kizlik-zari-bozulmusmudurTam birleşme içermeyen ilk cinsel yakınlaşmalarda veya kısmi girişli deneyimlerde kızlık zarı bozulmuşmudur konulu yazımızı detayları ile ele almadan önce bu konuda ülke çapında birçok hastamızdan gelen, kızlık zarı bozulmuş ve bozulmamış resmi nerdedir, kızlık zarı bozulmuş vajina videosunu hangi sitede izleyebilirim, kızlık zarı bozulmuşsa hamile kalınırmı, ihtimal yüzde kaçtır, kızlık zarı bozulunca ne olur, ne zaman kan gelir, kızlık zarı zedelenince kanar mı, zedelenme ile bozulma arasında ne fark vardır, kızlık kanı ne renktir, kızlık kanı ne kadar akar, sonradan gelir mi, kızlık kanı ne zaman gelir, ne kadar devam eder, kızlık zarı dikimi nasıl yapılır, flep yöntemi nedir, kızlık zarı dikimi fiyatları ne kadardır ? Şeklindeki sorularıda bu makalemizde yanıtlıyoruz.

Kızlık zarının bozulup bozulmadığı konusuna geri dönersek, takdir edersiniz ki bekaret konusunda kesin konuşabilmek için mutlaka kızlık zarı muayenesi yapmamız gerekir ama yinede sık rastlanan ihtimalleri anlatarak bakirelik durumunuzun akibetini tahmin etmenize yardımcı olalım. Acaba hangi durumlarda kızlık zarı kesin olarak bozulmuştur, hangi durumlarda ihtimal yüksektir ? Kızlık zarı yapısı gereği ince ve narin yapısı ile kolaylıkla bozulabilecek bir dokudur, en önemli özelliği herhangi bir ölçüde hasar gördüğünde kendini onarma kabiliyetinin olmamasıdır. Dolayısı ile himen üzerindeki tam yırtıklar bir yana minik çentiklenmeler bile zaman içinde iyileşme göstermez ve gerdek gecesinde geleneksel olarak beklenen kızlık zarı kanı gelmesine engel olur.

Tam birleşmeli cinsel ilişkilerde ilk girişte kızlık zarı mutlaka bozulur, bayanların %5 kadarında bulunan esnek kızlık zarında ise ortadaki geniş adet deliği penis darbesi ile giriş çıkışı müsait hale getirecek şekilde genişler ama vajina duvarına ulaşan bir yırtık olmadığı için kanama oluşturmaz ama içten ayrışma ve genişleme bulguları kalıcı olarak kızlık zarı muayenesine yansıyan bir bulgu haline gelir, dolayısı ile dikkatli bir jinekolog tarafınca yapılan kızlık testinde esnek kızlık zarı ile cinsel münasebette bulunulduğu kolayca tespit edilir, bu durum kızlık zarının bozulması ile aynıdır.

Tam birleşme içermeyen sürtünme, mastürbasyonda veya ön sevişmede vajinaya parmak sokma gibi durumlarda bir damla bile kan geldiğinde büyük ihtimalle kızlık zarının bozulduğunu düşünebiliriz. Bu bahsettiğim cinsel aktiviteler genelde hymen yani kızlık zarı üzerinde tam olmayan yırtıklar, yani çentiklenmeler oluşturur. İlk bakışta kızlık zarı tam bozulmamış sadece kısmen hasar görmüş olsada ileride evlenildiğinde gerdek gecesi beklenen büyük ihtimalle kızlık zarı kanı gelmeyecektir.

Sırt üstü yatar pozisyonda gerçekleşen tam birleşmeli veya sürtünme gibi aktivitelerde bazen kızlık zarı kanı arkaya vajinal kanala akabilir ve cinsek aktivite esnasında dış ortama doğru akarak kendini belli etmeyebilir, bu durumda temastan 20 dakika veya 1 saat sonra tuvalette peçeteye gelen bir pembelik veya koyu kırmızı bir akıntı şeklinde kendini gösterebilir. Bu durum genç bayanların durumu erkek arkadaşlarına açıklamalarını zorlaştırabilir, sorumluluk almak istemeyen erkekler sonradan gelen kızlık zarı kanamasına inanmayabilir. Maalesef bu şekilde zor durumda kalan ve haksızlığa uğrayan birçok genç kızımızla karşılaşıyoruz, genelde mevcut ilişkinin sonlanması ve ilerde başlanacak yeni beraberlikler için flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi talebi oluşuyor.

Kızlık zarı

Bakirelik zarı hakkında aklınıza takılan birçok temel unsuru kızlık zarı konulu yazımızda bulabilirsiniz.

Kızlık zarı çeşitleri

Bekar kızlarda hangi himen şekli söz konusu olabileceğini tüm olasılıklarla ve bozulunca kızlık zarı kanı potansiyelleri ile öğrenmek için kızlık zarı çeşitleri başlıklı yazımıza bakınız.

Kızlık zarının bozulduğu nasıl anlaşılır ?

Gerçek anlamda cinsel ilişki veya sürtünme ile ön sevişme sonucu bakaret kanaması ortaya çıkıp çıkmaması durumlarında sonucu rahmin edebilmek için kızlık zarının bozulduğu nasıl anlaşılır başlıklı yazımızı okuyun.

Kızlık zarı muayenesi

Cinsel yakınlaşmalarda kan gelsin veya gelmesin bakirelik durumunun bozulup bozulmadığını kesinleştirmek için kızlık zarı muayenesi konulu yazımızı okuyunuz.

Kızlık zarı dikimi

Yukarıdaki sebeplerle tamamen veya kısmen bozulmuş bekaretin himenoplasti ameliyatı ile nasıl tamir edildiği konusunda birçok ayrıntıya ulaşmak için kızlık zarı dikimi başlıklı makalemizi inceleyin.

Flep yöntemi

Gerçek bakireliğe en yakın ve cinsel ilişkiye girilmediği sürece sonsuz bekaret sağlayan kalıcı kızlık zarı dikimi tekniğini incelemek için flep yöntemi konulu yazımızı okuyunuz.

Kızlık zarı dikimi ne kadar ?

Himenoplasti ameliyatları konusunda tüm dünyadan hasta trafiği alan İstanbul’da 2016 senesi için himenoplasti fiyatlarını öğrenmek için kızlık zarı dikimi ne kadar başlıklı yazımızı okuyun. Yada Bakırköy’deki muayenehanemizi arayarak veya WhatsApp üzerinden yazarak güncel fiyat listemizi isteyebilirsiniz.

Kızlık zarı dikimi Sivas

Sivas ili ve ilçelerinde kızlık zarı diken doktorlar ve kızlık zarı dikimi ücretleri için kızlık zarı dikimi Sivas konulu yazımızı inceleyiniz.

e8d49-turgay-karakaya-248x300Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya
Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı
Diploma ve Uzmanlık Belgesi
0212 227 5519
0532 221 3007
0542 215 7274 WhatsApp
Haritada adres ve konum
İncirli Caddesi no:9/8 kat 2 Ceylan Apt. Bakırköy İstanbul ( Kemerburgaz Üniversitesi yanı , Kaymakamlığın az yukarısı, TEB bankası karşısı Bakırköy meydana çok yakınız )
Muayenehane resimleri
Metrobüs : İncirli durağında inip kaymakamlığa doğru yürüyünüz,
Vapur : Bakırköyde inip meydana yürüyün.
Uçak : Atatürk havalimanına taxi ile 10 dak. ( İstanbul dışından gelen hastalar yarım saatte işlemini yaptırıp aynı gün geri uçabilirler )
Şehirlerarası Otobüs : Esenler otogarından metro ile 10 dak. )
http://www.Twitter.com/jinekologdr
http://www.Facebook.com/kurtajfiyatlari
Jin.op.dr.turgay.karakaya@gmail.com

Kızlık zarı bozulmuşmudur yorumları

Kızlık zarı bozulmuşmudur konusu için site kullanım kuralları

yorum
 1. snyz dedi ki:

  Benim size bir sorum olcakdi arkadaşım vajinaya parmakla bastı ve sonra kan geldi cok aşırıda değil.İçeriye girme olmadi kizlik zarı bozulmuşmudur.Bozuldu diyelim hic iliskiye girmedim ben ilerde iliskiye girdiğin zaman bu anlasilirmi acaba erkek tarafından kan gelirmi tekrar.iliskiye girmediğim icin ben gelir diye düşünüyorum ilk defa böyle bisey yaşadım korkularim var bozuldumu ilerde anlasilirmi aydinlatirsanin çok sevinirim

  Beğen

 2. Guiano dedi ki:

  Merhaba, ben erkek arkadaşımla sevişirken sürtündü ve hafiften içeriye girdi o zaman kan gelmedi adetimin en son günüydü 1 saat sonra tuvalete gittiğimde kahverengi topak halde bişey geldi daha önceden parmaklama oldu ama o zamanda kan gelmedi kızlık zarım bozulmuş mudur? Bozulmuş olma ihtimali yüzden kaç acaba? Bi de kızlık zarı esnek olanlarda kan falan gelmiyor mu onu anlamadım yardımcı olur musunuz?

  Beğen

 3. FATMA dedi ki:

  Merhaba hocam . Ben önceden birisiyle onden ilişkiye girmiş gibi bisey oldu ama 2. De tamamen ilişkiye girdik önden kasıklarda ağrı ve yanma oldu . Hicbir kanama veya akinti olmadi ve benim bozuk oldugumu düşündüğünden ayrıldık acaba kizlik zarim bozulmuş mudur ne kan nede akinti geldi

  Beğen

  • Bazı bayanlarda esnek kızlık zarı oluyor ve kanama olmuyor bazılarında ise kızlık zarı bozulmasına rağmen kan gelmeye biliyor bunun tek üstüne koymak için Kızlık zarı muayenesi yapmamız gerekir bozulmuş çıkarsa kızlık zarı dikimi yaparak yeniden Bakireler geri dönüş mümkün detaylar için WhatsApp 0532 221 30 07

   Beğen

 4. Banu dedi ki:

  Hocam merhaba kızlık zarı bozulduğunda kim tarafından bozulduğunu tespit etmek mümkünmüdür böyle bir test ya da dna örnek vb birşeylerle tespit edebilebilrmi ?

  Beğen

 5. ceylin dedi ki:

  Erkek arkadaşımla yakınlaştık ve parmağını cinsel organımın içerisine itti ,aslında bunu ilk kez yapmadı ama bu kez yakınlaştıktan bi süre sonra iç çamaşırımda bir miktar kan olduğunu gördüm .yakınlaşma sırasında ise hiç canım yanmadı kızlık zarım bozulmuş mudur bozulduysa diktirsem ileride iliski sırasında yine kan gelir mi?

  Beğen

  • Geldiğinizde önce Kızlık zarı muayenesi yapılıyor eğer bozulmuşsa aynı seansta kızlık zarı dikimi ameliyatı yaptırabiliyor sunuz gerçek anlamda kalıcı flep yontemi yapıldığında aradan 10 sene bile geçse evlendiğinizde kanama olacaktır

   Beğen

 6. İsimsiz dedi ki:

  Ben yüz üstü uzanmistim erkek arkadaşım arkadan öne doğru sürtünme yapıyordu hafif bı Ağrı oldu ama girdiğini hissetmedim ve kendimi cektgmde kanamam vardi koyu renkti ve öyle iki üç damla değil. Coktu kanama. Kızlık zarı bozulmuş olabilir mi

  Beğen

 7. elit dedi ki:

  erkek arkadaşımla bi yalinlasma oluştu. onun üzerinde esortma bende ise pantolon vardı. adet günüm 19 gün gecikti bu yakınlaşma sonrası regli oldum acaba zarda bi zedelenme olusmusmudur.

  Beğen

 8. Ejder dedi ki:

  Hocam merhaba . Dün sözlüm ile ilişki yaşadık fakat içine girmedim sadece baş tarafı girdi yarım saat sonra tuvalete girdi pembemsi açık kırmızı bi kanı peçeteye silmiş bana gösterdi bozulmuşmudur kızlığı

  Beğen

 9. Buseee dedi ki:

  Hocam merhaba ben bir şey sormak istiyorum. 3 hafta önce nişanlımla birlikte olduk. Ya da ben öyle biliyordum. Şöyle anlatiyim hiç acı hissetmedim o an ama kan geldi. Ertesi gün tekrar birlikteliğimiz oldu. Lekelenme şeklinde 2 gün koyu renkte gibi kan geldi. Bende 3 gün önce alanında başarılı tanıdık kadın doğum uzmanına gittim bozulmuşsa diktirmek adına. Ama kendisi bozulmadığını en ufak bir bozukluk bile olmadığını söyledi. Hatta bir doktor daha baktı o da aynı şeyleri söyledi. Bu mümkün müdür? Yani o gece kanamam oldu ertesi gün tekrar birlikte olduk ama kızlık zarıma hiçbir şey olmamış bozulmamış yani. Böyle bir durum olabilir mi? Çok ikilemde kaldım lütfen yardımcı olun hocam

  Beğen

 10. Ayşe123 dedi ki:

  Bide patladıktan sonra 2-3 damla kan geldi ardından kanla karışık kahverengimsi kırmızılı kan geldi patlamış mıdır ?

  Beğen

 11. Ayşe123 dedi ki:

  8 ay önce patlayan zar doktor muayenesinde bakıp 8 ay önce falan patlamış diyebilir mi ?

  Beğen

 12. Nisa dedi ki:

  Merhaba bir soru soracaktim kızlık zarı yırtıldiktan sonra ilişkiye girmesen bile hala kanama sürer mi birde normal adet kanaması kadar uzun sürer mi iç çamaşırı üzerinden yırtılma olur mu yirtilsa zaten hissedilir dimi doktor bey

  Beğen

 13. Rumuz yok dedi ki:

  Merhabalar.Cumartesi günü evlendim ilk gece ilişkiye girdikten sonra bayağı kanamam oldu.Adetimde yakındı.Kanamam hala devam ediyor az da olsa.Bugün karın ağrısı çekiyorum muhtemelen hastalandım.Kızlık zarım ilk gece yırtılmışmıdır? İlişkiye girene kadar hastalık belirtisi olarak kan gelmedi girdikten sonra kan geldi ve devam ediyor hala.

  Beğen

 14. Ayşe123 dedi ki:

  Hocam iyi geceler rahatsız ediyorum ama sizden bilgi almak istiyorum acil bir şekilde, şimdi sevgilimle aramızda bir ilişki geçti defalarca ve ilkinde hiç kan gelmedi kahverengimsi kırmızılı bir akıntı gibi geldi. Ondan sonra sevgilim benim başkasıyla yaptığımı düşünüyor 8 ay önce falan doktora götürücek ve doktor önceden kimle ne zaman olduğunu söyleyebilir mi ? Yani bu muayenede anlaşılır bişey mi ? Gidiceğimiz yer acıbadem halkalı tarafında ordaki doktor 8 ay önce kimle ne zaman yaptığına kadar çıkarırım demiş böyle birşey tıbben mümkün müdür ?

  Beğen

 15. Hakan dedi ki:

  Kız arkadasımla ilişkiye girdik fakat ilk basta girdim cıktım kan gelmedi sonradan tam bastırınca bende kan gordum ondada damla damla kanlar oldu pecete kan olmustu sonra Kız mı sizce yoksa oyun mu

  Beğen

 16. Onur dedi ki:

  Geçen sene bu zamanlar kız arkadaşımla ilişkiye girmeye çalıştık fakat sadece bir kez ittirdim içine doğru hepsi girmedi 2 cm kadar girmiştir belki kan gelmedi ama doktoru aradığımızda esnek bozulmamış olabilir dedi ama biz bozuldu sanıyorduk 1 ay önce yine denedik çok dardı girmedi sonra kayganlastırıcıyla denedik girdi penisimin üzerinde bir kaç damla olacak kadar kan vardı adetti biteli bir gün olmustu ama herneyse sonra biz devam ettik nerdeyse haftada 3.4 kez dün gece enterasan bir şey oldu kucagıma oturdu ve tamamen köklendi içine acıyor dedi yanıyor dedi devam edemedik sabah uyandığımızda kilodunda bir kaç damla pembemsi kan vardı çişini yapıp beceteyle sildiğinde de aynı olay vardı acaba kızlığı esnekti ve şimdi mi bOzuldu ?

  Beğen

 17. Zeliha dedi ki:

  Hocam merhaba ben çok kötüyüm şu an size aglayarak yazıyorum ben 21 yasındayim bugüne kadar kimseyle bi birlikteligim olmadı. Dün kardesim dedigim insan bana mesaj attı görüselim dedi tamam dedim. Uzun zamandır gorüsmemistik. Cok etkili bir votka aldı o da kafayı buldu bende hayatim bu kadar sarhos oldugumu hatırlamıyorum. Her neyse bu arkadasin bana yaklastıginı hatirliyorum hatta arkadan zorla iliskiye girdi benimle ama önden girdi mi hatırlamıyorum. Bugün benim reglimin son günü eve geldim baktım kan var normalde gelmemesi lazim son gün cok az gelir ama bildigin kan vardı nolur yardim edin yoksa ben yasamak istemiyorum nolursunuz lütfen

  Beğen

 18. Anonim dedi ki:

  Çentik nedir?

  Beğen

 19. Melek dedi ki:

  Kizligi bozulmus bi kadin nekadr kendini sıkarsa sıksın kizligi bozulmamis bi kiz kadar dar olabilirmi hocam yani kendini sıkarak kizligi bozulmamis birinin vajinasi kadar dar yapabilirmi

  Beğen

 20. Melek dedi ki:

  Kizlik kaniyla adet kani nasil ayirt edebiliriz yada size getirsek siz bilebilirmisiniz fakat uzerinden bir ay kadar sure gecti hocam bana yardimci olabilirmisiniz

  Beğen

 21. Alican dedi ki:

  Regl döneminin son günlerinde yani bitiminde diyebiliriz birliktelik yaşadık ve kızlık zarı yırtıldıktan sonra 5 dakika boyunca aşırı derece de kan geldi epey kan aktı ve sonra durdu. Bu kadar kan gelmesi tedirgin etti bu normal mi ? Bir problem olsaydı kan durmaz mıydı? Regl döneminin son günü olması bir sıkıntı oluşturmuş olabilir mi? Eğer bir problem yok ise şu an kanama ara ara devam eder mi ne sıklıkla ne miktarda ne kadar süre olur? Bir daha ki İlişki bir iki ay sonrasında yaşanırsa muhtemel oluşacak durumlar nelerdir?

  Beğen

 22. seren dedi ki:

  Hocam bugün adetimin 5
  Günüydü erkek arkadaşimla sürtünme yoluyla ilişkiye girdik. Bende pijama çamaşır ve ped vardi ondan bişey yoktu vajinama baskı yapıyordu ve canim aciyordu sonra kanamam devam etti. Suan bile dudaklar ağrıyor ve yanıyor. Sizce kızlık zarı bozulmus mudur veya kötü bişey olmuş mudur? Psikolojim bozuldu lütfen aydınlatin beni. Arkadaşım dediki girseydim bende hissederdim
  Ve suan kanamam yok

  Beğen

 23. Sena dedi ki:

  Hocam merhaba. Size olayı özetle anlatıyorum. Erkek arkadaşımla bir ilişki yaşadık 3 ay önce sadece sürtünmelerle olan bir ilişkiyi fakat sonrasında kanamam oldu ve iki gün ağrım vardı o günden beri de adet görmüyorum 3 ay 25 gün oldu. Bunun kızlık zarı ile bir ilgisi var mıdır ? Kızlık zarım bozulmuş müdür ?

  Beğen

 24. Anonim dedi ki:

  Hocam ben erkek arkadsımla oldum ama pek bırsey olmadı 3kez beraber olduk ama 3keresındde emınımkı bozulmamısım tam bıxımkı samımı ılıskı degıldı ne agrı nede kan falan olmadı sızce bozulmusmuyum

  Beğen

 25. Ekim29 dedi ki:

  Merhaba iyi çalışmalar ben yaklaşık 2 buçuk yıl önce bisiklet sürerken çukura gelmem üzerine bisikletin koltuk yeri vajinamı çok acıtmıştı ve evime geldiğimde külotumda nokta kadar kırmızılık vardı ama çok küçüktü .bakireliğim bozulmuşmudur

  Beğen

 26. Sumeyra dedi ki:

  Eşimle ilk gecemizde kızlık zarim yirtildi fakat tek bir defa oda kizligim bozuldu ikinci bir giriş yapmadi. Bosalmadan çıktı belki 2 saniye sürmüştür normalde adetimin ilk günüydü ama olmamıştım daha hamile kalma ihtimalim var mi?

  Beğen

 27. Meral dedi ki:

  Merhaba ben bişey sormak istiyorum doktor beye ben ueni evlendim gerdek gecesinde kizligim bozulmadı kizliğim esnek dip kızlık mis bozulmuyor nasıl bozabiliriz bekliyorlar eğer bu kızlık kanını vermezsem adim duak duskunune cikicak esim benden ayrilicak hayatım mahvolucak lütfen yaedimci olursanız gercekten cok sevinirim hayatim söz konusu nolur yardimci olun bu kızlığı eşimin gözü önünde bozmam gerekiyor kendimi ispatlamam gerekiyor nolur yardimci olun

  Beğen

 28. Filiz dedi ki:

  Doktor bey merabalar arkadasımla sürtünmeli bir ilişki içinde iken bir anda cinsel organı vajınama sert bi şekılde girdi veya baska bırşey oldu tam anlayamadım ama çok kanama oluştu bır su bardagından fazla kan aktı ve halen akıyor az azda olsa ne olmustur ne yapmam lazım kanı durdurmak için

  Beğen

 29. Gizli üye dedi ki:

  Hocam ben Kızlık Zarı muayenesini her yerde yapabilir miyim devlette özelde

  Beğen

 30. Gizli üye dedi ki:

  Hocam soruma yazmadınız birşey

  Beğen

 31. Gizli üye dedi ki:

  İyi günler hocam adetliyim 5. günüm. Nişanlımla yakınlaştık sonra biraz kanamam oldu korkuyorum Kızlık zarı bozuldu mu bozulmadı bazıları yırtılma olabilir bazıları adetten dedi bazıları da bozulmuş deri lütfen yardımcı olur musunuz

  Beğen

 32. Elif dedi ki:

  Merhaba hocam ben 2 gün önce nisanlimla cinsel ilişki yaşadım onun organında bir kan görülmedi ben dede bir kanama olmadı ama yarım saat sonra lavaboya gittim idrarimi yaptım ve peceteyle silerken bir iki damla kan lekesi geldi çok korkuyorum hocam bunun nedeni kizlik zari bozulması mıdır nedir hocam

  Beğen

 33. Tofi yeliz dedi ki:

  Hocam cevabi goremiyoruz

  Beğen

 34. Tofi yeliz dedi ki:

  Hocam sordugumuz sorunun cevabını göremiyoruz nasıl göreceğiz

  Beğen

 35. ANONİM1ANKARA dedi ki:

  Hocam iyi akşamlar, bundan seneler önce yaklaşık 4-5 senesi rahat var bir ilişki yaşadım ve ilişkide hemen girdiği sırada canım çok yanıp ittirdim kan gelmişti ve gün içerisinde idrarda biraz çıkış kısmı sızlıyor yanıyordu. Kesin olarak zarım yırtılmışmıdır? Suan cıddı bır ılıskının ıcerısındeyım evlılığımız daha yakın değil kalıcı yontemın suresı ne kadardır, kesin olarak kan gelirmi bu cok onemlı…..

  Beğen

 36. Elif dedi ki:

  Hocam cok kotu durumdayim lütfen simdi biz erkek arkadasmla parmak ile birlkte olduk. İlk giriste. Kan yoktu daha sonrasnda. Kan geldi. Muhtemelen bozulma oldu denilebir. Ama internetten duydug birsey var cok az yirtilma. ? Ve ya zedelenme. Anneme durumu acikladim bekâret testine gidicez. Cok az zedelenme var diye dusnuyorm yirtik belki yoktur. Bu zedelee muayenede görünürmu. Bekaret icin ne denilir ilski yaşadığına dair bir sey dermi doktor bu diger sorum ? Yirtik az olsa bu bekaret raporunda yada anneme denilirmi. Cok az yirtik dikilmelimi sizce yada dikilirmi boyle birsey varmi cok saglun hocam yoksa annemi gotrmemek icin caba bulmammi lazim

  Beğen

 37. Rose dedi ki:

  Kızlık zarı kanı kahverengi olur mu çok merak ediyorum

  Beğen

 38. Alixx dedi ki:

  Hocam kızlık zarı bozulduktan sonra akinti olmasi normalmi yada varmidir boyle birsey ?

  Beğen

 39. Hatice dedi ki:

  Hocam iyi günler erkek arkadasimla ilskiye girmek icin girisimde bulunduk orta parmagini soktu vajina girisime baya ilerledi ancak kan gelmedi nedeni nedir ? Diger sorum ise daha sinra iki parmagini soktugunda kan geldi bunun nedeni nedir hocam ilk tek parmakta neden gelmedi. Cok acil cevap vern hocam duruma göre randevu alicam boyle olamam

  Beğen

 40. Dicle dedi ki:

  Kızlık zarının bozulup bozulmadığını nasıl anlayabiliriz ?

  Beğen

 41. Ayse dedi ki:

  Hocam parmakla biz ilskiye girdik tek parmak ve sonra iki pramak vajinama soktu erkek arkadaşım bunjn üzerine acik ve koyu olmak uzere kan geldi. Sorucag soru kizligim bozulmuudr. Ve ertesi gun iccasirima akinti geldi bu normalmi olmaai gerkenmi. Hasta degilim gunume cok var daha iyi gunler

  Beğen

 42. Hatice leyla dedi ki:

  Hocam rica etsem yardimci olabilir misiniz

  Beğen

 43. Hatice leyla dedi ki:

  Hocam iyi günler ben sevgilim le sadece dili ile bir sürtünme yaşandı yani ilişki ye girmedik sadece eli ile oksadi ve dili ile yaladı bozulmuş mudur? Yanj zar dediğimiz şey vajinanın içindeki küçük iki dudak şeklindeki oembemsi bir şey midir ? Bunu kendim nasıl anlarım aynadan bakarak anlaşılır mi ? Bu arada bir gün dili ile yaladı gi zaman üzerinden 1 saat geçtikten sonra kan geldi ama Karnım da ağrıyor du ce adet olmuştum sanieim ama o gün olunca çok bilemedim

  Beğen

 44. Hatice leyla dedi ki:

  Hocam iyi günler ben sevgilim le sadece dili ile bir sürtünme yaşandı yani ilişki ye girmedik sadece eli ile oksadi ve dili ile yaladı bozulmuş mudur? Yanj zar dediğimiz şey vajinanın içindeki küçük iki dudak şeklindeki oembemsi bir şey midir ? Bunu kendim nasıl anlarım

  Beğen

 45. Jancnc dedi ki:

  Hocam bende buyuk ihtimal kist var ve kizlik zarim yok doktora gittigimde ailemin ogrenmesi yada doktorun kizlik zarinin yok olup olmadigini aileme soylermi bunu merak ediyorum. Acil cevap verirseniz rica etsem.

  Beğen

 46. Ahmettt dedi ki:

  İyi gunler hocam kiz arkadasimla birlikte olmak icin basladik birseylere penisimi soktugumda haiff agrim cok dedi dirdum daha sonra tek pramakla sonuna kadar vajinaya soktum. Ama kan gelmedi. Biraz devam ettkten sonra iki parmagimi girdim hocam elime kan lekesi geldi sonra iccamisirna bulasmusti. İcimde suphe oldu tekrar ben denedim parmagimla bu sefer ilkine gire daha koyu bi kan geldi yoğun oldu acaba. Bozuldumu muayeneye gelmiyor kesin oldu diyor ama benim suphem var hocam ormakla olurmu bu bozulma ve elimle hisstmedm yırtılma yada ettmmi bilmiyirm tesekkrler hocam yardiminiza ihtyacm var

  Beğen

 47. Beratcan dedi ki:

  Hocam cok acil yardiminiza ihtiyacm var

  Beğen

 48. çaresiz dedi ki:

  hocam merhabalar 25 gunluk evliyim esimle ilk iliskim olmasina ragmen dugun gecesinin gunduzu normal adet oldum diye gece olan kanamam da zar kani degil diye iftiraya ugradim bunu bir sekilde nasil ispatlayabilirim yada kizlik zari ameliyati olursam onunla bekaret testinden gecip rapor alabilir miyim bilgilendirirseniz sevinirim hocam simdiden Allah razi olsun

  Beğen

 49. Eda sernikli dedi ki:

  Merhaba hocam ben kizlik zarini icerlerde zannediyordum. O bolgeyi Ayna ile zarimi gorebilmek icim iyice ayirdim kan geldi adetimin son gununden 3 gun fan gevmisti sizce adet kanimidir?

  Beğen

 50. Hatice dedi ki:

  Hocam meraba ben il dışından yaziyorum 26 yasimdaym 10 yıl önce cinsel istismara uğradım ve 10 yildr şüphe icerisindeyim lütfen bana yardim edin doktora gidemiyorum hem utaniyor hemde korkuyorum

  Beğen

 51. Kral dedi ki:

  Merhaba hocam regl döneminin başlangıç tarihlerine denk gelen bir dönemde ilk kez birliktelik yaşadık az bir miktar kan geldi bu adet kanı mı yoksa kızlık zarı kanımıdır

  Beğen

 52. Ggggg dedi ki:

  Ben dün sarhoştum ve patronum da vardı. Sabah uyandığımda çamasirimda kan lekesi vardı . Ped kaktim. Adet olmak uzereydim. Pedimde normal adet olunca gelen kan var. Benle ilişkiye girip girmediğini hatırlamıyorum.uyanir uyanmaz duşa girmiştim yanma hissetmedim hiç . Kizligim konusunda ne diyebilirsiniz . Teşekkür ederim

  Beğen

 53. Mücahit aslan dedi ki:

  Hocam merhaba size bir sorum olacak size bu saatte mesaj atmak istemezdim özür dilerim biz yeni evlendik ilk gecemizin üstünden tam 5 gün geçti ilk gecemizde kanama oldu ve biz hemen ilişkiyi bıraktık ve kanama geçti ertesi gün eşimde kasıklarda ve karın bölgesinde ağrı oluşmaya başladı ve kanaması sürekli devam ediyor 5 gündür sancı ve kanama var bunun sebebi nedir cevaplarsaniz çok sevinirim teşekkürler iyi çalışmalar diliyorum.

  Beğen

 54. eda dedi ki:

  Hocam ben gecen sene erkek arkadasimla beraber oldum ama surtunme oldu ve biraz vajinamin icine girdi kanama oldu 2 damla doktora gittim kızlık zarın hicbir zarar gormemis dedi. Bugun de masturbasyon yaptım icine parmagim girdi mi hatırlamıyorum aninda 2 damla kanama oldu ama bu seferki biraz daha koyu kasiklarim agridi su anda da belim agriyor. Sizce kizlik zarim bozuldu mu?

  Beğen

 55. aleyna dedi ki:

  doktor bey merhabalar
  ben zarım gerici esnek
  ama bir kere ilişkim oldu 6 cm falan girdi çok az surdu
  ileriye gittiğinde acıyordu
  izin vermiyordum yani ileriye gitmesini
  zarım sağlamdır dimi ?
  kan da gelmedi
  esnek zar hakkında biraz anlatsanız olurmu

  Beğen

 56. Sevim dedi ki:

  Nişanlıyım bir gece nişanlımla konuşuyoduk ilk gece hakında nişanlım acır diyodu bende korktum bir cisim koydum parmagım uzunlugunda biraz acı hısetım yavaşca iteledım acı hısetmedim geçti git gel yapmadım sonra cıkardım sadece sıvı bisey geldi kanama olmadı acaba kızlım bozuldumu

  Beğen

 57. Seda dedi ki:

  10 15 gün önce nisanlimla sürtünme yoluyla birlikte olduk. Yalnız çok az içine girdi. Kan gelmedi. Bugün muayene oldum. Doktor çok az zedelenmen var, Kızlık zarın esnek dedi. Düğünden sonra ilk ilişkiye girdigimde kanamam olur mu?

  Beğen

 58. hayat dedi ki:

  elimi vajinaya soktum ama.kan gelmedi kizlik zarim bozulmusmusdur

  Beğen

 59. Nisan dedi ki:

  Merhaba hocam, erkek arkadaşımla sevisme esnasinda onun cinsel organi benim vajinama dogru geldi ama ic camasirim vardi uzerimde bi anlik aciyla kendimi çektim . Lavaboya gittigimde pecetey kan bulaştı. Sonra korktum ve o an karnima da agri girdi. Sonraki iki gun de ic camasirima cok az kahverengi tonunda akinti olmustu kizlik zari bozulmus mudur?

  Beğen

 60. Supheci dedi ki:

  Merhaba doktor bey
  Sevgilim bana bi video atti. Videoda vajinasina orta parmaginin 2. Bogumuna kadar girdigini gordum ve sasirdim . Kiz degilmisin diye sordum , bakire oldugunu soyledi. Hatta kendinden o kadar emindiki , doktora gidip kanitlayabilecegini soyledi. Boyle birsey mumkun olabilir mi? Orta parmagin ikinci bogumuna kadar vajinaya giriyorsa kizlik zarinin zedelenmemesi mumkunmudur? Ornekleri varmidir?

  Beğen

 61. hazal111114 dedi ki:

  merhaba hocam ben erkek arkadaşımla ilişkiye girdim ama kanamam gelmedi,daha sonralarda tekrardan ilişkiye girdiğimizde yine kanamam gelmedi,doktora gittik saat altı yönünden bir yırtılma var dedi,zaten esnek bir zarın var dedi,erkek arkadaşının penisi boyutu belki yeterli olmamıştır yırtmaya dedi ve bu durumda her ilişkiye girdiğinizde zarın esner dedi ama artık kanama olmaz dedi,bende bakıyorum evet saat 6 yönünde küçük bir yırıltılma tamamen deri yok olmuş değil.şuanda da 3 aydır ilişkiye girmiyoruz doktor ilişkiye girmezseniz kızlık zarı kendini toparlar dedi,ama kanama olmaz dedi sizce kendını toparlayıp kanama ihtimali var mı

  Beğen

 62. Ayşe822 dedi ki:

  Geçtiğimiz hafta sonu ilk kez cinsel ilişki yaşadım. İlk önce hiç kan gelmedi  sonra ertesi gün 2 kez daha denedik çünkü agridan dolayı çoğunluğu girse de emin olamadık. Sonra pembe bir kaç damla geldi ertesi gün.
  Bu sırada gynelle hap kullanıyordum 3 aydır düzenli. Cilt tedavisi için. Bu ay adetten sonra 3 gün aldım  3 gün ara verdiğim sürede bunlari yaşadım. Ve pembe damlalar geldigi gün de tekrar icmeye devam ettim. (Biraz karişik anlattım ama) O gün kahverengi lekeler geldi ertesi gun kırmızı geldi ve toplam 5 gündür benden kahverengi ve kırmızı kan geliyor biraz da karnımda ağrı var. Bunlar normal mi yoksa tekrar adet mi oldum hapı bırakıp basladigim için? Yada daha kötüsü rahim agzi kanseri gibi bisey olabilir mi?

  Beğen

  • Bakire bayanlarda kızlık zarı kanaması genellikle ilk cinsel ilişkide olur ilk cinsel ilişkide olmayıp da daha sonraki cinsel ilişkilerde belli bir miktarda kan gelmiş olması kızlık zarından gelmiş olduğunu göstermez vajina içinde özellikler rahim ağzı kanamaları buna sebebiyet verebilir Tüm bunları detaylı olarak anlayabilmek için ve kesin bir cevap verebilmek için muayene etmemiz gerekir

   Beğen

 63. yvzsnan dedi ki:

  hocam merhaba, tüylenme için jinekologa gideceğim. ön görüşmede muayene edip tahlil falan isteyecegını soyledı. bu muayanede kız olup olmadıgım anlasılır mı?

  Beğen

 64. ruya dedi ki:

  Hocam muayene sonrası kanamam geldi kizligim bozulmus mudur? Kanamam 2 gun surdu.

  Beğen

 65. Zeliha dedi ki:

  İlişkide yanlışlıkla içine girdi biraz ve kanama oldu az. Sonra devam ediyor kanama ve karın ağrısı ve mide bulantısı var. Sizce bozulmuş mudur yada bu ağrıların sebebi ne

  Beğen

 66. Burcu dedi ki:

  Hocam erkek arkadsmla surtnme oldu ama ciplak degildik ikmznde kiyafti vardi biraZ bastrnca agrdi ama snrdan tahret alnca kan pilticgi gordum ve 1 2 damla pembe kan ne oldgunu anlamdm sonucta temas bile etmedi sonrdan bi agrimda olmadi yanma falanda olmadi sizce bozulmusmudr doktora gtmk istemiyorum

  Beğen

 67. Acill dedi ki:

  Meraba hocam ben erkek arkadasimla ciplak olarak defalarca sürtünme oldu. Son ikidir vajinamdaasiri bir agri ve kasiklarimda d agri hissediyorum kizlik zarim bozulmuş mudur . içine girmedigine eminim

  Beğen

 68. hicran1992 dedi ki:

  Hocam ben sevgilimle surtunme yollu iliski yasarken yanlislikla icime gird aniden acidi sonra iki damla kan akti..aksam yine kanadi azicik sonra ertesi gun biraz kanadiktan sonra adet oldum vajinada agri yanma hissi var hic boyle olmamisti bakireligim bozulmusmudur yada zedelenmisse kanama olusurmu baska sefer iliskiye girersem tekrar kanarmi lutfen cevabinizi bekliyorum

  Beğen

 69. 123 dedi ki:

  Nişanlımla sürtünme yoluyla birlikte olduk biraz acıdı 10 15 dk sonra kaldıgımda önce koyu leke sonrada akıntıyla birlikte biraz kan geldi o gün adetimin 6. günündeydim ertesi günde sildigimdher sildigimde çok az pembemsi kan geliyodu diğer gün ise çok koyu biraz daha fazla leke geldi sizce zarda yırtılma olmusmudur.Adet düzensizliğimden dolayı doğum kontrol hapıda kullanıyorum.Nişanlım tam girmedi hatta hissetmedim sadece biraz bastırdı galiba acı hissedince bıraktık. Cevaplarsnız sevinirim.

  Beğen

 70. deniz damla dedi ki:

  Ben erkek arkadaşımla şöyle yaptı parmağını soktu ama derin değil damla kadar kan grldi ama sınra hiç grlmedi.ONdan 2 aya kadar adet oldum ama bir iki ay zaten benim adet düzensizliğim vardı.adet gün0m bitim de 1 ay sınra gene aynı şekilde damla kan geldi ama bu sefer erkek arkadaşım dakunmamıştı.bide o gün akıntımda kan gördüm ama hasta olmadım çnk enfeksiyon var bende yami adet düzenliğinden olmasın mı?? Cevaplarsınız sevinirm

  Beğen

 71. Anonim dedi ki:

  Hocam iyi günler ben küçük yaşta vajinama parmağımı sokmuştum açıkcası o zamanlar mastürbasyon kızlık zarı nedir bilmiyordum fakat kan gelmedi acaba bozulmuş mudur? İkinci sınıfta iken de kalorifer peteğinin üzerine düşmüşüm ve vajinamın kenarı yırtılmış dediler ve baya bir kan gelmiş sizce bozulmuş olabilir mi hocam ?

  Beğen

 72. Ceyda Nur dedi ki:

  İyi günler hocam Yaklaşık 3 sene önce merdivenden düştüm o zamanlar bu tür seyleri hic dusunmemistim açıkçası merdivenin uç tarafı bacak arama geldi yara olmuştu ben ciddiye almadım ama 1 hafta yaklaşık yürümekte oturup kalkmakta zorlandm birkaç sene sonra nisanlimla ilişkiye girdim birçok defa ama hiç bisekilde kanamam olmadı bu beni gerçekten fazlasıyla rahatsız etti sizce bozulmuşmudur doktora gitmekte de açıkçası korkuyorum.

  Beğen

 73. Esra dedi ki:

  İyi akşamlar ben ilk defa birlikte oldum erkek arkadaşımla ama kan gelmedi esnek zar olursa yırtılması zormu olur doktor bey hiç kan gelmedi bana yardımcı olurmusunuz.

  Beğen

 74. Şirin dedi ki:

  Hocam mrb 4 gün regl döneminden ciktm nisanlimla ters ilişkiye girdik penisi öne kaydi görüşmeden once kanama agri gbi regl donemine ait bsey kalmamıştı iliskiye girdikten sonra pembemsi bi kanama oldu acaba kizlik zari bozuldu mu

  Beğen

 75. Eeeeee dedi ki:

  Hocam
   biz kız arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişkiye girdik ve akşamina 2.3  damla kan geldi  ve ağrısı oldu  ertesi güne sabah kalktığında ise ayak bileğine kadar kan gelmisti  ve agrisi vardi sizce zarı bozulmusmudur

  Beğen

 76. İsimsiz dedi ki:

  Merhaba. gün içerisinde hiç kanama olmamasına rağmen her ilişkiye girdiğimde çok fazla kanamam oluyor ne yapmalıyım sebebi nedir

  Beğen

 77. İsimsiz dedi ki:

  İki gün önce ilk kez ilişkiye girdim ve iki gün geçmesine rgmen çok fazla kanamam var. Adet olma ihtimalim de yok çünkü hastalığım düğünüme denk gelmesin diye kekik çayı içmiştim ve hastalanmıştım ilişkiye girmeden Bi hafta önce de hastalığım bitti. Şuan ilişkiye girmemin üzerinden iki gün geçmesine rağmen kanamam durmuyor ne yapmalıyım

  Beğen

 78. anonim dedi ki:

  Kizlik zarini patlamamaya dikkat ediyorduk fazla ileride gitmememiz ve acimamasina ragmen kan geldigini gorduk akici bir sekilde degildi sadece etrafi kan olmustu o gun pembemsi cok az bi akinti gormustun bir kaç gün sonra azbi kan akintim oldu kizlik zari patlamistir denebilir mi ?

  Beğen

 79. Mdkdkd dedi ki:

  Yatağa kan gelmedi ama üç çamaşıra geldi normal mi

  Beğen

 80. Anonim dedi ki:

  Hocam 18 yaşındayım 3 yıllık sevgilimle birlikte olmak istiyorum ama kızlığımın gitmesini istemiyorum arkadaşım sevgilisiyle birlikte oluyo ama dediğine göre kızlığın altında bir delik varmış ordan hep yapıyolarmış herkezde o varmıdır ben kızlığım gitmeden nasıl yapabilirim fakat arkadaşımın bahsettiği delik arkası değil kızlığın hemen altında

  Beğen

 81. aaaaaaaaaa dedi ki:

  esnek kizlik zari ve yirtik kizlik zari arasindaki fark doktor tarafindan sadece bakilarak % 100 bi sonucla anlasilirmi?

  Beğen

 82. Melisa dedi ki:

  İyi günler. Sevgilim le herhangi bir birleşme olmadı sürtünme sırasında yogun bir kan gelmeye başladı. 1 ay sonrasında doktora gittiğimde kizlik zarimda sadece zedelenme olduğu ve cinsel birleşme sırasında tekrardan kan gelebileceğini söyledi. Bu doğru bir bilgilendirme mi. Yorumlardan sonra korkmaya basladim

  Beğen

 83. sevgimguven dedi ki:

  Merhabalar, esimle yaklasik iki senedir beraber oluyorum kizlik zarim bozuldu yani. Sorum su ki; iki gun once iliskiye girerken canimin yandigini hissettim ve sonrasinda ufak ufak kanamam oldu. Cok fazla onemsemeyip canimin yandigini hissedince vajinama baktim ve normal de delik olan kizlik zari kopmustu. Iki ip seklinde sarkiyordu. umarim anlatabildim. Ne yapmam gerekiyor bu durumda? durum nedir ya da tam olarak? Kanamalar dururmy?

  Beğen

 84. Aylin dedi ki:

  Merhaba hocam, 19 yaşındayım, erkek arkadaşım ile cinsel ilişkiye girdik ve ilk defa bir erkek ile ilişkiye girdim, daha önce hiç olmadı.Penisi içime girdi, ilk olmasına rağmen hiç canım yanmadı ve kanama olmadı, bir değil iki değil, 3 veya 4 defa tekrar ilişkiye girdik ve her defasında özellikle lavaboya gidip vajinamı kontrol ettim hiç bir kan damlasına rastlamadım, yatakta da görmedim, aradan bi kaç gün sonra tuvalete çıkamadım idrarımı zor yapıyordum doktora gittim ve bi ilaç verdi kullandım 2 güne iyileştim, sizce kızlık zarım bozulmuş mudur?

  Beğen

 85. Hande dedi ki:

  Merhaba Biz eşimle evleneli kısa bir süre oluyor yalnız ilişkiye girmemize rağmen kızligim bozulmadi
  Eşim benden kuşkulandı ama daha önce kimseyle beraber olmadım ve doğum doktoruna muayne oldum bana kızlığın bozulmamış duruyor dedi fakat hafif zedelenme var
  Bu konuda ne yapabilirim yada neyden kaynaklanıyor bozulmamasi

  Beğen

 86. Aa dedi ki:

  Kızlık zarımın patlak olup olmadığını nasil anlayabilirim yardim edermisiniz

  Beğen

 87. Çaresiz arkadaş dedi ki:

  Arkadaşım mastürbasyon yaparken eline geçen bir hafif ucu üçgensi kutuyla yapmış arkasından kan değilde kana benzer akıntı gelmiş peçeteye aldığı zaman kan bulaşmamış acaba kızlıkla ilgisi varmı adetinede 10 gün var ama sonrasındada kan gelmemiş hiç çok korkuyo ailesi tutucu muayene olmayada gelemez sizce o kızlıktan mıdır???

  Beğen

 88. Hacer dedi ki:

  2014 yılında erkek arkadaşım ile sürtünme yolu ile beraber oldum. Benim iç çamaşırım üstümseydi ama o çıplaktı. İçeri girmedi sadece sürtünme oldu herhangi bir acı veya sızlama olmadı

  Biraz zorlama oldu iç çamaşırı üstünden ve çok az bir Kan lekesi gördüm ve o anda kestik
  Daha da hiç olmadı
  Ve bugün de aynı şeyi yaşadım yine aynı şey oldu ama bu sefer erkek arkadaşım da da iç çamaşırı vardı yine zorlama oldu ama fazla değildi yine çok az bir Kan lekesi erkek arkadaşımın çamaşırına değdi çok az
  Hiç bir fikrim yok lavaboya girdim peçete ile kontrol ettim yine az bir Kan lekesi gördüm
  Adet dönemim de değilim
  Ne olduğu hakkında bir fikrim yok
  Bilgi verebilir misiniz?

  Beğen

  • Hacer dedi ki:

   2014 yılında erkek arkadaşım ile sürtünme yolu ile beraber oldum. Benim iç çamaşırım üstümseydi ama o çıplaktı. İçeri girmedi sadece sürtünme oldu herhangi bir acı veya sızlama olmadı

   Biraz zorlama oldu iç çamaşırı üstünden ve çok az bir Kan lekesi gördüm ve o anda kestik
   Daha da hiç olmadı
   Ve bugün de aynı şeyi yaşadım yine aynı şey oldu ama bu sefer erkek arkadaşım da da iç çamaşırı vardı yine zorlama oldu ama fazla değildi yine çok az bir Kan lekesi erkek arkadaşımın çamaşırına değdi çok az
   Hiç bir fikrim yok lavaboya girdim peçete ile kontrol ettim yine az bir Kan lekesi gördüm
   Adet dönemim de değilim
   Ne olduğu hakkında bir fikrim yok
   Bilgi verebilir misiniz

   Beğen

 89. Esra dedi ki:

  Ama üzerimde kıyafetle surtunerek ilişki yaşadım bide hastaydim hocam adetliyken yaşadım bu olayı kızlık zarının bozulma ihtimali var mıdır

  Beğen

 90. Esra dedi ki:

  Bnm kızlık zarının bozulup bozulmadığını bilmiyorum geçenlerde başımdan bi olay geçti yardımcı olursanız sevinirim

  Beğen

 91. çiçek dedi ki:

  kızlık zarının yarım bozulma olasılığı var mıdır delik hala küçük ama etrafında çizikler var

  Beğen

 92. Büşra dedi ki:

  Hocam ben sevgilimle sürtünerek ilişki yaşadım birkaç kere de parmağını ve dilini vajinama sokmuştu ama hiç birinde kan gelmedi yazınızı okuyunca aklıma takıldı kan gelmeden zar bozulur mu

  Beğen

 93. aleyna dedi ki:

  Hocam ben sevgilimle ilişkiye girdim ama kan falan gelmedi ama o cisim girdiği zaman karnım çok ağrıyo ilişkiye iki üç kez girdik ama hiç birisinde kan gelmedi karnımın agrima sebebi ve kan gelmeme sebebi nedir esnek ola ihtimali yüzde kacdır hocam cevap verirseniz çok iyi olur esenk olduğunu nasıl anlarım o cisim girdiği zaman karnıma bi ağrı giriyo bu neyi ifade eder hocam?

  Beğen

 94. selama dedi ki:

  merhaba. erkek arkadaşım vajinamı biraz zorladı ama tam girmedi ve kan geldi. Ve kan hiç durmadan adet kanı olarak devam etti 6-7 gün. Adetime 2-3 gün kalmıştı zaten. akan kan adet kanımıydı yoksa kızlık zarının patlamasımıydı.Erkek arkadaşımın penisinde de kan izi gözükmüyordu.

  Beğen

 95. sssssss dedi ki:

  hocam arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişkiye girdik cok kaptırmışız kendimizi kan geldigini söyledi kız arakdaşım ama kızlık zarı patlamış mıdır ?

  Beğen

 96. Esra dedi ki:

  ilk ilişkiye girdiğim gün adet günümdü sabahtan hafif kanamam oldu sonra olmadi. Iliskiye girdim dakikada da herhangi bir kanama yine olmadi fakat bi yarim saat sonra yoğun bi şekilde kanamam gelmeye başladı ve bu kanama adetim bitincye kadar devam etti. Kızlık zarima birsey oldu yoksa adet kanamam miydi anlayamadim. Bunun hakkinda bilgi almak istiyorum Turgay Bey.

  Beğen

 97. Ahmet dedi ki:

  Hocam kiz arkadasimla adet gununun son gununde birliktelige girdik bakire oldugunu soyledi girdikten 2 dakika sonra kirmizi sadece kirmizi renkte kan akmaya basladi sizce adet kanimidir bakirelikmi elimde fotograf var lakin aticak yeri bulamadim

  Beğen

  • Muayene etmeden kesin konuşmak mümkün olmasa bile tahmini olarak kızlık zarı kanı olduğunu düşünüyorum ama bu kanı laboratuvar testi ile de ayırt etmek mümkündür Adet kanı mikroskop altında hemolize olmuş eritrositler den ibaret iken kızlık zarı kanında eritrositler sağlam olarak gözükür

   Beğen

 98. Anonimmm dedi ki:

  Hocam sevgilimle anal ilişki yasadik ve kahverengi lekeler vardı yatakta kizligim bozulmus mudur

  Beğen

 99. Anonim dedi ki:

  Merhaba hocam ben erkek arkadasımla sürtünme yoluyla bişeyler yasadık ama üzerimizde kıyaferlerimiz vardı sonrasında iç camasırımda az miktarda pempemsi bi sıvı vardı zorlamadanmı yoksa kızlıgım bozulmustur ?

  Beğen

  • Üzerinizde kıyafetler bile olsam sürtünme yoluyla kızlık zarının bozulmuş olma ihtimali vardır Özellikle de kan gelmesi veya pembelik şeklinde kanlı bir sıvı ortaya çıkması veya bunun sadece peçeteye buluşacak boyutlu olması bile kızlık zarının bozulmuş olduğunu gösterebilir Tabi ki kesin konuşmak için Kızlık zarı muayenesi yapmak şarttır size anlattım yorum tamamen teorik pasta ve Hastalığımda gördüğüm istatistiki bilgilere dayanarak tır kızlık zarı vajinanın dışında bulunduğu için vajinaya herhangi bir cisim veya organ sokmadan da sürtünme veya baskı yoluyla bozulabilir özellikleri sürtünme esnasında cinsel refleksler kızlık zarını en ön plana çıkartır Bunu zaten kalçadaki ritmik kasılmalar dan anlarsınız

   Beğen

 100. […] gibi bir durum sebebi ile bazı şüpheleriniz varsa bakirelik durumunuzu kesinleştirmek adına kızlık zarı bozulmuşmudur konulu makalemi […]

  Beğen

 101. Anonim dedi ki:

  Ben bir aylik evliyim ve ilk gece parmakla patlamdi ve bir sonraki gun iliskide kan geldi neden olabilir sizce ??

  Beğen

 102. ceren dedi ki:

  Mrb hocam nisanlimın penisinde lekeler vardı surtumeden snra oldu sürtünme esnasnda vajinaya geçer gibi oldu ama tam geçmedi ve ağrı falan hissetmedim de kızlık zarım bozulmusmdur

  Beğen

 103. Anonim dedi ki:

  hocam erkek arkadaş ile sürtünme yolu ile ilişki yaşadık birkaç damla kan geldi kızlık zarı bozulmuş olabilirmi ?

  Beğen

 104. Kalici kizlik zari acaba fiyati ne kadr ? Bilgilendirirseniz sevinirim bu arada kızlık zarım bozulmuşmudur diye onada baktıracağım
  04.08.2016, 17:40 – Jin op dr turgay karakaya: http://www.kurtajdansonra.com/p/tum-fiyat-listesi-kzlk-zar-dikim-kurtaj.html?m=1
  04.08.2016, 17:41 – -: Peki kesin sonuc veriyormusunuz
  04.08.2016, 17:42 – -: Kalici olirsa genel anestezimi veriyorsunuz yoksa lokal mi
  04.08.2016, 17:43 – -: Konyada bana onerebilceginiz bir doktor varmi acaba?
  04.08.2016, 18:46 – Jin op dr turgay karakaya: Kesin sonuç veriyoruz
  04.08.2016, 18:46 – Jin op dr turgay karakaya: Lokal
  04.08.2016, 18:46 – Jin op dr turgay karakaya: Kızlık zarı dikim ameliyatlarını ve muayenelerini sonuç garantisi almak açısından  İstanbul dışında yaptırmanızı pek tavsiye etmem, son derece hassas operasyonlardır, kürtaj, sezaryen gibi sıradan ameliyatlarla karıştırmayın. Biz Atatürk havalimanına 10 dakikalık mesafedeyiz, yaklaşık 30 dakikada ameliyatınız sürer, aynı gün geri uçarsınız. Gerek yurtdışından, gerekse uzak illerden birçok hastamız o şekilde yapıyor.

  Beğen

 105. Hocam merhaba bse sormak istiyorum cekinerek
  14 04 2016, 18:35 – -: Bana yardmci.olurmusunz
  14 04 2016, 18:45 – Jin op dr turgay karakaya: Buyrun
  14 04 2016, 18:48 – -: Ben surtunme.yoluyla ilk defa erkek arkadasmla beraber oldm kan gelmedi ama eve geldgmde bras pecetede oldu Ben anliyamiyorum suan ndn geldi bse oldumu ole bse olsa tamamen bosluk olur degilmi bktimda beyaz bse vardi snradan krem fln surdum
  14 04 2016, 18:48 – -: Zedelenmismidir bilgi almak istiyorum
  14 04 2016, 18:49 – -: Goruntu olarak atsam en azından bilgi verirmsn dis goruntu.olarak
  14 04 2016, 18:51 – -: Tam bir.iliski yasasam.muayene gelicem ama goruntu olarak cektm az cok bilgi verirseniz çok sevnirm
  14 04 2016, 18:51 – -: Yasamadm ole bse
  14 04 2016, 18:54 – Jin op dr turgay karakaya: Resim yasak
  14 04 2016, 18:54 – Jin op dr turgay karakaya: Muayene edelim ?
  14 04 2016, 18:54 – -: İsten ciktgm icin para olarak skntim var
  14 04 2016, 18:55 – -: Peki tsk ederm ynede
  14 04 2016, 18:55 – -: Sadece direk bir temas olmadan çok basit degil dimi
  14 04 2016, 18:55 – -: Aci vs hssetmedm
  14 04 2016, 18:56 – -: Eve geldgmde kan gelmisti
  14 04 2016, 19:19 – Jin op dr turgay karakaya: Oluyor
  14 04 2016, 19:19 – -: Ne oluyor
  14 04 2016, 19:19 – Jin op dr turgay karakaya: Anlattıklarınız
  14 04 2016, 19:20 – -: Zedelenmiismidir
  14 04 2016, 19:20 – -: Diosunuz

  Beğen

 106. İyi gunler kızlık zarım bozulmuşmudur çok merak ediyorum
  30 03 2016, 14:29 – -: Doktor bey kac sorum olucak
  30 03 2016, 14:29 – -: Kizlik zarini ne kadar ucrete dikiosunuz
  30 03 2016, 14:30 – -: Doktor bey cvp verin
  30 03 2016, 14:30 – -: Acilll
  30 03 2016, 14:30 – -: Ordmsnz
  30 03 2016, 14:30 – -: Lutfen cvp verin
  30 03 2016, 14:31 – -: Size ihtiyacim var doktoe bey Allah rizasi için
  30 03 2016, 14:35 – -: Adiyamanda yokmu bu oporosyon
  30 03 2016, 14:35 – Jin op dr turgay karakaya: İstanbul
  30 03 2016, 14:36 – -: Anldmm peki kizligin bozuldugunu nasil anlarz
  30 03 2016, 14:36 – -: Doktor bey
  30 03 2016, 14:36 – Jin op dr turgay karakaya: Havaalana 10 dakikayız aynı gün geri uçarsınız

  Beğen

LÜTFEN bir TAKMA İSİM belirleyin İSİM kısmına yazın. E-MAİL girmek zorunlu değildir

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s