Flep yöntemi yaptıranlar


flep-yontemi-yaptiranlarHimenoplasti ameliyatları arasında en gelişmiş olan ve günümüzde en fazla tercih edilen yöntem flep yöntemidir. Diyeceksiniz flep yönteminin ne üstünlüğü var? flep yöntemi yaptıranlar operasyon sonrası cinsel ilişkiye girmek için sonsuz zaman kazanırlar, yani flep yöntemi sonrası, isterseniz hemen, isterseniz yıllar sonra cinsel ilişkiye girebilirsiniz, mutlaka kızlık zarı kanaması gelecektir. Ama buna karşılık geçici kızlık zarı dikimi yaptıranlar ise ilk 10 gün içinde mutlaka cinsel ilişkiye girmek zorundalar, eğer bu zamanı geçirirlerse yapılan zar diktirme işleminin herhangi bir önemi kalmaz. Flep yöntemi sadece ortadoğu’da yani islami toplumlarda yapılan bir operasyon değildir, belki inanmayacaksınız ama en gelişmiş ülkelerde Türkiye ile aynı oranda kızlık zarı dikimi yapılmaktadır, ayrıca uzakdoğu’da, japonya’da, çin’de, hindistan’da ve daha birçok ülkede halihazırda kızlık zarı dikimi jinekoloji nin önemli konularından biridir, ama avrupa’yı konuşacak olursak istanbul, kızlık zarı dikimi açısından herkesin kabul ettiği önemli bir merkezdir, dolayısıyla sadece ülkemizin diğer illerinden değil avrupa’dan da bir çok hasta kızlık zarı diktirmek üzere ve özellikle flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi yaptırmak için bize geliyor. Bu yazımızda the flep yöntemi yaptıranların operasyon sonrası nelere dikkat etmesi gerektiği bilgilerini vermekle kalmayıp, aynı zamanda kızlık zarı dikimi fiyatı ne kadardır, kalıcı kızlık zarı dikimi nasıl yapılır, geçici kızlık zarı dikimi ile kalıcı arasında ne fark vardır, flep yöntemi kaç sene dayanır, flep yöntemi iyileşme süreci nasıldır, flep yöntemi kesin sonuç verirmi? gibi sorularınıza cevaplar oluşturuyoruz. Ayrıca bunların yanında istanbul’da 2015 kürtaj fiyatları ne kadar olduğunu ve hamilelik testi fiyatı gibi unsurları da size anlatıyoruz. Gerek flep yöntemi, gerekse kızlık zarı dikimi ile ilgili diğer sorularınızı bize telefon açarak sorabilirsiniz, istanbul bakırköydeki muayenehanemiz in telefonları sürekli aktiftir, ama telefonda aramak için müsait bir ortamda değilseniz whatsapp 0542 215 7274 üzerinden de yazabilirsiniz, müsait oldukça whatsapp mesajlarına da cevap yazıyoruz ama biraz gecikirsek sakın kızmayın, özellikle mesai günlerinde çok yoğun oluyoruz, bu arada hafta sonları da hizmet verdiğimizi bildirmek isterim. Bize kızlık zarı dikimi ve kürtaj gibi işlemler için uzak illerden veya yurtdışından uçakla gelecek hastalarımıza önemli bir not bırakayım, bakırköydeki muayenehanemiz Atatürk havalimanı’na 10 dakika mesafededir, yani zar diktirme veya çocuk aldırma gibi işlemlerinizi yarım saat gibi kısa bir sürede yaptırıp, aynı gün uçakla geri dönebilirsiniz.

Jinekolog operatör dr Turgay Karakaya – Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı – İncirli caddesi numara 9 ceylan apartmanı kat 2 Bakırköy İstanbul ( kemerburgaz üniversitesi yanı ) – 0212 227 55 19 – 0532 221 30 07 – 0542 215 72 74 Whatsapp – metrobüs ile ulaşım: incirli durağında inip bakırköy meydana doğru yürüyoruz – vapur ile ulaşım: bakırköy iskelesinde inip bakırköy meydanı yürüyoruz – uçak ile ulaşım: Atatürk havalimanı’nda inip taksiyle 10 dakikada ulaşırız – şehirlerarası otobüsle ulaşım: esenler otogarında inip metro ile incirli istasyonuna gelip meydana doğru yürüyoruz. 

muayenehane-bekleme-salonu-tvFlep yöntemi iyileşme süreci

Flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi yaptıran birçok hastamız telaşla flep yöntemi iyileşme sürecini sormayı unutup daha sonradan bizi telefonla arıyorlar veya whatsapp üzerinden yazarak bilgi alıyorlar. Flep yöntemi iyileşme süreci bir kaç bölüme ayrılır, ilk 10 gün dikişlerin iyileşmesi sürer ve ikinci 10 günde de iyileşmiş olan dikişlerin üzerindeki ameliyat iplikleri eriyerek yok olur, üçüncü 10 günde ise ameliyat izleri kaybolarak kızlık zarı cinsel ilişkiye hazır hale gelir. Flep yöntemi kızlık zarı dikimi yaptığımız hastalarımıza önlem olarak ağızdan kullanmak üzere antibiyotik, ameliyat bölgesine sürmek üzere antiseptik solüsyon ilaçlar vermekteyiz, bu ilaçları iki hafta kadar kullanmanız gerekir.

muayenehane-bekleme-salonuFlep yöntemi fiyatı

Avrupa yakası istanbul’da 2015 temmuz itibariyle flep yöntemi fiyatı yaklaşık olarak …. tl civarıdır, gerçi kızlık zarı dikimi fiyatları kadın doğumcudan, kadın doğumcuya değişim göstermektedir. Bunun dışında flep yöntemi ile birlikte yapılan vajina daraltma operasyonu da varsa maliyet bir miktar daha artabilir, parasal değerlere direkt olarak buraya yazamıyorum, bizi telefonla arayarak güncel fiyatlarımız öğrenebilirsiniz veya whatsapp üzerinden yazarak güncel fiyat listemizi isteyebilirsiniz. Flep yöntemi ücretleri hakkında detaylar için ; https://flepkizlikzaridikimi.com/2015/04/14/kizlik-zari-dikimi-fiyati-6/ yazımıızda okuyunuz.

muayenehane-koridorFlep yöntemi sonrası

Flep yöntemi sonrası süreçte hastalarımızın nelere dikkat etmesi gerektiğini ayrıntılı bir şekilde anlatıyoruz, yine de birçok hastamız anlattığımız bilgileri unutarak biri tekrar arıyor veya whatsapp üzerinden yazarak tekrar bilgi alıyor bu konuda problem yok, istediğiniz zaman arayabilirsiniz, özellikle operasyon yaptırmış hastalarımıza sonuna kadar destek veriyoruz. Flep yöntemi yaptırdıktan sonra 1 hafta dikkat etmeniz gereken bazı hususlar var, özellikle ilk günlerde hafif yan oturmanız da fayda olacaktır, bununla beraber 10 gün süreyle denize ve havuza giremezsiniz, 10 günden sonra da 20 gün süreyle denize girerken bacaklar açık atlamınız zararlı olabilir, bunun dışında kızlık zarı dikimi sonrası o bölgeye ağda yaptırmanızda tavsiye etmiyoruz, ama onun yerine lazer epilasyonla istenmeyen tüylerinizden kurtulmanızda bir sakınca olmaz. Flep yöntemi sonrası en az 20 gün sonra cinsel ilişkiye girebilirsiniz.

muayenehane-ultrasonFlep yöntemi kesin sonuç verir mi ?

Bilgi almak için bizi arayan birçok hastamız “flep yöntemi kesin sonuç verir mi?” diye sual yöneltiyor, şu anda tüm dünyada himenoplasti ameliyatları arasında ve kızlık zarı dikiminde en kesin sonuç veren yöntem flep yöntemidir, dolayısıyla kızlık zarı dikimi için başvuran hastaların onda dokuzu flep yöntemi talep eder, ancak onda birlik bölümü geçici kızlık zarı dikimi yaptırırlar, onların da önemli bir sebepleri vardır, birkaç gün içinde cinsel ilişki planlamış olmalarından dolayı flep yöntemi yaptıramazlar ve geçici kızlık zarı dikimi yaptırabilir.

muayenehane-distanFlep yöntemi ne kadar dayanır?

Kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemi sonsuz süreli bir operasyondur, eğer flep yöntemi sonrası herhangi bir cinsel ilişkiye girmez iseniz, ömür boyu bakire kalırsınız, yıllar sonra bile cinsel ilişkiye girdinizde mutlaka kızlık zarı kanı gelecektir, dolayısıyla flep yöntemi ne kadar dayanır diye sorduklarında, biz sonsuz dayanır veya yıllarca dayanır diye cevap veriyoruz.

f284e-turgay-karakaya-248x300Kızlık zarı dikimi fiyatı

Kadın hastalıklarında yapılan işlemler arasında fiyatı en değişken olan zannediyorum ki kızlık zarı dikimi fiyatıdır. Bunun böyle olmasının en önemli sebebi flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikiminin ancak çok nadir jinekologlar tarafından yapılabilmesidir. 2015 yılı temmuz ayı itibariyle avrupa yakası istanbul’da kızlık zarı dikimi fiyatı ortalama …. lira civarıdır, ama kızlık zarı dikimi ile birlikte labioplasti veya vajina daraltma gibi bir operasyon daha yaptırmak istiyorsanız 2 veya 3 müdehaleyi aynı seansta yapmak mümkündür, tabii takdir edersiniz bu durumda zar diktirme fiyatı da bir miktar artacaktır, ayrıca çift kat flep yöntemi de uygun vakalarda yapılabilir, tabii ki bunun için de ekstra bir para ödemeniz gerekir. Kızlık zarı dikimi ücretleri ile ilgili daha detaylı bilgiler için ; https://flepkizlikzaridikimi.com/2015/04/14/kizlik-zari-dikimi-fiyati-6/ yazımızada bakınız.

Kürtaj fiyatları

Evlilik öncesi plan dışı hamilelikler yaşayan birçok genç bayan bize ulaşıyor kürtajla gebelik sonlandırma talep ediyorlar, önemli bir kısmı da kürtaj sonrası kızlık zarı dikimi yaptırarak yeni bir süreç, yeni bir sayfa açıyor, 2015 yılı için konuşmak gerekirse istanbul’da kürtaj fiyatları yaklaşık olarak …. tl  civardır, istanbul’da kürtaj yapan doktorlar, kürtaj yapılan yerlerde yüzde 90 ihtimalle gebelik haftası kriter alınarak kürtaj ücreti ödenecektir. Örnek vermek gerekirse 4 haftalık bir hamileliği sonlandırma fiyatı ile, 5 haftalık, 6 haftalık, veya 7 haftalık bir hamilelikte kürtaj fiyatı aynı olmayacaktır, hafta yükseldikçe çocuk aldırma maliyeti de adım adım yükselir. Gebelik haftasını doğru hesaplamak burda çok önemlidir, çünkü 10 haftadan sonra kürtaj yaptırmanız bu memlekette mümkün değildir, gebelik haftası hesaplama için son adetinizin ilk gününden itibaren sayın, daha pratik bir yöntem adet gecikmesi yaşadığınız zaman en az dört haftalık hamile olduğunuzu bilmeniz gerekir. İstanbul’da en güncel kürtaj fiyat bilgileri için ; www.kurtajucretim.com/2015/04/kurtaj-fiyatlar.html sayfamızda bakınız.

Hamilelik testi

Sanıyorum cinsel aktivitesi olan her bayanın çantasında bulunması gereken malzemelerin başında hamilelik testi gelmelidir, tabiki makyaj malzemelerini, rujunuzu aldığınızda olacak, ama çantanızın bir köşesinde bir gebelik testi saklamanızda fayda var, özellikle adet gecikmesi yaşandığında bu gecikmenin normal hayatın bir parçası mı yoksa bir hamilelik ne olduğunu bir an önce öğrenmeniz çok iyi olur, çünkü eğer bebek doğurmaya müsait bir ortamda değilseniz 10 haftalık yasal kürtaj süresi sizin için hayati öneme haiz olacaktır, dalgınlıkla bu süreyi geçirirsiniz bebeği doğurmak zorunda kalırsınız, o yüzden en ufak şüphede hamilelik testi uygulayarak olaya açıktık getirmeniz doğru olur. İstanbul’da hamilelik testi fiyatları yaklaşık olarak .. tl civarıdır. Hamilelik testleri hakkında daha fazla bilgi için ; www.gebelik-testleri.com/2015/04/hamilelik-testi.html blogumuzuda okuyunuz.

Jinekolog operatör dr Turgay Karakaya

Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı

İncirli caddesi numara 9 kat 2 ceylan apartmanı Bakırköy İstanbul (kemerburgaz üniversitesi yanı)

0212 227 55 19

0532 221 30 07

0542 215 72 74 whatsapp

17 Replies to “Flep yöntemi yaptıranlar”

 1. Ya turgay bey size zaten flep kalıcı kızlık fiyattını defalarca söylüyor neden hep aynı soruları sorup duruyosunuz yorumları bilgileri okuyun ona göre msj attın bence

  Beğen

 2. hocam merhabalar num. netten aldim cok arastirdim arkadas tavsiye etti
  05.08.2016, 12:37 – Jin op dr turgay karakaya: Sağolsun
  05.08.2016, 12:37 – -: kisa bi sorum olacak
  05.08.2016, 12:37 – -: uygunsaniz
  05.08.2016, 12:41 – Jin op dr turgay karakaya: Tabi
  05.08.2016, 12:42 – -: kizlik zari bozuldugundan rengi kisiden kisiye gore degisirmi yoksa belli bi rengi olurmu . ben emin degilim avuc ici dolusu siyaha yakin kan geldi 2 doktira gittim biri emin olamadi
  05.08.2016, 12:42 – -: biri normal duruyor dedi
  05.08.2016, 12:42 – -: arti penis girmedi parmak darnesi
  05.08.2016, 12:42 – -: darbesi
  05.08.2016, 12:43 – Jin op dr turgay karakaya: http://www.kizlikzarikani.com
  05.08.2016, 12:48 – -: tatmin oldum tesekkur ederim son olarak defalarca iliskiye girmis birindede uygulanabilirmi zar dikimi flep yöntemi yaptıranlardan kan gelir mi ?
  05.08.2016, 12:48 – Jin op dr turgay karakaya: Tabiki

  Beğen

 3. iyi gunler.
  15 04 2016, 09:35 – Jin op dr turgay karakaya: Buyrun
  15 04 2016, 09:35 – -: Flep yöntemi yaptıranlarla ilgili bisey sormk istyorm
  15 04 2016, 09:39 – Jin op dr turgay karakaya: Buyrun
  15 04 2016, 09:40 – -: bn nisanlyimda bir iki ay sonra dugunum var acaba kizlik zarmn nerde oldgunu muaneyle ogrenbilirmiyim
  15 04 2016, 09:41 – Jin op dr turgay karakaya: Tabi
  15 04 2016, 09:42 – -: her hastahnde bu mumknmudur ?
  15 04 2016, 09:43 – -: ordmsnz ?
  15 04 2016, 09:50 – Jin op dr turgay karakaya: Evet
  15 04 2016, 09:53 – -: peki ilk gecede kizlign bozldu ama kan gelmedi bir iki yil boynca boyle devm etti daha sonra gelirmi
  15 04 2016, 09:56 – -: beyfndii
  15 04 2016, 11:01 – Jin op dr turgay karakaya: Tabiki gelmez..
  17 04 2016, 03:20 – Bu sohbete gönderdiğiniz mesajlar ve yaptığınız aramalar artık uçtan uca şifrelemeyle korunmaktadır. Daha fazla bilgi için dokunun.

  Beğen

 4. Dr bey merhaba ben sizde flep yöntemi yaptıranlardanım size arkadaşım için bişey Sorucam benim bi tanidigimin kız arkadaşı hamile 5 aylık kurtaj yaptiricak
  15 03 2016, 19:10 – Kızlık Zarı Dikimi İzmit: Yaparmisiniz ve fiyati
  15 03 2016, 19:11 – Jin Op Dr Turgay Karakaya: Hayır
  15 03 2016, 19:11 – Kızlık Zarı Dikimi İzmit: 5 aylık olmuş ama alinmaz
  15 03 2016, 19:11 – Kızlık Zarı Dikimi İzmit: Dimi
  15 03 2016, 19:12 – Kızlık Zarı Dikimi İzmit: Cnku bebeği istemiyomus
  15 03 2016, 19:13 – Kızlık Zarı Dikimi İzmit: 4 veya 5 aylikmis heralde

  Beğen

 5. Peki kalici yaptirsam 2 numarali olan snradan sıkınti yasamam diyil mi ?
  8 03 2016, 10:00 – Jin op dr turgay karakaya: Yaşamazsınız
  8 03 2016, 10:01 – -: Olduktan sonra hastanede yatiyormuyuz ? Flep yöntemi yaptıranlar kaç dakika sonra yürüyebilir? Randovu almamiz gerekior mu
  8 03 2016, 10:42 – Jin op dr turgay karakaya: 30 dakika sürer ve yürür gidersiniz. Özel muayenehanede yapıyoruz.
  8 03 2016, 10:42 – Jin op dr turgay karakaya: Rabdevu gerekir
  8 03 2016, 10:43 – -: Peki nezmn almak gerekir
  8 03 2016, 10:43 – -: Yaptirmak istesem bir ay icimde
  8 03 2016, 10:44 – Jin op dr turgay karakaya: Siz ne zamana istiyorsunuz ona göre yer bakalım
  8 03 2016, 10:47 – -: Ornek olarak dedim ama dugunum seneye olacak ozamn alicam uygun olur dimi ozamn
  8 03 2016, 11:12 – Jin op dr turgay karakaya: Ne kadar erken yaptırırsanız okadar iyi olur
  8 03 2016, 11:14 – -: Hmmm peki agri sizi oluyor mu kucuk abdest i yaparken yanma felan olur mu
  8 03 2016, 11:17 – Jin op dr turgay karakaya: Sorun olmaz
  8 03 2016, 11:18 – -: Peki tesekkur ederim

  Beğen

 6. İyi günler turgay hocam.ben birkaç bisey sorcaktım eğer müsaitseniz
  14 02 2016, 15:33 – Jin Op Dr Turgay Karakaya: Buyrun
  14 02 2016, 15:35 – -: Flep yöntemi yaptıranların ne zaman hazır olacağı hakkında bilgi almak istiyorum kesin çözüm olabilir mi acaba
  14 02 2016, 15:56 – Jin Op Dr Turgay Karakaya: Kesindir
  14 02 2016, 15:56 – Jin Op Dr Turgay Karakaya: Garanti veriyoruz
  14 02 2016, 16:23 – -: Çok tesekkur ederim.son bir sorum bekaret muayenesine goturulsem anlaşılır mi başka bir doktor tarafından
  14 02 2016, 16:31 – Jin Op Dr Turgay Karakaya: İlişki öncesi o ihtimal var
  14 02 2016, 16:38 – -: Anladım saolun.buradan ilerleyen zamanlarda sizden randevu alabilirim değil mi
  14 02 2016, 16:38 – -: Sıkıntı olmaz
  14 02 2016, 16:55 – Jin Op Dr Turgay Karakaya: Tabi

  Beğen

 7. Kızlık Zarı Muayenesi: Merhabalar Turgay Bey
  08 01 2016, 15:59 – Kızlık Zarı Muayenesi: Numaranızı arkadaşımdan aldım müsaitseniz sizle kısa birşey konuşmak istiyorum
  08 01 2016, 15:59 – Kızlık Zarı Muayenesi: ☺
  08 01 2016, 16:07 – Jin Op Dr Turgay Karakaya: Tabi
  08 01 2016, 16:08 – Kızlık Zarı Muayenesi: Konuya nasıl girerim bilemiyorum ama size kontrole gelmem lazım
  08 01 2016, 16:09 – Jin Op Dr Turgay Karakaya: Zar ?
  08 01 2016, 16:10 – Kızlık Zarı Muayenesi: Aynen öyle. Kendi hatamdı çok az kanama gördüm kimi arkadaşım zedelenmiştir birşey olmaz diyor kimisi daha kötüsünü söylüyo
  08 01 2016, 16:10 – Kızlık Zarı Muayenesi: Belirsizlik kötü bişey artık emin olmak istiyorum
  08 01 2016, 16:10 – Jin Op Dr Turgay Karakaya: Gerdekte kanama önemlimi sizin için?
  08 01 2016, 16:13 – Kızlık Zarı Muayenesi: 20 yaşındayım okuyorum şuan evlilik için birşey diyemem sadece kendim emin olmak istiyorym
  08 01 2016, 16:16 – Jin Op Dr Turgay Karakaya: Kan geldi ise bozulmuş olma ihtimali yüksektir
  08 01 2016, 16:16 – Jin Op Dr Turgay Karakaya: Ama muayene edelim kesin olsun ?
  08 01 2016, 16:19 – Kızlık Zarı Muayenesi: Çok az gördüm sızıntı gibiydi
  08 01 2016, 16:19 – Kızlık Zarı Muayenesi: İlişkiye giren arkadaşlarım var birçoğu zedelendiğini normalde çok kan geldiğini söylediler ama
  08 01 2016, 16:21 – Kızlık Zarı Muayenesi: Bozulmamış olmasını diliyorum 😔
  08 01 2016, 16:27 – Jin Op Dr Turgay Karakaya: Muayenede netleşir
  08 01 2016, 16:30 – Kızlık Zarı Muayenesi: Tamam muayeneye gelicem
  08 01 2016, 16:30 – Kızlık Zarı Muayenesi: Ücret olarak ne diyorsunuz
  08 01 2016, 16:46 – Kızlık Zarı Muayenesi: Biraz indirim yapabilir misiniz böyle birşey mümkün mü acaba
  08 01 2016, 16:46 – Jin Op Dr Turgay Karakaya: Tabi
  08 01 2016, 16:46 – Kızlık Zarı Muayenesi: Hem okuyup hem çalışıyorum eğer sıkıntı olmayacaksa minumum düşüreceğiniz fiyat olursa çok memnun olurum
  08 01 2016, 16:47 – Jin Op Dr Turgay Karakaya: %10 nakit indirimi
  08 01 2016, 16:49 – Kızlık Zarı Muayenesi: Teşekkür ederim ilk fırsat bulduğumda hemen ordayım kolay gelsin
  08 01 2016, 17:01 – Jin Op Dr Turgay Karakaya: Ok

  Beğen

 8. Kalıcı Zar Dikimi Fiyat: Iyı akşamlar
  20 12 2015, 22:29 – Kalıcı Zar Dikimi Fiyat: Rasız ettım ama kusura bakma
  20 12 2015, 22:29 – Kalıcı Zar Dikimi Fiyat: Bakmayın
  20 12 2015, 22:47 – Jin op dr turgay karakaya: Buyrun
  20 12 2015, 22:52 – Kalıcı Zar Dikimi Fiyat: Bn 20yaşondayım kürtaj oldum ve zarımı diktırmek istıyorum
  20 12 2015, 23:08 – Jin op dr turgay karakaya: Tabi
  20 12 2015, 23:08 – Jin op dr turgay karakaya: Seçin listeden :
  20 12 2015, 23:09 – Kalıcı Zar Dikimi Fiyat: Ya bn evlenecegım Zaman belli olmasın zaten vajınam dar
  20 12 2015, 23:09 – Jin op dr turgay karakaya: Merak etmeyin
  20 12 2015, 23:09 – Kalıcı Zar Dikimi Fiyat: Kaç daka suruyor bn uzaktan gelıcem be kadar
  20 12 2015, 23:10 – Kalıcı Zar Dikimi Fiyat: O dakka kalkıp grlıcekmıyım evıme
  20 12 2015, 23:11 – Jin op dr turgay karakaya: 30 dakika sürer ve yürür gidersiniz
  20 12 2015, 23:11 – Kalıcı Zar Dikimi Fiyat: Tamam be kadar
  20 12 2015, 23:11 – Jin op dr turgay karakaya: …
  20 12 2015, 23:11 – Kalıcı Zar Dikimi Fiyat: Hemen olur muyum pki
  20 12 2015, 23:12 – Kalıcı Zar Dikimi Fiyat: Geldgım vakıt
  20 12 2015, 23:12 – Jin op dr turgay karakaya: Tabi
  20 12 2015, 23:12 – Kalıcı Zar Dikimi Fiyat: Tamam

  Beğen

 9. Zar Diktirme: Meraba Hocam iyi akşamlar
  17 12 2015, 23:01 – Jin Op Dr Turgay Karakaya: Buyrun
  17 12 2015, 23:02 – Zar Diktirme: İnternette gördüm yazınızı
  17 12 2015, 23:02 – Zar Diktirme: Hocam
  17 12 2015, 23:02 – Zar Diktirme: Yanlıslıkla birşeyler yasadım
  17 12 2015, 23:03 – Zar Diktirme: İşlemi kaç liraya yapıyorsunuz
  17 12 2015, 23:03 – Zar Diktirme: Çokta utandım bunu sorarken ama rica etsem ogrenebilirmiyim
  17 12 2015, 23:24 – Zar Diktirme: Cok teşekkürler
  17 12 2015, 23:24 – Zar Diktirme: Size gelcem Hocam
  17 12 2015, 23:27 – Jin Op Dr Turgay Karakaya: Ok

  Beğen

 10. Flep Yöntemi: Günaydın Turgay bey
  7 12 2015, 05:51 – Flep Yöntemi: Size bi sorum olcktı
  7 12 2015, 05:51 – Flep Yöntemi: Kız arkadaşımın kızlık zarıni diktireceğiz ücreti ne kadar kalıcı ( flep ) yaptıracağiz
  7 12 2015, 12:03 – Flep Yöntemi: Indirim im oluyor mu
  7 12 2015, 12:16 – Jin op dr turgay karakaya: Tabi %10
  7 12 2015, 12:17 – Flep Yöntemi: Hepsi nakit olursa
  7 12 2015, 12:18 – Jin op dr turgay karakaya: tl ama yaparız
  7 12 2015, 12:19 – Flep Yöntemi: Hocam bizde gencin yaptık
  7 12 2015, 12:19 – Flep Yöntemi: Bi hatta
  7 12 2015, 12:19 – Flep Yöntemi: Bunu ancak sizin gbi okumuş bilgili hocalar bizi anlat ltfn bize bira yardımcı olun
  7 12 2015, 12:19 – Flep Yöntemi: Ve ikimizde öğrenciyi
  7 12 2015, 12:19 – Flep Yöntemi: Z
  7 12 2015, 12:20 – Jin op dr turgay karakaya: Yılbaşından önce gelin size yapayım bende yurtta kalmıştım 🙂
  7 12 2015, 12:22 – Flep Yöntemi: Tmm o zmn hocam çok Saolun parayı biriktirelim
  7 12 2015, 12:22 – Flep Yöntemi: İnşlh bulur ve en kısa zamanda yılbaşında orda olcz
  7 12 2015, 12:24 – Jin op dr turgay karakaya: Ok

  Beğen

 11. Kızlık Zarı Dikimi Ücreti İstanbul: İyi aksamlar hocam sizden bilgi almak istiyorum
  30 Oca 21:40 – Kızlık Zarı Dikimi Ücreti İstanbul: Bana cevap yazarsaniz cok mutlu olurum
  31 Oca 06:31 – Jinekolog Operatör Doktor: Tabi buyrun
  31 Oca 21:45 – Kızlık Zarı Dikimi Ücreti İstanbul: Hocam kızlık zarı hakkında bilgi almak istiyorum. Orduda yaşiyorum ve istanbula gelme gibi imkanim yok samsunda yapiyolarmidir? Ve 100% kesin kanama olurmu? Sicak suda dikiş çözülür diyorlar ne kadarı dogru? Öğrenmek istiyorum bunları sizden hocam şimdiden tesekkur ederim
  1 Şub 06:22 – Jinekolog Operatör Doktor: İstanbul dışında yaptırmak güvenli olmaz , çok hassas bir ameliyat ve garantili olmalı
  1 Şub 09:45 – Kızlık Zarı Dikimi Ücreti İstanbul: İndirim hariç fiyati nedir peki
  1 Şub 11:33 – Kızlık Zarı Dikimi Ücreti İstanbul: Sicak suda çözülme gibi bisey yok dimi hocam peki geçici kizlik zari dikiminde
  1 Şub 11:34 – Jinekolog Operatör Doktor: Çözülmez .. ama ayakta duş olur
  1 Şub 11:34 – Jinekolog Operatör Doktor: Kalıcı neden değil
  1 Şub 11:35 – Kızlık Zarı Dikimi Ücreti İstanbul: Bilmem yani o daha mantıkli aslında sadece 25 dk sürüyor dimi kalıcida hocam tekrar gelmek gerekiyomu
  1 Şub 11:39 – Jinekolog Operatör Doktor: Şart değil
  1 Şub 11:39 – Jinekolog Operatör Doktor: Ben kalıcı tavsiye ederim
  1 Şub 11:39 – Jinekolog Operatör Doktor: Geçici çok ilkel bir yöntem
  1 Şub 11:41 – Kızlık Zarı Dikimi Ücreti İstanbul: Haklisiniz. Çok tesekkür ederim ilginiz icin. Ben size tekrardan ulasicam randevu alicam hocam
  1 Şub 11:41 – Jinekolog Operatör Doktor: Ok
  19 Şub 13:14 – Kızlık Zarı Dikimi Ücreti İstanbul: Hocam bi kaç sorum olucakdi
  19 Şub 13:14 – Jinekolog Operatör Doktor: Tabi
  19 Şub 13:16 – Kızlık Zarı Dikimi Ücreti İstanbul: Kalici kizlik zari dikiminde kesin olarak kan gelirmi? Bu aklimi çok kurcaliyo yani ya kan gelmezse diye çok düşündüm araştırma yaptim ama size daha guvenim fazla kesin kanarmi hocam
  19 Şub 13:16 – Jinekolog Operatör Doktor: Mutlaka kan gelir
  19 Şub 13:17 – Kızlık Zarı Dikimi Ücreti İstanbul: Peki ilişkiye girildiğinde erkek kizlik zarini hissedermis bu dogrumu?
  19 Şub 13:20 – Jinekolog Operatör Doktor: Evet yırtılışını hisseder
  19 Şub 13:20 – Kızlık Zarı Dikimi Ücreti İstanbul: Fiyat 2 bin miydi hocam
  19 Şub 13:21 – Jinekolog Operatör Doktor:
  19 Şub 13:21 – Kızlık Zarı Dikimi Ücreti İstanbul: Ödemede kolaylık sagliyomusunuz 2 ye bolunse mesela
  19 Şub 13:22 – Kızlık Zarı Dikimi Ücreti İstanbul: 1 milyar peşin diğer 1 milyari daha sonra ödemiş olsam
  19 Şub 13:23 – Kızlık Zarı Dikimi Ücreti İstanbul: Tamam hocam teşekkürler

  Beğen

LÜTFEN bir TAKMA İSİM belirleyin İSİM kısmına yazın. E-MAİL girmek zorunlu değildir

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s