Kızlık zarı dikimi fiyatları


İstanbul Bakırköy’deki muayenehanemizde uygulamakta olduğumuz kızlık zarı dikimi fiyatlarını öğrenmek için WhatsApp 0532 221 3007 den güncel ücret listesi isteyebilirsiniz. Bakirelik onarımı amaçlı yapmakta olduğumuz nerdeyse 8 farlı operasyon çeşidi vardır, bunlar arasında seçim yapmak sizin kendinize ait özel durumunuza bağlıdır, tabiki bizde tavsiyelerde bulunuyoruz, yapılacak ameliyata göre kızlık zarı diktirme ücretleride değişmektedir. 

Bekaret onarımı ameliyatları arasında en fazla tercih edilen kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemidir, özellikle evliliğe aylar veya yıllar bazında süreniz varsa kalıcı zar dikimini tercih edin, ama acilen aynı gün veya birkaç gün içinde ilişkiye girecekseniz geçici kızlık zarı dikimi size daha uygun olacaktır, kalıcı flep yöntemi maliyeti az daha pahalıdır, yoğun bir seks yaşantınız varken bakire olmaya karar verdi iseniz flep yöntemi ile birlikte vajinoplasti ( vajina daraltma ameliyatı ) ve/veya labioplasti, hatta üçlü ameliyat uygun olabilir, bunların ücretleri kademeli olarak artacaktır. 

Kızlık zarı diktirme ücretinizi nakit veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz, nakit ödeyenlere ve öğrencilere indirimler yapıyoruz. Fiyatlar genellikle her yılbaşı artmaktadır, kapora gönderip gelecek yıl için randevu alanlara eski fiyat üzerinden himenoplasti ameliyatı yapıyoruz. Güncel fiyat listemiz için WhatsApp 0532 221 3007 den istemde bulunabilirsiniz.
Kızlık zarı dikimi ücreti kadınlar kulübü ve diğer forumlarda sıklıkla konuşuluyor, binlerce kızlık zarı dikimi yaptıranların yorumlarını sitemizde bulabilirsiniz, kızlık zarı dikimi fiyatları 2015 ten sonra 1016 yılında %25 kadar artmıştır, 2017 senesindede %25 kadar artış olacaktır, kızlık zarı dikimi fiyat yorumları sayfanın altında yeralır, geçici kızlık zarı dikimi fiyatı  flep metodu maliyetine göre daha ucuzdur. Kızlık zarı dikimi fiyatı 2016 yılında zamlanmıştır, kızlık zarı dikimi anlaşılır mı diye soranlara cevabımız kesinlikle anlaşılmayacağı yönündedir, 
kızlık zarı dikimi kadınlar kulübündede irdelenmiştir.

Kızlık zarı dikimi ücretleri

Vajina daraltma ameliyatı fiyatları

Labioplasti ameliyatı fiyatları

Flep yöntemi

Kalıcı kızlık zarı dikimi

Jinekolog Op Dr Turgay Karakaya

One Reply to “Kızlık zarı dikimi fiyatları”

LÜTFEN bir TAKMA İSİM belirleyin İSİM kısmına yazın. E-MAİL girmek zorunlu değildir

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s