kizlik-zarinin-bozuldugu-nasil-anlasilirHimen yani kızlık zarı çok hassas bir yapıya sahiptir, kolaylıkla bozulabilme potansiyelinden dolayı tam birleşmeli cinsel ilişki olmasa bile sürtünme durumlarında bekaretin bozulmuş olabileceği şüphesi oluşur. Ama bu konuda doktora canlı soru sorup anında cevap almak, konuyu tartışmak için tıklayın ( isim veya email girmeniz gerekmez ) Genç bayanlar öncelikle İstanbul Bakırköy’deki muayenehanemizi arayarak kızlık zarının bozulduğu nasıl anlaşılır diye sual yöneltiyorlar. Kızlık zarı muayenesine girmeden bakireliğin bozulmuş olduğunu tam birleşmeli cinsel ilişki söz konusu ise direkt olarak kanaat getirebilirsiniz, bu durumda kızlık zarı kanı gelmemiş olması, esnek kızlık zarına sahip olmanız kızlık zarının sağlam olduğu anlamına gelmez. Tam birleşmesiz sürtünmelerde ve vajinaya parmak sokulması, mastürbasyon yapılması durumlarında birkaç damla bekaret kanı gelmesi durumunda birçok bayan ikilemde kalarak zarın bozulup bozulmadığını kendi kendilerine anlamaya çalışırlar. Kızlık zarı bozulma belirtilerini inceleyecek olursak ; en önemli bulgu kızlık zarı kanamasıdır, peçeteye bulaşan hafif bir pembelik, birkaç damla kan veya birkaç birgünden fazla süren sızıntı şeklinde kanamalar bekaretin bozulduğu yönünde yorumlanır, kanamanın dışında zar yırtılırlen ağrı hissetmek, duş alırken yanma, kasık ağrısı ve benzeri belirtiler kızlık zarı yırtılmasında pek görülmez.

Bu yazınızda kızlık zarının bozulmuş olabileceğini nasıl anlayacağınızı anlatmanın dışında kızlık zarı bozulmasının nasıl cereyan ettiği, himenoplasti yani kızlık zarı dikimi hakkında geniş bilgi, flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi detayları, 2016 senesi için İstanbul’da kızlık zarı dikimi fiyatlarının ne kadar olduğunuda anlatıyoruz.

Kızlık zarı bozulması

ilk cinsel deneyimde tam birleşme olursa mutlaka kızlık zarı bozulması meydana gelir, bu durumda kızlık zarı kanaması şart değildir, esnek kızlık zarı olan bayanlar ilk girişte içten ayrışma tarzında zar bozulmasına maruz kalmalarına rağmen kan gelmez, ama kızlık zarı muayenesinde bekaretin bozulmuş olduğu ortaya çıkacaktır. Öte yandan sadece vajina girişine penis ile sürtünme, vajinaya patmak sokma veya mastürbasyon durumlarında zar kanaması olursa bu durumdada kızlık zarının bozulmuş olma ihtimali yüksek olur.

Kızlık zarı dikimi

Cinsel ilişkiye girmek, sürtünme ile yakınlaşmak, mastürbasyonda açık renk kan gelmesi gibi durumlarda kızlık zarınız bozulsa bile ister hemen ister yıllar sonra yapacağımız kızlık zarı dikimi ameliyatı ile bakirelik günlerinize geri dönebilirsiniz. Biliyorum evlenecekleri kızlarda bakirelik şartını dayatan erkekler zar dikim ameliyatlarından pek hoşlanmıyorlar ama kızlık zarı ile bayanlara yapılan haksızlığın bir sonucu olduğunuda unutmamak lazım. Hymenoplasty operasyonları iki farklı metodla yapılır, geçici kızlık zarı diktirme birkaç gün içinde cinsel ilişkiye girmeyi gerektirir, buna karşılık flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikiminde ise cinselllik yaşamak için sonsuz zamanınız olacaktır, normal bakirelikte olduğu gibi. Ayrıca flep yöntemi ile birlikte vajina daraltma ameliyatı veya labioplasti ameliyatıda aynı seanta uygulanabilir.

Kalıcı kızlık zarı dikimi

Tüm dünyada son 25 senedir en fazla tercih edilen ve gerçek bakireliğe en yakın olan bekaret tamir ameliyatı flep yöntemi yani kalıcı kızlık zarı dikimidir, gerdekte kan gelmesini engelleyen kızlık zarı bozulması veya esnek kızlık zarı gibi tüm durumlarda uygulanabilir ve ilk gece arzu edilen kızlık zarı kanaması garanti altına alınır. Kalıcı kızlık zarı dikiminin nasıl yapıldığına gelirsek, himene komşu vajina dokusundan karşılıklı kaldırılan flep tabakaları orta hatta birleştirilir ve yeni kızlık zarı oluşumu sağlanır.

Kızlık zarı dikimi fiyatı

Bekaret diktirme ameliyatları ülkemizde uygun ücretlerle yapılıyor, Avrupa’da en az 5 kat daha pahalı olduğunu söylemek lazım, o yüzden Avrupadan birçok hasta uçakla bize gelmektedir. 2016 yılında İstanbul’da kızlık zarı dikimi fiyatı üç aşağı beş yukarı ….tl civarlarından başlamaktadır, fakat birçok himenoplasti metodu olduğu için seçeceğiniz ameliyat modeline göre maliyetler değişir. bekaret onarımları arasında en ucuz olanı geçici kızlık zarı diktirmedir, en çok tercih edilen flep metodu kalıcı kızlık zarı dikimi ize az daha pahalıdır, vajinoplasti veya labioplastide aynı seansta olacaksa zar diktirme ücretiniz biraz daha artacaktır.

Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya
Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı
0212 227 5519
0532 221 3007
0542 215 7274 WhatsApp
İncirli Caddesi no:9/8 kat 2 Ceylan Apt. Bakırköy İstanbul ( Kemerburgaz Üniversitesi yanı , Kaymakamlığın az yukarısı, Bakırköy meydana çok yakınız )
Metrobüs : İncirli durağında inip kaymakamlığa doğru yürüyünüz,
Vapur : Bakırköyde inip meydana yürüyün.
Uçak : Atatürk havalimanına taxi ile 10 dak. ( İstanbul dışından gelen hastalar yarım saatte işlemini yaptırıp aynı gün geri uçabilirler )
Şehirlerarası Otobüs : Esenler otogarından metro ile 10 dak. )
http://www.Twitter.com/jinekologdr
http://www.Facebook.com/kurtajfiyatlari
Jin.op.dr.turgay.karakaya@gmail.com

yorum
 1. Tsmy dedi ki:

  Benim vajina açıklığım dar ve adet olurken kan pıhtıları ve parçalar geliyor çıkaramayıp elimle çekmek zorunda kalıyorum ve ayrıca (mümkün değil gibi görünüyor ama) ben çok dikkat ettim vajinadan idrara çıkıyorum yani idrarım adet olurken kan gelen yerden geliyor zaten son zamanlarda iyice oraya birikiyor elimle sıkıştırmazsam işeyemiyorum tuvalette uzun süre kalıyorum bu nedenden hayat kalitem mahvoldu. bunun için ilk önce jinekolojiye gittim ve ultrasonda ve hormonların da bir sorun çıkmadı doktor bana hormonel bir ilaç verdi adetin 5. Gününden itibaren kullanılan 21 günlük bir ilactı onu kullandım sonra idrara bağlı problemlerim artınca ürolojiye gittim idrarın vajinadan gelmesi bakirelerde olmaz dedi kan, idrar testi yaptı gerekirse idrar deliğini muayene ederim dedi fakat test sonuçlarına bakıp vajinit teşhisi koydu ve bana antibiyotik ve bir krem yazdı onları da kullandım gerçekten beyazımsı olan akıntım falan azaldı ama idrar yapmamla ilgili durum değişmedi resmen normal idrar yapamıyorum şimdi de vajinamdan bir iki gün önce hafif pembemsi bugün itibariyle de kahverengi kırmızı dışı zarımsı et parçaları gelmeye başladı kendiliğinden çıkmıyor çekmeye de korkuyorum sanki kızlık zarımın parçalarını çekiyormuşum gibi de acıyor girişi kapattığı için de işeyemiyorum idrarın oradan gelip sürekli baskı yapmasına bağlı olarak kızlık zarının zarar görmüş olabilir mi haftasonu olduğu için doktora da görünemedim acil cevap verir misiniz lütfen

  Beğen

 2. Gülçiçek dedi ki:

  Sadece elle serçe yapılan temastan sonra zarda herhangi bir bozulma ya da yırtılma olur mu? Böyle bir temastan sonra gelen kırmızımsı kahverengi lekenin sebebi nedir?

  Beğen

 3. Buse dedi ki:

  Adetim bittikten üç gün sonra erkek arkadaşımla ilk kez birlikte olduk aslında birlikte olduk mu onu da bilmiyorum penisi vajinama girerken acım oldu kanamam da oldu fakat adet kanı olabileceğinden de şüphelendim. Üç gün oldu bunu yaşayalı hala ara ara kanamam lekelenmem oluyor. İç dudakları açıp vajinama baktığımda et parçası gibi bir şey gözüküyor ve ıkındığımda et parçasının arkasında ufak bir delik meydana geliyor. Kızlığım bozulmuş mudur zedelenmiş midir acil olarak sorumu yanıtlayabilirseniz çok sevinirim üç gündür kafam allak bullak. Şimdiden teşekkürler.

  Beğen

 4. eylül dedi ki:

  Erkek arkadaşım penisinin ucunu çok hafif soktu birden acıdı sızladı kan gelmedi kızlıgım gitmiş midir

  Beğen

 5. Gaye dedi ki:

  Bugun parka gitmiştim ve bi oyoyunk vardi ustunden zincirli altında oturmak icin bi yer vardi ama biraz yüksek ti bende hopladim ve zincir seyime denk geldi baya acidi kizigim bozulduu mugecerlrdir uyuyamiyirum yardim edin

  Beğen

 6. Kelebeksi dedi ki:

  Kızlık zarımın bozulup bozulmadığını anlamak istiyorum

  Beğen

 7. Hacer dedi ki:

  2014 yılında erkek arkadaşım ile sürtünme yolu ile beraber oldum. Benim iç çamaşırım üstümseydi ama o çıplaktı. İçeri girmedi sadece sürtünme oldu herhangi bir acı veya sızlama olmadı

  Biraz zorlama oldu iç çamaşırı üstünden ve çok az bir Kan lekesi gördüm ve o anda kestik
  Daha da hiç olmadı
  Ve bugün de aynı şeyi yaşadım yine aynı şey oldu ama bu sefer erkek arkadaşım da da iç çamaşırı vardı yine zorlama oldu ama fazla değildi yine çok az bir Kan lekesi erkek arkadaşımın çamaşırına değdi çok az
  Hiç bir fikrim yok lavaboya girdim peçete ile kontrol ettim yine az bir Kan lekesi gördüm
  Adet dönemim de değilim
  Ne olduğu hakkında bir fikrim yok
  Bilgi verebilir misiniz?

  Beğen

 8. Kader dedi ki:

  İyi Akşamlar hocam konuya nasıl başlayacağı bilmiyorum sadece şunları demek istiyorum ilişki yaşandım o sırada kalamam olmadı ertesi gün geldi o şerefsiz bana inanmadı yani kız değilsın dedi doktor gidelim dedim ama gelmedi ya neden kalamam geç geldi acaba öyle şeyler normalmı evlilik yaklaşmıyor kızlık zarı dikmek istiyorum Hocam çok ama piskoluş buzudu çok kotuyum ..?

  Beğen

 9. Ceylan dedi ki:

  hocam adetliyken dus aldim ama cok sert bi sekilde icine su girdi ve canim cok yandi ve sonra adet kanamamda artis oldu acaba kizlik zarim bozulmusmudur ltfn cevaplayin piskolojim bozuldu

  Beğen

 10. Meryem dedi ki:

  Hocam birden aradan beş yıldır geçdi halde bir türlü ilişkiye giremiyoruz ogunde beri çok korkuyorum bana yaklaşıca o anı hatırlıyorum bağırıyorum ve ağlıyorum onda bu durumu çok kızıyor ama bende istiyorum beraber olamıyorum o günden berri bide Hocam iki ay oldu imam nikahla evlendi Hocam bana karılık yapmasan seninle evlenmem diyor
  Budurumdayım Hocam cevap bekliyorum teşekkürler Hocam
  benin aydinlatırsan çok seviniriz Hoca teşekkürler

  Beğen

 11. Meryem dedi ki:

  Selam Hocam cevap yazmadız ya çok merek ediyorum inşallah bozunmamıştir umarım iyi cevap yazarsız hocam iyi haberlerle inşallah

  Beğen

 12. Meryem dedi ki:

  sevgilimle önce sevişirken kendini kaymeti zorladı benin ben hiç istemedim halde zorla bana seyip oldu Vajina girmeye çalıştı penisi içimde isetim canım çok yandı penisi avjidaken içimde olduğunda birşeyler yırtılmış isetim kendimi kasıyordu halda sonra sarı ve bempe rak kan geldi kızlık zarım yırtılmış acaba yada ezildimi 😢😢

  Beğen

 13. Ayşegül dedi ki:

  Selam Hocam bir sorum vardır ya size ilişkiye girdim zaman kanamam olmadı Sabah oldum ondan sonra 3 ay bir da ilişkiye girdik kanamam olmadı kızlık zarın yırtılmış olabilir dr gittim o bana dediki kızlık zarın yıtınmamış ama yandan yırtılmış dedi neyapmam gerekiyor bilmiyorum bana yardım edin

  Beğen

 14. Derya şen dedi ki:

  Erkek arkadaşımla beraber olmaya çalıştık ve vajina ma girmeye çalıştı penisi ucu hafiften kan oldu ama içime girmedi ucunu değirin ce ben canımı yaktgi için geri cekildim sizce kızlık zarim zarar görmüşmdur

  Beğen

 15. Asiye dedi ki:

  Nisanlimi sadece vajinayla elite oynadiginaa içerisine parmağını falan sokma di ben adetliydim o siradan kan yoktu ama biraz sonra kan geldi bozulup bozulmadigini nasil anlarim

  Beğen

 16. ... dedi ki:

  Hocam mrb nisanlinla iliskiye girdik ama ben cok kasildim . Kan yoktu ama pembelik vardi bu zarin bozuldugu anlaminami geliyor

  Beğen

 17. Sahipsiz dedi ki:

  Arkadaşımla sürtünme yaşadık bozulmuş olabilirmiyim acaba lutf en cevap verin

  Beğen

 18. Kimsesiz dedi ki:

  Erkek arkadaşımla sürtün me yaşadık ama benim canım yandı ama kan gelmedi acaba bozulmus olabilir mi

  Beğen

 19. esmila dedi ki:

  Biz sevgilimle bir gun once arkadan ilidkiye girdik onede surtunme oldu ve kan geldi sizce bakireliğim bozulmuş olabilirmi

  Beğen

 20. gülay dedi ki:

  Bakire miyim deil miyim emin degilim

  Beğen

 21. Ece dedi ki:

  Nisanlimla surtunme yoluyla iliski yasiyoruz noktadan biraz buyuk acik renkte iki defa kan geldi uzun zaman arayla sizce zarim zedelenmismidir tam iliski sirasinda kanama olur mu bakireyim

  Beğen

 22. Irem dedi ki:

  Hocam evliyim addeden hemen sonra kocama ilişkiye girdin ve kiloduma kan geldi orta tonlarda az bir kanama arada mastürbasyon yaparken parmağını sorduğumda acı vermiyor sizce o kan addet kanımı yoksa kızlık bozuldumu

  Beğen

 23. emir dedi ki:

  Kizlik bozduktansonra sari akinti gelse yani beli olurmu kafa n a takilan sorubu c

  Beğen

 24. Gulnar dedi ki:

  Men muayine olmusam sadece doktor dediki boyuk orqanla olsan kan qeler

  Beğen

 25. Gulnar dedi ki:

  Mende qizliq azca zedelenib yeni balaca yirtiq var men indi evlensem mende qan qelecek yoxsa ziqliqimi dikmeliyem

  Beğen

  • Bekaretiniz bozuldu ise üzülmeyin kızlık zarı dikimi yaparak yeniden kalıcı orijinallik sağlıyoruz, böylece gerdek gecesinde kızlık zarı kanamasını garanti altına alırsınız, güncel kızlık zarı dikimi fiyatları liste halinde almak için WhatsApp 0532 221 3007 den asistanım Esra hanıma yazabilirsiniz.

   Beğen

 26. Özge aktaş dedi ki:

  Hocam biz sevgilimle iliski yasadik adetliyken kan geldi mı bilmiyorum ama acı hissetmedim ondan önce 7 defa felan daha oldu ama kan gelmedi bi kaç gün sonra vajinada batma hissi oldu bozulmuş olabilir mi

  Beğen

  • Büyük ihtimalle bozulmuştur bana bunu doğrulamak için mutlaka muayene etmek gerekir Bekaretiniz bozuldu ise üzülmeyin kızlık zarı dikimi yaparak yeniden kalıcı orijinallik sağlıyoruz, böylece gerdek gecesinde kızlık zarı kanamasını garanti altına alırsınız, güncel kızlık zarı dikimi fiyatları liste halinde almak için WhatsApp 0532 221 3007 den asistanım Esra hanıma yazabilirsiniz.

   Beğen

  • Fatma dedi ki:

   Kizim iki aylik evli ilk gece iliskisinde az kanama olmus bu arada iliskiye girdiyi zaman aci hissederek iliskiye giriyormus taki dun aksama kadar dun aksam iliskiye girmisler cok kanamasi olmus aci hissetmis acaba kizlik zari yenimi patladi yoksa bir hastaliyin belirtisimi merak ediyorum ve korkmaya basladim aciklarsaniz memnun olurum tesekkurler

   Beğen

 27. Meraklı dedi ki:

  İlk cinsel ilişkim olacak. Kızlık zarı patladığında vajinanın dışında bi değişiklik meydana gelir mi? Mesela evlilikte düzenli seks hayati oluyor. Vajinanın sekli değişiyor mu sarkmalar gibi? Yani biri görse bakışıyla anlayabilir mi?

  Beğen

 28. Anonim dedi ki:

  Doktor bey iyi günler

  Beğen

   • Anonim dedi ki:

    Kız arkadaşımla ters ilişikteyiz girerken vajinasından çok az miktarda kan geldi bu bi kaç yol sonra tekrar önden ilişkiye girilirse vajinadan kan gelir mi yada kızlık zarı bozulmuşmudur

    Beğen

    • Anal sexte penis istemeden kızlık zarına kaçabiliyor ve kızlık bozulabiliyor, muayenede netleşir
     Bekaretiniz bozuldu ise üzülmeyin kızlık zarı dikimi yaparak yeniden kalıcı orijinallik sağlıyoruz, böylece gerdek gecesinde kızlık zarı kanamasını garanti altına alırsınız, güncel kızlık zarı dikimi fiyatları liste halinde almak için WhatsApp 0532 221 3007 den asistanım Esra hanıma yazabilirsiniz.

     Beğen

 29. affet dedi ki:

  Mrba hocam erkek arkdsm la ters iliskide vajinamdan kan geldi 1seneye yakin hic iliski yasamadim 1sene sonra iliski yasadim yine kan geldi ama aci hissetmedim sizce bnm kizlik zarim ne zmn bozulmustur veya kizlik zari bozulduktan uzun bir sure sonra iliski de kanama olur mu

  Beğen

 30. ecem dedi ki:

  Adet kani ile nasil ayrit ediliyo

  Beğen

 31. Aaaa dedi ki:

  Hocam merhaba bn masturbasyon yaparken parmagim vajinn icinr girmedi ama bir kc damla kn glmis sonradan fark ettim kiigim bozulmismudur acil cvp verrmisinz lutfen

  Beğen

 32. Menekse dedi ki:

  Masturbasyon yaparken kan geldi çok korkuyorum birşey mi oldu acaba

  Beğen

 33. isimsiz dedi ki:

  Hocam ben bisiklet binerken boyum kısa olduğu için araya çarptım ve sanırım dudak kısmı kanadı bekeratimin bozulmuş olabileceğini düşündüm ve bu zamana kadar da sevgilim olmadı belki ciddi düşünürlerse evlilikte sorun çıkar diye kendim görebilir miyim

  Beğen

 34. Fenasi Kerim dedi ki:

  Hangi tip kızlık zarı olduğunu nasıl anlayabiliriz

  Beğen

 35. Xxxx dedi ki:

  Hocam iyi çalışmalar ben 23 yaşındayım erkek arkadaşımla tam birleşme yaşamadık ama biraz sürtünme ve 1 cm den az parmak teması oldu. Kanamanın miktarı ne kadar olur ve hemen kanama olur mu onu sormak istiyorum. Çünkü iç çamaşırımda sonradan olan ufak bir kan izi farkettim bu konuya bir açıklık getirebilirmisiniz benim için. Ikinci olarak da bekaret muayenesi yapmak isteyen biri koşulsuz şartsız olarak yaptirabiliyor mu

  Beğen

 36. Busra dedi ki:

  Hım hocam

  Beğen

 37. Busra dedi ki:

  Hocam kavarengı akıntı geldı vıjınal sevırsıken o demek

  Beğen

 38. Busra dedi ki:

  Hocam sevgilim opusurken ustunde elbiseler vardı surunme yaptik ıkı damla akıntı kan geldı

  Beğen

 39. Busra dedi ki:

  Hocam merhaba

  Beğen

 40. Busra dedi ki:

  Hocam cvb verin

  Beğen

 41. Busra dedi ki:

  Hocam bu nedemk

  Beğen

 42. Busra dedi ki:

  Anlıyorum hocam bn baktım vıjınal ortası duz kapalı kenarında yırtık var o nedemek

  Beğen

 43. Busra dedi ki:

  Peki hocam devlet hastanesi bakarmısın

  Beğen

 44. Busra dedi ki:

  Hocam benim ıkındıgjmda o delik buyuyor o nedemek

  Beğen

 45. Busra dedi ki:

  Hocam surunme hamile kalırmış

  Beğen

 46. Busra dedi ki:

  Hocam cvb verin lutfen aynadan bakıcam nasıl anlıycam

  Beğen

 47. Busra dedi ki:

  Hocam ama bna bastan anlatırsınız nasıl ikincam kızlık zararı bozulduğu anlıycm

  Beğen

 48. Busra dedi ki:

  Hocam aynada ıkındım sonra nasıl anlıycam bozulduğu

  Beğen

 49. Busra dedi ki:

  Ama hocam kanama olmadı o nasıl

  Beğen

 50. Busra dedi ki:

  Hocam peki farklı olan nedir zedelenme veya kızlık bozulmuş bnmkı parmak girdi ama kanama olmadı sizce zedelenme olmuş tur

  Beğen

 51. Busra dedi ki:

  Hocam peki farklı olan nedir zedelenme veya kızlık bozulmuş

  Beğen

 52. Busra dedi ki:

  Hocam bnkıne parmak soktu ama kan gelmedi zedelenme olmus olabilirim

  Beğen

 53. Busra dedi ki:

  Hocam peki kızlık zedelenme ve bozulma farkılımı

  Beğen

 54. Busra dedi ki:

  Hocam bnm delik orta adet akıyor parmak oraya gırersemı kızlık bozuluyor

  Beğen

 55. Busra dedi ki:

  Hocam o delik buyomu ilişkiden sonra

  Beğen

 56. Busra dedi ki:

  Hocam vıjınal de adet delıgı var onun ustunde et parçası o nedemek

  Beğen

 57. Busra dedi ki:

  Hocam kucuk dudaklar nasıl

  Beğen

 58. Busra dedi ki:

  Hocam kızlık yeri tamam nerde

  Beğen

 59. Busra dedi ki:

  Hocam Ama kanama olmadı ki pekı surunme iliski bozarım

  Beğen

 60. Busra dedi ki:

  Hocam kızlık zararım delıgı buyomu

  Beğen

 61. Busra dedi ki:

  Hocam parmak girdi kan gelmedi zedelenme oluyormu

  Beğen

 62. Busra dedi ki:

  Hocam baktım daha tam ordada delik peki kızlık tm nerede hocam hocam parmak girse kan gelmese nedenleri neler

  Beğen

 63. Busra dedi ki:

  Hocam sevgilim bnmkı parmak attı ama kan gelmedi bozulabilir yada zedelenme olabilirmi

  Beğen

 64. Busra dedi ki:

  Hocam sevgilim bnm vıjınal parmak eledıgınde kan gelmedi pekı kızlık zarar varmıdır

  Beğen

 65. Busra dedi ki:

  Hocam baktım iyice kucuk delik var daha o nedemek hocam

  Beğen

 66. Busra dedi ki:

  Yok hocam vıjınal açtığımda dedigin ustunde

  Beğen

 67. Busra dedi ki:

  Hocam yırtık nasıl olur

  Beğen

 68. Busra dedi ki:

  Hocam baktım adetin aktı delik var ama baska yok aynada baktım bı et parçası var

  Beğen

 69. Busra dedi ki:

  Hocam

  Beğen

 70. Busra dedi ki:

  Hocam ikinınca nasil anlarm bozuklukları

  Beğen

 71. Busra dedi ki:

  Hocam cvb veririm lutfen

  Beğen

 72. Busra dedi ki:

  Hocam ama kan gelmedi korkuyorum

  Beğen

 73. Busra dedi ki:

  Hocam sevgilim parmak attı ama kan gelmedi acıdı o sekilde kızlık bozulurmu

  Beğen

 74. Busra dedi ki:

  Sevgilim bnkıne surgundu hamile kalırmıyım

  Beğen

 75. Busra dedi ki:

  Hocam surunme hamile kalınır

  Beğen

 76. Busra dedi ki:

  Hocam yardımcı olun

  Beğen

 77. Busra dedi ki:

  Ama tam nerde hocam bna tarif edersin

  Beğen

 78. Busra dedi ki:

  Kan gelmese bozulurmu

  Beğen

 79. Busra dedi ki:

  Hocam erkek arkadasım parmak soktu ama kan gelmedi

  Beğen

 80. Busra dedi ki:

  Hocam kızlık bozulmuş oldugu nasıl anlarm

  Beğen

 81. Busra dedi ki:

  Hocam kızlık zararım vıjınal in icindeki

  Beğen

 82. Anonim dedi ki:

  Adet olduktan sonra akıntılarının siyah gelmesi normalmidir kızlıga nasıl bakılır

  Beğen

 83. ayla dedi ki:

  Kizligimin bozulmadigindan emin olmak istiyorum

  Beğen

 84. Anonim dedi ki:

  peki zar yirtildiginda bunu anlayabilirmiyiz kandan haric

  Beğen

 85. Anonim dedi ki:

  hocam kizlik zari yrmirtildiginda agri cokmu olur

  Beğen

 86. Anonim dedi ki:

  merhaba hocam ben ela kizlik zari bozuldugunu baktigimizda nasil anlariz degisikligi

  Beğen

 87. […] olaylar sebebi ile husule gelebilir, belirtilerin neler olduğunu idrak edebilmek için kızlık zarının bozulduğu nasıl anlaşılır adlı anlatımımı […]

  Beğen

 88. Lina dedi ki:

  Kizlik zarinin bozuldugunu nasl anlariz

  Beğen

 89. Anonim dedi ki:

  hastayken bskiyormusunuz

  Beğen

 90. Anonim dedi ki:

  muane ne kadar a yapıyorsunuz

  Beğen

 91. İkilemde kalma dedi ki:

  Yumurtalıklarda görülen kist sadce ilişkiye girmiş kişilerde mi görülür? Yoksa bekareti bozulmayan kızlarda da görülür mü??

  Beğen

 92. Anonim dedi ki:

  hocam parmaklarım hafifce içine giti ve evde dediki kızarmış ve 5 -6 damla kan var sizce patlama olasılığı varmıdr

  Beğen

 93. […] sonucu bakaret kanaması ortaya çıkıp çıkmaması durumlarında sonucu rahmin edebilmek için kızlık zarının bozulduğu nasıl anlaşılır başlıklı yazımızı […]

  Beğen

 94. Ayşe dedi ki:

  sevgilimle sürtünme yolu ile bir şeyler yaşıyorduk bir anda ikimiz de nasıl olduğunu anlamadık penisi kızlık zarının olduğu yere geldi ama girmedi çok kötü bir acı hissettim hemen üzerimden kalktı fakat kan gelmedi . kızlık zarım bozulmuş mudur ?

  Beğen

 95. Anonim dedi ki:

  Daha once hiçbir şekilde ilişki olmadi ama sozlumle aramda yakınlaşma sonunda kizligimin olmadığına dair şüphe duyuyor bu duruma nasıl açıklık getirebilirim

  Beğen

 96. Anonim dedi ki:

  Adetliyken ilişkiye girdiğinde zevk suyundan hamile kalinirmi

  Beğen

 97. Anonim dedi ki:

  Hocam cevap yazarmisiniz

  Beğen

 98. Anonim dedi ki:

  Hocam zevk suyuyla hamile kalıbını

  Beğen

 99. Anonim dedi ki:

  Hocam dikim ne kadar fiyati cevap yazarmisiniz

  Beğen

 100. Anonim dedi ki:

  Hocam dikim ne kadar fiyati

  Beğen

 101. Zeynep dedi ki:

  Ben ilişkiye girdim kizlik zari zedelendi doktora gittim patlamamış ama yırtılmış dedi ve ilişkiye girdiğimde bakın ama bata giriyor patlamamissa nasıl girebiliyor

  Beğen

 102. Anonim dedi ki:

  Hocam ben cok kafaya taktim gece gunduz her saat bunu dusnuyrm uyanir uyanmaz aklima geliyor. 2 3 ped full kan oldu yogun ayni adetim gibi idi ama emin olamiyrm muayeneye gelecegim parayi denklestrip

  Beğen

 103. elvan dedi ki:

  merhaba ben sevgilimle sevisirken penisi vajinama girdi azcık ama kan gelmedi kızlığım bozuldu mu bilmiyorum korkuyorum bozmus olabilir mi biz bunu bakip anlayamaz miyiz kendimiz

  Beğen

 104. […] gibi travma sonrası bekaretinizin patlayıp patlamadığı konusuna açıklık getirmek için kızlık zarının bozulduğu nasıl anlaşılır konulu yazımızı […]

  Beğen

 105. Anonim dedi ki:

  masturbasyon yapıyorum ama parmağımı veya başka bir cisim sokmuyorum son birkaç gündür arada bir kahvarengi kan geliyor ve özel bölgem ağrıyor kızlık zarım bozulmuşmudur?

  Beğen

 106. Anonim dedi ki:

  İyi geceler kız zarı bozuldu gibi gözüküyoda aynada baktığımda acaba bozulmuş mudur?

  Beğen

 107. Gunaydın:) kalıcı kızlık zarı dıkımınde fıyat almak ıstıyorum bıde kesınlıkle anlasılmaz yada sonradan sorun yasanılmaz dımı , kızlık zarının bozulduğu nasıl anlaşılır bilmem ama sanırım patladı benim ki.
  04.08.2016, 11:04 – Jin op dr turgay karakaya: Asla anlaşılmaz dikildiği
  04.08.2016, 11:04 – Jin op dr turgay karakaya: Sorun yaşamazsınız
  04.08.2016, 11:04 – Jin op dr turgay karakaya: http://www.kurtajdansonra.com/p/tum-fiyat-listesi-kzlk-zar-dikim-kurtaj.html?m=1
  04.08.2016, 12:35 – -: Pekı ındırım yapamazmısın okadar parayı bulmam mumkun degl
  04.08.2016, 12:37 – -: Bıraz yardımcı olsanız
  04.08.2016, 13:16 – Jin op dr turgay karakaya: Nakitse %10
  04.08.2016, 13:22 – -: Nakıt olucakta bıraz daha yapamazmısınız
  04.08.2016, 14:09 – Jin op dr turgay karakaya: %15 olsun
  04.08.2016, 23:09 – -: Bırazdaha olamazmı ya o parayı bulmam cok zor ama bulmaya calıscam lutfen bırazdaha
  05.08.2016, 07:34 – Jin op dr turgay karakaya: Öaalesef %15 sondur

  Beğen

 108. Turgay bey kızlık zarının bozulduğu nasıl anlaşılır?
  14 04 2016, 21:40 – -: Pazartesi günü randevumuz var
  14 04 2016, 21:40 – Jin op dr turgay karakaya: Evet
  14 04 2016, 21:41 – -: Arkadaş aradı ve dedi ki nasıl güven ettin
  14 04 2016, 21:41 – -: İşlemi gerçekleştirdiğini zi nasıl anlicam
  14 04 2016, 21:41 – -: ??
  14 04 2016, 21:41 – -: İçime şüphe düştü
  14 04 2016, 21:41 – -: Sizi aradığımda cvp vermiyorsunuz
  14 04 2016, 21:42 – Jin op dr turgay karakaya: Randevuya geldiğinizde bu konudaki En güvenli yer olduğunuzu göreceksiniz
  14 04 2016, 21:42 – -: Gündüz bir kez sekreteriniz cvp verdi bna
  14 04 2016, 21:42 – -: İnsallah
  14 04 2016, 21:42 – Jin op dr turgay karakaya: 200 ortalama arama sayısı günlük
  14 04 2016, 21:43 – Jin op dr turgay karakaya: Günde yaklaşık 20 hasta bakıyorum yarısı ameliyat.. bu durumda telefonlara bakarsam sabaha kadar iş bitmez
  14 04 2016, 21:46 – -: Bnm islemim de ameliyat olcak
  14 04 2016, 21:47 – -: Sabh gelicem ve ilk bni almanız lazm cnku donus biletimi erkenden aldm muayeneden çıkıp uçağa binicem
  14 04 2016, 21:54 – Jin op dr turgay karakaya: Tabi
  14 04 2016, 21:54 – -: Teşekkür ederim
  14 04 2016, 21:58 – Jin op dr turgay karakaya: R e
  14 04 2016, 21:58 – Jin op dr turgay karakaya: Saat kaça yazdırdınız
  14 04 2016, 21:58 – -: İlk randevu saat kacta başlıyor ise o saate
  14 04 2016, 21:59 – -: İlk bni alacaksınız
  14 04 2016, 21:59 – -: Pazartesi
  14 04 2016, 22:01 – Jin op dr turgay karakaya: İsim yazdırdınız mı
  14 04 2016, 22:01 – -: Evet
  14 04 2016, 22:01 – Jin op dr turgay karakaya: 10.30 da başlıyoruz
  14 04 2016, 22:01 – -: Siz de not aldiniz
  14 04 2016, 22:02 – -: Tamam tam o saatte muayene ve hemen ameliyata alirsnz
  14 04 2016, 22:02 – Jin op dr turgay karakaya: Ok
  14 04 2016, 22:02 – -: Aç olmam gerekiyor mu
  14 04 2016, 22:02 – Jin op dr turgay karakaya: Hayır
  14 04 2016, 22:02 – -: Neler yapmam lazım ameliyat oncesi
  14 04 2016, 22:02 – -: Ameliyat ta sizden başkası oluyor mu
  14 04 2016, 22:05 – Jin op dr turgay karakaya: Hemşirem
  14 04 2016, 22:06 – -: Arkadasm ameliyat esnasında yanim da olabilir mi
  14 04 2016, 22:09 – Jin op dr turgay karakaya: Evet
  14 04 2016, 22:15 – -: Saolun

  Beğen

 109. İyi akşamlar kızlık zarının bozulduğu nasıl anlaşılır gibi bisey sorabilirmiyim
  14 03 2016, 22:21 – Jin op dr turgay karakaya: Buyrun
  14 03 2016, 22:25 – -: 19 yaşındayım sevgilimle sürtünme yoluyla sevisiyoruz ama benden kan geldi en son dün oldu bugün hala geliyo kızlık zarım bozulmuş olabilir mi ama zedeleyecek bi durum olmadı
  14 03 2016, 22:27 – Jin op dr turgay karakaya: Bozulmuş görünüyor.. ama dikebiliriz
  14 03 2016, 22:29 – -: Ama girme falan olmadı bu olabilir mi zorlayacak bi durum da olmadı bide zaten bozulunca ilk anda geliyor sadece diye biliyorum benden hala akıntı gibi geliyi
  14 03 2016, 22:29 – -: Bugün aynayla baktım ama anlamadım
  14 03 2016, 22:30 – Jin op dr turgay karakaya: Bozulmuş
  14 03 2016, 22:31 – -: Kesin mi peki başka bi ihtimal olamaz mi bide peceteyle baktığım zaman hala kan geliyo belki yara falan olabilir ben anlamadim
  14 03 2016, 22:44 – Jin op dr turgay karakaya: Dikim düşünürseniz listeden seçin:
  14 03 2016, 22:47 – -: Bozulmamış olma ihtimali yok mu
  14 03 2016, 22:47 – -: Muane olmalıyım önce nerde yaptırabilirim kadın doğum yapıyo mu
  14 03 2016, 23:07 – Jin op dr turgay karakaya: Evet
  14 03 2016, 23:07 – -: Devlet hastanesinde oluyo mu
  14 03 2016, 23:09 – Jin op dr turgay karakaya: Hayır
  14 03 2016, 23:10 – -: İnternette adli rapor devlet hastaneleri ve özeller vermiyor yazıyo ben nerede muane olabilirim
  14 03 2016, 23:33 – Jin op dr turgay karakaya: Biz muayene ediyoruz

  Beğen

 110. Hocam Merhaba kızlık zarının bozulduğu nasıl anlaşılır ?
  8 03 2016, 11:02 – -: Bugün 8. Gün hala 1.2 damla kan geliyor we 1 tane dikiş düşmüş camasirima
  8 03 2016, 11:02 – -: Dikişler mi atmıştır
  8 03 2016, 11:02 – -: ?
  8 03 2016, 11:12 – Jin op dr turgay karakaya: Hayır..
  8 03 2016, 13:06 – -: Kanama ne zaman biter
  8 03 2016, 13:22 – Jin op dr turgay karakaya: Bikaç gün
  8 03 2016, 13:24 – -: İlk 1 hafta demiştiniz hala dewam etmesi normal mi
  8 03 2016, 13:25 – Jin op dr turgay karakaya: Evet bazılarında böyle.. kontrolde inceleriz
  8 03 2016, 13:26 – -: Kontrole gelemiyecegim şehir dışında oldugum için sorun olacak
  8 03 2016, 13:27 – -: Içim hiç rahat degil
  8 03 2016, 13:27 – -: Ne yapacağım bilmiyorum
  8 03 2016, 13:27 – -: Muhakkak olumlu sonuç almam lazım
  8 03 2016, 13:27 – -: Bu konu çok önemli
  8 03 2016, 13:28 – Jin op dr turgay karakaya: Bulunduğunuz yerde kontrol ettirebilirsiniz bikaç hafta sonra
  8 03 2016, 13:28 – -: Tutmadiysa
  8 03 2016, 13:28 – -: Tekrar mi yapilacak
  8 03 2016, 13:28 – -: Aynı süreci mi yasayacagim
  8 03 2016, 13:29 – Jin op dr turgay karakaya: Evet.. tutmaması çok nadir

  Beğen

 111. 1 ay oldu dikiş ipleri bile yok ama bugun bir anda ani hizli bir şekilde oturdum bozulur mu tekrar hocam kızlık zarının bozulduğunu nasıl anlarım lütfen
  14 02 2016, 17:54 – Jin Op Dr Turgay Karakaya: Hayır bozulmaz
  14 02 2016, 17:55 – Kızlık Zarı Dikimi Sonrası: Agri var ama nedeni nedir ki
  14 02 2016, 17:56 – Jin Op Dr Turgay Karakaya: Kontrole gelin bakalım
  14 02 2016, 17:56 – Kızlık Zarı Dikimi Sonrası: Yarın gelecem biletimi aldım
  14 02 2016, 17:56 – Kızlık Zarı Dikimi Sonrası: 11 bucuk gbi sizin ordayım
  14 02 2016, 17:58 – Jin Op Dr Turgay Karakaya: 12 30 da gelin
  14 02 2016, 18:07 – Kızlık Zarı Dikimi Sonrası: 3 te geri dönüş yapacam 12 bucukta kesin doktor bey olur mu
  14 02 2016, 18:11 – Jin Op Dr Turgay Karakaya: Ok

  Beğen

 112. […] Kızlık zarının bozulduğu nasıl anlaşılır ? Aralık 30, 2015 […]

  Beğen

 113. Kızlık Zarı Bozulmadan Hamile Kalınır Mı ?: Merhaba iyi gunler biliyrm surekli boyle yazyrm ve bi turlu gelemyrm
  08 01 2016, 12:40 – Kızlık Zarı Bozulmadan Hamile Kalınır Mı ?: Ya ben bisey sormak istyrm birden fazla beraberlik yasams biri icin kizlik zari dikimi fiyati nedr acaba yine ayni .. tl mi
  08 01 2016, 12:45 – Kızlık Zarı Bozulmadan Hamile Kalınır Mı ?: Suanda para birimtyrm ona bende biriktrrym bilgi verirsenz sevndm

  Beğen

 114. […] Kızlık zarının bozulduğu nasıl anlaşılır ? Aralık 30, 2015 […]

  Beğen

 115. Kızlık Zarı Dikimi Zonguldak: Merhaba hocam
  20 12 2015, 19:53 – Jin op dr turgay karakaya: Buyrun
  20 12 2015, 19:55 – Kızlık Zarı Dikimi Zonguldak: Sizi yormadan olan bir sorunumuzu soylicem . Eski kız arkadasım subat ayında evlenecek kızlık zarını diktirmek istiyor tıpta ismi nedir bilmiyorum ben Bahçelievler’de oturuyorum bir arkadasım sizin numaranızı verdi uygulama Nasıl olduğu fark etmiyor ne kadar sürdüğü seanslı olup olmadığı birde ortalama fiyatını öğrenmek istiyorum
  20 12 2015, 19:56 – Kızlık Zarı Dikimi Zonguldak: Fiyatını soruyorum Cünki bunu ben karsılicam şimdiden ne yapmam gerektiğini bilmek istiyorum
  20 12 2015, 19:56 – Kızlık Zarı Dikimi Zonguldak: Çarşamba günü de size muayeneye gelmeyi düşünüyoruz
  20 12 2015, 19:57 – Kızlık Zarı Dikimi Zonguldak: Yardımcı olursanız sevinirim
  20 12 2015, 20:26 – Jin op dr turgay karakaya: Size çok yakınız
  20 12 2015, 20:30 – Kızlık Zarı Dikimi Zonguldak: 7 . Sıkta sorun çıkmaz degilmi hocam
  20 12 2015, 20:30 – Kızlık Zarı Dikimi Zonguldak: Çarşamba gelelim
  20 12 2015, 20:31 – Kızlık Zarı Dikimi Zonguldak: O zaman gerekli açıklamayı muayeneden sonra anlatırsınız
  20 12 2015, 20:31 – Kızlık Zarı Dikimi Zonguldak: Teşekkür ederim
  20 12 2015, 20:32 – Jin op dr turgay karakaya: Hiç merak etmeyin
  20 12 2015, 20:32 – Jin op dr turgay karakaya: Çarşambaya isim ne yazalım
  20 12 2015, 20:32 – Kızlık Zarı Dikimi Zonguldak: Kaç gibi gelelim hocam 2 iyimi
  20 12 2015, 20:47 – Jin op dr turgay karakaya: Ok
  20 12 2015, 20:47 – Jin op dr turgay karakaya: Geçici dikim yapıyoruz ?
  20 12 2015, 20:47 – Kızlık Zarı Dikimi Zonguldak: Ewet yani bize en uygun o olacak
  20 12 2015, 20:48 – Jin op dr turgay karakaya: İlişki ne zaman
  20 12 2015, 20:48 – Kızlık Zarı Dikimi Zonguldak: Biz Çarşamba muayene icin geleceğiz
  20 12 2015, 20:48 – Kızlık Zarı Dikimi Zonguldak: Heralde ocağın sonunda yaptırmalıyız
  20 12 2015, 20:48 – Kızlık Zarı Dikimi Zonguldak: Cünki şubatın basında evlenecek
  20 12 2015, 20:49 – Jin op dr turgay karakaya: Kalıcı yapabiliriz ?
  20 12 2015, 20:49 – Jin op dr turgay karakaya: Tabi bu hafya yapmak lazım
  20 12 2015, 20:49 – Jin op dr turgay karakaya: Hafta
  20 12 2015, 20:49 – Kızlık Zarı Dikimi Zonguldak: Hocam onun fiyatı biraz pahalı
  20 12 2015, 20:50 – Jin op dr turgay karakaya: … tl.. az fark var
  20 12 2015, 20:50 – Kızlık Zarı Dikimi Zonguldak: Oda olur hocam bunun garantisi var degilmi
  20 12 2015, 20:50 – Jin op dr turgay karakaya: Tabiki
  20 12 2015, 20:51 – Jin op dr turgay karakaya: Kalıcı flep konusunda tüm avrupada efsane olduk 🙂
  20 12 2015, 20:51 – Kızlık Zarı Dikimi Zonguldak: Benim pek anlamadığım birşey hocam 😊
  20 12 2015, 20:52 – Jin op dr turgay karakaya: Çarşamba kalıcı yapabiliriz .. olay biter en azından .. düğün telaşında gelmesine gerek kalmaz
  20 12 2015, 20:53 – Kızlık Zarı Dikimi Zonguldak: Tamam son sorum hocam sizde kart gecmiyormu
  20 12 2015, 20:54 – Jin op dr turgay karakaya: Geçiyor
  20 12 2015, 20:54 – Kızlık Zarı Dikimi Zonguldak: Tşk ederim hocam
  20 12 2015, 20:54 – Jin op dr turgay karakaya: R e

  Beğen

LÜTFEN bir TAKMA İSİM belirleyin İSİM kısmına yazın. E-MAİL girmek zorunlu değildir

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s