Kızlık zarı dikimi fiyatları 2019 İstanbul

Kızlık zarı dikimi fiyatları 2019
Kızlık zarı dikimi fiyatları 2019 İstanbul

Kızlık zarı dikimi fiyatları 2019 İstanbul’da bir önceki yıla göre azda olsa artış gösterecektir. Ülkemizdeki ekonomik daralma sebebi ile gerçekleşmekte olan enflasyon oranlarında bir artış olmasını beklememek lazım. Zira insanlar temel harcamalara öncelik tanıyacakları için genital estetik ameliyatlara ödemek için bütçe ayıramayabilirler. Himenoplasti genel adı altında sırlanabilecek kızlık zarı dikimi veya tamiri , yada bekaretin yeniden sağlanması ameliyatları bir düzine kadar olduğundan 2019 senesinde kızlık zarı dikimi fiyatlarını tek bir rakam olarak ifade etmek mümkün olmayacaktır. İsterseniz ameliyatları tek tek inceleyerek kızlık zarı dikimi ücretlerinin neye göre artıp azalacağını açıklamaya çalışalım.

Geçici kızlık zarı dikimi fiyatları 2019

Çok eski dönemlerden beri uygulanmakta olan bir bekaret ameliyatı olarak geçici kızlık zarı dikimi fiyatı 2019 senesi için dayanma süresine göre farklılık göstermektedir. Örnek vermek gerekirse 1 haftalık geçici kızlık zarı dikimi nispeten en ucuz himenoplasti operasyonu olurken onun bir tık ilerisinde 2 haftalık kızlık zarı dikimi ücreti konuşulabilir. Aradaki ücret farkı kullanılan ameliyat malzemesine ve tekniğine bağlı olarak dayanma süresi ile alakalıdır. Bu arada geçici kızlık zarı dikiminde iyileşme süresi olmadığı için ( yani ameliyattan hemen sonra bile ilişkiye girmek mümkündür ) aşağıdakine benzer daraltma veya labioplasti gibi ameliyatlarla kombine edilemez.

İstanbul’da kalıcı kızlık zarı dikimi ücretleri 2019

Bu gruptaki bakirelik ameliyatları kalabalık bir listeden oluşur. Bunun sebebi ise flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi müdahalesine aynı seansta ilave edilecek başka genital estetik ameliyatlarında olmasıdır. Gerçektende başvuran hastaların yaklaşık yarısı kombine ameliyatları tercih ederek tek seferde birden fazla ihtiyaçlarını gidermeyi tercih ediyor. Fiyatlandırmayı en ucuzdan en pahalıya doğru sıralamak gerekirse :

  1. Kalıcı kızlık zarı dikimi tek kat flep yöntemi
  2. Kalıcı kızlık zarı dikimi çift kat flep yöntemi
  3. Kalıcı kızlık zarı dikimi tek kat flep yönt. + vajina daraltma
  4. Kalıcı kızlık zarı dikimi çift kat flep yönt. + vajina daraltma
  5. Kalıcı kızlık zarı dikimi tek kat flep yönt. + labioplasti ( genital dudak ufaltma )
  6. Kalıcı kızlık zarı dikimi çift kat flep yönt. + labioplasti
  7. Kalıcı kızlık zarı dikimi tek tak flep yönt. + vajina daraltma + labioplasti
  8. Kalıcı kızlık zarı dikimi çift kat flep yönt. + vajina daraltma + labioplasti

Kafa karıştırıcı gelebilir ama dikkatli olur ve araştırırsanız mantıklı gelecektir. Gördüğünüz gibi iyileşme süreleri aynı olan ameliyatları bir arada yapılabiliyor. Kızlık zarı dikimi maliyetleride yukarıdan aşağı doğru artıyor, 2019 senesinde bir çentik daha artacaktır. Vajina daraltma ve labioplasti ameliyatları genşital estetik operasyonlar kapsamında tek tek ve kendi aralarında kombine şekildede yapılabilir. Onları başka yazılarımda anlattım zaten.

“Kızlık zarı dikimi fiyatları 2019 İstanbul” için 3 yanıt

Yorumlar kapatıldı.