Flep ameliyatı


Kalıcı himenoplasti müdahalesinin teknik adı tıp camiasında flep ameliyatı olarak bilinir, birçoğu buna flep metodu veya flep yöntemi olarak isim verir, halk arasında ise ilişkiye girmek için bir zaman kısıtlaması olmadığı için bu operasyona kalıcı kızlık zarı dikimi adı verilir.

Flep ameliyatı lokal anestezi ile vajinada tam uyuşma elde edildikten sonra yapılır ve yaklaşık 25 dakika sürer, aynı seansta vajina daraltma operasyonuda yapılacaksa işlem süresi 45 dakikaya çıkar. Ameliyat vajina girişinde cereyan eder, eski yırtılmış kızlık zarının birkaç milimetre önüne vajina dokusundan çift taraflı kaldırdığımız flep mukozasını dikeriz, vajina duvarına yapışık olan flep dokularının içinden doğal kan damarları geçmektedir, dolayısı ile yıllar sonra bile cinsel ilişkiye girilse kızlık zarı kanaması ortaya çıkacaktır.

Flep ameliyatı fiyatlarının  Bakırköy’deki muayenehanemizde kaç para olduğunu öğrenmek için telefonla arayabilirsiniz, veya WhatsApp 0532 221 3007 den ücretlendirme listemizi isteyebilirsiniz.
Flep yöntemi nedir diye merak ediyorsanız ilk paragrafı okuyabilirsiniz, flep nedir gibi daha genel bir soruya ise bir ucu ana dokuya bağlı doku parçası diyebiliriz, flep operasyonu yaklaşık 25 dakika sürer.Flep yöntemi yaptıranlar ilişkiye girmek için sonsuz bir süreye sahiptirler, flep yöntemi kesin sonuç verirmi derseniz cevabımız evet olacaktır, flep yöntemi sonrası ilk günlerde dikkat edilmesi gerekenleri harfiyen anlatıyoruz, flep yöntemi hakkında bilgi almak için bu yazının tamamını okuyunuz, flep ameliyatı izlemek için youtube kanalımı ziyaret edebilirsiniz.

Kızlık zarı dikimi ücreti
Jinekolog Op Dr Turgay Karakaya

3 Replies to “Flep ameliyatı”

LÜTFEN bir TAKMA İSİM belirleyin İSİM kısmına yazın. E-MAİL girmek zorunlu değildir

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s