtiniz , gebe kaldınız bebekleriniz oldu , internete giripte kızlık zarı diktiren biri olarak genç kızlara yol göstereyim dermiydiniz. Ama yinede bizim sitelerimizde binlerce yorum arasından kızlık zarı diktiren bayanların yorumlarına rastlayabilirsiniz. Genellikle ” dile benden ne dilersen hocam , ilk gecem sayenizde harika geçti ” gibi ifadeler kullanırlar 🙂

 Esnek Kızlık zarı 

İstanbul’da kızlık zarının esnek olduğunu düşünen birçok hastamız kızlık zarı muayenesi için bize geliyor . Aslında istatistiki olarak bir bayanda esnek kızlık zarı çıkma ihtimali %5 civarıdır , yani her 20 bayandan birinde esnek kızlık zarı vardır ve ilk gecede kızlık zarı kanaması ortaya çıkmaz. Anatomik olarak esnek kızlık zarı aslında ortada tek delikle kızlık zarı çeşidinin abartılı bir versiyonudur , ortadaki tek delik biraz daha büyüktür ve ilişkide penis bu deliğe yönlenerek vajinaya giriş yapar , kızlık zarı içten ayrışarak bozulur ama kanama ortaya çıkmaz. Kızlık zarı esnek olan bayanlar normal kanayan kızlık zarına geçmek için flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi yaptırırlar.

Kızlık zarı dikimi Ankara

2015 yılı için Ankara’da kızlık zarı dikimi fiyatı bizim İstanbul ile çok benziyor ve 1500 tl den başlayan fiyatlarla himenoplasti yapılıyor. Özellikle Ankara’nın en merkezi semtleri olan Çankaya Tunus caddesi ve Kızılay’daki jinekolog muayenehanelerinde kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemi veya geçici kızlık zarı dikimi yaptırılabilir, gerçi Ankara’da İstanbul’a günübirlik gelip bizde kızlık zarı diktiren çok hastamız oluyor ve Ankara’da kızlık zarı için güvenecek doktor bulamadık diye ifade ediyorlar.

Vajina daraltma

İstanbul’da 2015 yılı dahil son yıllarda özellikle kızlık zarı dikimi yani himenoplasti ameliyatlarında ilave olarak vajina daraltma ameliyatıda çok istenmeye başladı. Sanıyorum evlilikten önce flört dönemi veya nışanlılıkta gerçekleşen yoğun cinsel yaşantıdan sonra evlilik planları değişirse gemiye yeni bir kaptan atanmadan önce geçmişin tüm izlerini silmek , kızlık zarı diktirmek ve genişlemiş olan vajinayıda eski dar haline getirmek çok mantıklı oluyor. Bunların dışında çocuk doğurmuş bayanlardada vajina genişlemesi az veya çok mutlaka oluyor ve cinsel hazzı azaltan bir unsur olarak evli çiftlerin arasına girebiliyor , böyle durumlardada vajina daraltma ameliyatı imdada yetişerek ilk günkü darlığı yakalamak mümkün oluyor. 2015 yılı için İstanbul’da vajina daraltma fiyatları 3 aşağı 5 yukarı yaklaşık …. tl civarıdır.

Kızlık zarı dikimi Adana

Çukurova’nın parlayan yıldızı Adana’da kızlık zarı dikimi İstanbul kadar olmadada tek tük yapılıyor diye biliyorum , özellikle Adana merkezde bazı jinekologların kızlık zarı dikimi yani himenoplasti yaptıkları kulağıma geldi , bu arada aynı Ankara’da olduğu gibi Adana’danda birçok hasta uçakla günübirlik gelerek bizde kızlık zarı dikimi yaptırıyorlar. 2015 yılı için Adana’da kızlık zarı dikimi fiyatları yaklaşık …. tl seviyelerinden başlamaktadır.

Kürtaj

Planlamadığınız bir hamilelik yaşamadan onların paniğini net olarak anlamazsınız. Gerçektende istenmeyen gebelikler insanı en olmayacak zamanda yakalar ve iki ayağını bir papuca sokar . Ülkemizde kürtaj yasasına göre 10 haftayı geçmeyen gebelikleri kürtaj ile sonlandırmak yasal ve serbesttir, ama siz 10 haftam var diye sakın beklemeyin, zira birçok hasta gebelik haftasını yanlış hesapladığı için 10 haftayı aşarak kürtaj şanslarını kaybediyorlar. İstanbul’da kürtaj ücretleri ise 400 tl fiyat seviyelerinden başlar.

Kürtaj fiyatları

2014 senesi başında İstanbul’da kürtaj fiyatları üç aşağı beş yukarı yaklaşık … tl civarından başlar ve sizin gebelik durumunuza göre artabilir. İstanbul’da nerdeyse bir gelenek haline gelmiş çocuk aldırma ücretleri çok sık olarak gebelik haftasına paralel yapıda yükselir , örnek isterseniz 4 haftalık yani daha yeni bir hamilelik durumunuz varsa İstanbul’da ve Ankara’da kürtaj ücreti yaklaşık … tl iken , 5 haftalık bir gebeliğe ulaştığınızda … tl , 6 haftalık olursada … tl gibi artan ücretler olacaktır. Bu arada kürtaj yasasına göre bir 10 haftalık bir üst sınır olduğunu kesinlikle unutmayın.

Vakum kürtaj

İstanbul’da 2015 yeni yıl için yorum yapmak gerekirse en güvenli gebelik sonlandırma metodu vakum kürtaj ile yapılan işlemlerdir. Ama sadece ülkemizde değil tüm gelişmiş batı medeniyetlerindede istenmeyen gebeliklerin sonlandırılması ve düşük sonrası rahim içinde parça kalması gibi durumların temizlenmesi için vakum kürtaj uygulaması ön planda düşünülmektedir. Aslında kürtajla çocuk aldırma çok eski zamanlara kadar dayanmaktadır , bundan 30 yıl kadar önce vakumlu kürtaj bilinmez iken sadece kazıma yöntemi ile çocuk alınırdı ve rahim içi kabak dolması gibi çepeçevre kazınırdı. Ama bereket versin bu travmatik yöntem vakum küretaj ile son buldur. İstanbul’da vakum kürtaj fiyatları … tl civarından başlamaktadır.

Kürtaj nasıl yapılıyor ?

İstanbul’da birçok hasta kürtaj olmadan önce bize telefon açarak kürtaj nasıl yapılıyor diye soruyorlar , özellikle son yıllarda vakum kürtaj yönteminin gelişmesi ve gebelik sonlandırmanın artık çok daha basit bir işem haline gelmesi kürtaj tekniğinide merak edilir ilginç bir duruma getirdi diye düşünüyorum. Hemen özetleyelimde kürtajın nasıl yapıldığı net olarak anlaşılsın. Eski kazıma kürtaj metodları artık tarih oldu ve vakum kürtajda lokal anestezi ile rahim girişinin uyuşturulması , hegar bujisi ile collum dilatasyonu , karmen kanülünün colluma yerleştirilmesi , negatif basınçla gebelik mahsülünün dışarı alınması şeklinde özetlenebilir. Her hastaya kürtaj öncesi ve kürtaj sonrası mutlaka ultrason yapılır.

Çocuk aldırmak

İstanbul’da ve Ankara’da gebelik sonlandırmaya halk arasında çocuk aldırma veya bebek aldırmak gibi deyimler çok kullanılır , sanıyorum bu artık bir gelenek deyim haline gelmiştir. Mesela birçok bayandan duymuşsunuzdur , ben Ahmetten çocuk aldırdım , ben Mehmetten çocuk aldırdım şeklinde konuşmaları. Burada birlikte olduğu kişinde gebe kalıp kürtaj olduğunu anlatmaya çalışıyor . İstanbul’da çocuk aldırma fiyatları yaklaşık olarak … tlden başlar.

Kürtaj İstanbul

2015 senesinde İstanbul’da kürtaj olmak isteyen binlerce bayan olduğuna eminim ve bunların çoğu henüz evli olmayan bayanlardan müteşekkil oluyor. Sanıyorum evlilik öncesi kaçamak birlikteliklerde veya tam birleşme olmadan gerçekleşen cinsel haraketlerde insanlar gebelik olmayacağını düşündükleri için istenmeyen hamilelik tuzağına düşüyorlar . Neyseki İstanbul’da uygulamakta olduğumuz vakum kürtajla bu sorundan kurtulmak mümkün. Ama kürtaj kararı aldıysanız fazla gecikmeden , özelliklede 10 haftalık süreyi aşmadan gelmeniz lazım. 2015 için İstanbul’da kürtaj fiyatları … tl’den başlar.

Kürtaj Ankara

Başkent Ankara’da kürtaj ücretleri yine İstanbul’a çok benziyor ve … tl seviyelerinden başlayarak yukarı doğru gidiyor. Özellikle Ankara’nın popüler semtleri olan Kızılay ve Çankaya Tunus Caddesi gibi bölgelerde konuşlanan jinekolog muayenehanelerinde kürtajınızı yaptırabilirsiniz. Ankara’dan kürtaj için bile İstanbul’a bize hasta gelebiliyor. Sanırım insanlar yaşadıkları şehirlerde bu mahrem işlemi yaptırmak istemiyorlar.

Gebelik testleri

En yaygın olarak kullanılan gebelik testleri idrarda yapılanlardır , genellikle bütün eczanelerde çok ucuza temine edebileceğiniz hamilelik testi fiyatları 5 tl civarıdır. Az çok cinsel aktiviteniz varsa , hatta tam birleşme yaşamadan sürtünme şeklinde ön sevişme yaşayan bakire bir bayansanız bile adet günlerinizi sıkı bir şekilde takip edip 5 gün giib bir gecikme yaşadıığınızda hemen bir gebelik testi yapmalısınız. Gebelik testi nasıl yapılır diye sorarsanız çok basit , testin üzerine birkaç damla idrar damlatarak bir dakika bekleyin , çift çizgi çıkarsa bu sizin kesin olarak gebe olduğunuzu gösterir , ama tek çizgi olursa ya gebe değilsiniz yada testi yapmak için çok erke davrandınız ve gebelik hormonları henüz kana idrara geçmedi.
Kanda yapılan Beta HCG gebelik testi çok daha kesin sonuç verir , ama nadiren ihtiyaç duyulur.

Saç ekimi Fiyatları

İstanbul’da FUE yöntemi yani folikül transferi ile yapılan saç ekimi çok sık yapılmaktadır , sadece Türkiye’de değil tüm dünyada saç ekimi konusunda ün yapmış bir şehirde yaşıyoruz. FUE yöntemi saç ekiminde ense bölgesindeki en sağlam saç kökleri FUE motoru ile tek tek alınarak ekim yapılacak bölgede önceden hazırlanmış mikro kanallara tek tek ekilir. İstanbul’da 2015 saç ekimi fiyatları yaklaşık olarak …. TLK seviyelerinden başlar. Bu konuda yakın arkadaşımızı Plastik ve estetik cerrah Doçent Op. Dr. A G’yü arayabilirsiniz.

Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya

Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı

0212 227 5519
0532 221 3007
0532 441 9825
0542 215 7274
Mezuniyet Cerrahpaşa tıp fak 1983

“Kalıcı kızlık zarı dikimi” için 24 yanıt

 1. 21 Kasım 18:41 – Tecavüzle Kızlık Zarı Bozulmuş Hasta Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı Sorar: hocam merhaba ben neslihan musaitseniz size danismam gerekiyor bir konu hakkinda yillar sonra cesaretimi toplayip size yaziyorum
  21 Kasım 18:41 – Op. Dr. Turgay Karakaya: Buyrun
  21 Kasım 18:45 – Tecavüzle Kızlık Zarı Bozulmuş Hasta Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı Sorar: hocam nerden nasil baslicami bilmiyorum ilk kez bir doktora bu konu hakkinda paylasimda bulunuyorum ben 13 yasinda tecavuze ugradim su an 26 yasindayim yillarca bunun la savastim ama olmadi herkesten sakladim gizledim fakat farkindayimki insanlar icin bekaret cok onemli surekli bunun yuzunden hayatim alt ust oluyor bana yardim edin kimseye basimdan boyle bisey gecti diyip kendimi kabullendirmek istemiyorum artik
  21 Kasım 18:51 – Op. Dr. Turgay Karakaya: Anlıyorum
  21 Kasım 18:51 – Op. Dr. Turgay Karakaya: Kendinizi boşuna üzmüşsünüz flep yöntemi ile eski haline gelir
  21 Kasım 18:56 – Tecavüzle Kızlık Zarı Bozulmuş Hasta Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı Sorar: yillarca beni kabullenen boyle kabul etsin diye hic dusunmemistim bu yontemi ama olmuyo anladimki size yazmadan once nisanlim beni bu yuzden terk etti bu aciyi ben yillarca icimdr yasarken o baskalariyla oldugumu dusundu ben size samsundan yaziyorum istanbula gelebilirsem yaniniza gelecegim calisip ameliyat parasini kazanip hemen . tessekkur ederim hocam psikolojikde artik duzelmek istiyorum
  21 Kasım 18:58 – Op. Dr. Turgay Karakaya: Sizin durumunuda çok hastamız oldu , merak etmeyin şimdi hepsi çocuklarına bakıyorlar
  21 Kasım 18:59 – Tecavüzle Kızlık Zarı Bozulmuş Hasta Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı Sorar: tesekkur ederim hocam sizin dusunceriniz birazda olsa icimi rahatlatti insallh o gunleri bende sayenizde yasicam😥
  21 Kasım 19:00 – Op. Dr. Turgay Karakaya: Keşke yıllar önce gelip yaptırsaydınız şimdi rahat ederdiniz ama sorun değil daha çok gençsiniz yeni bir sayfa açmak lqzım bazen
  21 Kasım 19:03 – Tecavüzle Kızlık Zarı Bozulmuş Hasta Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı Sorar: yillarca dusundum ama evlenecgim insanin benim yaralarimi sarmasinida istedim fakat olmadi . yeni sayfa acmak lazim gercekten hocam ucret ne kadar denklestirip gelecegim hemen
  21 Kasım 19:04 – Op. Dr. Turgay Karakaya: JİNEKOLOG OP. DR. TURGAY KARAKAYA KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM UZMANI TÜM FİYAT LİSTESİ

  A- KIZLIK ZARI DİKİMİ VE VAJİNAL ESTETİK FİYATLARI

 2. 1- Kalıcı Kızlık zarı dikimi flep yöntemi : tl ( hayat boyu dayanır, dikiş izi kalmaz , kesinlikle anlaşılmaz ) Geniş bilgi : kızlık zarı dikimi Ameliyat 25 dakika sürer , lokal anestezi ile ağrı ve acı çekilmez, dikim sonrası aynı gün iş hayatınıza geri dönebilirsiniz.

  2- Kalıcı Kızlık zarı dikimi çift kat flep yöntemi : tl ( çift kat flep daha çok vajina girişi büyük bayanlara uygundur. Geniş bilgi : kızlık zarı dikimi fiyatı Kalıcı Kızlık zarı dikimi sonrası 20 gün cinsel ilişki yasaktır , sonrasında yıllar sonra bile ilişkide kan gelir.

  3- Kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemi + vajina daraltma : tl ( dikim öncesi yoğun cinsel aktivite sonucu vajina genişlemesi olanlara uygundur. flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi

  4- kalıcı çift kat flep + vajina daraltma : tl ( kilolu ve vajina genişlemesi olanlara uygundur.

  5- kalıcı flep yöntemi + labiaplasti ( sarkan dudakların küçültülmesi ) = tl

  6- kalıcı flep yöntemi + labiaplasti + vajina daraltma = tl

  7- geçici kızlık zarı dikimi : tl ( max 5 gün dayanır ) Geçici kızlık zarı dikimi Aynı gün bile ilişkiye girilebilir.

  8- sadece vajina daraltma : tl Vajina daraltma fiyatları

  9- sadece labiaplasti : tl

  10- Kızlık zarı dikimi sonrası kontroller ücretsizdir , ayrıca şehir dışı veya yurtdışından gelen hastalarımız whatsApp tan bağlantıda kalarak destek alırlar ve kontrol zorunlu değildir.

  11- SGK anlaşmalı olmadığımız için yapılan işlemler SGK kayıtlarına geçmez. Reşitseniz tek başınıza dikim için gelebilirsiniz.

  B – KÜRTAJ FİYATLARI

  1- Vakum kürtaj tl den başlar ve gebelik haftası arttıkça artar , 4 haftalık tl , 5 haftalık tl , 6 haftalık tl şeklindedir.
  kürtaj fiyatları kürtaj öncesi ultrason ücretsizdir.

  2- Gebelik haftası son adet tarihinin ilk gününden itibaren sayılarak hesaplanır , kesin hafta sonucu ultrason muayenesi ile netleşir. Cinsel ilişki zamanına göre gebelik haftası hesaplanmaz. Gebelik testleri Hamilelik testleri adet gecikmesinden 5 gün sonra yapılır.

  3- Kürtaj yasasına göre 10 haftadan sonra kesinlikle kürtaj yapılmaz. Bu konuda hiçbir istisna yoktur.

  Bu işlemler 18 yaşını geçmiş bayanlara uygulanır.

  Tüm işlemler randevu ile yapılır :
  0212 227 5519
  0532 221 3007 WhatsApp
  0542 215 7274
  0532 441 9825

  Twitter.com/jinekologdr
  Facebook.com/kurtajfiyatlari

  Jinekolog Op. Dr. Turgay karakaya
  21 Kasım 19:05 – Tecavüzle Kızlık Zarı Bozulmuş Hasta Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı Sorar: tamam hocam cok tesekkur ediyorum iyi aksamlar
  21 Kasım 19:09 – Op. Dr. Turgay Karakaya: R e

 3. 21 Kasım 17:14 – Mersinden Vajina Daraltma Ve Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı Sorar: Merhaba
  21 Kasım 17:15 – Mersinden Vajina Daraltma Ve Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı Sorar: Ben Kalıcı kızlık zarı ile ilgili bilgi almak istiyorum doktor bey
  21 Kasım 17:17 – Mersinden Vajina Daraltma Ve Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı Sorar: Erkek arkadasım ve ailesi bu konuda çok tutucu galiba böyle bir operasyona mecbur kalıcam asıl sorun daha önce kondiloma dedikleri şeylerden bende de çıktı yaktırdım başka bir jinekolog bunu anlamadı benim iyi bir uzamana ihtiyacım var
  21 Kasım 18:08 – Op. Dr. Turgay Karakaya: Kondilomlarıda tedavi ederiz kaldıysa
  21 Kasım 18:08 – Mersinden Vajina Daraltma Ve Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı Sorar: Daralma ve Kalıcı zar da istiyorum bu sorun olurmu
  21 Kasım 18:09 – Op. Dr. Turgay Karakaya: En çok tercih edilen o zaten :
  21 Kasım 18:09 – Op. Dr. Turgay Karakaya: JİNEKOLOG OP. DR. TURGAY KARAKAYA KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM UZMANI TÜM FİYAT LİSTESİ

  A- KIZLIK ZARI DİKİMİ VE VAJİNAL ESTETİK FİYATLARI

  1- Kalıcı Kızlık zarı dikimi flep yöntemi : tl ( hayat boyu dayanır, dikiş izi kalmaz , kesinlikle anlaşılmaz ) Geniş bilgi : kızlık zarı dikimi Ameliyat 25 dakika sürer , lokal anestezi ile ağrı ve acı çekilmez, dikim sonrası aynı gün iş hayatınıza geri dönebilirsiniz.

  2- Kalıcı Kızlık zarı dikimi çift kat flep yöntemi : tl ( çift kat flep daha çok vajina girişi büyük bayanlara uygundur. Geniş bilgi : kızlık zarı dikimi fiyatı Kalıcı Kızlık zarı dikimi sonrası 20 gün cinsel ilişki yasaktır , sonrasında yıllar sonra bile ilişkide kan gelir.

  3- Kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemi + vajina daraltma : tl ( dikim öncesi yoğun cinsel aktivite sonucu vajina genişlemesi olanlara uygundur. flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi

  4- kalıcı çift kat flep + vajina daraltma : tl ( kilolu ve vajina genişlemesi olanlara uygundur.

  5- kalıcı flep yöntemi + labiaplasti ( sarkan dudakların küçültülmesi ) = tl

  6- kalıcı flep yöntemi + labiaplasti + vajina daraltma = tl

  7- geçici kızlık zarı dikimi : tl ( max 5 gün dayanır ) Geçici kızlık zarı dikimi Aynı gün bile ilişkiye girilebilir.

  8- sadece vajina daraltma : tl Vajina daraltma fiyatları

  9- sadece labiaplasti : tl

  10- Kızlık zarı dikimi sonrası kontroller ücretsizdir , ayrıca şehir dışı veya yurtdışından gelen hastalarımız whatsApp tan bağlantıda kalarak destek alırlar ve kontrol zorunlu değildir.

  11- SGK anlaşmalı olmadığımız için yapılan işlemler SGK kayıtlarına geçmez. Reşitseniz tek başınıza dikim için gelebilirsiniz.

  B – KÜRTAJ FİYATLARI

  1- Vakum kürtaj tl den başlar ve gebelik haftası arttıkça artar , 4 haftalık tl , 5 haftalık tl , 6 haftalık tl şeklindedir.
  kürtaj fiyatları kürtaj öncesi ultrason ücretsizdir.

  2- Gebelik haftası son adet tarihinin ilk gününden itibaren sayılarak hesaplanır , kesin hafta sonucu ultrason muayenesi ile netleşir. Cinsel ilişki zamanına göre gebelik haftası hesaplanmaz. Gebelik testleri Hamilelik testleri adet gecikmesinden 5 gün sonra yapılır.

  3- Kürtaj yasasına göre 10 haftadan sonra kesinlikle kürtaj yapılmaz. Bu konuda hiçbir istisna yoktur.

  Bu işlemler 18 yaşını geçmiş bayanlara uygulanır.

  Tüm işlemler randevu ile yapılır :
  0212 227 5519
  0532 221 3007 WhatsApp
  0542 215 7274
  0532 441 9825

  Twitter.com/jinekologdr
  Facebook.com/kurtajfiyatlari

  Jinekolog Op. Dr. Turgay karakaya

 4. 21 Kasım 18:09 – Mersinden Vajina Daraltma Ve Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı Sorar: Kaldıysa düğünden nekadar önce yapılması gerek
  21 Kasım 18:09 – Mersinden Vajina Daraltma Ve Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı Sorar: Kaldıysa düğünden nekadar önce yapılması gerek
  21 Kasım 18:09 – Mersinden Vajina Daraltma Ve Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı Sorar: Bunları okuduktan sonra size yazdım
  21 Kasım 18:09 – Op. Dr. Turgay Karakaya: Kalıcı ne kadar önce olursa okadar iyi olur
  21 Kasım 18:10 – Mersinden Vajina Daraltma Ve Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı Sorar: Anlaşılırmı diye endişeliyim
  21 Kasım 18:10 – Op. Dr. Turgay Karakaya: Kesinlikle anlaşılmaz
  21 Kasım 18:10 – Mersinden Vajina Daraltma Ve Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı Sorar: Ben 10 yıldır uzun beraberlikler yaşadım ve kürtaj da oldum
  21 Kasım 18:10 – Mersinden Vajina Daraltma Ve Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı Sorar: 28 yaşındayım
  21 Kasım 18:10 – Op. Dr. Turgay Karakaya: Anlaşılacak olsa binlerce bayan yaptırabilirmi
  21 Kasım 18:11 – Op. Dr. Turgay Karakaya: Kürtaj vs farketmez
  21 Kasım 18:12 – Mersinden Vajina Daraltma Ve Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı Sorar: O kısımdaki ölü derilerden de olsa anlaşılır diyorlar ve ben kondiloma yaktırdım izlerinden filan anlaşılma ihtimali varmıdır
  21 Kasım 18:13 – Op. Dr. Turgay Karakaya: Bakirelerdede olabiliyor kondilom
  21 Kasım 18:13 – Op. Dr. Turgay Karakaya: Epilasyonla bulaşabiliyor
  21 Kasım 18:14 – Mersinden Vajina Daraltma Ve Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı Sorar: Şuan regli dönemindeyim 4 ay sonra bir evlilik söz konusu Kalıcı kızlık zarı dikiminde daraltmada yapıyorsunuz değilmi
  21 Kasım 18:15 – Op. Dr. Turgay Karakaya: Listede opsiyonlar var
  21 Kasım 18:16 – Mersinden Vajina Daraltma Ve Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı Sorar: Evet okudum yinede ilk ağızdan duymak benim açımdan daha güven verici gibi yani hiç birlikte olmamış bir kız gibi olmam gerek biraz fazla şeymi istiyorum hocam 😔😔
  21 Kasım 18:18 – Op. Dr. Turgay Karakaya: 0 km olacaksınız merak etmeyin 30 yıldır dikiyorum
  21 Kasım 18:25 – Mersinden Vajina Daraltma Ve Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı Sorar: Haftanın 6 günü çalışıyorum siz pazar günleri hasta kabul ediyormusunuz hocam
  21 Kasım 18:29 – Op. Dr. Turgay Karakaya: Evet
  21 Kasım 18:29 – Mersinden Vajina Daraltma Ve Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı Sorar: Peki haftaya pazar bir Görünmek isterim size
  21 Kasım 18:31 – Op. Dr. Turgay Karakaya: 30 kasım saat 14.30 da yer var ?
  21 Kasım 18:31 – Mersinden Vajina Daraltma Ve Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı Sorar: Hafta içi
  21 Kasım 18:31 – Mersinden Vajina Daraltma Ve Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı Sorar: Kaça kadar
  21 Kasım 18:31 – Op. Dr. Turgay Karakaya: 19
  21 Kasım 18:32 – Mersinden Vajina Daraltma Ve Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı Sorar: Peki ben sizi hafta içi arayıp randevu alayım olurmu
  21 Kasım 18:32 – Op. Dr. Turgay Karakaya: Tabi
  21 Kasım 18:32 – Op. Dr. Turgay Karakaya: Muayene ve dikim ayrı günlerdemi istiyorsunuz
  21 Kasım 18:36 – Mersinden Vajina Daraltma Ve Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı Sorar: Yani şuan tedavi olmam gerekiyor
  21 Kasım 18:37 – Mersinden Vajina Daraltma Ve Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı Sorar: Koku ve akıntı söz konusu kışın daha yoğun oluyor bu
  21 Kasım 18:37 – Mersinden Vajina Daraltma Ve Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı Sorar: Dikimi Şubat gibi düşünüyorum
  21 Kasım 18:38 – Mersinden Vajina Daraltma Ve Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı Sorar: Düğün tarihi belli değil Ocak gibi söz olucak
  21 Kasım 18:39 – Op. Dr. Turgay Karakaya: Ok
  21 Kasım 18:40 – Mersinden Vajina Daraltma Ve Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı Sorar: Bahar yada yaza kadar beklersek istediğimiz sonucu alabilirmiyiz
  21 Kasım 18:41 – Op. Dr. Turgay Karakaya: Kalıcı dikim ne kadar erken yapılırsa okadar orijinal olur
  21 Kasım 18:45 – Mersinden Vajina Daraltma Ve Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı Sorar: Şubat'ta diktirsem Haziran'a kadar olurmu bir arkadaşım vardı 2 ay önce yaptırmıştı ben 4 ay önce yaptırsam daha Kalıcı olurmu yani
  21 Kasım 18:52 – Op. Dr. Turgay Karakaya: Evet

 5. 25 Kasım 00:13 – Ümraniye'den Kürtaj Sonrası Gebelik Sorar: Merhaba
  25 Kasım 00:14 – Ümraniye'den Kürtaj Sonrası Gebelik Sorar: Gece gece rahatsız etmiyorum umarım
  25 Kasım 00:49 – Ümraniye'den Kürtaj Sonrası Gebelik Sorar: Arkadasım 2 ay 3 günlük hamile kürtaj yaptırmak istiyor yaşı 18 dir kürtaj fiyatı ne kadar ?
  25 Kasım 07:31 – Op. Dr. Turgay Karakaya: Hafta x
  25 Kasım 09:44 – Ümraniye'den Kürtaj Sonrası Gebelik Sorar: tl ye mi kürtaj beni aydınlatır mısınız
  25 Kasım 09:46 – Op. Dr. Turgay Karakaya: Haftası tl
  25 Kasım 09:46 – Op. Dr. Turgay Karakaya: 2 ay 3 gün 9 hafta eder
  25 Kasım 09:46 – Op. Dr. Turgay Karakaya: tl
  25 Kasım 09:46 – Ümraniye'den Kürtaj Sonrası Gebelik Sorar: Anladm tskler indirim yapamaz mısınız
  25 Kasım 09:47 – Op. Dr. Turgay Karakaya: Yaparız
  25 Kasım 09:47 – Ümraniye'den Kürtaj Sonrası Gebelik Sorar: 10 haftadan sonra bebek aldırılmıyor mu
  25 Kasım 09:47 – Op. Dr. Turgay Karakaya: Hayır
  25 Kasım 09:47 – Ümraniye'den Kürtaj Sonrası Gebelik Sorar: En son ne kadar olur
  25 Kasım 09:48 – Ümraniye'den Kürtaj Sonrası Gebelik Sorar: Abi bir indirim yapsan yoksa cocugu aldıramıcak kız
  25 Kasım 09:48 – Op. Dr. Turgay Karakaya:
  25 Kasım 09:49 – Ümraniye'den Kürtaj Sonrası Gebelik Sorar: Yapacağınız son indirim bu kadar mı peki tsk ederim
  25 Kasım 09:50 – Op. Dr. Turgay Karakaya: Evet gelecekseniz randevu için yazın , durumunuz acil , bugün halletmeye çalışın yoksa kalır
  25 Kasım 09:51 – Ümraniye'den Kürtaj Sonrası Gebelik Sorar: Bugün ilk seansa gelirse
  25 Kasım 09:51 – Ümraniye'den Kürtaj Sonrası Gebelik Sorar: Aldırabilirz değil mi
  25 Kasım 09:51 – Op. Dr. Turgay Karakaya: Evet
  25 Kasım 09:51 – Op. Dr. Turgay Karakaya: Saat 12.30 da yer var ?
  25 Kasım 09:51 – Ümraniye'den Kürtaj Sonrası Gebelik Sorar: 9 hafta boyunca mı gelicek
  25 Kasım 09:52 – Op. Dr. Turgay Karakaya: Hayır 1 kere gelecek sadece
  25 Kasım 09:52 – Ümraniye'den Kürtaj Sonrası Gebelik Sorar: Arkadasın parası yok banada yeni haber verdi
  25 Kasım 09:52 – Ümraniye'den Kürtaj Sonrası Gebelik Sorar: tl
  Si vardır
  25 Kasım 09:53 – Op. Dr. Turgay Karakaya: Çocuk doğacak ozmana
  25 Kasım 09:53 – Ümraniye'den Kürtaj Sonrası Gebelik Sorar: Bugün son gün mü
  25 Kasım 09:54 – Op. Dr. Turgay Karakaya: 10 haftayı geçtiyse zaten alınmaz acilen bakmak lazım ultrasonla
  25 Kasım 09:55 – Ümraniye'den Kürtaj Sonrası Gebelik Sorar: Ya abi arkadasım yeni haber verdi bendede o kadar para yok 750 tl nerden bulcaz
  25 Kasım 10:34 – Ümraniye'den Kürtaj Sonrası Gebelik Sorar: Taksit olsa olur mu
  25 Kasım 10:37 – Ümraniye'den Kürtaj Sonrası Gebelik Sorar: ???
  25 Kasım 10:37 – Op. Dr. Turgay Karakaya: Kredi kartı?
  25 Kasım 10:38 – Ümraniye'den Kürtaj Sonrası Gebelik Sorar: Kredi kartı kullanmıyorum baska türlü yapsak numaramı bılıyorsunuz peşin verip kalanı taksitle versen
  25 Kasım 10:38 – Ümraniye'den Kürtaj Sonrası Gebelik Sorar: Versem*
  25 Kasım 10:41 – Op. Dr. Turgay Karakaya: Olmaz maalwsef
  25 Kasım 10:41 – Ümraniye'den Kürtaj Sonrası Gebelik Sorar: Kusura bakma da vijdanın hıc mı yok

 6. 25 Kasım 09:45 – Esenlerden Kürtaj Sonrası Hamilelik Sorar: Günaydın
  25 Kasım 09:46 – Esenlerden Kürtaj Sonrası Hamilelik Sorar: Turgay bey muayenedehanede misiniz acaba ?
  25 Kasım 09:47 – Op. Dr. Turgay Karakaya: 11 gibi olacağım buyrun
  25 Kasım 09:47 – Esenlerden Kürtaj Sonrası Hamilelik Sorar: Sevgili aşk doktorum G ben nasılsınız 😊
  25 Kasım 09:48 – Op. Dr. Turgay Karakaya: Teşekkürler siz
  25 Kasım 09:48 – Esenlerden Kürtaj Sonrası Hamilelik Sorar: Hatırladınız umarım 🙂
  25 Kasım 09:48 – Op. Dr. Turgay Karakaya: 100 kusur g var hasta listemde
  25 Kasım 09:48 – Esenlerden Kürtaj Sonrası Hamilelik Sorar: İyilik güzellik içindeyim sizinde öyle olmanızı temenni ederim:)
  25 Kasım 09:50 – Esenlerden Kürtaj Sonrası Hamilelik Sorar: Geçen yıl bu zamanlar gelmiştim hayatımı kurtarmıştınız..size sürekli aşk doktorum dememden hatırlayabilirsiniz sanıyorum 😊
  25 Kasım 09:51 – Op. Dr. Turgay Karakaya: Ne işlem yapmıştık size , hatırlar gibiyim
  25 Kasım 09:51 – Esenlerden Kürtaj Sonrası Hamilelik Sorar: Kürtaj yapmıştık ve hayatımın geri kalanını kurtarmıştınız.
  25 Kasım 09:52 – Op. Dr. Turgay Karakaya: Eheheh
  25 Kasım 09:52 – Op. Dr. Turgay Karakaya: Yine gebelikmi var
  25 Kasım 09:53 – Esenlerden Kürtaj Sonrası Hamilelik Sorar: Evet var 🙂
  25 Kasım 09:53 – Esenlerden Kürtaj Sonrası Hamilelik Sorar: Tam 7aylık 🙂
  25 Kasım 09:53 – Esenlerden Kürtaj Sonrası Hamilelik Sorar: Oğlum doğucak 🙂
  25 Kasım 09:53 – Op. Dr. Turgay Karakaya: Maaşallah
  25 Kasım 09:53 – Esenlerden Kürtaj Sonrası Hamilelik Sorar: Aslında şimdi sizi rahatsız etmemin çok farklı bi sebebi var 😊
  25 Kasım 09:53 – Op. Dr. Turgay Karakaya: Buyrun
  25 Kasım 09:54 – Esenlerden Kürtaj Sonrası Hamilelik Sorar: Aklıma takıldı gece baya araştırdım ama cvp bulamadım
  25 Kasım 09:55 – Esenlerden Kürtaj Sonrası Hamilelik Sorar: 31 haftalık hamileyim eşimle hala cinsel hayatımız devam ediyor.fakat dün aksam hamileligimin basından beri ilk kez arkadan iliskiye girdik ve iceri bosaldı.bu bebeğe zararı olacak bir durum mu acaba ?
  25 Kasım 09:56 – Op. Dr. Turgay Karakaya: Hayır ama tavsiye etmem
  25 Kasım 09:56 – Esenlerden Kürtaj Sonrası Hamilelik Sorar: Birde epidural normal doğumu ne kadar ücretle yapıyorsunuz öğrenirsem harika olacak 🙂
  25 Kasım 09:57 – Op. Dr. Turgay Karakaya: Normal yapmıyorum
  25 Kasım 09:57 – Op. Dr. Turgay Karakaya: Sezaryen
  25 Kasım 09:57 – Esenlerden Kürtaj Sonrası Hamilelik Sorar: Muayenehanenizde renkli doppler var mı Turgay bey ?
  25 Kasım 09:58 – Op. Dr. Turgay Karakaya: Yok
  25 Kasım 09:58 – Esenlerden Kürtaj Sonrası Hamilelik Sorar: Sezaryen için ne kadar ödeme yaparım ??
  25 Kasım 09:59 – Op. Dr. Turgay Karakaya: + hastane masrafları
  25 Kasım 09:59 – Esenlerden Kürtaj Sonrası Hamilelik Sorar: Hastane masrafı derken ?
  25 Kasım 09:59 – Esenlerden Kürtaj Sonrası Hamilelik Sorar: Yani bir hastaneye bağlı mı çalışıyorsunuz ?
  25 Kasım 10:02 – Op. Dr. Turgay Karakaya: Siz seçebilirsiniz hastaneyi
  25 Kasım 10:09 – Esenlerden Kürtaj Sonrası Hamilelik Sorar: Bu harika olacaktır
  25 Kasım 10:18 – Op. Dr. Turgay Karakaya: Ok

 7. 24 Kasım 22:21 – İstanbul'da Kızlık Zarı Bozulmadan Gebelik Belirtileri: İy aksamlar. Bir sorum olucakti. 19 yasindayim. Yaklasik 3hafta once erkek arkadasimla cinsel yakinlasmamiz oldu. Fakat sadece yuzelsel ama genital bolgeme bosalip surtunme durumu oldu. Hamile olmaktan korkuyorum. İnternetten arastirdim belirtilerib cogu mevcut. Mide bulantisi gogus ucu koyulugu kasik agrisi karin sisligi uyku istegi ve yorgunluk. Lutfen cvap verin korkuyorum
  25 Kasım 07:27 – Op. Dr. Turgay Karakaya: Test yapın
  25 Kasım 07:30 – İstanbul'da Kızlık Zarı Bozulmadan Gebelik Belirtileri: Tesekkurler
  25 Kasım 09:55 – İstanbul'da Kızlık Zarı Bozulmadan Gebelik Belirtileri: Test yaptm negatif cikti bise sorcam bakire olup hamile kala bilir mi insan
  25 Kasım 09:57 – Op. Dr. Turgay Karakaya: Evet

 8. 27 Kasım 18:22 – Manisa'dan Kızlık Zarı Diken En İyi Doktor Ararken Bizi Bulmuş: Merhabalar iyi aksamlar.birsey ögrenebilirmiyim ?
  27 Kasım 19:52 – Op. Dr. Turgay Karakaya: Tabi
  27 Kasım 19:54 – Manisa'dan Kızlık Zarı Diken En İyi Doktor Ararken Bizi Bulmuş: Öncelikle dinlediginis tesekkur ederim.. Benim ablam var 25 yaşında ve önceki nişanlısıyla cinsel anlamda bir iliskiye girdi ama ayridilar suanda evlenmek uzere iyi bir doktor arıyoruz diktirmek icin..
  27 Kasım 19:55 – Manisa'dan Kızlık Zarı Diken En İyi Doktor Ararken Bizi Bulmuş: İnternette gezinirkende size denk geldik baya met etmisler acaba ustu kapali bize anlatirmisiniz nasil olur bu operasyan
  27 Kasım 19:55 – Manisa'dan Kızlık Zarı Diken En İyi Doktor Ararken Bizi Bulmuş: Operasyon
  27 Kasım 19:55 – Op. Dr. Turgay Karakaya: Kızlık zarı diken en iyi doktor yqzdığınızda benim sitelerim çıkar 🙂
  27 Kasım 19:56 – Manisa'dan Kızlık Zarı Diken En İyi Doktor Ararken Bizi Bulmuş: Evet o yuzden size yazdim ��
  27 Kasım 19:56 – Op. Dr. Turgay Karakaya: Merak ettiklerinizi sorun
  27 Kasım 19:56 – Manisa'dan Kızlık Zarı Diken En İyi Doktor Ararken Bizi Bulmuş: Korkuyoruz açıkcası hassas bi konu çünkü..
  27 Kasım 19:56 – Manisa'dan Kızlık Zarı Diken En İyi Doktor Ararken Bizi Bulmuş: Nasil bir operasyon bu
  27 Kasım 19:56 – Manisa'dan Kızlık Zarı Diken En İyi Doktor Ararken Bizi Bulmuş: Onu biraz anlatirsaniz
  27 Kasım 19:57 – Manisa'dan Kızlık Zarı Diken En İyi Doktor Ararken Bizi Bulmuş: Mutlu oluruz
  27 Kasım 19:57 – Op. Dr. Turgay Karakaya: 25 dakikalık lokal anestezi ile yapılan acısız
  27 Kasım 19:58 – Manisa'dan Kızlık Zarı Diken En İyi Doktor Ararken Bizi Bulmuş: Peki tekrar yanlis bir haraketle dikisler acilmaz mi ?
  27 Kasım 19:58 – Op. Dr. Turgay Karakaya: 20 günde kaynar ve iz kalmaz
  27 Kasım 19:59 – Op. Dr. Turgay Karakaya: İlk günler dikkatli davranmak gerekir
  27 Kasım 19:59 – Manisa'dan Kızlık Zarı Diken En İyi Doktor Ararken Bizi Bulmuş: Bu kalicimidir peki ?
  27 Kasım 19:59 – Manisa'dan Kızlık Zarı Diken En İyi Doktor Ararken Bizi Bulmuş: 20 gunden sonra bi sorun olmaz mi
  27 Kasım 19:59 – Op. Dr. Turgay Karakaya: Evet
  27 Kasım 20:00 – Manisa'dan Kızlık Zarı Diken En İyi Doktor Ararken Bizi Bulmuş: Fiyati nedir acaba
  27 Kasım 20:00 – Op. Dr. Turgay Karakaya: 20 gün sonunda normal zar olur
  27 Kasım 20:00 – Op. Dr. Turgay Karakaya: A- KIZLIK ZARI DİKİMİ VE VAJİNAL ESTETİK

  1- Kalıcı Kızlık zarı dikimi flep yöntemi istanbul'da : 1500tl ( hayat boyu dayanır, dikiş izi kalmaz , kesinlikle anlaşılmaz ) Geniş bilgi : kızlık zarı dikimi Ameliyat 25 dakika sürer , lokal anestezi ile ağrı ve acı çekilmez, dikim sonrası aynı gün iş hayatınıza geri dönebilirsiniz.

  2- Kalıcı Kızlık zarı dikimi ÇİFT KAT flep yöntemi İstanbul'da : 2000tl ( çift kat flep daha çok vajina girişi büyük bayanlara uygundur. Geniş bilgi : kızlık zarı dikimi fiyatı Kalıcı Kızlık zarı dikimi sonrası 20 gün cinsel ilişki yasaktır , sonrasında yıllar sonra bile ilişkide kan gelir.

 9. 3- Kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemi + vajina daraltma İstanbul'da : 2000 tl ( dikim öncesi yoğun cinsel aktivite sonucu vajina genişlemesi olanlara uygundur. flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi

  4- kalıcı çift kat flep + vajina daraltma İstanbul'da : 2500 tl ( kilolu ve vajina genişlemesi olanlara uygundur. kızlık zarı dikimi anlaşılır mı ?

  5- kalıcı flep yöntemi + labiaplasti ( sarkan dudakların küçültülmesi ) İstanbul'da = 2000 tl

  6- kalıcı flep yöntemi + labiaplasti + vajina daraltma İstanbul'da = 2500 tl

  7- geçici kızlık zarı dikimi İstanbul'da: 1500 tl ( max 5 gün dayanır ) Geçici kızlık zarı dikimi Aynı gün bile ilişkiye girilebilir.

  8- sadece vajina daraltma İstanbul'da: 1500 tl Vajina daraltma fiyatları

  9- sadece labiaplasti İstanbul'da : 1500 tl

  10- Kızlık zarı dikimi sonrası kontroller ücretsizdir , ayrıca şehir dışı veya yurtdışından gelen hastalarımız whatsApp tan bağlantıda kalarak destek alırlar ve kontrol zorunlu değildir.

  11- SGK anlaşmalı olmadığımız için yapılan işlemler SGK kayıtlarına geçmez. Reşitseniz tek başınıza dikim için gelebilirsiniz.

  12- Kızlık zarı muayenesi İstanbul'da 150 tl dir. Bekaret testi , kızlık testi olarakta bilinir. Kızlık zarı muayenesi
  B – KÜRTAJ FİYATLARI

  1- Vakum kürtaj fiyatları İstanbul'da 400 tl den başlar ve gebelik haftası arttıkça artar , 4 haftalık 400 tl , 5 haftalık 500 tl , 6 haftalık 600 tl şeklindedir.
  kürtaj İstanbul'da kürtaj öncesi ultrason ücretsizdir.

  2- Gebelik haftası son adet tarihinin ilk gününden itibaren sayılarak hesaplanır , kesin hafta sonucu ultrason muayenesi ile netleşir. kürtaj fiyatları Cinsel ilişki zamanına göre gebelik haftası hesaplanmaz. Gebelik testleri Hamilelik testleri adet gecikmesinden 5 gün sonra yapılır.

  3- Kürtaj yasasına göre 10 haftadan sonra kesinlikle kürtaj yapılmaz. Bu konuda hiçbir istisna yoktur.

  Bu işlemler 18 yaşını geçmiş bayanlara uygulanır.

  Tüm işlemler randevu ile yapılır :
  0212 227 5519
  0532 221 3007 WhatsApp
  0542 215 7274
  0532 441 9825
  Bulvar cad Zeytinburnu

  Twitter.com/jinekologdr
  Facebook.com/kurtajfiyatlari

  Jinekolog Op. Dr. Turgay karakaya
  27 Kasım 20:01 – Manisa'dan Kızlık Zarı Diken En İyi Doktor Ararken Bizi Bulmuş: Yeriniz tam olarak nerde acaba ?
  27 Kasım 20:02 – Op. Dr. Turgay Karakaya: Bulvar cad zeytinburnu
  27 Kasım 20:03 – Manisa'dan Kızlık Zarı Diken En İyi Doktor Ararken Bizi Bulmuş: Peki kesin tekrar iliski sirasinda kanama olur mu ? Yada anlasilir mi
  27 Kasım 20:03 – Op. Dr. Turgay Karakaya: Mutlaka kanar ve asla belli olmaz
  27 Kasım 20:04 – Manisa'dan Kızlık Zarı Diken En İyi Doktor Ararken Bizi Bulmuş: Peki yardiminiz icin cok tessekur ederim en yakin zamanda gelicez detayli konusmak icin..
  27 Kasım 20:04 – Op. Dr. Turgay Karakaya: Gün netleşince randevu için yazın
  27 Kasım 20:05 – Manisa'dan Kızlık Zarı Diken En İyi Doktor Ararken Bizi Bulmuş: Tamam iyi aksamlar.
  27 Kasım 20:07 – Op. Dr. Turgay Karakaya: Sizede

 10. 8 Aralık 00:08 – Kütahyada Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi Sorar: Merhabalar
  8 Aralık 00:08 – Kütahyada Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi Sorar: Numaranizi Internetten aldm flep yöntemi kızlık zarı dikimi konuusnda yardmnza ihtiyacim var
  8 Aralık 00:09 – Kütahyada Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi Sorar: Kusura bkmayn bu saatte rahatsz ettim
  8 Aralık 08:07 – Op. Dr. Turgay Karakaya: Buyrun
  8 Aralık 10:18 – Kütahyada Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi Sorar: Kalici kzlk zari dikiimi flep metodu yaptrmak istiyorm
  8 Aralık 10:19 – Kütahyada Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi Sorar: Guvenilir bi doktor olsun istiyorum sizi arastrdm lutfen yardm edin
  8 Aralık 10:26 – Op. Dr. Turgay Karakaya: Doğru doktordasınız merak etmeyin
  8 Aralık 10:27 – Kütahyada Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi Sorar: Nolur yardm edin gizliik konusna ihtiyacm var
  8 Aralık 10:28 – Kütahyada Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi Sorar: Ozel bi durum istiyerek olmus bisey degil
  8 Aralık 10:28 – Op. Dr. Turgay Karakaya: Zaten dikim full gizli tutulur
  8 Aralık 10:28 – Op. Dr. Turgay Karakaya: Yoksa ne anlamı kalır
  8 Aralık 10:29 – Kütahyada Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi Sorar: Kalici yaptrmak istiyorum benim dugunum eylulde ama
  8 Aralık 10:29 – Kütahyada Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi Sorar: Bn yapip kurtulmak istiyorum yalnz bi doktor bozulma yok dedi.baska bi doktor ise hafif yrtk var demisti
  8 Aralık 10:31 – Op. Dr. Turgay Karakaya: İlişki yaşadınızmı
  8 Aralık 10:31 – Kütahyada Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi Sorar: Iliski yasadm evet ama tamamen olmadi kanda gelmedi
  8 Aralık 10:32 – Kütahyada Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi Sorar: Bi doktor hersey normal bozulma yok gibi dedi
  8 Aralık 10:32 – Kütahyada Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi Sorar: Baskasi bozuk oldunu soyledi ayni gun icinde
  8 Aralık 10:32 – Kütahyada Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi Sorar: Gitttim
  8 Aralık 10:35 – Op. Dr. Turgay Karakaya: Zaten dikim öncesi kızlık muayenesi yapıyoruz ve sonuçta ilk gecede kanamanın garanti altına alınması önemli
  8 Aralık 10:36 – Kütahyada Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi Sorar: Evet bunun icn ugrasyorum dikim fiyatnz nedir zamanm baya var ama
  8 Aralık 10:37 – Kütahyada Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi Sorar: Yapmak istiyorum bi an once
  8 Aralık 10:37 – Op. Dr. Turgay Karakaya: A- KIZLIK ZARI DİKİMİ VE VAJİNAL ESTETİK

  1- Kalıcı Kızlık zarı dikimi flep yöntemi istanbul'da : 1500tl ( hayat boyu dayanır, dikiş izi kalmaz , kesinlikle anlaşılmaz ) Ameliyat 25 dakika sürer , lokal anestezi ile ağrı ve acı çekilmez, dikim sonrası aynı gün iş hayatınıza geri dönebilirsiniz.

  2- Kalıcı Kızlık zarı dikimi ÇİFT KAT flep yöntemi İstanbul'da : 2000tl ( çift kat flep daha çok vajina girişi büyük bayanlara uygundur. Kalıcı Kızlık zarı dikimi sonrası 20 gün cinsel ilişki yasaktır , sonrasında yıllar sonra bile ilişkide kan gelir.

 11. 3- Kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemi + vajina daraltma İstanbul'da : 2000 tl ( dikim öncesi yoğun cinsel aktivite sonucu vajina genişlemesi olanlara uygundur.

  4- kalıcı çift kat flep + vajina daraltma İstanbul'da : 2500 tl ( kilolu ve vajina genişlemesi olanlara uygundur.

  5- kalıcı flep yöntemi + labiaplasti ( sarkan dudakların küçültülmesi ) İstanbul'da = 2000 tl

  6- kalıcı flep yöntemi + labiaplasti + vajina daraltma İstanbul'da = 2500 tl

  7- geçici kızlık zarı dikimi İstanbul'da: 1500 tl ( max 5 gün dayanır ) Aynı gün bile ilişkiye girilebilir.

  8- sadece vajina daraltma İstanbul'da: 1500 tl

  9- sadece labiaplasti İstanbul'da : 1500 tl

  10- Kızlık zarı dikimi sonrası kontroller ücretsizdir , ayrıca şehir dışı veya yurtdışından gelen hastalarımız whatsApp tan bağlantıda kalarak destek alırlar ve kontrol zorunlu değildir.

  11- SGK anlaşmalı olmadığımız için yapılan işlemler SGK kayıtlarına geçmez. Reşitseniz tek başınıza dikim için gelebilirsiniz.

  12- Kızlık zarı muayenesi İstanbul'da 150 tl dir. Bekaret testi , kızlık testi olarakta bilinir.

  B – KÜRTAJ FİYATLARI

  1- Vakum kürtaj fiyatları İstanbul'da 400 tl den başlar ve gebelik haftası arttıkça artar , 4 haftalık 400 tl , 5 haftalık 500 tl , 6 haftalık 600 tl şeklindedir. İstanbul'da kürtaj öncesi ultrason ücretsizdir.

  2- Gebelik haftası son adet tarihinin ilk gününden itibaren sayılarak hesaplanır , kesin hafta sonucu ultrason muayenesi ile netleşir. Cinsel ilişki zamanına göre gebelik haftası hesaplanmaz. Hamilelik testleri adet gecikmesinden 5 gün sonra yapılır.

  3- Kürtaj yasasına göre 10 haftadan sonra kesinlikle kürtaj yapılmaz. Bu konuda hiçbir istisna yoktur.

  Bu işlemler 18 yaşını geçmiş bayanlara uygulanır.

  Tüm işlemler randevu ile yapılır :
  0212 227 5519
  0532 221 3007 WhatsApp
  0542 215 7274
  0532 441 9825
  Bulvar cad Zeytinburnu

  Twitter.com/jinekologdr
  Facebook.com/kurtajfiyatlari

  Jinekolog Op. Dr. Turgay karakaya Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı.
  8 Aralık 10:39 – Kütahyada Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi Sorar: Kalici yntemde kesin sonuc alabilirmym
  8 Aralık 10:41 – Op. Dr. Turgay Karakaya: Evet
  8 Aralık 10:41 – Op. Dr. Turgay Karakaya: Diktir – unut şeklinde
  8 Aralık 10:42 – Kütahyada Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi Sorar: Tamam sizi arycam randovu icin
  8 Aralık 10:43 – Op. Dr. Turgay Karakaya: Ok

 12. 14 Aralık 23:42 – Adıyaman Kızlık Zarı Ne İşe Yarar Sorar: Merhaba ben kızlık zarı dikimi için yazıyorum işlemle ilgili bilgi almak istiyorum işlem nasıl bi işlem anestezi lokal mi genel mi. İşlem ne kadar sürüyor düzeltmeyi nerden yapıyorsunuz güvenilirliği ne kadar yaptırdıktan sonra herhangi bi şekilde bozulma oluyo mu hastane yatmam gerekiyo mu komplikasyonu var mı anlaşılır mı son olarakta fiyat ne kadar
  15 Aralık 07:50 – Op. Dr. Turgay Karakaya: Lokal
  15 Aralık 07:50 – Op. Dr. Turgay Karakaya: 25 dak
  15 Aralık 07:50 – Op. Dr. Turgay Karakaya: Garantili
  15 Aralık 07:51 – Op. Dr. Turgay Karakaya: A- KIZLIK ZARI DİKİMİ VE VAJİNAL ESTETİK

  1- Kalıcı Kızlık zarı dikimi flep yöntemi istanbul'da : 1500tl ( hayat boyu dayanır, dikiş izi kalmaz , kesinlikle anlaşılmaz ) Ameliyat 25 dakika sürer , lokal anestezi ile ağrı ve acı çekilmez, dikim sonrası aynı gün iş hayatınıza geri dönebilirsiniz.

  2- Kalıcı Kızlık zarı dikimi ÇİFT KAT flep yöntemi İstanbul'da : 2000tl ( çift kat flep daha çok vajina girişi büyük bayanlara uygundur. Kalıcı Kızlık zarı dikimi sonrası 20 gün cinsel ilişki yasaktır , sonrasında yıllar sonra bile ilişkide kan gelir.

  3- Kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemi + vajina daraltma İstanbul'da : 2000 tl ( dikim öncesi yoğun cinsel aktivite sonucu vajina genişlemesi olanlara uygundur.

  4- kalıcı çift kat flep + vajina daraltma İstanbul'da : 2500 tl ( kilolu ve vajina genişlemesi olanlara uygundur.

  5- kalıcı flep yöntemi + labiaplasti ( sarkan dudakların küçültülmesi ) İstanbul'da = 2000 tl

  6- kalıcı flep yöntemi + labiaplasti + vajina daraltma İstanbul'da = 2500 tl

  7- geçici kızlık zarı dikimi İstanbul'da: 1500 tl ( max 5 gün dayanır ) Aynı gün bile ilişkiye girilebilir.

  8- sadece vajina daraltma İstanbul'da: 1500 tl

  9- sadece labiaplasti İstanbul'da : 1500 tl

  10- Kızlık zarı dikimi sonrası kontroller ücretsizdir , ayrıca şehir dışı veya yurtdışından gelen hastalarımız whatsApp tan bağlantıda kalarak destek alırlar ve kontrol zorunlu değildir.

  11- SGK anlaşmalı olmadığımız için yapılan işlemler SGK kayıtlarına geçmez. Reşitseniz tek başınıza dikim için gelebilirsiniz.

  12- Kızlık zarı muayenesi İstanbul'da 150 tl dir. Bekaret testi , kızlık testi olarakta bilinir.

  B – KÜRTAJ FİYATLARI

  1- Vakum kürtaj fiyatları İstanbul'da 400 tl den başlar ve gebelik haftası arttıkça artar , 4 haftalık 400 tl , 5 haftalık 500 tl , 6 haftalık 600 tl şeklindedir. İstanbul'da kürtaj öncesi ultrason ücretsizdir.

  2- Gebelik haftası son adet tarihinin ilk gününden itibaren sayılarak hesaplanır , kesin hafta sonucu ultrason muayenesi ile netleşir. Cinsel ilişki zamanına göre gebelik haftası hesaplanmaz. Hamilelik testleri adet gecikmesinden 5 gün sonra yapılır.

  3- Kürtaj yasasına göre 10 haftadan sonra kesinlikle kürtaj yapılmaz. Bu konuda hiçbir istisna yoktur.

  Bu işlemler 18 yaşını geçmiş bayanlara uygulanır.

  Tüm işlemler randevu ile yapılır :
  0212 227 5519
  0532 221 3007 WhatsApp
  0542 215 7274
  0532 441 9825
  Bulvar cad Zeytinburnu

  Twitter.com/jinekologdr
  Facebook.com/kurtajfiyatlari

  Jinekolog Op. Dr. Turgay karakaya Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı.

 13. Kızlık Zarı Kanaması: Merhaba turgay bey
  7 12 2015, 21:06 – Kızlık Zarı Kanaması: Sizden bir kac bilgi almak istiyorum
  7 12 2015, 21:13 – Jin op dr turgay karakaya: Tabi
  7 12 2015, 21:14 – Kızlık Zarı Kanaması: Ben erkek arkadasimla iliskiye girdim ve suan ayrildik. O kadar kotu durumdayimki doktor bey. Ve evlenmek isteyen biri var ailemde istiyo bende acikcasi istiyorum. Ama kizligim yok nolur bana yardimci olun 😞
  7 12 2015, 21:15 – Kızlık Zarı Kanaması: Cok caresizim. Bazi yorumlarda kalıcı dahi olsa ise yaramadigini söylüyorlar. Kesin ve net cevaplari sizden duymak istiyorum
  7 12 2015, 21:16 – Jin op dr turgay karakaya: Biz garantili dikiyoruz kesindir rahat olun
  7 12 2015, 21:19 – Kızlık Zarı Kanaması: Ya kanamam olmassa ilk gunden doktor bey
  7 12 2015, 21:44 – Jin op dr turgay karakaya: Mutlaka olacak
  7 12 2015, 21:46 – Kızlık Zarı Kanaması: Peki kalici istiyorum ücreti ne kadar doktor bey

 14. İyi aksamlar
  15 02 2016, 21:34 – -: Ben kalıcı kızlık zarı dikimi için bisey sorucaktım
  15 02 2016, 21:35 – Jin Op Dr Turgay Karakaya: Buyrun
  15 02 2016, 21:36 – -: Biz sze kontrole gelecegizde
  15 02 2016, 21:36 – -: Ama öncesnde bisey ögrenmek istyorum
  15 02 2016, 21:37 – Jin Op Dr Turgay Karakaya: Tabi
  15 02 2016, 21:37 – -: İki kişiyle iliskiye girildgi belli oluyo mu bekaret testinde
  15 02 2016, 21:37 – -: Yoksa belli olmaz mı
  15 02 2016, 21:41 – Jin Op Dr Turgay Karakaya: Kişi sayısı çıkmaz
  15 02 2016, 21:41 – -: Tmaam cok tesekkür ediyorum

 15. S.a. Doktor bey kalıcı kızlık zarı dikimi için rahatsız ettim bizim bi tanidigin basindan talihsiz bi olay kecmis. Kalici kizlik zari dikimi hakda bize bilgi verirseniz sevinirim. Fiyatini da soylerseniz memnun oluruk
  27 03 2016, 17:56 – -: Hangi hava limanina yakinsiniz
  27 03 2016, 17:57 – -: Benim anlasigim tl kalici kizlik zari dikimi?
  27 03 2016, 18:13 – Jin op dr turgay karakaya: tl kalıcı
  27 03 2016, 18:13 – Jin op dr turgay karakaya: olan kalıcı + daraltma
  27 03 2016, 18:13 – Jin op dr turgay karakaya: Atatürk havalim
  27 03 2016, 18:35 – -: Anlasilmayacagina qarantimi?
  27 03 2016, 18:36 – Jin op dr turgay karakaya: Evet garantilidir.. 27 senedir dikiyorum
  27 03 2016, 18:37 – -: pasaport islemini hal edib gelecek ozaman daha etrafli konusulur lutven yardimci olun. Azerbaycandan gelecekler
  27 03 2016, 18:38 – Jin op dr turgay karakaya: Ok
  27 03 2016, 18:38 – Jin op dr turgay karakaya: Gün bellimi
  27 03 2016, 18:39 – -: Hayir pasabort cikariyor cikinca burdan randevu alirim
  27 03 2016, 18:41 – Jin op dr turgay karakaya: Ok

 16. Doktor Bey Meraba Ben 19 Yasindayim kalıcı Kizlik Zari Dikimi Yaptirmak Istiyorum Agustosta Dugunum Var Kalici istiyorum Simdi yaptirsam Dugune Kadar Kalirmi Bide Sehir Disindan Gelecegim Ne Zamana Randevu Verirsiniz Son Olarak Ucret Ne Kadar Tesekkurler
  16 04 2016, 13:58 – Jin op dr turgay karakaya: Aylar hatta yıllar önce yapıyoruz
  16 04 2016, 13:58 – Jin op dr turgay karakaya: Haftanın 6 günü dikim yapıyoruz
  16 04 2016, 13:58 – Jin op dr turgay karakaya: Gün seçip bildirin
  16 04 2016, 13:58 – -: Peki fiyat listesi
  16 04 2016, 13:58 – Jin op dr turgay karakaya: Havaalanına 10 dakikayız aynı gün geri uçabilirsiniz
  16 04 2016, 14:00 – -: Yakınmış Nigdeden gelicem ucret hakkinda bilgilendirirseniz sevinirim

 17. Dr Turgay Bey musait misnz kalici kizlk zari dikimi fiyt bilgsi verrmsnz?? intrnette braz okudm sayfnzi whtsptn fiyt vereblcgnz yazyrdu…
  07.08.2016, 08:53 – Jin op dr turgay karakaya: http://www.kizlikzariyirtilmasi.com/p/tum-fiyat-listesi-kzlk-zar-dikimi.html?m=1
  07.08.2016, 08:54 – -: Kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemi= tl
  Çift kat flep yöntemi kalıcı = tl
  07.08.2016, 08:54 – -: Arsndki frk nedr bnn
  07.08.2016, 09:00 – -: Tmm aciklmayi gordum…
  07.08.2016, 09:03 – -: Sadece kalici zr dkimi flep yontemni ypsak daraltma yapmazssak anlmaz demi partnrm dha once yptgmi…ve kan kesn gelr mi diktrdkten snra yardmci olursanz cok sevinrm
  07.08.2016, 09:08 – Jin op dr turgay karakaya: Anlaşılmaz
  07.08.2016, 09:08 – Jin op dr turgay karakaya: Kesindir

 18. Ben sevgilimle adet bitiminden iki uc gun sonra iliskiye girdik kondomla yaparken yirtilmis ve icime bosaldi 4-5 saat sonra ertesi gun hapi ictim hamile kalma ihtimalim var midir

   1. Tesekkur ederim. Peki gebe olup olmadigimi en kisa surede anlamak icin ne yapmalyim? Adet gunume kadar beklemem sart midir? Onerebileceginiz dogruluk orani yuksek olan bi test ismi soylermisiniz? Kan testi yaptirmak istemiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.