Flep yöntemi ile ameliyat olanlar


Himenoplasti operasyonları arasında flep yöntemi ile ameliyat olanlar hakkında geniş bilgi veriyoruz, flep metodu sonrası dikkat edilmesi gerekenler, kullanılacak ilaçlar, kontrole gelmenin zorunlu olup olmadığını açıklıyoruz, kalıcı kızlık zarı dikimi anlamına gelen flep yöntemi şu anda hali hazırda en iyi bekaret tamir ameliyatıdır, bende yaklaşık 30 senedir flep yöntemi yapıyorum ve Allaha şükür binlerce hastamız arasından  olumsuz sonuç alan olmadı, bu konuda doktora soru sormak ve hemen yanıt almak için tıklayın :

DOKTORA SORU SOR     CEVAPLARI OKU
Flep yöntemi ile ameliyat olanlar öncelikle ilk günlere dikkat etmeliler, operasyon geçirdikleri gün bile çalışma hayatlarına devam edebilirler ama aşırı bacak açmak, bisiklete ve ata binmek ilk haftalar yasak, tabi ameliyat sonrası reçete ettiğimiz günde bir kez yutulması gereken, 5 gün süren antibiotik hap, ilk haftalarda tuvaletinizi yaptıktan sonra dikim yapılan bölgeye püskürtmeniz gereken fıs fıs antiseptik kullanmayı unutmayalım. Aslında bu basit kurallara uyarak ilk 4 haftanızı geçirirseniz flep yönteminin başarısızlık ihtimali yok gibidir. Bazı hastalar flep yöntemi yaptırdıktan sonra evlilik öncesi  tam birleşme olmasa bile sürtünme yolu ile birliktelik yaşayabiliyorlar, hatta daha geçende kızlık zarı dikimi forum sayfamızda https://flepkizlikzaridikimi.com/2016/11/26/kizlik-zari-dikimi-forum böyle bir hastamız diğer hastalarla bu konuda yazışmıştı, sonuçta flep metodu ile kalıcı dikim yaptığımızda aynı normal bakirelerde olduğu gibi abartılı sürtünme durumlarında kızlık zarı bozulabiliyor, en iyisi gerdek gecesine saklamak.

Flep yöntemi ameliyatı fiyatlarını ve diğer kızlık zarı dikimi ücretleri için Bakırköy deki muayenehanemizi arayabilirsiniz, veya WhatsApp 0532 221 3007 den güncel fiyat listemizi isteyebilirsiniz.

Flap yöntemi video izlemek için youtube kanalımıza bakabilirsiniz, limberg flep iyileşme süreci 1 ay kadardır, flep ameliyatı sonrası dikkat edilmesi gereken herşeyi bu yazıda anlattık, doku kaydırma ameliyatı flep metodunun diğer adıdır.

FLEP YÖNTEMİ YAPTIRANLARIN YORUMLARI
Jinekolog Op Dr Turgay Karakaya 0212 227 5519 – 0532 221 3007 WhatsApp Bakırköy İstanbul

7 Replies to “Flep yöntemi ile ameliyat olanlar”

  1. İlişki sırasında kızlığım bozuldu ve diktirmek istyorm çok pişmanım ama çok korkuyorum 18 yaşimdaym ve tüm hayatımı mahfettm lütfen yardımcı olur musunuz doktor bey

    Beğen

  2. Sayın hocam flep yöntemi düşünüyorum ama kargo şirketinde kasada oturuyorum ve izin alamam ameliyatı cumartesi olsam pazartesi işe gitsem sorun olur mu ?

    Beğen

LÜTFEN bir TAKMA İSİM belirleyin İSİM kısmına yazın. E-MAİL girmek zorunlu değildir

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s