Kızlık zarı dikimi fiyatı

kizlik-zari-dikimi-fiyati 4Kızlık zarı diktirme fiyatı 2017 yılı için İstanbul’da ne kadardır , kızlık zarı nasıl dikilir , hatta kızlık zarı nedir , nerdedir , ne renktir , kızlık zarı bozulmuşmudur , kızlık zarı diktirenlerin yorumları hangi yöndedir , kalıcı kızlık zarı dikimi kaç yıl idare eder , geçici kızlık zarı dikiminde kaç gün içinde ilişkiye girmek gerekir gibi sorular aklınızdan geçiyor olabilir . Hiç merak etmeyin bu yazımızda kılı kırk yararak himen yani kızlık zarı ile ilgili , himenoplasti yani kızlık zarı dikimi ile ilgili ne varsa döktürüyoruz. Dikkatlice okuyun , mutlaka size ait birşeyler bulacasınız bu yazıda , ama içinizde ferah tutun , kızlık zarı ile alakalı çözemediğimiz sorun pek kalmadı artık günümüzde. Eğer sonradan pişman olduğunuz şeyler yaşadıysanız yine rahat olun , sizin canınız sağolsun , filmi geri sararız unutursunuz gider , açarsınız bir beyaz sayfa , yeniden yazmaya başlarsınız , ama bu sefer daha okunaklı ve özenli yazın olmaz mı , korkmayın minik tekneniz fırtınalarda su almış olabilir , yelkenleriniz sert rüzgarlarla yırtılmış , parçalanmış olabilir , ama dünyanın sonu değil , geminize yeni bir yelken takarız , rotanızı bu sefer daha berrak denizlere çevirirsiniz olur biter, tek yapmanız gereken artık yanaşacağınız limanı daha özenle seçmek olsun, ha liman seçimi tamam ama sadece iş yelkenleremi kaldı , merak etmeyin o bizim işimiz , hallederiz. Annem hep derdi zaten , benim oğlum bir şair , valla haksızda sayılmazmış bak nasıl döktüdüm , nooldu sen anlayamadınmı ne demen istediğimi , o zaman doğru sitede sörf yapmıyorsun demektir , bikaç yıl sonra yeniden bir uğra bana belki o zaman frekans tutar 🙂 Bu sade (!) girişimden sonra anlatmaya devam edelim , bu yazımızda çok merak edilen kızlık zarı dikimi hakkındaki konuları paragraflar halinde verdik , ama siz yinede konuyu net anlayabilmek için hepsini okuyun, haydi bakalım başlıyoruz anlatmaya .

Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya – Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı – İncirli Caddesi No 9 / 8 Bakırköy İstanbul – Bakırköy meydana yakın – 0212 227 5519 – 0532 221 3007 WhatsApp – www.facebook.com/kurtajfiyatlari – www.twitter.com/jinekologdr

Kızlık zarı dikimi fiyatı

Bizim verdiğimiz tüm hizmetlerde öncelikle maliyet araştırılıyor , tabi arada hiç fiyat sormadan işlemi yaptıran ve nekadar tuttu diye soranlarda oluyor ama ah nerde o hastalar 🙂 gendel urak tefek indirimler taleb ediliyor , bende esnaf çocuğu olduğum için kıramıyorum naapayım , herneyse , İstanbul’da 2017 yılı Şubat için kızlık zarı dikimi fiyatı ortalama olarak ….tl civarıdır. En uygun olan geçici kızlık zarı dikimi ücretidir , ama artık flep yöntemi varken geçici dikim yaptırmak için ancak birkaç gün içinde cinsel ilişkiye girme zorunluluğunuz olmalı , yoksa artık herkes kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemi yaptırıyor. Tabi kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatları geçiciye göre bir tık daha pahalı olabilir ama değer inanın . Ayrıca son yıllarda çok tutulan kızlık zarı dikimi + vajina daraltma ameliyatı aynı seansta yaptırabilirsiniz , yada vajinal açıklığınız fazla ve hafifte olsa kilolu iseniz çift kat flep kalıcı kızlık zarı dikimi size daha uygun olabilir , farkı nedir mi diyorsunuz , daha zor bozulur. Yapılacak ameliyat karmaşıklaştıkça maliyetlerde artıyor tabi , ee naapalım hayat pahalılığı işte 🙂

Kızlık zarı dikimi

Yavaş yavaş kızlık zarı dikiminde teknik konulara gelmeye başladık , himenoplasti ameliyatları İstanbul’da 2 farklı metodla yapılır , basit bir anlatımla geçici kızlık zarı dikimi ve kalıcı kızlık zarı dikimi olarak. Daha eski ve basit bir yöntem olan geçici kızlık zarı dikimi en fazla 10 gün içinde cinsel ilişkiye girme zorunluluğu sebebi ile artık pek fazla uygulanmıyor, buna karşılık kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemi sürekli bir yükseliş trandi içine girdi , hastaların 10 da 9 u kalıcı kızlık diktirmek istiyorlar artık. Aslında haklılar , diktir ve unut şeklinde düşünülebilir , zira kalıcı flep yönteminde sonra cinsel ilişkiye girmek için sonsuz zmaanınız olacak , insanın sağı solu belli olmaz değil mi ? Alt paragraflarda bu metodları dahada açıyoruz, okumaya devam edin.

Flep yöntemi 

Bekaret zarını kalıcı olarak dikme şeklindeki ameliyat metoduna verilen isim flep yöntemidir , aslında flep cerrahi bir terim olup bir ucu serbestleştirilmiş ve yer değiştirilmiş , diğer uuc sabit doku parçası anlamına gelir. Zaten bizde flep yöntemini aynen o şekilde yapıyoruz , kızlık zarına komşu vajina duvarından ince bir flep tabakası kalıdırıp kızlık zarı ringine dikiyoruz , kullandığımız vajina duvar tabakası hızlı iyileşme özelliği olan bir dokuya sahip olduğu için 20 gün içinde dikişler eriyerek kaybolur ve dikiş izleride silinir , böylece gerçek anlamda bir bakirelik günlerinize geri dönmüş olursunuz. İstanbul’da flep yöntemi fiyatı yaklaşık olarak ….tl civarıdır.

Kalıcı kızlık zarı dikimi

Flep yöntemi olarak bilinen kızlık zarı dikimi metodu aslında kalıcı kızlık zarı dikimi ile aynı şeydir , yaklaşık 25 dakikalık bir operasyonla gerçekleşir , eski kızlık zarı dikilmez , onun yerine komşu vajina dokusundan yeni bir kızlık zarı oluşturulur , böylece kızlık zarı içinde kan damarlarındaki dolaşım devam eder ve yıllar sonra bile cinsel ilişkiye girilmiş olsa mutlaka kızlık zarı kanaması ortaya çıkar. Aynı parmağınız kesildiğinde nasıl kan akıyorsa kanıyla canıyla yaşayan bir kızlık zarı yırtıldığı zamanda o şekilde kan akacaktır.

Geçici kızlık zarı dikimi

Çok daha eski bir himenoplasti metodu olan geçici kızlık zarı dikiminde sadece eski kızlık zarı üzerinde dikim işlemi yapılır , yani eski zarın yırtılmış olan parçaları birbirine dikilir , ama ne yazıkki kızlık zarı dokjusunun iyileşme özelliği olmadığı için 10 gün içinde dikişler eriyerek kaybolur ve kızlık zarı kendiğinden bozulur , ama bu süre içinde cinsel ilişkiye girecek olursanız mutlaka kızlık zarı kanaması ortaya çıkar. Geçici kızlık zarı dikimindeki bu zaman kısıtlaması ve hastaların 2 ayağını bir ppauca sokuyor olmak bu himenoplasti ameliyat metodunun tercih edilme sıklığını azaltmıştır , 10 hastadan sadece biri geçici kızlık ister , kalanları flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimini tercih eder.

Kızlık zarı nasıl dikilir ?

İstanbul Bakırköy’deki jinekoloji muayenehanemizde çoğunlukla kalıcı kızlık zarı dikimi yapıyoruz , hastalarımız himenoplasti sonrası cinsel ilişkiye girmek için sınırsız bir zaman istiyorlar ve flep yöntemi onlara bu zamanı veriyor , o yüzden kalıcı kızlık zarı dikimi nasıl yapılıyor biraz bahsedelim ; öncelikle kızlık zarı diktirmeye gelen her hastayı önce kızlık zarı muayenesine alarak kızlık testinden geçiririz ve kızlık zarının bozulmuş olduğunu verifiye ederiz , arada nadirde olsa bozulmamış kızlık zarlarıda gelmiyor değil , tabi sevinerek , coşku ile müdahale odasından çıkıyorlar 🙂 , neyse kızlık zarının bozulmuş olduğunu gördükten sonra vajina girişine lokal anestezik ilaç uyguluyoruz ve böylece dikim işlemini hasta hissetmiyor , acı duymuyor , daha sonra vajina yan duvarındna ince bir mukoza tabakası kaldırıp kızlık zarı ringine dikim yapıyoruz , flebin sabit ucunu yine vajina duvarında bırakarak zar içindeki kan damarlarının vajina duvarından beslenmesini ve zar içinde aktif kan dolaşımının daimi olarak devam etmesini sağlıyoruz , bu bize yıllar sonra bile cinsel ilişkiye girilecek olsa kızlık zarı kanamasını büyük ölçüde garanti ediyor.

Kızlık zarı dikimi anlaşılır mı ?

Sanıyorum , içinizden herşey iyi güzelde acaba kızlık zarı dikimi anlaşılır mı , yani kızlık zarımın dikilmiş olduğunu partnerim , yada kocam anlayabilir mi ? dyorsunuz. Ama içinizi rahatlatın , usta ellerden çıkmış bir kızlık zarı dikimi kesine yakın ihtimalle belli olmaz , anlaşılmaz . Penis basıncı ile kızlık zarı bozulur ve üst paragrafta bahsettiğimiz kan damarları patlayacağı için kızlık zarı kanı gelecektir.

Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı

İncirli Caddesi No 9 /8 Bakırköy İstanbul

0212 227 5519

0532 221 3007 WhatsApp

0542 215 7274

“Kızlık zarı dikimi fiyatı” için 18 yanıt

 1. Cok cekiniyorum lutfen kusura bakmayin. Adetimin 4. Gununde pek kan gelmiyo ama ben o gun bi video izledm beni biraz etkiledi kasilmam oldu lavaboya gittim kaygan bi sivi akmisti daha sonrada kan geldi bu adet kanamamdanmi kaynaklandi yoksa kizlik zarimmi yirtildi ?

 2. Merhaba benim size bir sorunm olucak lütfen cevaplamanızı çok isterim ben 6 ocak tarihinde ilk ilişkimi yaşadım ve korumasızdık eşim içime boşalmadığını söyledi ama yine de ihtimale karşı aradan bir kaç saat sonra ella hapından kullandım şuana kadar birçok duygu değişimi atlattım sivilcelenme oldu göğüsümde hassasiyet gibi sorunlar yaşadım bu adet döneminden önce de gerçekleşen olaylardı ama geçen ay 20 sinde adetim oldu ve hala regl olmadım dün test yaptım tek çizgiydi fakat sonra bakınca dikkatli bakınca sanki orda çok hafif diğer çizgi de oluşucakmış gibi ama testi ışığa falan tutunca bu gözüküyo sizce napmalıyım bu durum hakkında düşünceleriniz nedir adet olur muyum lütfen soruma cevap verin lütfen

 3. Flep Yöntemi Zar Diktirme: Hocam iyi günle internet den buldum numaranzı
  20 Şub 14:07 – Flep Yöntemi Zar Diktirme: Ve bazı durumlar için sizden bilgi almak istiyorum
  20 Şub 14:09 – Jinekolog Operatör Doktor: Tabi
  20 Şub 14:10 – Flep Yöntemi Zar Diktirme: Yardımcı olursanız çok mutlu olurum
  20 Şub 14:11 – Jinekolog Operatör Doktor: Olurum
  20 Şub 14:12 – Flep Yöntemi Zar Diktirme: Hocam ben kızlık zarı dilimlerinde ücretleri öğrenmek istiyorum
  20 Şub 14:12 – Flep Yöntemi Zar Diktirme: İnternet de yazan fiyatlar çok yükselt
  20 Şub 14:13 – Flep Yöntemi Zar Diktirme: Ve bu konu da bilgi almak istiyorum
  20 Şub 14:14 – Flep Yöntemi Zar Diktirme: …. Tl mi hocam
  20 Şub 14:14 – Flep Yöntemi Zar Diktirme: Kalıcı
  20 Şub 14:14 – Jinekolog Operatör Doktor: Evet
  20 Şub 14:14 – Flep Yöntemi Zar Diktirme: Hocam yeriniz tam olarak nerede
  20 Şub 14:15 – Flep Yöntemi Zar Diktirme: Bu konuyla ilgili yakın zaman da görüşmek istiyorum
  20 Şub 14:15 – Jinekolog Operatör Doktor: İstede adres var
  20 Şub 14:16 – Jinekolog Operatör Doktor: Bakırköy meydana çok yakın ana cadde
  20 Şub 14:16 – Flep Yöntemi Zar Diktirme: Anladım hocam
  20 Şub 14:18 – Flep Yöntemi Zar Diktirme: Hocam …. Tl sonucunda kalıcı olarak bu sıkıntıdan kurtulmuş olur muyuz
  20 Şub 14:18 – Flep Yöntemi Zar Diktirme: Aksine bir problem tekrar dan meydana gelir mi
  20 Şub 14:27 – Jinekolog Operatör Doktor: Hiç sorun olmaz
  20 Şub 14:27 – Jinekolog Operatör Doktor: Bakireliğe geri dönüş
  20 Şub 14:32 – Flep Yöntemi Zar Diktirme: Peki yıl olarak uzun süre devamlılık sağlıyor. Ağustos ayında düğün olacak
  20 Şub 14:33 – Jinekolog Operatör Doktor: Sonsuzdur.. bakirelikle aynı
  20 Şub 14:33 – Flep Yöntemi Zar Diktirme: Çok teşekkür ederim hocam
  20 Şub 14:33 – Flep Yöntemi Zar Diktirme: Yordum sizi
  20 Şub 14:34 – Jinekolog Operatör Doktor: Rica ederim

 4. Kızlık Zarı Yırtılması: Doktor bey size birşey sorabilirmiyim
  9 11 2015, 08:12 – Jin op dr turgay karakaya: Buyrun
  9 11 2015, 08:19 – Kızlık Zarı Yırtılması: Nişanlıyım 2 ay sonra düğünüm var ve ilişkiyle ilgili korkularım vardı bir süre psikolojik destek aldım bununla ilgili daha sonra doktor yaklaşmayı denememizi istedi dün birlikte baş başa kaldık ve sürtünme yoluyla bişeyler yaşadık korkup çekinmediğimi gördüm ancak bi anda yanlışlıkla kendimi ileri doğru kastığım için ani bi acı hissettim nişanlımda aynı acıyı hissetmiş penisinin kırılır gibi olduğunu söyledi hatta ve kanamam oldu ama 1 2 damla değil o an bayağı çok geldi yıkadık bikaç saat sonra tuvalete gittiğimde kanamam devam ediyordu idrarla birlikte kan yoğun bi şekilde geldi ama nişanlımda bende içime girdiğini hissetmedik yani ikimizde sadece acı hissettik o sorun yapmıyor ama benim psikolojik olarak sağlığım çok kötü doktoruma böyle bişeyi denettiği için kızıyorum zar yırtılmışmıdır veya başka bi ihtimal varmıdır ben şuan cinsel organım bana ait değil gibi hissediyorum yoğun bi pişmanlık ve iğrenç bi duygu içindeyim kanamam şuan yok ama ağrı var
  9 11 2015, 08:22 – Jin op dr turgay karakaya: Kızlık zarı bozulmuştur

 5. İstanbulda Kızlık Zarı Dikimi Sorar: kolay gelsin ocak 21 de randevum vardı 29 aralıga alma ihtimalimiz varmı acaba müsaitmi
  21 12 2015, 10:07 – Jin op dr turgay karakaya: 30 aralıkta yer var ?
  21 12 2015, 10:07 – Jin op dr turgay karakaya: 26 ctesi var
  21 12 2015, 10:07 – Jin op dr turgay karakaya: 31 aralıkta var
  21 12 2015, 10:08 – İstanbulda Kızlık Zarı Dikimi Sorar: 30 aralık sabah uygunmu acaba
  21 12 2015, 10:18 – Jin op dr turgay karakaya: 11.00 de yer var ?
  21 12 2015, 10:20 – İstanbulda Kızlık Zarı Dikimi Sorar: tamam 31 aralık 11 de uygun Ozaman değiştirebilirmisiniz tarihi
  21 12 2015, 10:44 – Jin op dr turgay karakaya: Tamam
  21 12 2015, 10:48 – Jin op dr turgay karakaya: İsim neydi
  21 12 2015, 10:48 – İstanbulda Kızlık Zarı Dikimi Sorar: ..
  21 12 2015, 10:48 – Jin op dr turgay karakaya: Ok
  21 12 2015, 11:10 – İstanbulda Kızlık Zarı Dikimi Sorar: 31 diye yazmışım ama 30 dicektim 30 Aralık 11 uygundur kusura bakmayın
  21 12 2015, 11:26 – Jin op dr turgay karakaya: Ok uygun

 6. Kızlık Zarı Dikimi Sonrası: Merhaba iyi gunler
  08 01 2016, 16:45 – Jin Op Dr Turgay Karakaya: Buyrun
  08 01 2016, 16:46 – Kızlık Zarı Dikimi Sonrası: Numaranizi internetten buldumda kimle gorusuyorum acaba
  08 01 2016, 16:46 – Jin Op Dr Turgay Karakaya: Dr turgay
  08 01 2016, 16:47 – Kızlık Zarı Dikimi Sonrası: Ben sormak istedigim bi kac bişey var ama nasil sorucami bilemedm
  08 01 2016, 17:01 – Jin Op Dr Turgay Karakaya: Buyrun
  08 01 2016, 17:03 – Kızlık Zarı Dikimi Sonrası: Bu zar dikimi ile ilgili bilgi almak istiyodum ben fiyat olarak da ne dir acaba
  08 01 2016, 17:43 – Kızlık Zarı Dikimi Sonrası: Peki kalici yontem yapildiktan sonra bakirelik testine gidilse anlasiliyor mu dikildigi
  08 01 2016, 17:44 – Jin Op Dr Turgay Karakaya: Evet jinekolog anlayabilir.. ama ilişki sonrası anlayamaz
  08 01 2016, 17:47 – Kızlık Zarı Dikimi Sonrası: Hmm peki bakire olrak mi yazar kagida su yontemle dikilmistr mi yazar acaba
  08 01 2016, 17:49 – Jin Op Dr Turgay Karakaya: Rapor yazmak yasak zaten zarla ilgili
  08 01 2016, 17:49 – Kızlık Zarı Dikimi Sonrası: Yaziyolar ama ondan sordum da ben
  08 01 2016, 17:50 – Jin Op Dr Turgay Karakaya: Yazamaz yasaklandı 20 sene önce
  08 01 2016, 17:52 – Kızlık Zarı Dikimi Sonrası: Hmm anladm bu sene birine yazdigina sahit oldumda ondan sordum
  08 01 2016, 17:52 – Kızlık Zarı Dikimi Sonrası: Peki tesekkurler bilgiler icin

 7. Turgay hocam merhabalar
  14 02 2016, 20:57 – -: Iyi akşamlar
  14 02 2016, 20:58 – -: Müsaitseniz eğer bilgi almak istediğim birkaç sorum olcaktı .
  14 02 2016, 21:02 – Jin op dr turgay karakaya: Tabi
  14 02 2016, 21:03 – -: Hocam bu flep yönteminde fiyat aralığı yani max. Ne kadara yapıyorsunuz? yani genel olarak kızlık zarı dikimi fiyatları ne kadardan başlar?
  14 02 2016, 21:23 – -: Geçici kızlık zarı dikimi 10gün dayanır yazıyor. Yani dikişler düşer veya kanamamı olur nasıl anlarız .
  14 02 2016, 21:31 – Jin op dr turgay karakaya: 10 günde dikişler açılır ve kanamaz artık
  14 02 2016, 21:32 – Jin op dr turgay karakaya: 10 günden önce ilişki olursa kanama olur mutlaka
  14 02 2016, 21:35 – -: Peki teşekkürler hocam hayrli aksamlar.

 8. Hocam iyi gunler kızlık zarı dikimi fiyatı ile ilgili bir sorum olacakta ben nisanlimla iliskiye girdim ama ilk penisimi icine soktugumda kan gelmedi bizde iliskiue devam ettim sabaha karsi yine iliskiye girmeye karar verdik ama o esnada penisimi icine sokarken kan geldigini fark ettik ama cani cok yaniyordu iliskiye giremedik bu durumda bana yaridimci olurmusunuz hocam kafam cok karisik.
  16 03 2016, 16:02 – Jin op dr turgay karakaya: Kızlık zarı bozulmuştur
  16 03 2016, 16:03 – -: Saolun hocam ama 1 -2 defa ikiskiye girdikten sonra kan geldi
  16 03 2016, 16:04 – Jin op dr turgay karakaya: Evet
  16 03 2016, 16:04 – -: Saolun hocam allah razi olsun

  1. Merhaba hocam iyi akşamlar …bir sorum olacaktı ..Kalıcı yontem kızlık zarı dikimi fiyatını ogrenebilirmiyim??

 9. Doktor bey merhabalar kızlık zarı dikimi fiyatı soracaktım
  16 04 2016, 12:27 – -: Bi sorum olucakti size
  16 04 2016, 12:27 – -: Nisanlimla 2 kere birlikte olduk fakat ikisinde de hepsi girmedi ve asiri sancili bi aci cektim kan gelmedi yapamadik sanip bi kac gun sonra tekrar denedik yarisindan fazlasi girdi fakat yine ayni acilari cektim eve gelince yanma kasik agrisi ustune oturamama gibi seylerle karsilastim ve yine kan gelmedi bunun sebebi nedir?
  16 04 2016, 12:31 – Jin op dr turgay karakaya: Muayene etmek lazım
  16 04 2016, 12:35 – -: Muayene olucam ama suan sebebi nedir merak ediyorum
  16 04 2016, 12:48 – Jin op dr turgay karakaya: 100 e yakın ihtimal

 10. Iyi akşamlar kızlık zarı olup olmadı gi için kontrol yapıyo musunuz
  05.08.2016, 20:00 – Jin op dr turgay karakaya: Evet
  05.08.2016, 20:01 – -: Şehir olarak nerdesiniz
  05.08.2016, 20:01 – -: Randevu alsam
  05.08.2016, 20:02 – Jin op dr turgay karakaya: İst
  05.08.2016, 20:02 – -: Neresi ama bana adres verebilir misiniz muayene ve kızlık zarı dikimi ücretini de öğrenebilirmiyim
  05.08.2016, 20:27 – Jin op dr turgay karakaya: http://www.kurtajdansonra.com/p/tum-fiyat-listesi-kzlk-zar-dikim-kurtaj.html?m=1

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.