Kızlık zarı dikimi için gerekenler


Himenoplasti ameliyatı yani bekaret diktirme operasyonu özel bir ön şart yoktur, buna karşılık kızlık zarı dikimi için gerekenler arasında sadece 18 yaş ve üzeri olmak ve kızlık zarı diktirme ücretini ödeyecek paraya sahip olmak vardır. Eğer 18 yaşından daha küçük iseniz anne veya babanızın kimlik fotokopisine ” kızım ..nın kızlık zarı muayenesi ve dikimi ameliyatına izin veriyorum ” şeklinde bir yazı ile birlikte veya ebeveynlerinizden biriyle gelmeniz gerekir.

Kızlık zarı diktirebilmek için bekaretinizin ne zaman bozulmuş olduğu önemli değildir, yıllar öncede kadın olmuş olsanız, arada birkaç defada kürtaj yaptırmış olsanız, hatta normal doğum bile gerçekleştirseniz bu sizin kızlığınızı diktirmenize engel değildir. Dahada enteresan tarafı öncesinde kızlık zarı diktirip bozdurmuş olmak bile sizin yeniden himenoplasti ameliyatı geçirmenizi engellemiyor. 

Kızlık zarı dikimi için gereken ikinci şık ise maddi durum demiştik ama bence onu kafanıza takmayın, İstanbul Bakırköy’deki  muayenehanemizde nerdeyse 30 senedir kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemi uyguluyorum, öğrencilere ve nakit ödeyenlere %10 indirim yapıyorum 🙂 kızlık zarı dikimi ücretlerini öğrenmek için WhatsApp 0532 221 3007 den fiyat listesi isteyebilirsiniz.

Reşit bir bayanın kızlık zarı dikimi ameliyatı geçirmesi yasalar nazarında serbesttir, kızlık zarı dikimi sonrası akıntı şeffaf ise bu normaldir, kızlık zarı dikimi sonrası yorumlarını yazımın sonunda bulabilirsiniz.
Kızlık zarı dikimi sonrası iyileşme süresi yaklaşık 2 haftadır, ama ilişkiye girmek için t hafta beklemek gerekir, kızlık zarı diktirme fiyatı 2017 senesinde %25 kadar artacaktır, kızlık zarı diktirenlerin yorumları makalelerimin sonundadır, 
kalıcı kızlık zarı dikimi yaptıranların yorumlarıda ordadır, kızlık zarı dikildikten sonra ne zaman iyileşir yukarıda açıkladık, geçici kızlık zarı dikimi fiyatı kalıcı flep yöntemine göre az daha ucuzdur.

Flep yöntemi 
Jinekolog Op Dr Turgay Karakaya

One Reply to “Kızlık zarı dikimi için gerekenler”

LÜTFEN bir TAKMA İSİM belirleyin İSİM kısmına yazın. E-MAİL girmek zorunlu değildir

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s