Kızlık zarı diktirme flep yöntemi

Kızlık zarı dikimi flep yöntemi

İstanbul’da kızlık zarı diktirme flep yöntemi 2015 yılında jinekolojik ameliyatların nerdeyse başında gelmektedir , eskiden vakum kürtaj en fazla yapılan operasyon iken şu anda 2. sıraya inmiştir. Peki flep yöntemi kalıcı kızlık zarı diktirme konusunda talep neden diğer himenoplasti ameliyatlarına göre daha fazla dersiniz ? bence bekaret tamiri için iki önemli unsuru karşılamasından dolayı insanlar hep kalıcı kızlık zarı dikimi istiyor , bunun başında kızlık zarı dikimi sonrası cinsel ilişkiye girmek için sınırsız bir zamana sahip olmak , diğeride gerdek gecesi yani evlilikteki ilk gecede kızlık zarı kanı gelmesi konusunda kendini garantide hissetmektir. 25 yıldır bu işi yapıyoruz ve birçok hastamız hocam kalıcı kızlık zarı diktirme flep yöntemini yaptırmak istiyorum , ilk gece kanaması kesin olur mu ? diye soruyor , bende onlara flep yöntemi ile oluşturduğumuz yeni kızlık zarı kanıyla canıyla yaşayan bir dokudur ve içinden kan damarları geçmektedir , nasılki parmağınız yaralandığı zaman belli bir süre kanama olur , kızlık zarınızda yırtıldığı zaman mutlaka kanama olacaktır diyorum. Bu yazımızda kızlık zarı dikimi , kızlık zarı dikimi fiyatı , flep yöntemi , kalıcı kızlık zarı dikimi , geçici kızlık zarı dikimi , kızlık zarı dikimi anlaşılır mı , kızlık zarı diktirenlerin yorumları , kızlık zarı zedelenmesi , kızlık zarı patlaması, kızlık zarı bozulmuşmudur , esnek kızlık zarı , kızlık zarı dikimi Ankara , çift kat flep yöntemi , vajina daraltma ameliyatı , kürtaj , kürtaj fiyatları , kürtaj nasıl yapılır , kürtaj sonrası kanama, vakum kürtaj metodu , saç ekimi fiyatları gibi konulara değiniyoruz. Jinekolog Dr. Turgay Karakaya bildiriyor.

WhatsApp = 0532 221 3007 ( sürekli açıktır )

www.facebook.com/kurtajfiyatlari ( ekleyip hemen soru sorabilirsiniz )

www.twitter.com/jinekologdr

Kızlık zarı ne işe yarar ?

Sanıyorum İstanbul’da 2015 senesi itibarı ile birçok kişi kızlık zarını sadece hanımların namus bekçiliği görevini yapan bir organ olarak biliyor , ama inanın yaradan insan bedenine ne yerleştirdi ise mutlaka bir işlevi ve gerçek bir görevi var. Himen yani kızlık zarı ne işe yarar dendiğinde bu görevler akla gelmelidir. Kız çocukluğundan erişkin yaşama yani cinsel aktif yaşama geçene kadar dış ortamdan gelebilecek her türlü bakteri ve diğer mikropların rahim boşluğuna ulaşmasını engeller. Dikkat ederseniz evlilik öncesi vajinal akıntı gibi hiç bir şikayetiniz olmuyorken , kızlık zarı bozulduktan sonra ara ara buna benzer enfeksiyonlara maruz kalabiliyorsunuz.

Kızlık zarı

Eski mitolojik tanrılardan himen adı verilen kızlık zarı bayanlarda vajina girişinden yaklaşık 2 cm içeride yer alan anatomik bir oluşumdur. Kızlık zarı ne işe yarar diye merak ediyorsanız üst paragrafta zaten anlattık. Hymen yani kızlık zarı cinsel olgunluk çağında ilk beraberlikte yırtılır ve kızlık zarı kanı gelir, bu kadınlarda bekaretin bozulması anlamına gelir. Herhangi bir sebeple yırtılan veya zedelenen kızlık zarı artık kendiğinden iyileşerek eski haline gelmez, ancak himenoplasti denilen kızlık zarı dikimi ameliyatları ile yeniden eski haline getirilerek normal kanayan kızlık zarı elde edilebilir.

Kızlık zarı dikimi

2015 yılında İstanbul’da en sık yapılan jinekolojik ameliyat kızlık zarı dikimi olarak biliniyor artık. Herhangi bir sebeple kızlık zarınız yırtıldı ise veya zarar gördü ise günümüzde bu durumu eski haline getirmek , kızlık zarını kalıcı olarak dikmek mümkündür. İstanbul ve Ankara’da kızlık zarı dikimi 2 farklı metodla yapılır , en sık tercih edilen flep yöntemi kalıcı kızlık zarı diktirme ve geçici kızlık zarı dikimi olarak. Bu yazımızda her iki kızlık diktirme metosu içinde ayrıntıya giriyoruz. İstanbul’da kızlık zarı dikimi fiyatı …. tl civarından başlar.

Kızlık zarı diktirme fiyatı

Büyük şehirlerde, İstanbul’da 2015 yılında kızlık zarı diktirme fiyatları ortalama … tl civarından başlar ve yapılan işleme göre değişebilir. Örneklerle zenginleştirelim, İstanbul’da  kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemi fiyatı 1500 tl civarı iken , daha zor bozulan çift kat flep yöntemi …. tl civarıdır , yine geçici kızlık zarı dikimi 1500 tl civarı , kızlık zarı dikimi ve vajina daraltma ameliyatı ise … tl’leri bulabilmektedir , daha ekstrem bir örnek kızlık zarı dikimi + vajina daraltma ameliyatı + labioplasti yani sarkan dudakların düzeltilmesi operasyonları tek senasta yapılacaksa İstanbul’da …. tl ücret istenir.

Kalıcı kızlık zarı dikimi ( Flep yöntemi )

Himenoplasti ameliyatları İstanbul’da nerdeyse %90 oranında flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi şeklinde yapılır , bunu en sık sebebi ise flep yönteminde cinsel ilişkiye girmek için zamanın esnek olması , yani kızlık zarı diktirdikten sonra ne zaman isterseniz cinsel ilişkiye girebilme serbetisitesidir , tabi yıllar sonra bile ilişkide bulunsanız mutlaka kızlık zarı kanı geleceğini biliyor olmanız ayrı bir huzur verecektir. Flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi tekniğinin detaylarını aşağıda anlatıyorum. İstanbul’da kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatları yaklaşık …. tl seviyelerinden başlar.

Flep yöntemi video

2015 senesi için İstanbul’da en fazla tercih edilen kızlık zarı dikimi metodu olan flep yöntemi video olarak çok aranıyor , bizde bu yazının hemen altına temsili bir animasyon videosu ekliyoruz ordan bakarsınız artık , ama teorik olarakta flep yönteminden bahsetmek lazım ; hastanın kabulu , kızlık zarı muayenesi gibi ön incelemelerden sonra kızlık zarı dikimi tekniği hastaya kağıt üzerinde şekil çizerek anlatılır ve daha sonra vajina girişi lokal anestezikle uyuşturulur , dolayısı ile kızlık zarı dikimi esnasında herhangi bir ağrı veya acı hissetmezsiniz , vajina yan duvarındna ince bir flep tabakası kaldırılır, ( flep kaldırma ) kızlık zarı ringine dikilir ve adet kanı için serçe parmak girecek kadar bir açıklık bırakılır. Kızlık zarı dikimi ameliyatı yani himenoplasti operasyonu yaklaşık 25 dakika sürer , sonrasında masadan kalkarak yürür gidersiniz. İstanbul’da flep yöntemi fiyatları ortalama …. tl seviyelerinden başlar.

Geçici kızlık zarı

İstanbul’da geçici kızlık zarı dikimi için gelen hasta sayısı flep yönteminin üstünlükleri anlaşıldıktan sonra oldukça azaldı, hastaların %90’ı artık flep yöntemini tercih ediyor , ama bir kısım hasta, ya son anda karar vermiş , yada bikaç gün içinde cinsel ilişkiye girme zorunluluğu ile gelmiş olabiliyor. Geçici kızlık zarı dikimi yaptıranlar 10 gün içinde cinsel ilişkiye girmek zorundadır , yoksa geçici dikim kendiliğinden bozulur ve kızlık zarı kanaması olur. Peki geçici kızlık zarı dikimi nasıl yapılır dersiniz , aslında en kolay yöntem budur jinekolog için ve fazla sanatsal bir yaklaşımda gerektirmez . 2015 yılı İstanbul’da geçici kızlık zarı dikimi fiyatı yaklaşık …. tl civarıdır.

Kızlık zarı muayenesi nasıl yapılıyor ?

2015 yılı başlarında evlilik öncesi flört döneminde sürtünme ile ön sevişme yaşayan birçok genç bayan kızlık zarı muayenesi ile kızlık zarının bozulup bozulmadığını kontrol ettirmek, yollarını o sonuca göre çizmek istiyorlar. Özelliklede kızlık zarı gösteren resimleri inceleyip kızlık zarı muayenesi videolarını araştırırlar. Peki kızlık zarı muayenesi nasıl yapılır dersiniz ? hemen cevabını verelim , aslında en kolay jinekolojik muayene çeşidi olduğunu söyleyebiliriz , zira kızlık zarı testi , yada bekaret kontrolü yaparken herhangi bir tıbbi alet kullanılmaz , hatta hastaya dokunmaya bile gerek yoktur, sadece gözle bakarak kızlık zarının bozulup bozulmadığı , cinsel ilişkiye girilip girilmediği , kızlık zarının ne şekilde bozulduğu net bir şekilde anlaşılır. İstanbul’da kızlık zarı muayenesi fiyatı yaklaşık … tl dir.

Kızlık zarı bozulmadan hamile kalınır mı ?

Gerek evlilik öncesi , gerekse evliliğin ilk gecesi yani gerdek esnasında kızlık zarı bozulması çok konu edilir ve bazen büyük problemlere yol açabilir. Birçok hastada bakire iken adet gecikmesine uğradıklarında akıllarına o korkunç soru gelir ; kızlık zarı bozulmadan hamile kalınır mı ? suali yankılanır beyinlerinde. Bu soruya hayır demek istersim ama maalesef birçok hastamız bakire ve gebe olarak bize geliyor. Biliyorum bu korkunç bir durum ama gerçek. Bunun dışında kızlık zarı bozulmadna cinsel ilişkiye girmek ancak esnek kızlık zarı durumunda olur , yine kızlık zarı bozulmuş vajina bakire vajinadan daha geniş ve dudaklar sarkık olur , kızlık zarı bozulmamaş vajina ise daha derli toplu ve küçük görünür.

Kızlık zarı kanaması

Himen yani kızlık zarı vajina girişinden yaklaşık 2 cm kadar içeride bulunur , gerçek cinsel ilişki veya sürtünme benzeri ön sevişme esnasında kızlık zarı zedelenmesi veya kızlık zarı patlaması sonucu kızlık zarı kanama durumu ortaya çıkabilir. Kızlık zarı kanı ne renktir diye sorarsanız , açık kırmızı parlak renklidir ve koyu kırmızı bulanık renkli olan adet kanından kolayca ayırd edilebilir. Youtube benzeri video paylaşım sitelerinde kızlık zarı kanaması video şeklinde bulunabilir ama etik olarak biz bu videoların yayınlanmasına karşıyız.

Esnek kızlık zarı nasıl anlaşılır ?

Bayanların yaklaşık olarak 20 de birinde esnek kızlık zarı olabiliyor , İstanbul’da birçok bayan evlilik öncesi cinsel ilişki veya sürtünme şeklinde ön sevişme yaşadıktan sonra kızlık zarı kanaması olup olmaması durumlarına göre esnek kızlık zarı nasıl anlaşılır diye bizi arıyorlar. Esnek kızlık zarını anlamak için ya bir jinekoloğa gidip kızlık testi yani kızlık zarı muayenesi yaptırmanız gerekir , yada cinsel ilişkiye girdiğinizde kan gelmemesi durumu olursa esnek kızlık zarından şüphe edebilirsiniz. Esnek kızlık zarı şekli genelde annüler tip kızlık zarı yani ortada tek delikli kızlık zarını abartılı bir versiyonudur. Esnek kızlık zarı resmi için sitelerimizi inceleyebilirsiniz. Peki esnek kızlık zarı kanar mı diye soruyor olabilirsiniz , ama kesinlikle kızlık zarı kanı ortaya çıkmaz , aslında ilk cinsel ilişkide esnek kızlık zarıda bozulur ama içten ayrışma şeklinde bozulduğu için kanama ortaya çıkmaz, yani esenk kızlık zarı nasıl bozulur diye soranlara bunu anlatabilirsiniz. Son olarakta esnek kızlık zarı dikilir mi sorusunu yanıtlayalım ; kızlık zarı esnek ise nunu normal kanayan kızlık zarına çevirmek için flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi yaparız.

Kızlık zarı dikimi anlaşılabilir mi ?

Kızlık zarının önceden dikilmiş olduğunun anlaşılıp anlaşılamayacağı hep merak edilir ve himenoplasti ameliyatı yaptırmak isteyen bir çok bayan öncelikle bize kızlık zarı dikimi anlaşılabilir mi ? diye sorular yöneltirler. Zaten kızlık zarınızı diktirmiş olduğunuz anlaşılacak olsa bu ameliyatı yapmanın ne kıymeti kalırdı değil mi ? Peki işin mekanizması nedir , kızlık zarı dikimi nasıl anlaşılır dersiniz ? Bir bayanın kızlık zarının dikilmiş olduğunu ancak bir jinekolog ayrıntılı kızlık zarı muayenesi yaparsa anlayabilir. Yani kızlık dikimi yaptırdınız ama henüz cinsel ilişkiye girmediniz bu durumda kızlık muayenesine girerseniz durum anlaşılabilir , ama diktirdiniz ve ilişkiye girdiniz , daha sonra yapılacak kızlık testi gibi incelemelerde kızlık zarının dikildiği büyük ihtimal anlaşılamaz.

Kızlık zarını diktirenler

2015 yılında İstanbul’da kızlık zarı diktirenler nasıl anlaşılır yada kızlık zarı diktiren varmı diye soranlar olduğunu görmüşsünüzdür. Özelliklede himenoplasti ameliyatı yaptırmayı planlayan birçok bayan öncelikle internetteki web sitelerinde kızlık zarı diktirenlerin yorumlarını okuyarak kendilerine yol haritası çıkartmaya çalışırlar. Bu arada bize kızlık zarı diktirenler nelere dikkat etmeliler diyede soran çok oluyor. Ameliyat sonrası ilk 1 hafta hassas dönemdir ve ata binek , bisiklete binmek ve aşırı bacak açmayı gerektiren sporlardan kaçınmak gerekir.

Kızlık zarı şekli nasıldır ?

Bayanlarda birçok farklı kızlık zarı şekli vardır. Ama ençok ratlanan kızlık zarı şekillerinden bahsetmek lazım , zira kızlık zarı şekli nasıldır diye soran hastalarımız oluyor. Sıklık sırasına göre annüler yani ortada tek delikli kızlık zarı , hilal şeklinde kızlık zarı , elek şeklinde kızlık zarı , köprü şeklinde kızlık zarı , esnek kızlık zarı ve kızlık zarının hiç olmaması durumu rastlanır. Zaten esnek kızlık zarıda annüler kızlık zarı dediğimiz ortada tek delikli kızlık zarının bir versiyonudur.

Kızlık zarı dikimi Konya

Türkiyenin buğday ambarı Konya’da kızlık zarı dikimi talebi sandığınızdan çok daha fazla geliyor , birçok hastamız Konya merkez ve Ereğli gibi ilçelerinden gerek uçakla gerekse Konya otobüsleri ile günübirlik İstanbul’a gelerek bize kalıcı kızlık zarı dikimi yaptırıyor ve aynı gün geri dönüyorlar. Konya’da kızlık zarı dikimi fiyatlarının 1500 tl civarından başladığını tahmin ediyorum , ayrıca Konya’da kızlık zarı diken doktorlar hangileridir tam olarak kestirmek zor ama sanıyorum himenoplasti ameliyatı yapan doktor ya çok az , yada hiç yok.

Kızlık zarı diken en iyi doktor

2015 senesi içün kızlık zarı dikimi kararı almış bir bayan sanıyorum önce youtube’da kızlık zarı dikimi videolarını izler ve daha sonrada google’da başlar kızlık zarı diken en iyi doktor kimdir diye araştırmaya. Geçende Azerbaycan Bakü’den bir hastam geşdi ve flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi yaptık , bende merak ettim ve kendisine sordum , … nasıl uşaştınız , taa Bakü’lerden diye , oda bana hocam internete kızlık zarı diken en iyi doktor diye yazdım yorumlarda hep … tavsiye etmişler o yüzden … geldim , dedi .

Vajina daraltma ameliyatı

İstanbul’da 2015 ve öncesi 10 yıla bakılırsa vajina daraltma ameliyatı oranları oldukça yükselmiştir , bizi arayanlardan bazıları bu konuda vajina daraltma ameliyatı fiyatları kaçadır , vajina daraltma ameliyatı sonrası ne zaman cinsel ilişkiye girilebilir , vajina daraltma video izlemek için hangi sitelere bakmalıyım , vajina genişlemesine ameliyat dışı çözüm varmıdır ? vajina daraltma e4gzersizlerinin faydası olur mu gibi sorular geliyor . Ayrıca artık kızlık zarı dikimi ile kombine olarakta vajina daraltma ameliyatı aynı seansta yapılabiliyor. İstanbul’da vajina daraltma fiyatları yaklaşık …. tl seviyelerinden başlar.

Saç ektirme

İstanbul’da 2015 yılında saç ektirme fiyatları yaklaşık olarak …. tl seviyelerinden başlar , özellikle en iyi saç ekimi merkezlerinde bu ücretlendirme seviyesinden başlayan maliyetler sizin ihtiyacınız olan saç kökü miktarı ve saç ekimi ameliyatı seans sayısına göre değişir. FUE yöntemi saç ektirme metodunda ensenden FUE motoru ile tek tek alınan saç kökleri yine kel bölgelerde önceden hazırlanan mikro saç kanallarına yerleştirilir. İstanbul’da en kaliteli ve garantili saç ekimi için plastik cerrah arkadaşım Doçent Op. Dr. … G’yü tavsiye edebilirim.

Kürtaj nedir ?

Halk arasında çocuk aldırmak veya bebek aldırmak olarakta bilinen cerrahi gebelik sonlandırma metoduna yuvarlak hesap kürtaj denmektedir. Aslında artık vakum kürtaj teknoloji sayesinde eski kürtaj metyodundaki gibi rahim içi kazıma yapılmıyor , yani cerrahi gebelik sonlandırmaya kürtaj demek artık yanlış gibi görünmeye başlasada geleneksel deyimler değişmiyor. 2015 yılında İstanbul’da kürtaj fiyatları … tl civarından başlar. Bu yazımıda alt paragraflarda kürtaj fiyatlarının açılımı , kürtaj sonrası durumlar , kürtaj görüntüleri ve kürtaj videosu , kürtaj nekadar sürer , kürtaj nasıl yapılır , kürtaj nedir vikipedia bilgileri , kürtaj ne demektir şeklinde sorularınızada cevap bulacaksınız.

Kürtaj fiyatı

2015 yılında İstanbul’da kürtaj fiyatı gerek Avrupa yakasında , gerekse Anadolu yakasında … tl seviyelerinden başlar ve hamilelik haftanız 10 haftayı geçmediği sürece hafta arttıkça artar. Son adet tarihinden itibaren hesaplanan gebelik haftası adet gecikmesi olduğu gün yaklaşık 4 haftalıktır ve en erken gebelik olarak adlandırılır. İşte kürtaj fiyatıda buna göre hesaplanır , İstanbul’da 4 haftalıksa … tl , 5 haftalıksa … tl , 6 haftalık olursada … tl şeklinde kürtaj parası isteyeceklerdir. Kürtaj öncesi yapılacak olan ultrason için ise kimse bişii istemez merak etmeyin.

Kürtaj nasıl yapılır görüntüleri

İstenmeyen gebeliğe yakalandığınızda bu durumdan acilen kurtulabilmek için küraj nasıl yapılır görüntüleri izlemek isteyebilirsiniz , ama tıbbi etiğe ve hasta haklarına aykırı olduğu için biz kürtaj görüntüleri ve kürtaj videoları çekilmesine ve yayınlanmasına karşıyız. Ama kürtaj nasıl yapılır teorik olarak özetlersek sanıyorum anlayacaksınız. Son yılların en başarlı gebelik sonlandırma teknolojisi olan vakum kürtajda rahim girişinin uyuşturulması , hegar bujisi ile collum dilatasyonu , karmen kanülünün rahim kanalına yerleştirilmesi , negatif basınç verilerek gebelik kesesinin dışarı alınması şeklinde özetlenebilir. Kürtajdan sonra daima bir ultrason daha yapılır , böylece rahim içince parça kalmadığından emin olunur.

Vakumla kürtaj

Sadece bizim ülkemizde değil dünyanın en ileri ülkelerinde bile şu anda en gelişmiş ve güvenli hamilelik sonlandırma metodu vakumla kürtaj olarak bilinir. Yukarıda kürtaj nasıl yapılır bölümünde özetlediğim gibi teknik çok basit hale getirilmiş ve rahim içi kazıması yapılmamaktadır. Dolayısı ile hasta vakumla kürtaj olurken acı çekmemekte ve işlem 10 dakika gibi çok kısa bir sürede tamamlanmaktadır.

Kürtaj sonrası ağrılar

Çocuk aldırdıktan sonra ağrı , sızı , kanama ve buna bezer şikayetler olur mu , olursa ne yapmak gerekir diye hergün birçok insan arıyor. Özellikle kürtaj sonrası ağrılar çok soruluyor , hatta diz ağrısı , boyun ağrısı gibi farklı sebeplere bağlı ağrılar bile kürtajdan kaynaknaabilirmi diye soranlar var , bende espri olsun diye göz çapaklanması olsa kürtajdan olabilirdi diyorum 🙂
Vakum kürtaj teknolojisi layıkı ile yapılırsa kürtaj sonrası sorunsuz olur ve kürtajdan sonra yaşantınıza hiçbirşey olmamış gibi kaldığınız yerden devam edersiniz.

Çocuk aldırmak

İstenmeyen gebeliklerin sonlandırılmasında tek sağlıklı yol olan cerrahi metod yani vakum kürtaj , eskiden beri halk arasında çocuk aldırmak olarak telakki edilir. Bu konuda müftülüğe srulması gereken birçok soru bize soruluyor ; kürtaj günahmıdır Nihat Hatipoğlu’na göre , çoçuk aldırmak günahmıdır , bebek aldırmanın günahı nedir gibi sorular geliyor. 2015 yılı için İstanbul’da çocuk aldırma fiyatları yaklaşık … tl den başlar.

Kürtaj Ankara

Ankara başkent omakla beraber ülkenin en kalabalık 2. ili olma üvanınıda taşıyor , dolayısı ile bu şehirdede kadınlar ve erkekler yaşıyor , dolayısı ile her gece onbinelerce kişi cinsel ilişkide bulunuyor ve bunların ortalama %10 kadarı gebelikle sonuçlanıyor ve istenmeyen gebeliklerin sonlandırılmnası için en sağlıklı yöntem olan vakum kürtaj uygulanıyor. 2015 yılında kürtaj Ankara fiyatları İstanbul ile benzer ölçülerde gidiyor , yani yaklaşık olarak … tl seviyelerinden başlıyor. Ankara’da kürtaj yapan doktorlar genelde Tunalı Tunus caddesinde ve Kızılay giib gözönündeki semtlerde bulunuyor.

Kürtaj nasıl yapılır görüntüleri

İstanbul’da 2015 yılı için plan dışı gebelik sorunu yaşayan birçok bayan bize telefon açarak kürtaj nasıl yapılır görüntülerini ve kürtaj videosu nerden bulabileceklerini soruyorlar. Biz tıbbi etik çerçevesinde kürtaj görüntüleri ve kürtaj videolarının yayınlanmasına karşıyoz. Ama kürtaj nasıl yapılır diye merak edenlere teorik olarak anlatabiliriz; ultrasonla gebelik haftasının tespiti , rahim girişine lokal anetestezik ilaçla anestezi yani uyuşturma uygulanması , birkaç dakika uyuşmasını bekledikten sonrada hegar bujisi ile collum dilatasyonu , karmen kanülünün collum uteriye monte edilmesi , negatif basınç verielerek gebelik ürününün sıvı halde dışarı alınması şeklinde özetlenebilir, tabi her kürtajdan sonra mutlaka yeniden ultrason yapılarak rahim içinde parça kalmadığından emin olmak gerekir.

Kürtaj yasal mı ?

Evlilik dışı hamilelik yaşayanlar , hatta evli iken plan dışı gebe kalanlar bize genelde kürtaj yasal mı diye sula yöneltirler. Siyasilerin kendi fikirlerini açıkladıkları basın bültenlerini izleyerek kürtajın yasaklandığını , kürtaj yasasının ne zaman onaylandığını , kürtaj yasası son durumunu , kürtaj yasasının ne zmaan yürürlüğe gireceğini ve kürtaj yasası taslağını konuşup dururlar. Ama kürtaj kanunu en güncel bilgilere göre 10 hafta dahil isteğe bağlı kürtaj serbesttir.

Düşük hapı

Teorik olarak istenmeyen gebelikleri sonlandırmada büyük kolaylık gibi görünen ama tehlikeli yan etkileri ve sonuçları sebebi ile gizli bir tuzak gibi olan düşük hapı Cytotec ( Misoprostol ) ve RU-486 ( Mifepristone ) ülkemizde yasaklanmıştır. Buna rağmen hala birçok hasta biiz arayarak düşük hapı fiyatları , düşük iğnesi satışı , kürtaj hapı siparişi nerden verebilirim gibi sorular soruyorlar. Biz düşük hapı satmıyoruz , İstanbul’da bazı hastalar sanıyorum Eminönü arka sokaklarından … TL gibi fahiş fiyata bularak kullanmışlar ve kanamalı olarak bize kürtaja geliyorlar. Şunu unutmamak lazım , kürtaj hapı kullansanızda sonuçta rahimde parça kalacağı için kürtaj olmanız gerekecek , hemde acil şartlarda.

En iyi kürtaj doktoru

İstanbul’da son 30 yılda yaygınlaşan vakum kürtaj uygulaması , gebelik sonlandırmaya ciddi boyutta güven ve kolaylık getirmiştir ve kürtaj sonrası potansiyel riskler minimize edilmiştir. Ayrıca vakum kürtajda kullanılan tüm malzemeler plastik ve tek kullanımlık ürünler olduğu için her hasta için ayrı steril set açılıp kürtaj sonrası çöpe atılmakta , enfeksiyon riskide ekarte edilmektedir. İstanbul’da en iyi kürtaj doktoru kimdir diye soran çok oluyor , banada hastalar söylüyor  , hocam en iyi kürtaj doktoru yazdım ….. diye 🙂

Gebelik testi ne kadar ?

Sadece İstanbul’da ülkemizde değil , birçok memlekette gebelik testi fiyatları son derece düşük tutulur , hatta 5 tl gibi komik ücretlerle herhangi bir eczaneden gebelik testi satın alabilirsiniz. Bizi arayan hastaların bazıları gebelik testi ne kadar diye soruyorlar, bizde bunları söylüyoruz. Peki gebelik testi nasıl yapılır ? İdrarda yapılan gebelik testi uygulaması çok kolaydır , testin üzerine işemeniz yeterlidir 🙂 çift çizgi çıkarsa kesin hamile olduğunuzu gösterir. Tek çizgi çıkarsa ya hiç gebe değilsiniz , yada testi yapmak için erken davrandınız. Hamile olup olmadığınıza dair daha sağlam kanıtlara ihtiyacınız varsa kanda gebelik testi yani Beta HCG testi yapılır. Oda yaklaşık .. tl civarıdır.

Jinekolog Op Dr. Turgay Karakaya

Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı

0212 227 5519
0532 221 3007
0542 215 7274
Mezuniyet Cerrahpaşa Tıp Fak 1983

“Kızlık zarı diktirme flep yöntemi” için 9 yanıt

 1. Turgy bey öncelikle size zar diktirmiştm cok saoln işe yaradı
  7 Aralık 09:51 – Kızlık Zarı Dikimi Sonrası: Bi sorum oluck size ben küçk tuvaletmı yaparken yanma hssedyorum snrada kan gelyo bnun sebebı ne olablr
  7 Aralık 10:25 – Op. Dr. Turgay Karakaya: Kızlık zarınızı ne zaman dikmiştik
  7 Aralık 10:29 – Kızlık Zarı Dikimi Sonrası: Cuma günü pzartesıde evlendm
  7 Aralık 10:46 – Op. Dr. Turgay Karakaya: 31 kasım 2014 mü isim neydi
  7 Aralık 10:49 – Kızlık Zarı Dikimi Sonrası: 28kasım
  7 Aralık 10:54 – Op. Dr. Turgay Karakaya: Sanırım idrar yolları enfeksiyonudur

 2. 6 Aralık 20:04 – İzmir Kızlık Zarı Nedir Sorar: Iyi aksamlar
  6 Aralık 20:05 – Op. Dr. Turgay Karakaya: Buyrun
  6 Aralık 20:05 – İzmir Kızlık Zarı Nedir Sorar: Kızlık zarı dikimi flep fiuatini
  6 Aralık 20:05 – İzmir Kızlık Zarı Nedir Sorar: Soracaktim
  6 Aralık 20:06 – Op. Dr. Turgay Karakaya: Tabi
  6 Aralık 20:06 – Op. Dr. Turgay Karakaya: A- KIZLIK ZARI DİKİMİ VE VAJİNAL ESTETİK

  1- Kalıcı Kızlık zarı dikimi flep yöntemi istanbul'da : 1500tl ( hayat boyu dayanır, dikiş izi kalmaz , kesinlikle anlaşılmaz ) Ameliyat 25 dakika sürer , lokal anestezi ile ağrı ve acı çekilmez, dikim sonrası aynı gün iş hayatınıza geri dönebilirsiniz.

  2- Kalıcı Kızlık zarı dikimi ÇİFT KAT flep yöntemi İstanbul'da : 2000tl ( çift kat flep daha çok vajina girişi büyük bayanlara uygundur. Kalıcı Kızlık zarı dikimi sonrası 20 gün cinsel ilişki yasaktır , sonrasında yıllar sonra bile ilişkide kan gelir.

  3- Kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemi + vajina daraltma İstanbul'da : 2000 tl ( dikim öncesi yoğun cinsel aktivite sonucu vajina genişlemesi olanlara uygundur.

  4- kalıcı çift kat flep + vajina daraltma İstanbul'da : 2500 tl ( kilolu ve vajina genişlemesi olanlara uygundur.

  5- kalıcı flep yöntemi + labiaplasti ( sarkan dudakların küçültülmesi ) İstanbul'da = 2000 tl

  6- kalıcı flep yöntemi + labiaplasti + vajina daraltma İstanbul'da = 2500 tl

  7- geçici kızlık zarı dikimi İstanbul'da: 1500 tl ( max 5 gün dayanır ) Aynı gün bile ilişkiye girilebilir.

  8- sadece vajina daraltma İstanbul'da: 1500 tl

  9- sadece labiaplasti İstanbul'da : 1500 tl

  10- Kızlık zarı dikimi sonrası kontroller ücretsizdir , ayrıca şehir dışı veya yurtdışından gelen hastalarımız whatsApp tan bağlantıda kalarak destek alırlar ve kontrol zorunlu değildir.

  11- SGK anlaşmalı olmadığımız için yapılan işlemler SGK kayıtlarına geçmez. Reşitseniz tek başınıza dikim için gelebilirsiniz.

  12- Kızlık zarı muayenesi İstanbul'da 150 tl dir. Bekaret testi , kızlık testi olarakta bilinir.

  B – KÜRTAJ FİYATLARI

  1- Vakum kürtaj fiyatları İstanbul'da 400 tl den başlar ve gebelik haftası arttıkça artar , 4 haftalık 400 tl , 5 haftalık 500 tl , 6 haftalık 600 tl şeklindedir. İstanbul'da kürtaj öncesi ultrason ücretsizdir.

  2- Gebelik haftası son adet tarihinin ilk gününden itibaren sayılarak hesaplanır , kesin hafta sonucu ultrason muayenesi ile netleşir. Cinsel ilişki zamanına göre gebelik haftası hesaplanmaz. Hamilelik testleri adet gecikmesinden 5 gün sonra yapılır.

  3- Kürtaj yasasına göre 10 haftadan sonra kesinlikle kürtaj yapılmaz. Bu konuda hiçbir istisna yoktur.

  Bu işlemler 18 yaşını geçmiş bayanlara uygulanır.

  Tüm işlemler randevu ile yapılır :
  0212 227 5519
  0532 221 3007 WhatsApp
  0542 215 7274
  0532 441 9825
  Bulvar cad Zeytinburnu

  Twitter.com/jinekologdr
  Facebook.com/kurtajfiyatlari

  Jinekolog Op. Dr. Turgay karakaya Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı.
  6 Aralık 20:07 – İzmir Kızlık Zarı Nedir Sorar: Peki yarin
  6 Aralık 20:07 – İzmir Kızlık Zarı Nedir Sorar: Acikmisiniz
  6 Aralık 20:07 – İzmir Kızlık Zarı Nedir Sorar: Kiz arkadaşım gebelik testi yapti cift cizgi cikti
  6 Aralık 20:11 – Op. Dr. Turgay Karakaya: Yarın 12.30 ?
  6 Aralık 20:11 – İzmir Kızlık Zarı Nedir Sorar: Tamam uygundur
  6 Aralık 20:11 – Op. Dr. Turgay Karakaya: İsim ne yazalım
  6 Aralık 20:11 – İzmir Kızlık Zarı Nedir Sorar: yazin
  6 Aralık 20:12 – Op. Dr. Turgay Karakaya: Ok yazdım
  6 Aralık 20:12 – İzmir Kızlık Zarı Nedir Sorar: Kiz arkadasimla geleceğim
  6 Aralık 20:12 – Op. Dr. Turgay Karakaya: Ok
  6 Aralık 20:12 – İzmir Kızlık Zarı Nedir Sorar: Peki yari islemi gerçekleşire bilirmiyiz
  6 Aralık 20:12 – Op. Dr. Turgay Karakaya: Evet 10 dakikada yürüyüp gider
  6 Aralık 20:13 – İzmir Kızlık Zarı Nedir Sorar: Tamam iyi aksamlar

 3. Ben kızlık zarımı diktirmek istiyorum ama gizlilik ve fiyat konusunda bilgi almak istiyorum
  Turgay Karakaya
  21.01.2014 12:09
  Turgay Karakaya
  Full gizli yapılır 1 subata kadar indirimli 1500 ,, eski fiyat 2500 e donecek şubatta
  Flep yöntemi kalıcı
  21.01.2014 12:10

  Ben daha uzun zaman sonrası için duşunuyordum yazın falan hatta eylül ekim gibi
  Turgay Karakaya
  21.01.2014 12:11
  Turgay Karakaya
  Kalıcı dikimde hayat boyu bakire kalırsınız cinsellik olmazsa
  20 Günde iyileşir
  21.01.2014 12:11

  Evet araştırdım öyleymiş fakat ben öğrenciyim, ve bu durum psikolojik durumumu çok etkiliyor ancak şu an o parayı biriktirmem mümkün değil
  Peki 20 gün boyunca ne oluyor
  Halde tavır değişiklik anlaşılır mı
  Turgay Karakaya
  21.01.2014 12:12
  Turgay Karakaya
  Banyo ayakta olacak
  Yok günlük hayat devam
  Asistanım esra sadrigil i ekleyin ayrıntılar için
  21.01.2014 12:13
  Pekala teşekkür ederim

 4. Kızlık Zarı Dikimi Van: Merhaba turgay bey bisy sorabilir miyim
  7 12 2015, 19:03 – Jin op dr turgay karakaya: Tabi
  7 12 2015, 19:07 – Kızlık Zarı Dikimi Van: Ben simdi eski erkek arkadasimla ters iliskiye girdim tersten kizligimi bozmus olabilir mi bide ben ondan sonra kanama görmedim ben
  7 12 2015, 19:09 – Kızlık Zarı Dikimi Van: Pardonda orda yanlis anlatti herhalde iliskiden sonra kan gelmedi ama ondan aradan 2 hafta sonra adet oldum
  7 12 2015, 19:15 – Kızlık Zarı Dikimi Van: ??
  7 12 2015, 19:17 – Kızlık Zarı Dikimi Van: Bana bilgi vermiyecek misiniz
  7 12 2015, 19:17 – Jin op dr turgay karakaya: Bozulmuş olabiliyor ama muayene etmek lazım
  7 12 2015, 19:17 – Kızlık Zarı Dikimi Van: Ters iliskide bile bozuluyor mu
  7 12 2015, 19:18 – Kızlık Zarı Dikimi Van: Ama icine acikcasi icine sokturmadim yapamak istedi birakmadim
  7 12 2015, 19:18 – Jin op dr turgay karakaya: Sürtünme ilede bozulabiliyor
  7 12 2015, 19:18 – Kızlık Zarı Dikimi Van: Ama bi ara aci hissettim hemen cikarttim
  7 12 2015, 19:19 – Kızlık Zarı Dikimi Van: Bu muayeneyi nerde yaptirabilirim
  7 12 2015, 19:19 – Kızlık Zarı Dikimi Van: Ve hemen alir miyim
  7 12 2015, 19:19 – Jin op dr turgay karakaya: Biz yapıyoruz ?
  7 12 2015, 19:20 – Kızlık Zarı Dikimi Van: Ama ben vandayim
  7 12 2015, 19:20 – Jin op dr turgay karakaya: Hava alanına 10 dakikayız aynı gün geri
  7 12 2015, 19:20 – Kızlık Zarı Dikimi Van: Ama benim aileme bu durumdan bahsetmedim etmem de
  7 12 2015, 19:21 – Kızlık Zarı Dikimi Van: Vanda yaptirmam lazim
  7 12 2015, 19:21 – Jin op dr turgay karakaya: Ok
  7 12 2015, 19:21 – Kızlık Zarı Dikimi Van: Kadin doguma ozele gitsem yapar mi
  7 12 2015, 19:21 – Jin op dr turgay karakaya: Evet

 5. Selamın aleyküm abi ben sana kızlık zarı diktirme flep yöntemi ile ilgili birsey sormak isdiyorum kızlık zarı ile ilgili yardımcı olurmusun
  15 02 2016, 21:06 – -: ?
  15 02 2016, 21:16 – Jin Op Dr Turgay Karakaya: Tabi
  15 02 2016, 21:24 – -: Bu zar sizce patlakmi ?

 6. Haftaya kızlık zarı diktirme flep yöntemi için geliyoruz o zaman
  27 03 2016, 13:55 – Jin op dr turgay karakaya: Ne işlem yapılacaktı
  27 03 2016, 13:59 – -: Kalici kizlik zari
  27 03 2016, 13:59 – -: Ve birazda kucultme
  27 03 2016, 13:59 – -: Toplam fiyat ve nekdar süre sürece söylerseniz
  27 03 2016, 13:59 – -: Ona göre uçak bileti alicam
  27 03 2016, 14:00 – -: ₺
  27 03 2016, 14:00 – -: Galiba demi toplam
  27 03 2016, 14:01 – -: Kalıcı kızlık zarı ve vajina küçültme
  27 03 2016, 14:03 – -: Ayin kaçına gelirsem iyi olur
  27 03 2016, 14:04 – -: Ben nisan ayının 6-7 lerne gelirim
  27 03 2016, 14:04 – -: Uygunmu aceba
  27 03 2016, 14:28 – Jin op dr turgay karakaya: Uygun
  27 03 2016, 14:29 – Jin op dr turgay karakaya: 6 nisan çarşamba isim ne yazalıö
  27 03 2016, 14:54 – -: C…
  27 03 2016, 14:55 – -: Yazarsaniz
  27 03 2016, 16:53 – -: Abicim
  27 03 2016, 16:54 – -: Özür dilerim biz 7sine gelicez
  27 03 2016, 16:54 – -: Bilet bulamadık
  27 03 2016, 16:54 – -: Bizi 7nisana yazarsanız iyi olor
  27 03 2016, 16:54 – -: Olur
  27 03 2016, 17:39 – Jin op dr turgay karakaya: Tamam
  27 03 2016, 17:39 – Jin op dr turgay karakaya: 7 nisana yazdık
  27 03 2016, 17:40 – Jin op dr turgay karakaya: Bayan ismi nedir
  27 03 2016, 18:30 – -: M… bayan ismi
  27 03 2016, 18:34 – Jin op dr turgay karakaya: Ok yazdım

 7. Merhaba Doktor bey kızlık zarı diktirme flep yöntemi soracaktım
  16 04 2016, 23:19 – Jin op dr turgay karakaya: Buyrun
  16 04 2016, 23:19 – -: Sizi internet üzerinden gördüm yazınız dikkatimi çekti
  16 04 2016, 23:19 – -: Hocam yeni evliyim
  16 04 2016, 23:19 – -: 8 martta evlendim
  16 04 2016, 23:21 – -: Ve eşim acı çektiği için 3 defa ilişkiye girdik
  16 04 2016, 23:22 – -: Ama bu 2 ve 3 ilişkide de kan geldi
  16 04 2016, 23:22 – -: Bu normal bir durum mu
  16 04 2016, 23:23 – Jin op dr turgay karakaya: Değil muayene etmek lazım
  16 04 2016, 23:24 – -: Hocam rahatsız ediyorum gece gece kusura bakmayın
  16 04 2016, 23:24 – -: Peki hocam bir tahmininiz var mı
  16 04 2016, 23:25 – Jin op dr turgay karakaya: Vajinal yırtık veya başka bişii
  16 04 2016, 23:25 – -: Yırtık iyi oluyor mu
  16 04 2016, 23:26 – -: İlişkiye girmem iyi olana dek olur mu peki hocam
  16 04 2016, 23:29 – Jin op dr turgay karakaya: Muayene

 8. Good morning Dr.
  07.08.2016, 06:54 – -: I would like to have hymenoplasty
  07.08.2016, 06:54 – -: How much it costs plz?
  07.08.2016, 06:55 – -: I will be in Turkey on 13th August till 15th August
  07.08.2016, 07:46 – Jin op dr turgay karakaya: tl
  07.08.2016, 07:47 – Jin op dr turgay karakaya: 13 aug is ok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.