Kızlık Zarı Dikimi


Kızlık zarı dikimi İstanbul Avrupa tarafında 2015 yılı ve öncesindeki 10 yıl boyunca jinekolojinin trend ameliyatlarının başında gelmektedir , himenoplasti ameliyatlarını sadece evlilik hazırlığı gibi görmemek lazım , çok daha geniş bir sebep yelpazesi içinde özellikle facebook üzerinden tanışıp kısa sürede cinsel ilişkiye giren ve kirli çoraplar görünmeye başlayınca yanlış limanda olduğunu anlayan , yaşadıklarını kısa sürede unutup ilişkiyi hatırlatacak izlerden kurtulmak isteyen ama ufukta evlilik planı olmayan genç bayanların özellikle flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi ile bekaret tamiri yaptırıp yaşananları umutma durumuda çok sık oluyor. Her ne sebeple olursa olsun , başınızdan ne geçmişse geçsin , bekaretinizi yıllar öncede kaybetmiş olun , isterseniz defalarca kürtaj olun hiç farketmez , eğer reşitseniz kızlık zarınızı diktirmekte tamamen özgürsünüz, kimse karışamaz. Kızlık zarı dikiminde amaç bekaret durumunuzu eski haline getirmek, orijinal görünüm sağlamak , yıllar sonra bile olsa cinsel ilişkiye girildiğinde kızlık zarı kanaması sağlamaktır. Himenoplasti ameliyatları arasında benim size tavsiyem flep yöntemi kalıcı kızlık zarı diktirmeniz yönünde olacaktır , uzun yıllardır flep yapıyorum ve harika sonuçlar elde ediyorum. Bu yazımızda kızlık zarı dikimi hakkında bilgi veriyoruz , flep yöntemi hymenoplasti , geçici kızlık zarı dikimi , kızlık zarı dikimi fiyatı ve kızlık zarı dikimi anlaşılır mı ? Gibi konulara değiniyoruz.
Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya
Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı
İncirli Cad 9 Bakırköy İstanbul
0212 227 5519
0532 221 3007 WhatsApp
0542 215 7274

Kızlık zarı

Hymen yani kızlık zarı bayanların dış genital organının kapısıda vajina girişinden yaklaşık 2 cm kadar içeride yer alır , cinsel olgunluk çağında ilk cinsel ilişki ile veya vajinaya sokulan başka cisimlerle , ön sevişmede sürtünme ile bozulur , bazı durumlarda masturbasyon yaparken parmakla kızlık zarı bozulması dahi olabilir ve artık iyileşmez , büzülerek vajina duvarlarına çekilir, artık görevini tamamlamıştır . Ama bu artık kader değil , himenoplasti ameliyatları ile kızlık zarı diktirebilirsiniz.

Kızlık zarı şekilleri

Nerdeyse her kadında ufak tefek farklar olan kızlık zarı sık görülen birkaç himen çeşidi ile karşımıza çıkar , en sık kızlık zarı şekli ortada tek delikli annüler kızlık zarıdır, ayrıca elek şeklinde cribriform kızlık zarı , köprü şeklinde kızlık zarı , esnek kızlık zarı , hilal şeklinde kızlık zarı şekilleride vardır. Bu arada esnek kızlık zarı ortada tek delikli kızlık zarının bir versiyonudur.

Flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi

Himenoplasti ameliyatları arasında en fazla talep gören ve 2015 yılı için İstanbul’da en çok yapılan bekaret onarımı flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimidir. Yöntem hastalara kızlık zarı dikimi sonrası cinsel ilişkiye girmek için sonsuz zaman verir , bakirelikte olduğu gibi. Şimdi birazda cerrahi tekniğe değinelim ; flep yöntemi ile kızlık nasıl dikilir ? Himenoplasti için gelen tüm hastalara dikim öncesi kızlık testi yani kızlık zarı muayenesi yapılır , bekaretin bozulmuş olduğu netleştirişir ve vajina girişi lokal anestezikle uyuşturulur , vajina yan duvarlarından ince bir flep tabakası kaldırılarak kızlık zarı ringine dikilir , flep tabakasının diğer ucu vajina duvarında sabit bırakılır ve kan damarlarının kızlık zarı içindede kan dolaşımına devam etmesi temin edilir. Kızlık zarı dikimi 25 dakika sürer ve acı çekmezsiniz, dikim sonrasında ise yürüyüp işinize gücünüze , sosyal yaşantınıza geri dönebilirsiniz. Zarınızı diktirdiğinizi kimseler anlayamaz.

Geçici kızlık zarı dikimi

En eski himenoplasti ameliyat yöntemi olan geçici kızlık zarı dikimi artık günümüzde yerini yavaş yavaş flep yöntemine terketmiş durumdadır ve papucu dama atılmıştır. Bu tarihi bekaret tamir metodu günümüzde yani 2015 yılında bile vakaların %10 lık bölümünce hala tercih ediliyor ama genelde bikaç gün içinde acilen cinsel ilişkiye girmesi gereken bayanlar onlarda. Geçici kızlık zarı dikimi nasıl yapılıyor ; çok daha basit bir uygulama olan geçici dikimde eski kızlık zarı kanatları birbirine tutturulur , ama kızlık zarı dokusunun iyileşme ve kaynama özelliği olmadığı için 10 gün içinde dikişler eriyeceği için bu süre zarfında cinsel ilişkiye girmezseniz zarınız kendiliğinden bozulacaktır.

Kızlık zarı dikimi fiyatı

İstanbul’da 2015 yılı ortalarına doğru kızlık zarı dikimi fiyatları ortalama ….tl civarıdır , kalıcı bekaret diktirme ameliyatları geçici zar dikimlerine göre daha pahalıdır. Ayrıca flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi ile vajina daraltma ameliyatı beraber yapılırsa dikim ücreti dahada artacaktır.

Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya
Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı
İncirli cad 9 bakırköy İstanbul
0212 227 5519
0532 221 3007 WhatsApp
0542 215 7274

2 Replies to “Kızlık Zarı Dikimi”

 1. Merhabalar ben cumartesi günü kızlık zari dikimi için gelicem ve ayriyeten daralma yapicak çok aci olur mu daralma da olacağı için
  8 03 2016, 11:47 – Jin op dr turgay karakaya: Hayır hissetmezsiniz
  8 03 2016, 11:48 – Jin op dr turgay karakaya: Vajinayı uyuşturuyoruz
  8 03 2016, 11:48 – Himenoplasti Fiyatları: Dilimden sonra agrim olur mu peki
  8 03 2016, 11:48 – Himenoplasti Fiyatları: Dikimden
  8 03 2016, 11:48 – Jin op dr turgay karakaya: Hayır ağrı kesici vereceğiz
  8 03 2016, 11:49 – Jin op dr turgay karakaya: İsim neydi.. randevu verdikmi
  8 03 2016, 11:49 – Himenoplasti Fiyatları: Evet c…
  8 03 2016, 11:49 – Himenoplasti Fiyatları: Saat 11e verdiniz
  8 03 2016, 11:49 – Jin op dr turgay karakaya: Ok
  8 03 2016, 23:06 – Himenoplasti Fiyatları: Bisi daha sormak istiyorum dikimden sonra ben nisanlimin yanina gitmem gerekiyor yurumemde falan sakinca yada sorun olr mu
  9 03 2016, 06:57 – Jin op dr turgay karakaya: Hiçbir sakınca olmaz

  Beğen

LÜTFEN bir TAKMA İSİM belirleyin İSİM kısmına yazın. E-MAİL girmek zorunlu değildir

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s