Flep yöntemi hakkında bilgi


Kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemi hakkında bilgi vermek ve geçici kızlık zarı dikimi ile arasındaki farkları konuşmak ameliyat mantığını anlamanıza yardımcı olacağı kanaatindeyim. Flep ameliyatını net olarak tanımlayacak olursak, vajina mukozasından sağ sol duvardan kaldırılan canlı dokuların aktif kan dolaşımı yapısı ile birlikte orta hatta birbirine dikilmesi işlemidir. Aslında kanıyla canıyla gerçek bir kızlık zarı yapılmış olur ve yaşayan dokulardan teşekkül ettiği için cinsel ilişkiye yıllar sonra bile girseniz kızlık zarı kanaması ortaya çıkacaktır.

Kalıcı kızlık zarı dikimi ile geçici kızlık zarı dikimi arasında en önemli fark dayanma süreleridir, kalıcı flep ameliyatları sonsuz süreli olup yıllar sonra bile ilişkiye girilse kanama ile sonuçlanır, buna karşılık geçici kızlık zarı dikiminde zaman kısıtlıdır, en geç bir hafta içinde ilişkiye girmez iseniz yapılan himenoplasti ameliyatı kendiliğinden yok olacaktır. Bu durumda evliliğe aylar hatta yıllar varsa en mantıklı yöntem kalıcı flep ameliyatıdır, gerçek bakireliğe geri dönmek hastada psikolojik rahatlama ve özgüven artşıda getirir, ama birkaç gün içinde ilişkiye girmeniz gerekiyorsa bir aydan daha kısa bir süre kaldığı için ancak  geçici kızlık zarı dikimi yapılabilir, hatta aynı gün bile ilişkiye girebilirsiniz.

Flep yöntemi kesin sonuç verirmi sorusuna yukarıda yanıt verdim, flep yöntemi yaptıranlar isterlerse 10 sene sonra bile evlenebilirler, yüzlerce kalıcı kızlık zarı dikimi yaptıranların yorumları bu sitede mevcuttur, kalıcı kızlık zarı diktirenler ilk günler nelere dikkat etmeliler önceki yazımızda bahsettik, kalıcı kızlık zarı dikimi sonrası ilişkiye girmek için en az 1 ay beklemek lazım, tabiki sonrasında yıllarda geçse ilişkiye girince kanama olacaktır, flep yöntemi sonrası aynı gün işinize gücünüze geri dönebilirsiniz, kızlık zarı dikimi fiyatı 2015 senesine göre %25 kadar artmıştır, kızlık zarı dikimi yorumlarını her makalemin altında yorumlar bölümünde bulabilirsiniz.

Flep yöntemi
Kalıcı kızlık zarı dikimi
Kızlık zarı diktirme fiyatları
Vajina daraltma ameliyatı fiyatları
Labioplasti ameliyatı fiyatları
Kürtaj fiyatları
Flep yöntemi yorumları ve cevaplar
Jinekolog Op Dr Turgay Karakaya

One Reply to “Flep yöntemi hakkında bilgi”

LÜTFEN bir TAKMA İSİM belirleyin İSİM kısmına yazın. E-MAİL girmek zorunlu değildir

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s