Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı


Kızlık zarı dikimi fiyatı 2015 yılı Şubat ortasında İstanbul’da yaklaşık olarak ….tl civarı gibi bir rakamdan başlar , ama himenoplasti ameliyatlarının çeşidine ve aynı seansta yapılacak operasyon sayısına göre dikim kızlık dikim ücretide değişimler gösterir , alt paragrafta ayrıntıya giriyoruz. Kızlık zarı diktirme ameliyatlarında yaklaşık 25 yıl kadar önce icad eidilen flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi günümüzde en popüler himenoplasti metodudur , eski sistem geçici hymenoplasti ameliyatlarının papucunu dama atarak jinekolojide en fazla yapılan ameliyatların başına ismini yazdırmıştır. Gerçektende kızlık zarınızı kalıcı olarak diktirdiğinizde adete bakirelik yıllarınıza geri dönmüş gibi hissedeceksiniz , zira zar dikildikten yıllar sonra bile cinsel ilişki yaşayacak olsanız mutlaka kızlık zarı kanaması ortaya çıkacaktır , bu durum sizde ciddi boyutta bir rahatlama yaratacak ve arkanıza bakmadan yeni ilişkinize tam konsantre olabileceksiniz. Bu yazımızda kızlık zarı dikimi ücretlerini detaylandırırken daha temel konularada az-çok değinmeden geçmiyoruz , mesela kızlık zarı dikimi anlaşılır mı ? , kalıcı kızlık zarı dikimi , geçici kızlık zarı dikimi , flep yöntemi, kızlık zarı muayenesi gibi merak ettikleriniz nu yazıda karşınıza çıkacak.

Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya – Kadın hastalıkları ve Doğum Uzmanı – İncirli caddesi 9 Bakırköy İstanbul ( Town Center yanı ) – 0212 227 5519 – 0532 221 3007 WhatsApp – www.facebook.com/kurtajfiyatlariwww.twitter.com/jinekologdr 

Kızlık zarı dikimi fiyatı

İstanbul Bakırköy’deki muayenehanemizde uyguladığımız himenoplasti ameliyat fiyatlarını güncel olarak bizi telefonla arayarak veya WhatsApp’tan iletişim kuararak öğrenebilirsiniz , ama biz yinede İstanbul’da 2015 yılı için uygulanana ortalama kızlık zarı dikimi fiyatlarından biraz bahsedelim , öncelikle ulaşılamayacak ücretler olmadığını söyleyelim ve Avrupa yakası İstanbul için kızlık diktirme ücretlerinin ….tl civarından başladığını zikredelim , ama bu en ucuz maliyetler artık pek uygulanmayan eski sistem geçici kızlık zarı dikimi fiyatı olduğunu hatırlatmak isterim , flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi yaptırmak isterseniz za daha para ödemeniz gerekebilir , ayrıca flep yöntemi ve vajina daraltma ameliyatını aynı seansta kombine olarak yaptırma fiyat dahada fazladır, keza çift kat flep yöntemi ücreti , üçlü kombine labioplastili dikimler daha yüksek fiyatla yapılır. Dikim öncesi yapılan kızlık zarı muayenesi yada kızlık testi için ayrıca ücret istemezler.

Kızlık zarı

Kadın dış genitaliasının giriş kapısında halkın gözünde genç kızın namus bekçisi , tıbbi anlamda anal bölgeden gebilecek mikropların rahme ulaşmasını engellemeye yarayan anatomik bir oluşumdur , ve latincesi hymen veya himendir. Histolojik olarak vajina mukozası ile kaplı olmakla beraber doku yapısı çok daha farklıdır , zira kızlık zarının yırtılma sonrası kendi kendine iyileşme özelliği yoktur , bu durum halk arasında bir namus mucizesi gibi görülür ama tıbbi olarak alt bağ dokusunun olmaması iyileşmeme durumu için ciddi bir sebeptir. Ayrıca kızlık zarı ilginç bir durum daha sergiler , az veya çok yırtıldığında veya zedelenerek kanadığında içindeki damarlarda büzülme meydana gelir ve kısa sürede kızlık zarı dokusu gerileyerek vajina duvarına doğru çekilmeye başlar , adeta görevini tamamlayıp sahneden kaybolması gibi. Bu durumda kızlık zarı bir kez kanar tezini doğrular niteliktedir. Ama bereket versin kızlık zarı dikimi flep yöntemi ile orijinal haline geri döndürülebiliyor , hatta bazı durumlarda eski halinden daha iyi performans çıkartacak kondisyonlara bile getirilebiliyor , örneğin esnek kızlık zarı asla kanaman ama kalıcı himenoplasti ameliyatı ile şakır şakır kanayacak hale getirilebilir.

Kızlık zarı dikimi

İstanbul’da ve dünyada bu konuda merkaz kabul edilen birçok şehirde kızlık zarı dikimi yani himenoplasti ameliyatları 2 farklı metodla yapılır. En fazla hatta %90 oranında tercih edilen flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi ve eski bir metod olan artık pek kullanılmayan geçici kızlık zarı dikimi olarak. İsterseniz her iki metodada biraz göz atalım ve hangisi size uygun ona karar vermeye çalışalım.

Flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi

İstanbul’da en fazal aranan ve tercih edilen kızlık zarı dikimi yöntemi flep metodu olarak bilinir ve az sayıda kızlık zarı diken doktorlar arasında diktirdikten yıllar sonra bile kızlık zarı kanaması konusunda garanti verebilenler tercih edilir. Flep yöntemi 25 dakika süren bir ameliyattır ve vajina girişine lokal anestezik ilaç uygulandığı için dikim işlemini hissetmezsiniz. Metod olarak vajina duvarından kaldırılan ince bir flep tabakasının serbest ucu kızlık zarı ringine dikilir ve sabit uç yüne vajina duvarında bırakılarak kızlık zarı içindeki kan damarlarında aktif kan dolaşımının devamı sağlanır , böylece yıllar sonra bile cinsel ilişkiye girilse mutlaka kanama olur.

Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya

Kadın Hastalıkları ve doğum uzmanı

İncirli Caddesi No 9 Bakırköy İstanbul

0212 227 5519

0532 221 3007 WhatsApp

0542 215 7274

5 Replies to “Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı”

 1. İyi Akşamlar Turgay bey bş sorum olacaktı
  8 03 2016, 20:09 – Jin op dr turgay karakaya: Buyrun
  8 03 2016, 20:10 – -: Bir arkadaşım için çok önemli kızlık zarı dikimi fiyatı ne kadardır?
  8 03 2016, 20:11 – -: Erkek arkadaşıyla ilk gün pek bişey yaşamasa da bir gün sonra kendisinden pembemsi bir şey geldi be Ağrı’sı var Acaba kızlık zarı bozulmuş olabilir mi
  8 03 2016, 20:15 – Jin op dr turgay karakaya: İhtimal var
  8 03 2016, 20:16 – -: Teşekkür ederim iyi akşamlar ama yazınızda öyle biley olmaz demişsiniz nette .
  8 03 2016, 20:20 – Jin op dr turgay karakaya: Demedim
  8 03 2016, 20:21 – Jin op dr turgay karakaya: Olabilir dedim hatta
  8 03 2016, 20:21 – -: Bir buçuk gün sonra ve pembemsi ve bu çok az sadece zedelenme olamaz mı
  8 03 2016, 20:22 – Jin op dr turgay karakaya: Zedelenmede kan gelmez
  8 03 2016, 20:22 – Jin op dr turgay karakaya: http://www.kizlikzarizedelenmesi.com
  8 03 2016, 20:23 – -: tamam teşekkür ederim

  Beğen

LÜTFEN bir TAKMA İSİM belirleyin İSİM kısmına yazın. E-MAİL girmek zorunlu değildir

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s