Kızlık zarı dikimi ücreti


Birkaç gün veya yıllar önce bozulmuş kızlık zarını diktirerek yeniden bakire olmaya karar verdiğinizde ilk yapılacak iş kızlık zarı dikimi ücreti hakkında bilgi toplamak ve sonuç garantisi verebilecek bir jinekoloğa en uygun fiyatla planladığınız himenoplasti ameliyatını yaptırtmaktır. Bu konuda İstanbul Bakırköy’deki muayenehanemizi arayabilirsiniz, yada WhatsApp 0532 221 3007 den güncel fiyat listemizi isteyebilirsiniz yada doktora direkt soru sorup 5 dakika içinde yanıt alabilirsiniz :

DOKTORA SORU SOR    CEVAPLARI OKU
İstanbul’da kızlık zarı diktirme ücreti yaptırmak istediğiniz bekaret tamir operasyonu çeşidine göre değişir, bizim hastalarımızın %90 kadarı flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi ameliyatını tercih eder, bunlarında yarısı kalıcı zarı dikimi ile aynı seansta vajina daraltma ( vajinoplasti ) da isterler, maliyet açısından kalıcı flep ortalama fiyatlarda ve herkesin ulaşabileceği seviyelerdedir, aynı ameliyata vajina daraltmayıda ilave edersek maliyet %50 kadar artacaktır, bakirelik ameliyatları arasında en ucuz olan geçici kızlık zarı dikimi maliyetidir, bunun sebebi ise flep yöntemi ile karşılaştırıldığında çok daha basit ve kısa süren bir operasyon olmasıdır.

Kızlık zarı dikim ücreti bu işi yapan az sayıda jinekolog arasında farklı fiyatlarla icra ediliyor olabilir, her doktor kendi kafasına göre bir maliyet çıkartabilir size, burada önemli olan doktorunuzun sizi sonuca ulaştırıp ulaştıramamasıdır, bunuda anlamak için hasta yorumlarını forumumuzda okuyabilirsiniz : https://flepkizlikzaridikimi.com/2016/11/26/kizlik-zari-dikimi-forum/ veya konuya göre kızlık zarı diktirmiş olan hastalarımızın yazışmalarına bakabilirsiniz : https://flepkizlikzaridikimi.com/2016/11/29/kizlik-zari-dikimi-sonrasi/ tahmin edersiniz ki bir ameliyatın başarısını en iyi o ameliyatı atlatmış olan birisine sorarak öğrenebilirsiniz, nerdeyse 30 senedir kalıcı kızlık zarı dikimi üzerine çalışıyorum ve bu operasyonu uyguladığım binlerce hastam var.

İstanbul’da kızlık zarı dikimi ücreti kadınlar kulübü gibi forumlardada konuşulur, kızlık zarı dikimi yaptıranların yorumları için https://flepkizlikzaridikimi.com/2016/12/01/kizlik-zari-diktirenlerin-yorumlari/ sayfamıza tıklayın, kızlık zarı dikimi ücreti 2016 senesinden 2017 ye geçişte yaklaşık %25 oranında artacaktır, kızlık zarı diktirenlerin yorumları linkine yukarıdan tıklayabilirsiniz, geçici kızlık zarı dikimi fiyatı az daha ucuzdur, kızlık zarı dikimi fiyat yorumları sayfalarımızın altındaki yorumlar bölümünde vardır, kızlık zarı dikimi fiyatı forum şeklinde yazışmalara yukarıdaki linkten bakabilirsiniz, ucuz kızlık zarı dikimi için Avrupa’dan birçok hasta gelmektedir.

Jinekolog Op Dr Turgay Karakaya 0212 227 5519 – 0532 221 3007 WhatsApp Bakırköy İstanbul

20 Replies to “Kızlık zarı dikimi ücreti”

 1. İyi günler dün ilişkiye girerken kız arkadaşım vajinasının çok acıdığını söyledi kızlık zarı da bozulmadı tam olarak giremedim içine kızlık zarının esnek olmasından dolayı mı olmuştur sizce başka bir sebebi var mıdır ve ne yapabiliriz hocam

  Beğen

  1. merhaba hocam flep yöntemi fiyatındapeşinde ne kadar indirimyapıyosunuz birde randevu almadan gelince yapılıyomu kaç günde iyileşiyor.

   Beğen

 2. Merhabalar hocam kızlık zarı bozulduğu taktirde aradan çok uzun yıllar geçse dahi yinede kızlık zarı dikilebiliyor mu? şimdiden teşekkürler birde fiyatını öğrenebilir miyim acaba

  Beğen

  1. Fiyat listesi göndermiştim Ben size orada sadece Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi ve daraltma the kızlık zarı dikimi olarak bakabilirsiniz fiyat listesini bulamazsınız WhatsApp üzerinden asistanım Esra hanım da görüşün o size net fiyat verecektir. Ayrıca 12 yıl önce kızlık zarı diktirmek bir sorun oluşturmaz hatta daha iyi olur

   Beğen

 3. Günaydın hocam ben öğrenciyim 2 senedir sizi takip ediyorum kızlık zarı dikimi için gelmek istiyorum başka öğrencilere indirim yaptığınızı okudum forumalarda kalıcı flep yöntemi için bana nekadarlık bir indirim yaparsınız ?

  Beğen

LÜTFEN bir TAKMA İSİM belirleyin İSİM kısmına yazın. E-MAİL girmek zorunlu değildir

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s