Kızlık zarı hemen bozulur mu ?


Bekaret zarı himenin hangi şartlarda bozulduğu veya yaşanan bir hadiseden sonra bakireliğin sona erip ermediği çok sık sorgulanır, birçok bayan önce söz konusu olayı anlatıp sonrasındada Turgay bey kızlık zarı hemen bozulur mu diye soruyor, gerçektende bekaretin yırtılması bukadar kolay olabiliyor mu ? adım adım giderek açıklama getirelim. Okumaya devam ediniz veya WhatsApp 0532 221 3007 den mesaj atın.

Kızlık zarının vajinanın içinde birkaç santim derinde olduğu inancı yaygın olmakla beraber zarın bozulmasının kolay olmayacağı düşüncesinide yanında getirir, bu doğru değildir, kızlık zarı vajinanın en dışındadır, ayrıca kıyafet üzerinden sürtünme şeklinde yakınlaşmalarda bile cinsel istek refleki ile kalça haraketleri vajina girişini dahada ön plana çıkarır, üremenin doğal akışı böyledir, bu durumda kızlık zarı sürtünmeye direkt maruz kalacak hale gelir ve kıyafetlerdeki çıkıntılara takılarak yırtılabilir.

Kızlık zarının bozulma sebebi, şekli veya zamanına bakılmaksızın kızlık zarı dikimi yapılabilir, özelliklede flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi ile nerdeyse gerçek anlamda bakirelik yollarına dönmek ve evlenince ilk gece kanamasını garanti altına almak mümkündür. Bekaret tamiri ameliyatlarının bitçenize ne kadarlık bir yük getireceğini, kızlık zarı diktirme fiyatlarını öğrenmek için İstanbul Bakırköy’deki muayenehanemizi arayabilirsiniz, yada WhatsApp 0532 221 3007 den güncel ücret listemizi isteyebilirsiniz.

Kızlık zarı sürtünmeyle bozulur mu merak edenler üst paragrafları okusunlar, kızlık zarı ne kadar derinde sorusunun cevabı en dışta şeklinde olacaktır, kızlık zarının bozulma belirtileri hakkında bu sitede makalem var, kızlık zarının bozulduğu nasıl anlaşılır konusunuda önceki yazılarımda işlemiştim, kızlık zarı nerededir diye yukarıda cevap verdik, kızlık zarı kanaması birkaç damlada olabilir, çok daha bolda olabilir, kizlik zari kac cm içeride olduğunu net olarak bu yazıda açıkladık, kızlık zarı kanaması ne kadar sürer ? bazen birkaç saniye, bazende birkaç gün sürebilir.

Jinekolog Op Dr Turgay Karakaya – 0212 227 5519 – 0532 221 3007 WhatsApp Bakırköy İstanbul

One Reply to “Kızlık zarı hemen bozulur mu ?”

LÜTFEN bir TAKMA İSİM belirleyin İSİM kısmına yazın. E-MAİL girmek zorunlu değildir

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s