Kızlık Zarı Dikimi


Kızlık zarı dikimi ( himenoplasti ) ameliyatları nasıl yapılır, kızlık zarı dikimi fiyatları ne kadardan başlar, flep yöntemi nedir, kalıcı kızlık zarı dikimi kaç sene dayanır, çift kat flep farkı nedir, vajina daraltma ile kalıcı dikim nasıl yapılır, kızlık zarı diktirme ücretleri neye göre değişir, labioplasti ile birlikte flep yöntemi uygulanabilir mi, mikrocerrahi himenoplasti kaç gün içinde yapılmalıdır, kızlık zarı dikimi başarı oranı % kaçtır, kızlık zarı dikimi sonrası kontrol şart mıdır, dikilmiş kızlık zarı görünümü nasıldır ?  bu sorular bana yıllardır, soruluyor, 30 yıldır kızlık zarı dikimi üzerine çaloştığımı hesaba katarsanız bunlara otomatik cevap verir hale geldiğimi tahmin edebilirsiniz 🙂 Bu sefer dedimki tek bir makalede tüm soruları yanıtlayayım, kızlık zarı dikimi hakkında eksik birşey kalmasın, ne varsa anlatayım, dikkatle okursanız işinize yarayacaktır. Başka sorular sormak ve randevu almak için İstanbul Bakırköy’deki muayenehanemi 0212 227 5519 dan arayabilirsiniz bekaret diktirme konusunda sual yöneltebilirsiniz, zar dikim ücretlerini detaylı öğrenebilirsiniz, ayrıca WhatsApp 0532 221 3007 hattımızdanda iletişime geçerek güncel fiyat listemizi temin edebilirsiniz.

Kızlık zarı diktirme : Genel bir tabir olmakla birlikte hymenoplasty ameliyatlarının tamamını temsil edebi terimdir, kalıcı kızlık zarı dikimi flep yönteminde eski ( yırtılmış, bozulmuş, patlamış ) kızlık zarına dikim yapılmayıp vajen duvarlarından ince flep tabakalar kaldırılmak süreti ile yeni bir kızlık zarı oluşturulmaktadır, hastaların çoğu yırtılan kızlık zarının nerden yırtıldı ise oradan dikildiğini düşünüyor olması bu gerçeğe aykırıdır, zira parçalanmış bir kızlık zarının yırtıklarını tamir etmek sonuç almak açısından geçersiz bir işlem olur, onun yerine içinden damarlar geçen yeni bir zar inşaa etmek bakire bayanlarla eşit oranda kızlık zarı kanaması potansiyelini taşıdığı için bu konuda en geçerli yöntem flep metodudur. Bekaret onarımı yaptıran hastaların neler dediğini merak ediyorsanız kızlık zarı dikimi yorumları sayfamıza bir göz atın.

Kızlık zarı dikimi fiyatları : Bu yazıyı tümden okuduğunuzda birçok farklı metod ve içerikle bekaret onarımı yaptığımı göreceksiniz, en ucuz kızlık zarı dikimi 1 haftalık geçici himenoplastiden başlayarak daha sofistike ameliyatlara doğru zar diktirme ücretlerinin artacağını söylemek lazım, isterseniz tüm fiyat listemizi WhatsApp 0532 221 3007 den isteyebilirsiniz. Fiyat alabileceğiniz bakirelik ameliyat çeşitleri :

 1. 1 haftalık geçici kızlık zarı dikimi ücreti
 2. 2 haftalık geçici kızlık zarı dikimi fiyatı
 3. Kalıcı kızlık zarı diktirme ücreti ( flep metodu )
 4. Çift kat flep yöntemi kalıcı zar dikimi fiyatları
 5. Vajina daraltmalı kalıcı kızlık zarı dikimi flep ücreti
 6. Vajina daraltma + çift kat flep kalıcı fiyat
 7. Labioplastili ( dudak küçültme ) kalıcı kızlık zarı dikimi flep ücret
 8. Labioplasti + çift kat flep kalıcı ücreti
 9. Vajina daraltma + labioplasti + kalıcı flep fiyatı
 10. Vajina daraltma + labioplasti + çift kat flep ücreti

( Ameliyatlarla ilgili açıklamalar ve tüm detaylar aşağıda vardır )

Kalıcı kızlık zarı dikimi : Bekaret tamir ameliyatlarında en üst seviye sonuç veren hakkıyla yapıldığı zaman bakire bayanlarla aynı kızlık zarı kanama oranını tutturan zar dikim metodudur, ismini zamandan almasının sebebi hastaya işlemden sonra ucu açık sonsuz bir zaman kazandırmasıdır, yani aradan 10 sene veya daha uzun bir zamanda geçse ilk cinsel ilişkide kızlık zarı kanaması olacağını bilmenin huzurunu sunar. Teknik adı flep yöntemidir ki zaten aşağı paragrafta detaylandırıyorum. Bu arada kalıcı kızlık zarı dikimi yorumlarınada mutlaka göz atın. Kalıcı kızlık zarı diktirme ücretleri içinde WhatsApp tan yazınız.

Flep yöntemi : İlk bakışta teknik bir yabancı kelime olarak algılayabilirsinizin flep yöntemini ama kızlık zarımı diktireceğim diyorsanız çok karşınıza çıkacak, şimdiden alışın 🙂 kalıcı kızlık zarı dikiminin cerrahi uygulaması flep metodudur. Flep yöntemi nasıl mı yapılıyor, anlatım olarak basit gelecek size, vajina duvarlarından ince mukoza tabakası kaldırıp orta hatta birbirine dikiyoruz ve adet geçişi için bir veya 2 adet milimetrik delik bırakıyoruz. Vajinal kanal her bayanda farklı traje ve derinlikte olduğu için bu ameliyatı kişiye özel yapmak zorundayız. Flep yönteminde yapılan yeni himenin damar yapısı vajina duvarlarına bağlıdır ve aktif olarak kan dolaşımı devam ettiği için ilişkiye girilene kadar bakirelik sağlar, ilişkidede yırtılarak kızlık zarı kanamasına yol açar. Flep yöntemi fiyatlarını bizi arayarak alabilirsiniz, flep yöntemi hasta yorumları içinde linke basın.

Çift kat flep yöntemi : Bazı hastalar cinsel ilişkide kızlık zarının daha zor yırtılmasını istiyorlar, telebe yönelik yapılan çift kat flep yönteminde yukarıda anlattığım kalıcı kızlık zarı dikimi işlemi çift olarak yapılıyor. Tek kat flep yöntemini buna göre daha değersiz zannetmeyin, bu tamamen özel istektir, tek kattanda sonuç alırsınız. Bazı hastalarda ameliyatla aynı seansta yaptığımız kızlık zarı muayenesinde çift kat flep yöntemi önerebiliyoruz, özellikle vajina girişi geniş olan ve/veya kilolu bayanlara. Çift kat flep yöntemi ücretleri için WhatsApp 0532 221 3007 den mesaj atın.

Vajina daraltmalı kalıcı kızlık zarı dikimi : Özellikle yoğun cinsel yaşantısı olanlar, kürtaj gibi müdahaleler yaşamış olan bayanlarda vajina genişlemesi hissi ve bu konuda vajinaya hava giriş çıkışı, aşırı ıslanma gibi şikayetler olabilir, bu vakalarda kalıcı kızlık zarı dikimi ile birlikte vajina daraltma ameliyatıda yapılabilir, buda özel isteğe bağlıdır, olmazsa olmaz değildir.

Vajina daraltma + çift kat flep yöntemi : kızlık zarı dikimi konusunda birçok hastamızı ilave özel istekleri oluyor, bu ameliyat çeşidindede vajinanın daraltılmasından sonra aynı seansta çift kat flep kaldırılarak kızlık zarı dikiliyor, kızlık zarının daha zor yırtılması söz konusu olacaktır.

Labioplastili kalıcı kızlık zarı dikimi : Labiumlar yani vajşna girişindeki kapak gibi işlevi olan yaprakçıklar istenilen formda olmaması yaştan bağımsız olarak sık rastlanır, bazı hastalarımız flep yöntemi ile birlikte dudak küçültma ameliyatınıda yaptırmak isteyebiliyorlar, o zaman bu opsiyon daha uygun olacaktır. Labioplasti ameliyatı ile kalıcı kızlık zarı dikimi ayrı zamanlarda yapılmasına nazaran aynı seansta yapılıyor olması maliyette önemli avantaj sağlamaktadır.

Labioplasti + çift kat flep yöntemi : Yukarıdaki ameliyat opsiyonunda flep yönteminin çift kat olarak yapılması ile gerçekleştirilir. Cinsel ilişkide zor yırtılma ve acı hissetme gibi sonuçlar doğurur.

Vajina daraltma + labioplasti + kalıcı kızlık zarı dikimi : 3 farklı ameliyat aynı seansta yapılabilir, burda hemn vajimna cerrahi olarak daraltılır, kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemi ile dikilir ve hemde labiumlar küçültülerek labioplasti yapılır. Kombine ameliyatlarda zaman ve ücret tasarrufu söz konusudur.

Vajina daraltma + labioplasti + çift kat flep yöntemi : Üçlü kombine ameliyatta flep yöntemini çift kat olarak yaparsak bu opsiyon gerçekleşmiş olur, fiyatı en yüksek olan genital estetik ameliyattır. Ücret bilgisi için WhatsApp 0532 221 3007 den yazabilirsiniz.

Geçici kızlık zarı dikimi 1 haftalık : Geçici himenoplastiler bakireliğe geri dönüş ameliyatları arasında en basit olanlardır, vajinal kanalda 2 cm derinlikte tutunma yeri oldukça zayıf olan dikişler atılır, cinsel ilişkide penis basıncı ile dikişler vajina duvarındaki tutunma yerlerinde küçük yırtıklara yol açar, buda kızlık zarı kanamasını oluşturur. Kullanılan ameliyat iplikleri 1 hafta içinde vajinal sıvılarla erir dolayısı ile 1 hafta içinde cinsel temas kurmazsanız yapılan işlemin faydası kalmaz. Geçici kızlık zarı dikimi fiyatları bu gruptaki en ucuz maliyetlere denk gelmektedir. WhatsApp tan liste isteyebilirsiniz. Ayrıca himenoplastiler arasında geçici kızlık zarı dikimi yorumları için bu linki kullanabilirsiniz.

Geçici kızlık zarı dikimi 2 haftalık : Geçici kızlık zarı diktirdiğinizde ilişkiye biran önce girmek şarttır ama bu dar zamanı biraz olsun uzatmak için daha geç eriyen ameliyat iplikleri kullanarak 2 hafta dayanan geçici kızlık zarı dikimi elde edebiliriz. Fiyatı 1 haftalıktan az daha pahalıdır.

Mikrocerrahi himenoplasti : Cinsel ilişkide kızlık zarı yırtıldığı zaman yaklaşık olarak yırtık üzerindeki yara 1 hafta kadar açık kalır ve ara ara kanamaya devam edebilir, daha sonra yırtılan kızlık zarı parçaları büzülerek vajinal duvara doğu çekilir ve penis geçişi için bir engel kalmaz, bu ilk hafta içinde yani zar üzerindeki yırtık henüz taze iken kılcal ameliyat iplikleri kullanılarak kızlık zarı yırtıldığı yerden aslına tam uygun olarak dikilebilir, buna mikrocerrahi himenoplasti denir. Mikrocerrahi kızlık zarı dikimi fiyatları için arayın.

Lazerle kızlık zarı dikimi zararları : Bakirelik ameliyatlarına genel olarak kızlık zarı dikimi deniyor, adı üzerinde dikmek, birleştirmek gereken bir operasyon, cerrahi lazer cihazı ise yakmak, kesmek, ayrıştırmak gibi işlerde kullanılıyor, lazer ile dikim yapmak mümkün değildir, yapılmaya çalışılırsa vajina dokusunda yanık izleri ve renk kararması gibi yan etkiler ortaya çıkar, lazerle yapılan ameliyatlar genellikle başarısızlıkla sonuçlanır.

Kızlık zarı dikimi nasıl yapılır ? : Yukarıda ameliyat yöntemlerinde biraz bahsettim ama kızlık zarı diktirmenin nasıl olduğunu biraz daha açalım ; geçici veya kalıcı dikimler lokal anestezi ile yarım saati geçmeyen küçük cerrahi müdahalelerdir, aynı gün iş hayatına devam etmek, seyahat etmek mümkündür, teknik olarak bir sonraki cinsel ilişkide kızlık zarı kanamasını sağlama amaçlı cerrahi işlemler yapılır, kalıcı kızlık zarı dikiminde hastanın kendi vajina duvarlarından ince mukozalar kaldırılarak ( flep yöntemi ) yeni bir himen yapılıyor, geçici kızlık zarı dikiminin nasıl yapıldığına gelirsek, daha basit olarak girişten birkaç cm içeri birkaç dikiş koymak yeterli oluyor.

Kızlık zarı dikimi başarı oranı : Kızlık zarı diktirmek önemli değildir, sonuç almak önemlidir bu ameliyatlar için bir atasözü gibi oldu neredeyse, ince eleyip sık dokuyarak, dikkatli yapılan bir flep yönteminde başarı oranı oldukça yüksektir, başarı oranı genellikle bakire bir bayanın ilk cinsel ilişkisinde kızlık kanı gelme oranı ile aynıdır.

Kızlık zarı dikimi sonrası bakım : Çok meşakkatli bir ameliyat sonrası bakımı sizi bekliyor desem yalan olur, birçok hasta aynı gün bile çalışma hayatına devam edebiliyor, zaten ameliyatan sonra yürüyerek işinize gücünüze geri dönebiliyorsunuz, uçakla veya otobüsle, metrobüsle seyahat edebiliyorsunuz, ilk 3 hafta boyunca büyük tuvaletinizden sonra dikişlere püskürtülmesi gereken bir antiseptik solusyon veriyoruz, ayrıca ağızdan hap şeklinde antibiotik ve ağrı kesicide ilk hafta kullanılmalıdır.

Dikilmiş kızlık zarı görünümü : Normal bakire kızlık zarı görünümü, bozulmuş kızlık zarı görünümü ve dikilmiş kızlık zarı görünümlerini yan yana koyduğumuzda dikilmiş olanla normal bozulmamış zar birbirine çok benzer, ikisindede ortada adet deliği vardır, vajina duvarına kadar bütünlük arz eder, bozulmuş kızlık zarında ise adet deliğinden başlayan ve duvara yönelmiş düzensiz yırtıklar vardır, penis geçişine müsade edecek bir açıklık söz konusudur.

Kızlık zarı dikimi yorumları : Kızlık zarı diken doktorlar arasında karar veremiyorsanız, hangi jinekoloğa gitsem diye ikilemde kaldı iseniz kızlık zarı dikimi yorumları size yol gösterebilir, özelliklede zar dikimi yaptırmış olanların tavsiyelerine kulak kabartabilirsiniz. Bu yazımızın altındaki hasta yorumları bölümünde kızlık zarı diktirenlerin yorumlarını okuyabilirsiniz.

Kızlık zarı diktirenler : Başından himenoplasti ameliyatı geçmiş bayanların ilk haftalarda nelere dikkat etmeleri gerektiğini üst paragrafta anlattım, kızlık zarı diktirenlerin yorumlarıda aşağıda yer alıyor. Ek olarakta kızlık zarı diktirenler yarın öbürgün sgk kayıtlarında bu görülürlermi diye endişe ediyor olabilirler ama zaten bir sgk anlaşmalı değiliz.

Dikilen kızlık zarı kesin kanar mı ? : Kızlık zarı dikimi ameliyatlarında ana amaç kızlık kanı ortaya çıkmasını sağlamasıdır, acaba dikilen kızlık zarı kesin yani hastada kanar mı ? ihtimal olarak ifade edilirse usulüne uygun yapılmış himenoplasti ameliyatlarında gerdek gecesi kızlık zarı kanama oranı bakire bayanlarla aynıdır.

Flep yöntemi kaç günde iyileşir ? : Kalıcı zar dikimi yani flep metodunda iyileşme süresi 3 hafta kadardır, bazılarında bu süre 1 aya kadar uzayabilir, ama bu demek değildir ki siz bu sürede sırt üstü yatacak ve ıstirahat edeceksiniz, tam tersi aynı günden itibaren iş hayatınıza bile devam edebilirsiniz.

Esnek kızlık zarı dikilebilir mi ? :  Mantık olarak esnek kızlık zarının himenoplasti ameliyatına ihtiyacı olmayacağını düşünüyor olabilirsiniz, ama pratik hayatta bize başvuran kızlık zarı dikimi hastalarının bir kısmının esnek kızlık zarına sahip bayanlardan oluştuğunu söylemek isterim, peki neden böyle oluyor ? Gerdek gecesinde esnek kızlık zarı sebebi ile kan gelmediği zaman benim zarım esnek o yüzden gelmiyor diye bir cevap verildiğinde esnek olduğunu nerden biliyorsun diye bir karşı yanıt gelmesinden ve bu durumu anlatmanın zor olmasından kaynaklanıyor diyebiliriz. Sonuç olarak evet esnek kızlık zarı dikilebilir ve sonrasında cinsel ilişkiye girince kanama olur.

Kızlık zarı diktirenlerin yorumları : Bekaret tamiri ile alakalı birçok makale okumuşsunuzdur, altlarında kızlık zarı dikimi yaptırmak isteyenlerin yorumlarını okumuşsunuz, genelde ameliyat öncesi akla takılan sorulardan oluşan bu yorumların arasında en kıymetli olanları kızlık zarı diktirenlerin yorumlarıdır, onları çok dikkatli okumak gerekir.

Kızlık zarı çeşitleri : Kızlık zarı her bayanda insanın kolu bacağı gibi aynı şekilde olsa işimiz daha kolay olurdu, ama 20 civarı kızlık zarı çeşidi olduğunu söylesem ve bunların her birininde kişiye özel varyasyonları olduğunu ifade etsem şaşırırsınız, evet en sık rastlananı ortasında adet geçiş deliği olan annüler kızlık zarıdır, onu elek gibi birçok minik deliği olan cribriform kızlık zarı izler, çok merak edilen esnek kızlık zarı ise kadın popülasyonunda %5 oranında rastlanır.

Kızlık zarı muayenesi : Genç kızların en nefret ettiği ve düşüncesinden bile korktukları bir teşhis metodu olan kızlık zarı muayenesi ( kızlık testi, bekaret muayenesi )  bir zamanlar adli olarak zorunlu bir uygulama idi, yani yolda bir polis sizi uygunsuz bir durumda yakaladığını söyleyerek devlet hastanesinde bekaret raporuna sevk edebiyordu, ama sonradan bunlar kaldırıldı, artık sadece kendiniz isterseniz kızlık zarı muayenesi yaptırabilirsiniz. Peki kızlık zarı muayenesi nasıl yapılır ? yukarıdaki linke tıklayın ilgili makalede geniş olarak anlattım.

Kızlık zarı bozulması : Bakirelik zarının bozulup bozulmadığını birçok bayan merak eder, sıklıkla vajinaya giriş olmadan cinsel yakınlaşma veya sürtünmelerden sonra azda olsa bakirelik kanı geldiği durumlarda bu şüphe ortaya çıkar. Kızlık zarı bozulmasına dair en önemli bulgu kızlık zarı kanamasıdır, az veya çok olması sonucu etkilemez, onun dışında vajina içine erkek cinsel olganı veya başka cisimler sokulduğundada kızlık zarının bozulma ihtimali tavan yapar. Tabiki kesinleştirmek için bekaret tesit yapmak lazım.

Kızlık zarının bozulduğu nasıl anlaşılır ? : Bekaret zarının yırtılması veya bozulması hakkında size en fazal fikir verecek olan belirti kızlık zarı kanamasıdır, tabiki kızlık zarı kanaması öncesi mutlaka bir aktivite yaşanmış olması gerekir, organ girişli cinsel temas, sürtünme, cisim sokma, sert mastürbasyon gibi olaylardan sonra kan gelmiş olması kızlık zarınızın bozulmuş olabileceği anlamına gelebilir, ama kesinleştirmek için mutlaka kızlık zarı muayene bulgularına bakılmalıdır.

 

 

 

 

145 Replies to “Kızlık Zarı Dikimi”

 1. Hocam merhaba ben gül 10sene önce tecavüze uğradım şimdi 19yasindayim kızlık zarimi dilktirmek istiyorum su an 19yasindayim lütfen bana yardım ll edin öğrenciydim üniversite okuyorum kalıcı kızlık zarı dilktirmek istiyorum bana yardım edin ltfen

  Beğen

  1. Kızlık zarı dikim ameliyatlarını ve muayenelerini sonuç garantisi almak açısından  İstanbul dışında yaptırmanızı pek tavsiye etmem, son derece hassas operasyonlardır, kürtaj, sezaryen gibi sıradan ameliyatlarla karıştırmayın. Biz Atatürk havalimanına 10 dakikalık mesafedeyiz, yaklaşık 30 dakikada ameliyatınız sürer, aynı gün geri uçarsınız. Gerek yurtdışından, gerekse uzak illerden birçok hastamız o şekilde yapıyor.

   Beğen

 2. Hocam kızlık zarı dikimi oldum sizde büyük tuvaletim üstünde kızlık zarimda baktığım zaman et parçası görünüyor niye öyle

  Beğen

 3. Kalıcı Dikim olduktan sonra iyileşme süreci nasıl oluyo? Sızıntı kan oluyo diyorlar, ağrı oluyor mu bilgi verir misiniz ayrıntılı?

  Beğen

 4. Hocam benim çok büyük bir yırtılma değil zaten banyo da temizlik yaparken kenarından elim kaydı ilişki yaşamış bir kadının dikimiyle aynı mı olur benim dikim? İyileşmesi aynı süreci mi alır?

  Beğen

  1. Bu durumda geldiğinizde önce sizi muayene ediyoruz kızlık zarı muayenesinde yarın öbür gün evlendiğinizde kızlık zarının kanayıp kalamayacağını size açıklıyoruz Eğer kalamayacak bir durum varsa kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemi uyguluyoruz bu yöntemde kızlık zarınızın az veya çok yırtılmış olması önemli değildir Çünkü eski kızlık zarınızın birkaç milimetre önüne yeni bir kızlık zarı oluşturuyoruz bu oluşumda kendi vajina dokunusu kullanıyoruz

   Beğen

 5. Hocam iyi günler size flep için gelicek arkadasim var van dan gelicez. Adinizi çok duyduk kanamama ihtimali var mi dikimden sonra,varsa bu ihtimal yüzde kaç. Yani garanti mi dikim.

  Beğen

 6. 6 gunluk gecikmis adetim var hocam goguslerimde hassasiyet ve adet olacakmisim gibi belimde agrilarim oluyor hamile olma ihtimali varmidir

  Beğen

 7. Hocam iyi günler ben size dikim yaptırdım ayna ile kontrol ettiğimde açılma görüyorum 6 ay oldu dikim yapalım. Zorlama falan olmadı herhangi bir ilişki de yasamadim neden boyle çok fazla açılma değil ama var yine de

  Beğen

 8. Hocam kalıcı kizlik zarı dikimi oldum sizde hocam adet deligi yukarda ordan kan geliyor kızlık zarim bozulmamış dimi hocam diktiginizdn beri boyle bilgi verir misin bunun icin

  Beğen

 9. Hocam merhaba . Ben 20 yaşındayım. Yaklaşık 3 sene önce bir birliktelik yaşadım . 4 yıllık ilişkimdi. Ayrıldım . Suan hayatımda biri var çok önem veriyor . Beni istemeye gelecek . Bakire olduğumu söyledim . Diktirmek istiyorum . Aşırı korkuyorum . Kesin çözüm mü ?

  Beğen

 10. Hocam diğer sitelerin hepsinde doğuştan gelen doğal çentiklerin olduğu söylenmiş bir tek sizin sitenizde doğuştan çentik olamayacağı yazıyor. Hangisi doğrudur acaba?

  Beğen

  1. Ben 30 yıldır Kızlık Zarı Dikimi üzerine çalışıyorum genel olarak gördüğüm şudur kızlık zarı üzerinde Çentik rastlanan bayanların evlendikleri zaman kızlık zarı kanaması ihtimali oldukça düşük oluyor her bayanda kızlık zarı şekli ve çeşidi farklı olabiliyor ama çentikli kızlık zarı çeşidi diye bir doğal çeşit yok genellikle sürtünme yoluyla meydana geliyor

   Beğen

   1. Haklısınız hocam. Bana doktor doğuştan olduğunu söyledi. Peki doğuştan olanlara sülme deniyormuş galiba internetten baktım. Doğuştan sülme diye bir şey var mı peki hocam?

    Beğen

 11. Hocam sizde kalıcı dikim yaptim kızlık zarim da başlıyor damarları ayağıma kadar agri oluyor nedeni ne acaba zarar gelmiş olabilir mi çok korkuyorum bişey olacak diye

  Beğen

 12. Hocam erkek arkadaşım ile sürtünürken yanlışlıkla bir iki cm girdi.emin olmak adına muayeneye gittim.doktorum doğal yapısal olarak çentiklerin olduğunu ama sürtünmeyle alakası olmayacağını ce büyümeyeceğini söyledi. Acaba yapısal olarak çentik ne demek? İlerde diktirmem gerekir mi?

  Beğen

 13. Hocam doktor muayene etti ve doğal çentikler olduğunu çok yapısal olduğunu söyledi. Hatta ilişkiye girildiğinde kanamam olcağını söyledi. Sürtünerek birliktelik harici birşey yaşamadım şimdiye kdar. Sizce bu doğal çentikler dikilmeli midir?

  Beğen

 14. Hocam ben kizlik zari dikimi yaptırdım 2 hafta olacak ama herhangi bir ağrı hissetmiyorum herşey normal ilerliyor kalıcı diktirdim bu normal mi

  Beğen

 15. Sayin hocam kız arkadaşımın zarı nin tam üstünde bi ay çekirdegi boyunda et gibi gözüküyor ve bu benim aklımda soru işareti olarak kalmış bozulmuş olabilirmi hocam tekrardan diktirmiş olabilirmi bana yardımcı olun lütfen. .

  Beğen

 16. Cevap verir mısınız hocam esnekse hic mi kanamam olmaz ancak iki parmak girerse mi bozulur ben hiç bise anlamadım çok korkuyorum

  Beğen

  1. Esnek Kızlık zarında ortadaki adet dileği çok geniş olduğu için cinsel ilişkide herhangi bir kanama Olmaz böyle durumlarda genellikle Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi yapıyoruz kızlık zarı dikimi fiyat ve bilgi için WhatsApp 0532 221 30 07 den yazabilirsiniz

   Beğen

 17. Hocam bugün doktora gittim dediginiz gibi baktı ıkın falan demedi sadece dudakları ayirdı dokuların esnek olduğu için bozulmamış 1 parmak girebilir ama ilişki esnasında kanaman olur dedi sizce normal mi parmagim girdiğinde zaten kanama olmamıştı ben kendim baktığımda delik gözükmüyordu sadece ıkınınca delik gözüküyordu sizce normal mi

  Beğen

 18. Hocam bakireyim kızlık zarımı merak ettim bugün kendim bakmak istedim uzandım ve bacaklarımı açıp iç dudakları ayirdim fakat bakınca delik görünmüyor sanki et parçası var hafif ıkındım ve açıldı büyük bir delik gördüm benim kızlık zarım bu mu sonra içeri geri çekildi sadece ikininca Açılıyor ve 1 parmagim içeri rahatlıkla giriyor sizce bu durum nedir bazen içeri çekiyorum vajinamı sizce esnemiş olabilr mi parmak sokmakla esner mi kızlık zarı

  Beğen

 19. Hocam kız arkadaşım ile ikimiz isteyerek birlikte olduk kız arkadaşım ayrılmak istiyor bende kendimce onu eski haline getirip ayrılmak istiyorum ayrılmak istemesemde mecburum😭 hocam eski haline geri gelir mi bir başkası ile evlenip yaşanmamış olur mu

  Beğen

 20. Hocam flep ameliyatı oldum 2 ay geçti fakat bugün lavobdayken kendimi silerken parmagm yanlışlıkla içeri girdi çok korktum acı hiç hissetmedim kanama da olmadi parmagim kaydı girdi rahatlıkla anlamadım ben çok korktum sizce tutmamış olabilir mi doktorum 1 parmak kalınlığında diktim demişti ama içeri parmagim girdi sizce bu durum ne olabilir

  Beğen

 21. 10 & 15 gün önce evlenmiş bi bayan eşiyle birlikte olmuş şimdi size muayene getirsek kızlık zarinin daha önce dikilmiş veya dikilmedigi muayene de çıkar mı?

  Beğen

 22. Fazla surtunmeden yarım saat sonra sarı ve kırmızı şeklimde sıvi geldi bu Kızlık harına hasar vermiş olma ihtimali varmı ve bir saat sonrada oldu ama bu seferki kırmıziydi sıvi

  Beğen

 23. Hocam kızlık zarı diktirmek istiyorum yapıldığında da yalnız sadece uzmanı olan doktor anlayabilir bozulduğuna diye okudum yani yaptığımda doktor harici birileri kotrol ettiğinde anlar mı bozulduğuna.

  Beğen

 24. Hocamm lutfenn cevapp vermisimizz cokk onemli bu benim icinn kan gelmedii amaa. Agridaa cekmedimm sadecee 5 10 dk surdu iliskii sizce bozulmusmudur

  Beğen

 25. Hocamm lutfenn cevapp vermisimizz cokk onemli bu benim icinn kan gelmedii amaa. Agridaa cekmedimm sadecee 5 10 dk aurdu iliskii sizce bozulmusmudur

  Beğen

 26. Meraba hocamm benn erkek arkadasimla iliskiye girdimm ama kan gelemmedii acimadidaa okdrr cokk sonradabb agridaa cekmedim sizce kizligim bozulmusmudr

  Beğen

 27. Merhabalar kızlık zarı dikimi için bilgi almak istiyorum. Agustos ayında bir evlilik geçireceğim ne kadar zaman öncesinde yaptırmak gerekiyor belirli bir süresi var mı geçici ya da kalıcı dikim farkı nedir ve fiyat bilgisi alabilir miyim en kısa zamanda randevu almak istiyorum

  Beğen

 28. Hocam ben size zar diktirdim 6 bucuk ay oldu adet gunume uc gun kala bi parca kan geliyo ertesi gun adet geliyo bunun zarka alakasi var mi diitirdikten sonra oldu bu normalde hemen gelirdi simdi ufak bi leke sonrasi ertesi gun oluyo zar mi bozuluyo acaba

  Beğen

 29. Hocam Kızlık zarımı diktirmek istiyorum evleneceğim düğünüme 1 ay var ve korkuyorum düğün gecesi kan gelmez diye kesin sonuç veriyor mu lütfen açıklama yapar mısınız

  Beğen

 30. Ayrıca işlem 15 dakika kadar sürdü ya da konuşurken hocayla bana kısa geldi ve antibiyotik verildi bugün bitti sadece bir sabah içmeyi unuttum

  Beğen

 31. Hocam ben kalıcı kızlık zarı diktirdim 1 hafta oldu bana 1 hafta 10 gün kanama olacağı söylendi kendimce çok dikkat ettiğimi düşünüyorum sürekli oturdum bacaklarımı açmadım yürürken oturup kalkarken herşeye dikkat ettim çok yüksek birücret ödedim burda yorumları okudum ve tedirgin oldum bana solüsyon verilmedi kesinlikle su değdirmemem söylendi 3 hafta peçeteyi dokundurarak temizlik yapıyorum çamaşırla sadece bir kere duş aldım 3 ay sonra kontrole gelmem söylendi düğünüme dört ay var ve gerçekten psikolojim bozuldu şimdi ben sağlık güvencesinden özel bir hastaneye gidebiliyorum ama orda bu işlen yapılmıyordu ben gidip zar tutmuş mu tutmamış mı ne zaman kontrol ettirmeliyim yani hocam oraya da güvenemiyorum muayene esnasında yeni dikildiği için tekrar bozabilirler mi size sormak istedim size gelsem hocam ne zaman gelmeliyim muayene bana birşeyler söyleyin lütfen hocam tekrar diktirebileceğim durumum da yok

  Beğen

   1. Ne zaman gelmeliyim hocam muayene ücreti nedir yani şu an gelsem muayene esnasında zar tuttuysa tekrar bir yırtılma olur mu ? 1 ay dolunca mı geleyim

    Beğen

 32. Hocam merhaba kızlık zarı dikimi yaptırmadım 3 ay oldu vajinamin bu tarafında agri var bide bacağım vajinama yakin olan damarlarim agriyor kızlık zariyla bir alakasi varmdir

  Beğen

 33. Hocam zarı diktireli 3-4 gün oldu çamaşıra damla damla kan bulaşıyor ve lavoboda kan geliyor adet başlangıcı gibi sonraki lavoboya kadar yok ama bu normal mi

  Beğen

  1. Flep Yöntemi Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi 25 dakika süren bir ameliyattır sonrasında yürüyüp gidebilirsiniz aynı Güneş Hayatımıza devam edebilirsiniz iyileşme süresi 25 gündür sonrasında her şey normale döner

   Beğen

 34. Merhaba oturarak çalışıyorum terim güzel olmayınca kendimi bu o tarafa bu tarafa dikilmiş kizlik zarı bozulmu ve düz oturursan dikilmiş boxulurmi

  Beğen

LÜTFEN bir TAKMA İSİM belirleyin İSİM kısmına yazın. E-MAİL girmek zorunlu değildir

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s